شما در حال مشاهده هستید چگونه می‌توان فرآیند جمع‌آوری پرداخت‌های بیمار را در زمانی که کارکنان لاغر می‌شوند، ساده کنیم

چگونه می‌توان فرآیند جمع‌آوری پرداخت‌های بیمار را در زمانی که کارکنان لاغر می‌شوند، ساده کنیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How to Streamline the Patient Payment Collections Process When Staff Is Stretched Thin

مجموعه‌های

پرداخت به بیماران مطمئناً یکی از کمتر جذاب اما مهم‌تر است. فرآیندها برای مراکز مراقبت فوری، بیمارستان ها و مراکز خصوصی به طور یکسان. گاهی اوقات فرآیندهای مجموعه ممکن است بیشتر از حد انتظار طول بکشد، چه به این دلیل که بیماران اگر انتظار صورتحساب خود را داشته باشید، پولی برای پرداخت آن ندارید یا به سادگی فراموش کنید.

در فرآیندهای جمع آوری سنتی، کارکنان شما باید به صورت دستی هر یک از این بیماران را پیگیری کنند تا مطمئن شوند پرداخت های آنها انجام می شود. در حالی که این مطمئناً شغل مهمی است، اغلب بار غیرضروری را بر دوش کارکنان قرار می دهد بدون ایجاد نتیجه دلخواه الف>. این استرس در طول چالش‌ها و محدودیت‌های منابع ناشی از COVID-19 بزرگ‌تر می‌شود.

در زیر، برخی از این مشکلات را با مجموعه‌های دستی باز می‌کنیم و چگونگی ساده‌سازی فرآیند خود را بررسی می‌کنیم.

مشکلات رایج در مجموعه های سنتی

پیگیری دستی زمان زیادی را از مراقبت از بیمار می گیرد

اگر کارکنان شما دائماً پرداخت‌های معوقه را پیگیری می‌کنند، نمی‌توانند زمان زیادی را صرف کنند یا به بیمارانی که واقعاً جلوی آنها هستند توجه کنند. بهبود نتایج سلامت اولویت اصلی ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی است.

بین ارائه مراقبت‌های با کیفیت بالا و اطمینان از اینکه بیماران احساس می‌کنند شنیده می‌شوند و درک می‌شوند (چه رسد به رسیدگی به هجوم احتمالی بیماران به دلیل COVID-19)، کارکنان اغلب وقت زیادی برای چیزهای دیگر ندارند. افزودن مجموعه‌های پرداخت می‌تواند زمان زیادی را از ارائه سطح مراقبتی که بیماران شما انتظار دارند صرف کنید.

پیام‌رسانی عمومی به بهره‌وری آسیب می‌زند

ممکن است این امر خلاف واقع به نظر برسد. از این گذشته، یک بار نوشتن چیزی و سپس ارسال آن برای همه مانند تاکتیک نهایی صرفه جویی در زمان به نظر می رسد. متأسفانه، پیام‌های یک‌اندازه برای همه معمولاً با مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی طنین‌انداز نمی‌شود، به این معنی که کارکنان شما احتمالاً باید بیش از یک بار بیماران را پیگیری کنند.

پیام‌رسانی شخصی بسیار وقت‌گیر است

متأسفانه، برعکس نیز می تواند صادق باشد. تلاش برای ایجاد پیام های سفارشی برای هر بیمار در هر زمان که نیاز به پیگیری دارید، مستلزم زمان و منابع زیادی است. اگر نوعی فرآیند نیمه خودکار ندارید که به شما کمک می‌کند پیام‌ها را بدون شروع هر بار از ابتدا سفارشی کنید، پس مجموعه‌ها می‌توانند به یک تعهد مهم تبدیل شوند.

خوشبختانه، با این حال، چند راه وجود دارد که می توانید فرآیند پرداخت بیمار را کارآمدتر کنید، قبل از اینکه بیمار حتی وقت خود را بگیرد.

چگونه مجموعه پرداخت بیماران را افزایش دهیم

ارائه برآورد قیمت آنلاین

دادن تخمین از جیب قبل از خدمات یکی از بهترین راه ها برای افزایش سرعت پرداخت آنهاست. با داشتن تصوری مبهم از بدهی بیماران، کمتر احتمال دارد که هنگام باز کردن صورتحساب شگفت زده شوند. به نوبه خود، آنها تمایل بیشتری به پرداخت سریعتر خواهند داشت.

طرح های پرداخت پیشنهاد

اگر متوجه شدید که بسیاری از بیماران شما قادر به پرداخت صورت‌حساب‌های بزرگتر نیستند، گزینه طرح پرداخت را اجرا کنید. بیماران می توانند شروع به پیشرفت در این زمینه کنند، و شما می توانید به جای اینکه منتظر بمانید تا آنها پولی برای پرداخت یکباره همه چیز پیدا کنند، فرآیند جمع آوری را آغاز کنید. استفاده از سیستمی مانند زیست رایان که شامل یادآورهای پرداخت خودکار است، این استراتژی را حتی راحت تر، زیرا بیماران بدون نیاز به یادآوری و ارسال اطلاعات توسط کارکنان شما، اعلان دریافت می کنند.

از بخش بندی روانشناختی استفاده کنید

یک علم مصرف‌کننده مانند تقسیم‌بندی روان‌شناختی می‌تواند به شما در ایجاد پیام‌های سفارشی کمک کند که با هر یک از بیماران شما بدون نیاز به کارکنان شما برای شروع هر بار از صفر. مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی اولویت‌دار زیست رایان به شما این امکان را می‌دهد که بیماران را بر اساس ویژگی‌ها، ارزش‌ها، سبک زندگی و انگیزه‌هایشان در یکی از پنج دسته گروه‌بندی کنید. با این بینش ها، می توانید ارتباطاتی را طراحی کنید که به طور موثرتری مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی را تشویق کند که پیام شما را بشنوند و پاسخ دهند.

زیست رایان با استفاده از تقسیم‌بندی روان‌شناختی همراه با یادآوری پرداخت خودکار، به مراکز مراقبت فوری، بیمارستان‌ها و مراکز خصوصی کمک می‌کند تا رفتار فردی بیمار را بدون تحمیل بار کارکنان تحریک کنند. تسهیلاتی که پلتفرم زیست رایان را پیاده‌سازی کرده‌اند، ۶۱ درصد افزایش در پرداخت‌های بیماران داشته‌اند. فراتر از آن، 2 تا 3 ساعت در روز به کارکنان بالینی صرفه جویی می کند تا کمتر نگران پیگیری مجموعه ها باشند و بیشتر بر بهبود تجربه بیمار تمرکز کنند.

به‌طور خودکار یادآوری‌های پرداخت بیمار دشوار نیست و می‌توانید در این فرآیند زندگی کارکنان خود را آسان‌تر کنید. هرچه ارتباطات شما هدفمندتر باشد، احتمال اینکه بیماران شما پرداخت های خود را به موقع انجام دهند بیشتر می شود، بنابراین کل فرآیند مجموعه شما کارآمدتر می شود و چرخه درآمد شما کوتاه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد تقسیم بندی روانشناختی و نحوه تأثیر آن بر رفتار بیمار، وایت پیپر ما را دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید