چگونه می‌توان قرارهای پزشک را مانند رزرو شام رزرو کرد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 8 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

solv-app.jpg

برنامه SOLV HEALTH / قرارهای مراقبت فوری در همان روز

در بازار مبتنی بر فناوری امروزی، مصرف‌کنندگان از سطح بی‌سابقه‌ای از دسترسی بر اساس تقاضا به مجموعه‌ای خیره‌کننده از کالاها و خدمات برخوردار هستند. راحتی و فوری بودن تجارت دیجیتال، صنایع سنگین وزن بی‌شماری از جمله املاک، حمل‌ونقل، غذاخوری، مسافرت و بسیاری دیگر را کاملا متحول کرده است، اما یکی از بخش‌هایی که در این تغییرات گسترده غایب بوده است – شما حدس زدید – مراقبت‌های بهداشتی بوده است.

این معضلی است که استارتاپ مستقر در سانفرانسیسکو Solv Health قصد آدرس دهی دارد. این شرکت که در سال 2016 توسط مدیران سابق Trulia، هدر فرناندز و دانیله فارندی تأسیس شد، یک سرویس سازگار با تلفن همراه ارائه می‌کند که به بیماران اجازه می‌دهد تا قرار ملاقات‌های پزشک در همان روز را در مراکز مراقبت فوری در منطقه خود بیابند و رزرو کنند، که اساساً زمان انتظار طولانی را حذف می‌کند و سریع ارائه می‌کند. و دسترسی ساده به مراقبت های بهداشتی لحظه آخری.


استدلال بسیار ساده است:

ماهیت مراقبت فوری رسیدگی به مسائل سلامتی غیرمنتظره (مانند گوش درد، زخم، حشرات معده، تب و غیره) است که تهدید کننده زندگی نیستند، اما نیاز دارند. سطحی از توجه فوری.


از طریق برنامه تلفن همراه Solv، بیماران آینده نگر می توانند به سرعت و به راحتی امکانات مراقبت فوری در نزدیکی خود را از طریق یک ابزار جستجوی هدفمند جغرافیایی پیدا کنند، نظرات بیماران را بخوانند و یک قرار یک روزه در مرکز که به بهترین وجه با نیازهای آنها مطابقت دارد رزرو کنند. بودجه. بیماران همچنین می توانند اسناد بیمه خود را از طریق رابط Solv آپلود کنند و سپس سیستم بررسی می کند که آیا یک مرکز مراقبت فوری خاص پوشش آنها را می پذیرد یا خیر.

برای بیمارانی که از جیب خود پرداخت می‌کنند، Solv تخمین‌های قیمتی را برای درمان‌های مختلف ارائه می‌کند تا هرگونه شگفتی ناخوشایند را از بین ببرد. با تمرکز بر راحتی و سهولت استفاده، Solv قصد دارد فرآیند رزرو نوبت پزشک را به صورت آنلاین به سادگی رزرو رزرو شام از طریق OpenTable انجام دهد.

نیازی به گفتن نیست، به نظر می رسد که این ایده به وجود آمده است. در آوریل 2017، این شرکت 6.25 میلیون دلار سرمایه دور اول را از بنچمارک کپیتال، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر دره سیلیکون دریافت کرد. بیل گورلی، شریک عمومی این شرکت، همچنین یکی از سرمایه‌گذاران اولیه در Uber و OpenTable بود، هر دو شرکت‌هایی که وضعیت موجود را در صنایع مربوطه خود به چالش کشیده‌اند.


در حال حاضر چگونه یک قرار ملاقات با پزشک مراقبت های اولیه خود تنظیم می کنید؟


از ظاهر همه چیز، Solv این پتانسیل را دارد که همین نوع اختلال سالم را در صنعت مراقبت های بهداشتی ایجاد کند. این شرکت در یک دوره آزمایشی بتای خصوصی شش ماهه در منطقه دالاس/فورث ورث شرکت کرد و نتایج کاملا امیدوارکننده بوده است.

طبق یک بخش مراقبت های فوری 15 میلیارد دلاری . استدلال بسیار ساده است: ماهیت مراقبت فوری رسیدگی به مسائل سلامتی غیرمنتظره (مانند گوش درد، زخم، حشرات معده، تب و غیره) است که تهدیدکننده زندگی نیستند، اما نیاز به سطحی از توجه فوری دارند.

زمان انتظار در مراکز مراقبت فوری بدنام است، اما می‌توان آن‌ها را با استفاده از یک برنامه ساده تلفن هوشمند که به بیماران کمک می‌کند به مراقبت‌های بهداشتی مقرون‌به‌صرفه دسترسی راحت و برحسب تقاضا را به‌دست آورند، عملاً حذف می‌شوند. فرناندز در مقاله Medium خود اشاره کرد که 59 درصد از هزاره ها ترجیح می دهند به جای پزشک مراقبت های اولیه به کلینیک مراقبت های فوری مراجعه کنند و تقریباً نیمی از هزاره ها اصلاً با پزشک مراقبت های اولیه رابطه ندارند.


چگونه یادآوری‌ها (قرار ملاقات‌ها، نسخه‌ها و غیره) را از پزشک مراقبت‌های اولیه خود دریافت می‌کنید؟

health-data-salesforce.png

نیروی فروش / وضعیت بیمار متصل


طبق نظرسنجی انجام شده توسط Salesforce

، 71 درصد از هزاره ها ترجیح می دهند مراقبت های بهداشتی خود را از طریق یک برنامه تلفن همراه نیز مدیریت کنند. آمارهایی مانند این سیگنال روشنی را نشان می‌دهد که صنعت مراقبت‌های بهداشتی در آستانه یک بازنگری اساسی از نظر استفاده از فناوری برای افزایش مشارکت بیمار است.

در حالی که انجام پیش‌بینی عاقلانه نیست، به نظر می‌رسد حرکت به سمت مدیریت مراقبت‌های بهداشتی مبتنی بر مصرف‌کننده و مبتنی بر فناوری نه تنها برای بخش مراقبت‌های فوری، بلکه برای صنعت مراقبت‌های بهداشتی به‌عنوان یک کل مورد توجه است. پلتفرم های فناوری مانند زیست رایان از طریق استفاده از برنامه‌های کاربردی قوی و مبتنی بر ابر که می‌توانند به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی در مدیریت جنبه‌های کلیدی مختلف مشارکت بیمار، از جمله قرار یادآوری‌ها، پایبندی به دارو و مدیریت چرخه درآمد.

در حالی که تغییر همیشه راحت نیست، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید برای ادامه بهبود سیستم های داخلی و رضایت بیمار، این پیشرفت های فناوری پیشگامانه را ضروری بدانند. patient-reminders-salesforce-2.png

PB_favicon.ico

دیدگاهتان را بنویسید