شما در حال مشاهده هستید چگونه می توان استراتژی کامل مراقبت از سلامت مصرف کننده را ایجاد کرد

چگونه می توان استراتژی کامل مراقبت از سلامت مصرف کننده را ایجاد کرد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor using patient engagement platform on phone

با نزدیک شدن به پایان سال، ممکن است به این فکر کنید که چگونه رویکرد خود را طوری تنظیم کنید که ارائه بیماران بیشتر و ایجاد درآمد برای سال آینده. استراتژی فعلی شما ممکن است قبل از COVID-19 اصلاح شود. . اکنون، به‌ویژه در طول فصل آنفولانزا.

رفتار مصرف‌کننده تغییر کرده است و زیست رایان Consumer Diagnostic گواه کاملی برای آن است. آنها می خواهند از مراقبت های بهداشتی خود بهره بیشتری ببرند و ارائه دهندگان با تغییرات پس از همه گیری. اگر این چیزی است که شما در استراتژی مراقبت بهداشتی مبتنی بر مصرف کننده خود ادغام می کنید، شروع خوبی است.

مشتری خود را درک کنید

امروزه، مصرف‌کنندگان از هر بخش از فرآیند، از مراقبت‌های بهداشتی بیشتری می‌خواهند. و درست مانند بسیاری از صنایع دیگر که دارای استراتژی های متمرکز بر مصرف کننده، زیست رایان از بخش‌بندی روانشناختی برای کمک به ارائه‌دهندگان برای ایجاد سهم بازار و تولید درآمد استفاده می‌کند. روانشناسی به شما کمک می کند تا تعیین کنید که اولویت های اصلی بیمار بر اساس ارزش ها و سبک زندگی چیست تا انگیزه های سلامتی آنها را تعیین کنید. به عبارت دیگر، استفاده از روان‌شناسی به شما کمک می‌کند تا بیماران خود را وادار به پرداخت صورت‌حساب، تعیین قرار ملاقات و مراجعه برای معاینات سالانه کنید.

مدل روان‌شناختی زیست رایان از پنج بخش مصرف‌کننده سلامت تشکیل شده است، از فعالانه تا واکنش‌پذیر بر سلامت آنها، و با استفاده از یک تعیین می‌شود. طبقه‌بند. از آنجا، می‌توانید نیازهای هر بیمار را بر اساس بخش او تعیین کنید، که به شما امکان می‌دهد سهم بازار ایجاد کنید. . این رویکرد بیش از حد هدفمند همچنین به سازمان شما اجازه می دهد به سرعت درآمدزایی کند. .

چه از روانشناسی استفاده کنید یا نه، درک خوب مشتریانتان مهم است. بدون آن، شما نمی دانید به کدام سمت باید بروید. این پایه و اساس استراتژی تعامل با بیمار است.

رویکرد جذب بیمار خود را تعیین کنید

برای اینکه بیماران را به صورت مجازی و حضوری در خانه بفرستید چه کار کرده اید؟ ممکن است به کاری که اکنون انجام می دهید نگاه کنید و فکر کنید که کافی نیست.

اگر دارید، از پلتفرمی مانند پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان استفاده کنید. ، که می تواند کل سفر بیمار از جمله جذب بیمار را مدیریت کند. این می تواند از ابزارهای ارتباطی مختلف برای ارسال یادآوری به بیماران در مورد برنامه ریزی قرار ملاقات برای معاینات مهم استفاده کند. بیماران حتی می توانند در مورد سؤالات سریع به پزشک خود پیام دهند. زیست رایان DHP دارای امتیاز اضافی ادغام روانشناسی در این رویکرد است که پلتفرم را موثرتر می کند.

مرورها راه دیگری برای جذب بیماران جدید و حفظ وفاداری در میان جمعیت بیمار فعلی شما است، خواه در Google، Yelp، Healthgrades یا رسانه‌های اجتماعی باشند. بسیاری از بیماران قبل از انتخاب ارائه‌دهنده سلامت خود، بررسی‌ها را بررسی می‌کنند عامل بزرگی در آوردن بیماران جدید هستند. نظرات بسیاری در سایت های رسانه های اجتماعی است.، به همین دلیل مهم است که به طور مداوم در این پلتفرم ها پست کنید.

و اگر قبلاً این کار را نکرده اید، ترکیبی از تبلیغات محلی را امتحان کنید. بیلبوردها و تبلیغات رادیویی گزینه های سنتی هستند، اما در دنیای دیجیتال، تبلیغات در گوگل و رسانه های اجتماعی فوق العاده خوب عمل می کنند. حمایت مالی از رویدادهای محلی، از جمله رویدادهای مجازی مانند پیاده‌روی و مسابقه، شما را متمایز می‌کند، به‌ویژه در طول همه‌گیری که سازمان‌ها به حامیان رویداد مجازی نیاز دارند. شما باید به تبلیغات خود ادامه دهید و نام خود را در آنجا قرار دهید تا زمانی که بیماران به دنبال ارائه دهنده هستند، شما اولین چیزی باشید که ظاهر می شود.

این گزینه‌ها وفاداری بیماررا بهبود می‌بخشد. در دنیای مجازی تر و در عین حال که بیماران فعلی خود را نگهداری می کنید.

تجربه بیمار را در اولویت قرار دهید

مهم نیست که بیمار چگونه با شما تعامل دارد، چه حضوری، چه آنلاین یا ترکیبی از این دو، تجربه باید ثابت و مثبت باشد.

ما قبلاً به آن اشاره کردیم، اما یک پلت فرم سلامت دیجیتال گزینه خوبی برای دستیابی به یک تجربه مثبت آنلاین است. پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان می‌تواند کل سفر بیمار را از ابتدا تا انتها انجام دهد. به طوری که همه چیز در یک مکان، از جمله پرداخت قبض. برای تجربه حضوری، به ویژه در میان در همه‌گیری، ایمنی باید در کنار انعطاف‌پذیری و راحتی در اولویت قرار گیرد.

مهمتر از همه، همه چیز باید ساده و سریع باشد، مانند برنامه ریزی یک قرار، تخمین هزینه، یافتن نتیجه آزمایش یا یافتن پزشک مناسب. یک بیمار نباید بیش از شما برای این کار تلاش کند، در غیر این صورت ارائه دهنده دیگری پیدا خواهد کرد.

تجربه بیمار نه تنها بر بازگشت بیمار تأثیر می‌گذارد، بلکه بر توانایی شما در آوردن بیماران جدید از طریق دهان به دهان و بررسی تأثیر می‌گذارد. تجربه‌ای را هدف بگیرید که توصیه‌های درخشان ارائه می‌کند، نه نقدهای منفی. احساسی که به بیمار القا می‌کنید می‌تواند بسیار خوب یا بد باشد.

پیگیری

فرآیند مشارکت بیمار با پایان قرار ملاقات به پایان نمی رسد. ارتباطات بعدی مانند نظرسنجی از بیمار و یادآوری برنامه معاینه بعدی، واکسن آنفولانزا یا قرار ملاقات بعدی راهی است که باید انجام دهید. بیماران را در فرآیند پرداخت سهولت بخشید و آن را ساده، آسان کنید و گزینه های پرداخت متعددی را ارائه دهید. از بیماران بخواهید که شما را در Google، Yelp، Healthgrades و پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی بررسی کنند.

اگر می‌خواهید این کارها را انجام دهید، بهترین زمان برای انجام این کار زمانی است که آنها قرار ملاقاتی دارند. به قول معروف، وقتی هوا گرم است باید به کتری ضربه بزنید و بر اساس ترجیحات روانشناختی با بیماران، پس از قرار ملاقات به طور استراتژیک با آنها تماس بگیرید.

چرخه مراقبت‌های بهداشتی مصرف‌کننده باید فرآیندی بی‌پایان باشد و بیماران از جایی که ترک کرده‌اند ادامه دهند. اجازه دادن به آن به آرامی به نتیجه شما آسیب می رساند، اما یک استراتژی مراقبت بهداشتی مبتنی بر مصرف کننده به شما کمک می کند سیستم بهتری در حال حاضر و در آینده بسازید.

دیدگاهتان را بنویسید