چگونه می توان بیماران را در بهبودی سرمایه گذاری کرد و نرخ بستری مجدد را کاهش داد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Improving_care.jpg

تشویق بیماران به مشارکت بیشتر در بهبودی خود همیشه یک چالش است، اما در این زمان از سال، حتی سخت‌تر است. حتی افرادی که مراقب سلامتی هستند نیز تمایل دارند به شلوغی و شلوغی فصلی پر از کوکی ها و کوکتل ها تسلیم شوند.

اما اشتباه نکنید: با بیش از ۷۸ درصد از بیمارستان‌ها که تحت برنامه کاهش پذیرش مجدد بیمارستانی (HRRP) مراکز خدمات مدیکر و مدیکید (CMS) هستند. ) جریمه های سال مالی 2015، بیمارستان ها باید مقابله کنند درگیری بیمار پس از ترخیص در تمام طول سال — حتی در طول تعطیلات. و این به ویژه برای بیمارستان‌های آموزشی و همچنین بیمارستان‌هایی که به درصد بالایی از بیماران کم‌درآمد خدمات رسانی می‌کنند، صدق می‌کند، که بنیاد خانواده کایزر گزارش می‌دهد که به ویژه در برابر پذیرش مجدد قابل پیشگیری آسیب‌پذیر هستند.

اما سواد سلامت و عوامل اقتصادی تنها عواملی نیستند که بیمارستان‌ها باید در مورد کاهش نرخ بستری مجدد در نظر بگیرند.

با بیماران مانند افراد رفتار کنید

مشارکت با بیمار یک اولویت در میان رهبران بیمارستان است. بر اساس شرکت هیئت مشاوران نظرسنجی سالانه مدیران عامل مراقبت های بهداشتی، 45 درصد از مدیران بیمارستان بر اجرای استراتژی های تعامل موثر با بیمار متمرکز هستند. علاوه بر این، به Patient Engagement HIT، بررسی سلامت مرتبط HIMSS 2016 نشان داد که بیمارستان‌ها از طیف وسیعی استفاده می‌کنند. از ابزارها – پورتال های بیمار، برنامه های آموزش بیمار/تعامل بیمار، سیستم های نظارت از راه دور، فناوری بهداشت از راه دور و موارد دیگر.


برای تأثیرگذاری بر پایبندی به برنامه‌های پس از ترخیص، باید تفاوت‌ها را درک کرده و به آنها رسیدگی کنید.


پس چرا تلاش‌ها برای ایجاد انگیزه در بیماران برای پایبندی به برنامه‌های ترخیص همچنان کوتاه است؟ زیرا پیام‌رسانی یک‌اندازه کار نمی‌کند – صرف نظر از نحوه تحویل آن. علیرغم تشابهات در تشخیص یا جمعیت شناسی، مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی نگرش مشابهی در مورد سلامت و تندرستی ندارند. برای تأثیرگذاری بر پایبندی به برنامه های پس از ترخیص، باید تفاوت ها را درک کنید – و به آنها رسیدگی کنید. چگونه تشخیص می دهید که چه چیزی کار می کند؟

بخش‌بندی روان‌شناختی به شما کمک می‌کند ویژگی‌های منحصربه‌فرد بیماران را شناسایی کنید، و به شما این امکان را می‌دهد تا با افزایش مشارکت، میزان پذیرش مجدد را کاهش دهید. ما پنج بخش روانشناختی مجزا را شناسایی کرده‌ایم مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی: جویندگان تعادل، استقامت‌کنندگان اراده‌ای، شعبده بازان اولویت‌دار، دست‌یابی به خود و جهت‌گیران —که هر کدام از آنها نیازها، ترجیحات و انتظارات متفاوتی در مورد تجربیات مراقبت‌های بهداشتی دارند.<.>


Screenshot 2016-11-10 10.49.30.png

(از کتاب سفید: تقسیم بندی روانشناختی)


درک این که چه چیزی باعث می‌شود این انواع مختلف تیک‌های بیمار چیست، شما را قادر می‌سازد پیام‌هایی ایجاد کنید که با افراد طنین‌انداز شود. برای شعبده باز اولویت، این می تواند به معنای پیام های قبل از پذیرش با نکاتی برای بهبودی سریع باشد. برای خود دست‌یافته، این می‌تواند به معنای پیام‌های بعدی متمرکز بر اهداف بازیابی باشد.

ترکیب صحیح فناوری و پیام‌ها را اجرا کنید

استفاده از یک خودکار سکوی مشارکت بیمار که از تقسیم بندی روانشناختی استفاده می کند، توانایی شما را در تعامل با بیماران بهبود می بخشد و بستری مجدد قابل پیشگیری را حتی بیشتر کاهش می دهد. چگونه کار می کند؟ سیستمی مانند زیست رایان به چهار جنبه کلیدی تجربه بیمار می پردازد.


  • دستورالعمل ها و محتوای آموزشی ارائه شده به بیماران قبل و بعد از ترخیص کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که بیماران اطلاعات مورد نیاز خود را برای بهبود موفقیت آمیز دارند.
  • ردیابی بازیابی، بر اساس پاسخ‌های کلیکی در ارتباطات بیمار، به کارکنان بالینی اجازه می‌دهد تا نسبت به مشکلات احتمالی هوشیار باشند و اطمینان حاصل شود که می‌توانند بر روی بیمارانی که بیشترین خطر بستری مجدد را دارند تمرکز کنند.
  • یادآوری‌های خودکار از طریق ایمیل، متن، یا پاسخ صوتی تعاملی برای تشویق بیماران به پیگیری قرار ملاقات‌های پس از ترخیص یا تماس با کارکنان بالینی با سؤالات.
  • یادآوری‌هایی برای حمایت از پایبندی به دارو، از جمله نظرسنجی‌ها تا کارکنان بالینی بتوانند مشکلات بالقوه را شناسایی کنند.

باز نگه داشتن خطوط ارتباطی – و جریان – به بیمارستان‌ها کمک می‌کند تا پیشرفت بیمار را به‌طور مؤثرتری نظارت کنند. و از آنجایی که پیام‌ها به‌خوبی تنظیم شده‌اند تا بیماران را بر اساس انگیزه‌های آنها جذاب کنند، تعامل افزایش می‌یابد.

Blog_stethoscope.pngعلاوه بر این، این فرآیند خودکار بیمارستان را رایگان می کند . اتوماسیون مدیریت روزانه هر بیمار مرخصی را کاهش می دهد. در عوض، بیمارستان‌ها با ارتباطات منظمی در تماس هستند که مکانیسم‌های پاسخ آسان برای استفاده را در خود جای داده و امکان نظارت سریع بر پیشرفت بیمار را فراهم می‌کند. این به نوبه خود به کارکنان بالینی اجازه می دهد تا مداخلات پیشگیرانه را روی بیمارانی که بیشتر به آن نیاز دارند متمرکز کنند.

فشار برای کاهش پذیرش مجدد بیماران فقط افزایش خواهد یافت. برای سال مالی 2017، جریمه پذیرش مجدد بیش از حد برای شرایط تحت پوشش برنامه کاهش پذیرش مجدد بیمارستان افزایش خواهد یافت. آیا یک برنامه موثر و مقرون به صرفه درگیر کردن بیمار دارید؟ PB_favicon.ico

New Call-to-action

دیدگاهتان را بنویسید