شما در حال مشاهده هستید چگونه می توان مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی هزاره را در سال 2018 درگیر کرد

چگونه می توان مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی هزاره را در سال 2018 درگیر کرد

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

millennial-healthcare-technology.jpg

هنگامی که در مورد جلب مشارکت مشتریان هزاره در ژانویه 2015، بازار نوپای مراقبت های بهداشتی به تازگی اولین پرواز خود را به پایان رسانده بود. سه سال بعد، مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده هنوز در جریان است، اما یک واقعیت تغییر نکرده است.

با توجه به اینکه تعداد هزاره ها در واقع 11 میلیون نفر از بیبی بومرها بیشتر است، ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، بیمه های سلامت و سایر سازمان های مرتبط با مراقبت های بهداشتی به بینش ملموسی در مورد این نسل نیاز دارند. تقسیم بندی سنتی مصرف کننده تنها بخشی از داستان را ارائه می دهد.

برای مثال، ما می‌دانیم که جمعیت هزاره‌ها بسیار متنوع‌تر از جمعیت عمدتاً سفیدپوست بچه‌های بومی است. در واقع، ویلیام فری، عضو ارشد موسسه بروکینگز می‌گوید: «… مشخص‌کننده‌ترین ویژگی اعضای این نسل منحصربه‌فرد، با تکامل کشور است. از نظر جمعیتی، تنوع نژادی آنهاست.”

اما تنوع آنها فراتر از نژاد است. برای توسعه استراتژی‌های بازاریابی موفق برای هزاره‌ها، سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی باید رویکردی دو جانبه داشته باشند: به ویژگی‌های اصلی نسل به‌عنوان یک کل توجه کنند و از تقسیم بندی روانشناختی برای شناسایی ارزش ها، باورها، عواطف، شخصیت، علایق و سبک زندگی برای درگیر کردن و ایجاد انگیزه در افراد جمعیت هزاره (در ادامه بیشتر در این مورد.)

به لطف اینترنت، تلفن‌های هوشمند و رسانه‌های اجتماعی، هزاره‌ها در جهانی همیشه روشن و دسترسی فوری بزرگ شده‌اند—و انتظار دارند مراقبت‌های بهداشتی در آن قالب قرار گیرد. این دیدگاه مرتبط‌تر به تفاوت‌های نسلی واضح منجر شده است:

 • هزاره ها با جمع آوری، سرپرستی و به اشتراک گذاری داده ها راحت هستند
 • هزاره ها کمتر به نهادهای سنتی متعهد هستند
 • هزاره ها در لحظه زندگی می کنند
 • هزاره ها تعادل بیشتری بین کار و زندگی طلب می کنند

با چنین ارزش‌هایی که رفتارهای هزاره را شکل می‌دهند، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی باید راه‌های بهتری برای تعامل با این مصرف‌کنندگان بیابند. صحبت با Ferce Healthcare سال گذشته، کلی فیلی، معاون بازاریابی دیجیتال شارپ هلث‌کر، اظهار داشت: «هزاره‌ها انتظار تجربه آمازون را دارند و ما باید به سمت روش‌های مدرن‌تر حرکت کنیم. درگیر شدن با آنها.»

ابزارهایی مانند سکوهای تعامل با بیمار که ارائه دهندگان خدمات بهداشتی را قادر می‌سازد تا از طریق متن، رسانه‌های اجتماعی یا ایمیل با Millennials ارتباط برقرار کنند، نسبت به تماس‌های رباتیک سنتی که توسط بسیاری از سازمان‌ها استفاده می‌شوند، احتمالاً پاسخی را آغاز می‌کنند. فعال کردن برنامه ریزی قرار ملاقات آنلاین و پرداخت صورتحساب نیز با انتظارات هزاره مطابقت دارد.

شک و تردید هزاره مانع دیگری است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید بر آن غلبه کنند. همانطور که MedCityNews در سال 2015 اشاره کرد، هنوز هم هزاره‌ها به احتمال زیاد «پیش از تماس با یک متخصص مراقبت‌های بهداشتی با دکتر Google یا دکتر مامان تماس می‌گیرند». این بیانیه بر اساس نتایج مطالعه مراقبت های بهداشتی بدون مرز است که توسط Communispace، یک شرکت Omnicom انجام شده است، که نگرش های مصرف کنندگان هزاره و غیرهزار ساله را نسبت به مراقبت های بهداشتی بررسی می کند.

اعداد آشکار هستند:

 • تنها 29 درصد از هزاره ها معتقدند که سیستم مراقبت های بهداشتی اکنون بهتر از چند دهه پیش است.
 • 49 درصد از هزاره ها معتقدند که مشکلات مراقبت های بهداشتی امروز را می توان به دولت نسبت داد.
 • کمی بیش از 50 درصد از هزاره ها در سال گذشته در مقایسه با نزدیک به 75 درصد از نسل های دیگر به مطب پزشک مراجعه کردند.
 • 28 درصد از هزاره ها به خود تشخیصی و 36 درصد اعتراف می کنند که سعی می کنند قبل از مراجعه به پزشک خود را در خانه درمان کنند.
 • 53 درصد از هزاره‌ها دوستان و خانواده را منابع اطلاعاتی قابل اعتماد می‌دانند و تقریباً 25 درصد از دوستان یا خانواده برای مشاوره پزشکی تماس می‌گیرند.
 • تقریباً 50 درصد از هزاره ها حفظ تعادل خوب کار و زندگی را برای سلامتی و تندرستی خود مهم تر از معاینات منظم دندانپزشکی یا پزشکی می دانند.

در حالی که ایجاد تعامل در بخش مصرف کننده که بسیار با تعریف سنتی مراقبت های بهداشتی جدا است، چالشی است، غیر قابل حل نیست. ویدئو می تواند ابزار موثری در کیت بازاریابی سازمان های بهداشتی باشد. هزاره ها سه برابر بیشتر از بیبی بومرها برای تماشای ویدیو در دستگاه تلفن همراه خود و 76 درصد از هزاره شرکت ها یا مارک ها را در YouTube دنبال کنید.

به همین ترتیب، پزشکی از راه دور انتظارات Millennials را برای مراقبت راحت و اقتصادی جلب می کند. شرکت بازاریابی منطق رسانه ادعا می کند که هزاره ها در واقع می توانند کلید پیشرفت پزشکی از راه دور باشند، زیرا آنها پنج برابر بیشتر از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی مسن تر از فناوری استفاده می کنند.

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی باید با Millennials در جایی که هستند ملاقات کنند – و این به معنای تنظیمات غیرسنتی آجر و ملات و همچنین آنلاین است. علاوه بر این، هزاره‌ها به تجارب شخصی‌شده‌ای که با خرده‌فروشی‌هایی مانند آمازون دارند عادت کرده‌اند، بنابراین ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی باید از رویکرد یکسان گذشته عبور کنند.

این انتظار برای تجربه‌های شخصی‌شده به این معنی است که ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی نمی‌توانند Millennials را به عنوان یک جمعیت کاملاً همگن از مصرف‌کنندگان همفکر ببینند. بخش هایی در جمعیت هزاره وجود دارد که به سلامت و تندرستی به روش های بسیار متفاوتی برخورد می کنند.

همانطور که در پست اصلی، مطالعه Communispace از مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی راه‌حل‌های زیست رایان برای تجزیه و تحلیل تفاوت‌های زیر جمعیتی در میان هزاره‌ها استفاده کرد و آنها را در پنج بخش روان‌شناختی مجزای زیست رایان گروه‌بندی کرد: /span>

 • Self Achievers: فعال ترین و سلامت گراترین گروه، Self Achievers آماده حضور در صندلی راننده هستند، اما از راهنمایی های دستورالعمل قدردانی می کنند. آنها بیشترین تمایل را دارند که «هر آنچه را که برای سلامتی لازم است خرج کنند».
 • جویندگان تعادل: جویندگان تعادل نیز فعال و سلامت محور هستند، اما نقش متخصصان مراقبت های بهداشتی را کمرنگ می کنند. آنها ترجیح می دهند گزینه هایی داشته باشند، به جای اینکه مسیری برای سلامتی که قبلاً ترسیم شده به آنها داده شود. یک متخصص مراقبت های بهداشتی دستورالعمل می تواند برای جویندگان تعادل راهگشا باشد – آنها رویکردهای پیشنهادی بیشتری را ترجیح می دهند.
 • شعبده بازان اولویت دار: شعبده بازان اولویت دار تمایل کمتری دارند و کمتر درگیر هستند، زیرا نگرانی های دیگر را بر سلامت شخصی مقدم می دارند (مانند شغل، خانواده). آنها ممکن است به سطح بالاتری از تعامل نیاز داشته باشند تا آنها را روی رفتارهای سالم متمرکز نگه دارد.
 • استقامت‌کنندگان اراده: استقامت‌کنندگان اراده‌ای بسیار مستقل هستند و در مورد سلامتی و تندرستی کمتر فعال هستند. چالش این است که راه‌هایی برای ایجاد انگیزه در آنها به سوی زندگی سالم پیدا کنید.
 • مسیر گیرندگان: همانطور که از نام آن پیداست، جهت گیران فعالانه به دنبال ایجاد رفاه خود نیستند، فقط در صورت لزوم واکنش نشان می دهند و سپس مسیری را که تجویز می شود دنبال می کنند.<.>

مطالعه Communispace نشان داد که هزاره هایی که در هر یک از پنج بخش روانشناختی قرار می گیرند منعکس کننده نگرش ها، باورها و رویکردهای جمعیت عمومی هستند که در همان بخش ها قرار می گیرند.

تفاوت قابل توجهی که توسط آن تحقیق آشکار شد، درصد بیشتری از افراد با اراده در میان هزاره ها نسبت به نسل های دیگر بود. در حالی که این موضوع در مورد انگیزه و فعال‌سازی بیمار چالش‌هایی را ایجاد می‌کند، راه‌حل‌های زیست رایان نشان داده‌اند که با بینش بهتر در این بخش واکنش‌پذیر، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند پیام‌ها و برنامه‌های مرتبط‌تر و متقاعدکننده‌تری را برای تعامل با افراد استقامتی در هر سنی ایجاد کنند.

استفاده از تقسیم‌بندی روان‌شناختی می‌تواند به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی از بیمارستان‌ها و بیمه‌گران گرفته تا شرکت‌های دارویی و توسعه‌دهندگان mHealth برای ایجاد تعامل بیشتر، گروه‌های خاصی را در بخش هزاره هدف قرار دهند. کاغذ سفید ما را در مورد تقسیم بندی روانشناختی بخوانید یا تماس با راه حل های زیست رایان امروز برای ترتیب دادن یک مشاوره.

دیدگاهتان را بنویسید