شما در حال مشاهده هستید چگونه می توان نتایج سلامتی بیبی بومرها را در سال 2019 بهبود بخشید

چگونه می توان نتایج سلامتی بیبی بومرها را در سال 2019 بهبود بخشید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

How to improve health outcomes of baby boomers in 2019

در سال 2017، CNBC پیش بینی کرد که هزینه‌های Medicare و Medicaid تا سال 2020 بیش از دو برابر خواهد شد، به لطف بچه‌هایی که با نرخ چشمگیر 10000 مرد و زن در روز بازنشسته می‌شوند. آیا نظام سلامت آماده است؟ نه کاملا. همانطور که یک گزارش AARP اشاره می کند، “ایالات متحده به دلیل هزینه های بالای مراقبت های بهداشتی و شکست آن در ایجاد نتایج بهداشتی بهتر متمایز است.” از آنجایی که هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی با افزایش سن افراد افزایش می‌یابد، ما با یک بحران مالی بالقوه مواجه هستیم—مگر اینکه ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی بر بهبود نتایج سلامت نوزادان.

از تقسیم بندی روانشناختی برای ایجاد انگیزه در افراد استفاده کنید

رویکردهای سنتی برای درگیر کردن بیماران – در هر سنی – به اندازه گذشته موثر نیستند. با بر عهده گرفتن بیشتر بار هزینه های مراقبت های بهداشتی، مصرف کنندگان انتظارات خود را از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی تغییر داده اند. تجربیات شخصی، شفافیت هزینه و راحتی هنجار جدید هستند. به هر حال، این چیزی است که آنها از مارک های خرده فروشی مورد علاقه خود دریافت می کنند. چگونه سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند انتظارات بچه‌های بوم‌کننده را برآورده کنند تا به نتایج سلامتی دست پیدا کنند؟

طبقه بندی بیماران بر اساس جمعیت شناسی گسترده دیدگاه محدودی از افراد ارائه می دهد. مطمئناً عوامل جمعیت شناختی خاص می توانند توصیه های مراقبتی را ارائه دهند. برای مثال، سن چارچوبی برای تعیین زمانی است که افراد به واکسن یا آزمایش‌های روتین سلامتی نیاز دارند. اما تجربه زندگی به ما می گوید که دانستن اینکه چه چیزی برای شما خوب است و انجام آن دو مانع متفاوت است که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی باید بر آنها غلبه کنند تا نتایج سلامتی را بهبود بخشند.

بخش‌بندی روانشناختی یکی از کلیدهای فعال‌سازی و حفظ مشارکت بیمار است. چگونه؟ این نوع بیماران را تجزیه می‌کند – نه با ویژگی‌های مشترک، بلکه با نگرش‌ها، باورها، انگیزه‌ها و ترجیحات منحصربه‌فردی که مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی روی میز می‌آورند. برخی فعال و متمرکز بر هدف هستند. بقیه کمتر، حتی مقاوم هستند.

How to improve health outcomes of baby boomers in 2019 spending whatever it takes to be healthy

در C2b Consumer Diagnostic 2018، از بچه‌های بومی پرسیده می‌شود که چقدر آنها با این جمله موافق هستند که “من هر آنچه لازم باشد برای سالم بودن خرج خواهم کرد.” تعداد کمتری از افرادی که رشد می‌کنند، جویندگان تعادل هستند که نسبت به خود دست‌آوران که هدف‌گرا هستند، جامع‌تر فکر می‌کنند. علی‌رغم این، بچه‌های بیبی در این بیانیه بیشتر با جویندگان تعادل هماهنگ می‌شوند، به این معنی که بچه‌های بوم همه یکسان نیستند. بنابراین، اگر رشد بچه‌ها براساس بخش روان‌شناختی متفاوت است، چرا صنعت مراقبت‌های بهداشتی برای همه آنها به یک شکل بازاریابی می‌کند؟

با تنظیم دقیق مواد، ارتباطات و ابزارهای آموزشی بیمار برای جلب توجه بخش‌های روان‌شناختی خاص، بیمارستان‌ها و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند ارتباطات قوی‌تر و شخصی‌شده‌تری با بیماران ایجاد کنند و انگیزه بیشتری برای انطباق با برنامه‌های سلامت یا درمان ایجاد کنند. با انطباق، پیامدهای سلامتی بهبود یافته به وجود می آید.

به آن نگرانی های هزینه رسیدگی کنید

ما قبلاً اشاره کرده‌ایم الف> این که «بچه‌های پررونق، از نظر مالی، یکی از ناآماده‌ترین نسل‌ها در تاریخ ایالات متحده بوده‌اند». با توجه به اینکه بسیاری از افرادی که در حال رشد هستند، با امنیت مالی دست و پنجه نرم می کنند، هزینه بالقوه مراقبت های بهداشتی پس از بازنشستگی یک مشکل بزرگ است. برای درگیر نگه داشتن بچه‌های پرمصرف هزینه، تغییر لازم است.

در موسسه تحقیقات سلامت PWC (HRI) گزارش خود را در مورد روند هزینه های پزشکی پروژه می دهد که مطابق با روندهای اخیر، هزینه ها امسال 6 درصد رشد خواهد کرد. این گزارش خاطرنشان می‌کند، «ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی، شرکت‌های دارویی و پرداخت‌کنندگان باید برنامه‌هایی را برای رسیدگی به تمرکز مداوم و تشدید شده بر قیمت‌ها از سوی مصرف‌کنندگان، قانون‌گذاران و رسانه‌ها توسعه دهند. این می تواند به معنای توسعه گزینه های مقرون به صرفه تر، پذیرش شفافیت واقعی قیمت یا نشان دادن ارزش خدمات ارائه شده باشد. این گزارش چندین راه حل بالقوه ارائه می دهد:

 • با ارائه «قیمت‌های قابل پیش‌بینی» که منجر به نتایج سلامت ثابت می‌شود، بازگشت سرمایه مراقبت‌های بهداشتی را ثابت کنید.
 • شفافیت قیمت‌گذاری و ابزارهای تصمیم‌گیری بالینی را ارائه دهید که بیماران را قادر می‌سازد انتخاب‌های آگاهانه داشته باشند و از درمان‌های شخصی‌شده پشتیبانی کنند.
 • روی کیفیت و رضایت مشتری تمرکز کنید: وقتی مصرف کنندگان از یک نام تجاری (شامل مراقبت های بهداشتی) راضی هستند، به بهبود وفاداری و تعامل منجر می شود.
 • البته راحتی در رضایت مشتری نیز نقش دارد. گزارش PWC می‌گوید: «در پاسخ به افزایش فشار مصرف‌کننده، کارفرمایان و برنامه‌های بهداشتی با ارائه راه‌های بیشتر برای مراقبت به مصرف‌کنندگان، راحتی را بهبود می‌بخشند.» جایگزین‌های مراقبتی مانند پزشکی از راه دور یا ویزیت‌های ویدیویی ممکن است دقیقاً همان چیزی باشد که پزشک دستور داده است در رابطه با افرادی که حضور در مطب را چالش‌برانگیز می‌دانند یا در مورد مراقبت‌های بهداشتی واکنش‌پذیرتر هستند.

تکنولوژی مصرف‌کننده را در آغوش بگیرید

Pew Research هدف تقویت فناوری توسط نسل‌ها و دریافتند که بچه‌های بومی آنقدرها که تصور می‌شود در برابر فناوری مقاوم نیستند. هشتاد و سه درصد از افراد جوان تر در حال گشت و گذار در اینترنت برای کسب اطلاعات مراقبت های بهداشتی هستند، همانطور که 76 درصد از افراد قدیمی تر در حال گشت و گذار هستند. آن‌ها پتانسیل مثبت دستگاه‌های هوشمند را تشخیص می‌دهند، اما از نظر تأثیر اجتماعی نیز یک نقطه ضعف را می‌بینند.

فناوری مناسب همچنین می‌تواند به سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی کمک کند تا با مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی ارتباط برقرار کنند و آنها را درگیر کنند. برای مثال، فناوری تغییر رفتار زیست رایان، از تقسیم بندی روانشناختی استفاده می کند شناسایی بهترین رویکرد برای برقراری ارتباط با بیماران – از انواع پیام‌هایی که الهام‌بخش عمل هستند تا کانال‌های ترجیحی برای ارسال آن پیام‌ها. یک رویکرد فردی تر برای:

موثر بوده است

 • کاهش پذیرش مجدد
 • ترویج غربالگری‌های بهداشتی، مراقبت‌های پیشگیرانه و برنامه‌های سلامتی متناسب با سن
 • کاهش قرارهای از دست رفته

با بینش‌های بیشتر از تقسیم‌بندی روان‌شناختی، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی همچنین می‌توانند تشخیص دهند که کدام بیماران به احتمال زیاد از فناوری هوشمندی استفاده می‌کنند که می‌تواند منجر به نتایج مثبت سلامت نوزاد شود. به عنوان مثال، بیمارانی که با انگیزه بیشتری از فناوری برخوردار هستند، می توانند از استفاده از برنامه های شخصی سازی شده یا حسگرهای پوشیدنی برای به دست آوردن بینش در زمان واقعی از سلامت خود بهره مند شوند. یک مطالعه نشان داد که یک بیمار سیستم پایش علائم در مقایسه با بیمارانی که مراقبت‌های سنتی بیشتری دریافت می‌کردند، منجر به 44 درصد کمتر علائم سلامتی متوسط ​​یا شدید شد.

با توجه به اندازه جمعیت پیری بیبی بومر، بهبود نتایج سلامتی کودک بومر باید در سال‌های آینده اولویت اصلی باشد تا از کیفیت زندگی و در عین حال کاهش هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی اطمینان حاصل شود. همانطور که انجمن آمریکایی پیری یادداشت می کند، “تمرکز بر کمک به مصرف کنندگان برای سالم ماندن، تشخیص زودهنگام مشکلات و اجتناب از بستری شدن های پرهزینه و بالقوه ناتوان کننده در بیمارستان خواهد بود.”

چه ابزارها و تاکتیک هایی را برای دستیابی به آن اهداف باید اتخاذ کنید؟ وقتی کاغذ سفید تقسیم‌بندی روانشناختی ما را بارگیری می‌کنید، بهتر نگاه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید