شما در حال مشاهده هستید چگونه نظرات فیس بوک را (تقریباً) به صورت خودکار تشویق کنیم

چگونه نظرات فیس بوک را (تقریباً) به صورت خودکار تشویق کنیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person sitting in front of laptop, logging into Facebook on an iPad در اینجا یک راه ساده، آسان و تقریباً خودکار برای ایجاد نظرات آنلاین از طریق فیس بوک بسیار محبوب وجود دارد. استفاده از این نکته مفید کاملاً رایگان است، به علاوه برای بسیاری از دفاتر و امکانات بهداشتی – البته نه همه – مناسب است.

«فیس‌بوک»، عنوان اخیر CNNtech اعلام می‌کند که «به ۲ میلیارد کاربر نزدیک می‌شود». و برای اینکه کاملاً واضح باشد، این “میلیارد” با “B” است … و ما در مورد کاربران فعال ماهانه صحبت می کنیم. که آن را به بزرگترین شبکه اجتماعی جهان تبدیل می کند. و این احتمال وجود دارد که شما، مخاطبان هدف شما، و هر کسی که آنها می شناسند، در میان کاربران گسترده FB باشید.

فرض می‌کنیم که شما قبلاً در فیس‌بوک حضور دارید. و برای فعال کردن بازدیدکنندگان برای انجام Check In، حتماً دسته Local Business را برای صفحه خود انتخاب کنید. (برای مرجع، یادداشت های مرحله ساده اینجا هستند.)

بررسی فیس‌بوک با درخواست از همه برای ورود…

شروع می‌شود

ابتدا، همه بازدیدکنندگان خود را از طریق فیس بوک به «اعلام حضور» دعوت کنید. اگرچه اکثر مردم تمایل به انجام یک بررسی FB ساده دارند، معمولاً باید از آنها بپرسید یا یادآوری کنید.

دوم، معمولاً در عرض یک روز یا بیشتر، فیس‌بوک به‌طور خودکار بازدیدکننده را برای ارسال یک بررسی کوتاه دعوت می‌کند. اغلب تأخیر وجود دارد و FB ممکن است روال آنها را تغییر دهد.

سوم، هر بازدیدکننده‌ای که برای مرحله «اعلام حضور» باز بود، احتمالاً نظر مثبتی ایجاد می‌کند. معمولاً این افراد از قبل نگرش مثبتی دارند و احتمالاً آن احساس را با دیگران به اشتراک خواهند گذاشت.

چهارمین، برای بررسی FB تماشا کنید. در صورت لزوم، از بازدیدکننده/بازبینی کننده تشکر کنید و دیگران را تشویق کنید که اعلام حضور کنند و نظرات خود را ارائه دهند.

این سریع و بدون درد بود… و تنها کاری که باید انجام می‌دادید این بود که درخواست ورود به فیس بوک را بدهید. این FB است که درخواست بررسی می کند. و از آنجایی که این درخواست مبتنی بر رایانه است، ممکن است در آینده آن را تغییر دهد.

اما شما باید بپرسید…

البته، چند نفر – کاربران کهنه کار FB – فقط ممکن است از روی عادت این مرحله را بررسی کنند. اما امکانات مراقبت های بهداشتی با کافی شاپ محلی یا مکان عمومی متفاوت است. با فرض اینکه مناسب موقعیت شماست، ادامه دهید و فیسبوک را به مردم یادآوری کنید. از آنجایی که مشارکت عمومی بسیار گسترده است، آنها احتمالاً می دانند که چگونه بررسی را به طور معمول انجام دهند.

یادآوری‌های ساده آسان است: یک اطلاعیه کوچک در قسمت پذیرش ارسال کنید. در گفتگوی خوشامدگویی و خداحافظی درخواستی ملایم بگنجانید. آدرس فیس بوک خود را بر روی کارت ویزیت «یکی بگیر» چاپ کنید. و در حالی که می‌پرسید، اگر مناسب است، از افراد دعوت کنید که یک عکس یا ویدیوی مختصر را به‌عنوان جلب توجه اضافی اضافه کنند.

این ساده و رایگان است. این کار زیاد طول نمی کشد، اما طبق تجربه ما، باید بپرسید.

دیدگاهتان را بنویسید