شما در حال مشاهده هستید چگونه نمایه های رسانه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی خود را برای موفقیت تنظیم کنید

چگونه نمایه های رسانه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی خود را برای موفقیت تنظیم کنید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

man in wheelchair checking mobile phoneدر یک مطالعه اخیر، 90% از کاربران بزرگسال بزرگسال اینترنت گفتند که از رسانه های اجتماعی برای یافتن یا به اشتراک گذاری سلامتی استفاده کرده اند. اطلاعات بدون شک شبکه های اجتماعی بخش عمده ای از زندگی بسیاری از افراد را تشکیل می دهند. و اگر در تجارت مراقبت های بهداشتی هستید، رسانه های اجتماعی ممکن است به افزایش وفاداری به برند و افزایش شهرت شما کمک کنند.

شاید برای شروع راه اندازی و نگهداری حساب رسانه اجتماعی مراقبت های بهداشتی خود به کمک کمی نیاز داشته باشید. اما ابتدا مطمئن شوید که به چه چیزی وارد می شوید…

رسانه‌های اجتماعی بهداشت و درمان: آیا واقعاً ارزشش را دارد؟

حقیقت سخت اینجاست: دسترسی ارگانیک فیسبوک به پایان رسیده است. کسب‌وکارهایی که امیدوارند با ارسال پست‌های مکرر در فیس‌بوک به بیماران و مشتریان بالقوه دسترسی پیدا کنند بسیار بعید است که بازگشتی را مشاهده کنند. با توجه به تغییر الگوریتم‌ها در فیس‌بوک و اینستاگرام، احتمال اینکه دنبال‌کنندگان پست‌های ارگانیک (بدون پول) برند شما را ببینند، بسیار کمتر از دوستان و خانواده‌شان هستند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد این موضوع، به مقاله ما مراجعه کنید: بزرگترین تصور غلط در مورد رسانه های اجتماعی در مراقبت های بهداشتی

که گفته شد، مطمئناً ارزش راه اندازی و ادعای حساب های رسانه های اجتماعی خود را دارد. به روز رسانی حساب های رسانه های اجتماعی شما همچنین می تواند بهینه سازی موتورهای جستجو را افزایش داده و ارجاع بیماران را ایجاد کند. اما اگر به سادگی امیدوار هستید که از تلاش های بازاریابی خود بیماران را به دست آورید، توصیه می کنیم بخش زیادی از وقت خود را صرف ارگانیک نکنید. رسانه های اجتماعی.

تبلیغات پولی داستان دیگری است. کمپین های هدفمند بر اساس سن، جنسیت و سایر ویژگی ها به افراد در سراسر هدف جغرافیایی شما (نه فقط دنبال کنندگان) دسترسی پیدا می کنند. برای این کار، توصیه می‌کنیم یک آژانس تبلیغاتی در شبکه‌های اجتماعی مراقبت سلامت استخدام کنید.

در هر صورت، می‌خواهید حساب خود را در اسرع وقت راه‌اندازی کنید و دستورالعمل‌هایی برای پست کردن و اشتراک‌گذاری ایجاد کنید. این چیزی است که یک مدیر حساب رسانه اجتماعی مراقبت های بهداشتی باید انجام دهد.

1. یک صفحه جدید ایجاد کنید (یا یک صفحه موجود را ادعا کنید)

فیس بوک

البته، اولین قدم با هر پلتفرم رسانه اجتماعی جدید ایجاد صفحه جدید شماست. با فیس بوک، به سادگی به facebook.com/business بروید و دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

می‌توانید این صفحه کسب‌وکار جدید را به یک نمایه شخصی موجود پیوند دهید یا یک نمایه جدید برای مدیریت صفحه ایجاد کنید. همچنین می‌توانید کارمندان فعلی را به عنوان سرپرست دعوت کنید و به قابلیت‌های پست کردن و ویرایش دسترسی انتخابی بدهید.

در برخی موارد، یک صفحه فیس بوک از قبل برای یک کسب و کار وجود دارد، زیرا بیمارانی که در محل شما حضور دارند و خود را در فیس بوک برچسب گذاری می کنند. در این صورت، می‌توانید صفحه را با استفاده از این دستورالعمل‌ها ادعا کنید.

اینستاگرام

برای راه‌اندازی حساب اینستاگرام برای کسب‌وکار، ابتدا یک حساب کاربری از برنامه اینستاگرام در تلفن یا رایانه لوحی خود ایجاد کنید. سپس، تنظیمات (نماد چرخ دنده در صفحه خود) را پیدا کنید و “Switch to Business Account” را فشار دهید.

تویتر

ایجاد صفحه توییتر بسیار ساده است. به خاطر داشته باشید که توییتر از پروفایل های مشابه برای صفحات تجاری و صفحات شخصی استفاده می کند. به سادگی به Twitter.com بروید تا حساب جدید خود را تنظیم کنید.

2. پلت فرم رسانه های اجتماعی خود را بیاموزید

هنگامی که اطلاعات اولیه خود را به‌روزرسانی کردید، می‌خواهید با پلتفرم خاصی که در آن کار می‌کنید آشنا شوید. هر پلتفرم منحصربه‌فرد است. به عنوان مثال:

 • شما برای هر حساب به یک تصویر سرصفحه و تصویر نمایه نیاز دارید، اما هر پلتفرمی نیازمندی های متفاوتی دارد. می‌توانید راهنمای به‌روز اندازه‌گذاری تصویر را در اینجا پیدا کنید.
 • استفاده از هشتگ های مرتبط در توییتر و اینستاگرام ایده خوبی است، اما در فیس بوک چندان مفید نیست.
 • در توییتر و اینستاگرام، ایده خوبی است که در اسرع وقت شروع به دنبال کردن سایر حساب‌های مرتبط با حساب خود کنید.
 • فیس بوک مکانی عالی برای پست کردن و اشتراک گذاری رویدادها است.

3. مخاطبان خود را بشناسید

پزشکان ممکن است علاقه مند به اشتراک گذاری آخرین مطالعات تحقیقاتی یا آمار مربوط به جدیدترین تجهیزات موجود باشند. اما به نظر شما آیا بیماران می‌خواهند یک گزارش 30 صفحه‌ای پیچیده را بررسی کنند؟ البته بیماران به تخصص شما علاقه مند هستند. با این حال، آنها یک ارزیابی حرفه ای آسان و سریع از یک مطالعه را ترجیح می دهند.

بیاموزید که مخاطبان شما چه نوع محتوایی را ترجیح می دهند و سعی کنید چیزی را که آنها قدردانی می کنند و به اشتراک می گذارند، ارائه دهید.

 • آیا می توانید یک گزینه درمانی جدید را به طور خلاصه و مختصر توضیح دهید (یا به منبعی که این کار را انجام می دهد پیوند دهید)؟
 • آیا می توانید آنها را برای بیماری یا بهبودی خود به گروه های پشتیبانی حضوری یا آنلاین راهنمایی کنید؟
 • آیا در مورد مکان یا خدمات خود اطلاعیه ای دارید؟ (توجه: اطلاعیه های مهم برای بیماران موجود بهتر است در صندوق های ایمیل گذاشته شوند.)

4. از تصاویر واضح در نمایه و پست های خود استفاده کنید

یک پست متنی ساده ممکن است به خوبی با دوستان و خانواده شما همراه شود. اما اگر می‌خواهید توجه بیماران احتمالی را به خود جلب کنید، تصاویر و ویدیوها کلید جلب توجه هستند – به خصوص با تبلیغات پولی در رسانه‌های اجتماعی.

برای این کار نیازی به تجهیزات فانتزی ندارید. جدیدترین آیفون تصاویر باکیفیت باورنکردنی می گیرد. با این حال، مناگر مجموعه‌ای از عکس‌های داخلی برای استفاده در پست‌های خود ندارید، عکس‌های استوک راه خوبی هستند. عکس‌های استوک رایگان در سایت‌هایی مانند Unsplash و Pexelsدر دسترس هستند.

همچنین می‌توانید با استفاده از ابزارهای رایگان و قابل فهم مانند Canva، متن را همپوشانی کنید.

5. با HIPAA و سایر مقررات مطابقت داشته باشید

البته، شما HIPAA و سایر مقررات را جدی می‌گیرید، اما به کارکنان یادآوری می‌شود که چه کسانی در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی شما فعال‌ترین هستند.

توصیه می‌کنیم در صورت عدم اطمینان از هرگونه مشکلی در مورد رعایت قوانین، با یک وکیل مشورت کنید. چند نکته برای شروع:

 • عکسهای بیماران و مشتریان، البته به رضایت امضا شده آنها نیاز دارد.
 • هر تبلیغ دارویی مستلزم افشای خطرات و غیره است.
 • ممکن است بیماران در مورد ویزیت خود در صفحه شما نظر دهند، اما شما باید مراقب باشید که آنها بیمار هستند.

رسانه های اجتماعی ارگانیک در مقابل تبلیغات رسانه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی پولی

Cash-Pay Healthcare bookبعضی از پزشکان با انتشار پست های ارگانیک در رسانه های اجتماعی موفق شده اند – اما این اکانت ها کم و زیاد هستند بین. اگر امیدوارید به عنوان یک “رهبر فکری” در تخصص خود فالوور به دست آورید، باید به طور مکرر پست بگذارید و روزانه در مکالمات آنلاین شرکت کنید.

با این حال، رهبری فکری بیماران در منطقه شما را تضمین نمی کند. رسانه های اجتماعی می توانند به ایجاد برند شما و حتی بهبود روحیه در اطراف دفتر کمک کنند – اما برای تولید سرنخ توصیه نمی شود. یعنی، مگر اینکه با یک آژانس تبلیغات رسانه های اجتماعی کار کنید تا بیماران محلی را در جمعیت خود هدف قرار دهید.

برای اطلاعات بیشتر، با تیم ما از بازاریابان مجرب مراقبت های بهداشتی به شماره 800-656-0907 تماس بگیرید.

همچنین می‌توانید کتاب جدید من را با مارک تاگر، MD، Cash-Pay Healthcare خریداری کنید تا اطلاعات دقیق‌تری درباره بازاریابی رسانه‌های اجتماعی کسب کنید. و توصیه های ارزشمندتر برای مشاغل مراقبت های بهداشتی.

دیدگاهتان را بنویسید