شما در حال مشاهده هستید چگونه همدلی جمع آوری پرداخت را افزایش می دهد

چگونه همدلی جمع آوری پرداخت را افزایش می دهد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor holding patient's hands

صورت‌حساب‌ها به بهترین وجه به عنوان چیزی توصیف می‌شوند که هیچ‌کس نمی‌خواهد اما بخشی ضروری از زندگی است. این روزها، پرداخت صورت‌حساب‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌تواند یکی از سخت‌ترین پرداخت‌ها باشد و بیماران همچنان در پرداخت کامل آن‌ها مشکل دارند. این باعث می‌شود که ارائه‌دهندگان برای رشد یا حفظ درآمد و جریان نقدی با مشکل مواجه شوند.

یادآوری به بیماران برای پرداخت صورت‌حساب‌ها ساده‌تر از انجام دادن است، اما اگر روش دیگری را برای تشویق آنها به پرداخت صورت‌حساب‌هایشان مانند همدلی امتحان کنید، چه؟ ممکن است غیرعادی به نظر برسد، اما این رویکرد خارج از جعبه است که منجر به پرداخت بیشتر بیماران می‌شود.

در اینجا نحوه اجرای آن در مرکز خود آورده شده است.

شفاف باشید

بیماران برای شفافیت ارزش قائل هستند، مخصوصاً با قیمت گذاری، و در حالی که ارائه دهندگان قیمت های خود را اکنون به اشتراک می گذارند، این کار را نمی کنند. آنها را آشکار نکنید این منجر به صورت‌حساب‌های شگفت‌انگیز می‌شود که می‌توان و باید از آنها اجتناب کرد.

در عوض، قیمت‌های خود را در جایی قرار دهید که بیماران بتوانند آن‌ها را پیدا کنند. یک صفحه اختصاصی و به راحتی قابل دسترسی در وب سایت خود فقط برای قیمت گذاری با قابلیت جستجو ایجاد کنید و با فرمتی آسان برای درک نوشته شده باشد. با توجه به اینکه بیماران مختلف پوشش های بیمه درمانی، فرانشیزها، پرداخت های مشترک و غیره متفاوتی دارند، هزینه پایه یک نقطه مرجع خوب و چیزی است که مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی انتظار دارند. اگر بیماران سؤالی دارند، اطلاعات تماس را وارد کنید یا گزینه تماس، پیامک، ایمیل یا حتی چت با مطب را ارائه دهید. اما قبل از انجام هر کاری، به بیماران بگویید که هزینه های آنها چقدر خواهد بود تا بتوانند برای آن آماده شوند.

بیماران برای صداقت و صراحت شما در مراحل اولیه و درک شما از هزینه ها ارزش قائل می شوند. در هر صورت، ممکن است آن را با طراوت بیابند. بسیاری از بیماران در پرداخت صورت‌حساب‌های پزشکی مشکل دارند و به ارائه‌دهنده‌ای نیاز دارند که آن را درک کند و مطمئن شود که همه اطلاعات مورد نیاز را در اختیار دارند تا غافلگیر نشوند. این به بیماران این امکان را می‌دهد که قبوض خود را برای پرداخت این صورت‌حساب‌ها بپردازند، که منجر به افزایش درآمد می‌شود.

گزینه هایی را به بیماران بدهید

مجموعه‌های پرداخت مراقبت‌های بهداشتی این روزها بسیار فناوری سازگارتر هستند . علاوه بر پول نقد، چک و کارت‌های اعتباری که شخصاً، از طریق پست یا تلفن پرداخت می‌شوند، گزینه‌های پرداخت شما اکنون باید شامل کانال‌های دیجیتالی مانند درگاه‌های پرداخت و یک برنامه پرداخت تلفن همراه مانند Venmo یا PayPal باشد.

گزینه‌های پرداخت همچنین باید شامل طرح‌های پرداختی باشد که متناسب با نیازهای خاص بیمار شما و یادآوری‌هایی که از بینش‌های تقسیم‌بندی روانشناختی برای ایجاد پیام‌رسانی استفاده می‌کنند، باشد. ، کانال ارتباطی مورد استفاده برای ارسال یادآورها و دفعات یادآوری پرداخت صورتحساب، برای جلب توجه به انگیزه های هر بیمار.

این دوباره نشان می‌دهد که شما به جایی رسیده‌اید که بیماران از آنجا می‌آیند و مایلید انعطاف‌پذیر باشید. طرح‌های پرداخت ممکن است سریع‌ترین راه برای وادار کردن بیماران به پرداخت صورت‌حساب‌هایشان نباشد، اما آن‌ها در مقابل کنار گذاشتن قبوض خود احساس قدرت و تمایل به پرداخت صورت‌حساب‌های خود دارند. با اولویت دادن به توانایی آنها در داشتن گزینه ها، آنها شما را در اولویت قبض های خود قرار می دهند.

از Psychographics استفاده کنید

بخش‌بندی روانشناختی رویکردی است که مشتریان را بر اساس ارزش‌ها، باورها، سبک زندگی و شخصیت‌هایشان به گروه‌های جداگانه متمایز می‌کند. برخلاف روش‌های جمعیت‌شناختی و سایر روش‌های تقسیم‌بندی مصرف‌کننده، این روش به روان‌شناسی مصرف‌کننده می‌رود و عمیق‌تر به آنچه که فرد را تشویق می‌کند تا اقدام کند، می‌پردازد.

زیست رایان این مدل را برای مراقبت‌های بهداشتی تطبیق داد، پنج بخش بیمار را شناسایی کرد و روان‌شناسی را در هر کاری که با پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان. از ارتباطات دیجیتال تا تسهیل پرداخت صورت‌حساب، این مدل تعامل را برای هر بیمار مناسب می‌کند و این کار را انجام می‌دهد زیرا بیماران می‌خواهند احساس یک شخص، نه یک عدد. همدلی در مدل روانشناختی ریشه دوانده است و در نتیجه، تلاش‌های دیگر ارائه‌دهندگان را برای افزایش مجموعه بیماران و ایجاد درآمد تقویت می‌کند.

ممکن است انجام این مراحل ساده به نظر برسد، اما بسیاری از ارائه دهندگان آنها را انجام نمی دهند. اگر ارائه‌دهندگان بتوانند خود را در میان جمع به‌عنوان یک ارائه‌دهنده همدل برجسته کنند، زمان بسیار آسان‌تری برای جمع‌آوری پرداخت‌های بیماران و همچنین بهره‌مندی از حمایت‌های شفاهی قوی، که منجر به رشد درآمد می‌شود، خواهند داشت.

به دنبال نکات سریع‌تری برای افزایش پرداخت‌های بیمار هستید؟ به برگه نکات پرداخت بیمار ما نگاهی بیندازید.

دیدگاهتان را بنویسید