شما در حال مشاهده هستید چگونه همدلی می تواند به کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان کمک کند

چگونه همدلی می تواند به کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان کمک کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Nurse assisting elderly patient to their walker

همدلی بخش مهمی از مراقبت های بهداشتی است. این به پزشکان، پرستاران و سایر کارکنان مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهد تا وضعیت سلامتی بیمار را از دیدگاه خود ارزیابی کنند. همچنین این مهارت به راحتی به دست نمی آید، به همین دلیل است که بخشی از است. فرآیند غربالگری برای ورود به دانشکده پزشکی

وقتی صحبت از بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی می‌شود، ممکن است به نظر نرسد که همدلی می‌تواند تأثیر عمده‌ای بر مراقبت داشته باشد. اما، وقتی نزدیک به 30 درصد از بستری شدن مجدد در بیمارستان قابل اجتناب هستند، ارزش آن را دارد که گزینه هایی را در نظر بگیرید که عمیق تر به این موضوع می پردازند. به همین دلیل است که تبدیل همدلی به بخشی از برنامه کاهش بستری مجدد در بیمارستان می تواند بسیار مؤثرتر از سایر تلاش های معمول باشد. این چیزی است که ما پیدا کردیم.

نتایج سلامتی را افزایش می دهد

وقتی یک پرستار یا یک پزشک به یک دیدگاه همدلانه نگاه می کند، بیشتر مایلند به یک بیمار اعتماد کنند و به دنبال او باشند تا بهترین مراقبت ممکن را دریافت کنند. بسته به وضعیت بیمار، این تفاوت بین نیاز به بازگشت مجدد به بیمارستان یا عدم نیاز به آن است.

در حالی که همه متخصصان مراقبت های بهداشتی باید برای انجام این کار تلاش کنند، گفتن آن آسان تر از انجام آن است. در طول همه‌گیری، کارکنان مراقبت‌های بهداشتی بیش از آنچه باید با بیماران سروکار داشته‌اند. و از آنجایی که بیماران به دلیل COVID-19 از سلامت خود مراقبت نکرده اند، ممکن است وضعیت برخی از آنها بسیار بدتر از آن چیزی باشد که پزشکان پیش بینی می کنند. با کمبود نیروی انسانی چپ و راست، کارگر کافی برای مراقبت از بیماران وجود ندارد، بنابراین کارگران زمان کمتری را با بیماران می‌گذرانند.

اما مطالعات نشان داده است که همدلی می تواند نقش مهمی در کاهش فرسودگی شغلی پزشک دارد، به همین دلیل است که همدلی در مراقبت‌های بهداشتی اهمیت ویژه‌ای دارد. حتی اگر تلاش حداقل باشد، مانند گوش دادن به داستانی در مورد یکی از اعضای خانواده محبوب بیمار یا شنیدن نگرانی های آنها، تفاوت ایجاد می کند. کارمند مراقبت‌های بهداشتی همدلانه منجر به نتایج قوی‌تری برای سلامتی بیمار می‌شود، به طوری که بیمارستان‌ها می‌توانند از پذیرش مجدد جلوگیری کنند و بیماران بتوانند به راحتی در خانه بهبود یابند.

تعهد قوی تر به برنامه مراقبت

وقتی بیمار اطمینان دارد که پزشک یا پرستارش هر کاری که برای بهبودی او لازم است انجام خواهد داد، تمایل آنها به دنبال کردن یک برنامه مراقبتی را تغییر می دهد.

درباره آن فکر کنید: مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی ممکن است به این موضوع اهمیتی ندهند، زیرا این تصور را ندارند که پزشک یا پرستارش به آنها اهمیت می‌دهد. و وقتی چنین است، نمی‌دانند که چرا باید برنامه مراقبتی پزشک خود را دنبال کنند. اما بیایید بگوییم که پرستار آنها مرتباً آنها را چک می کند، از احساس آنها می پرسد و می پرسد که آیا به چیزی نیاز دارند یا خیر. و اگر پرستار وقت داشته باشد، با صحبت کردن با آنها در مورد هر چیزی که در ذهن بیمار است یا خوردن میان وعده ای که بیمار دوست دارد، فراتر می رود، بدون اینکه نیازی به درخواست او باشد. بیمار نمی‌خواهد پرستار خود را ناامید کند، بنابراین اگر پرستار او را تشویق کند که پس از اقامت در بیمارستان از برنامه مراقبتی خود پیروی کند، این کار را انجام خواهد داد.

درمان کردن بیماران مانند مردم اهمیت دارد و در کاهش بستری مجدد تفاوت ایجاد می‌کند.

روانشناسی چگونه می تواند کمک کند

دیدن کسی از منظر دیگری سخت است، چه رسد به برقراری ارتباط و تعامل با او بر اساس ترجیحاتش. برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی، به نظر می رسد بسیار ساده تر است که با هر بیمار به روش یکسان تعامل داشته باشند، اما در نهایت، نتیجه منجر به بیگانگی بسیاری از مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می شود.

بنابراین، به جای ناامید کردن مردم، بخش‌بندی روانشناختی ممکن است بهترین مسیر باشد. زیست رایان Insights Accelerator™ نمایه‌های بیماران از جمله روان‌شناسی آنها را جمع‌آوری می‌کند که به ارزش‌ها، آرمان‌ها و باورهای مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی نگاه می‌کند. برای تعیین انگیزه های بیمار پس از تکمیل یک طبقه‌بندی سریع، مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی در یکی از پنج بخش قرار می‌گیرند که برای تعیین ترجیحات آنها برای ارتباط استفاده می‌شود. و نامزدی به عنوان مثال، زمانی که یک بیمار پیامی را از ارائه‌دهنده خود دریافت می‌کند، تمام قسمت‌های مربوط به آن ارتباط از متن، تصاویر، زمان ارسال، ابزار ارتباطی و موارد دیگر در ذهن او تنظیم می‌شود. با این رویکرد، همه چیز درباره شخصی سازی.

بیماران می‌خواهند در یک پشته نمودار یا یکی از ده‌ها نموداری که در طول روز دیده می‌شوند بیشتر از یک فرد احساس کنند. آنها می خواهند احساس کنند که مهم هستند. وقت گذاشتن برای آشنایی با آنها و درک نگرانی های آنها در بهبود نتایج سلامت، از جمله کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان بسیار ارزشمند است. ممکن است آسان نباشد، به خصوص اگر زمان زیادی وجود نداشته باشد یا بیمار سرکش باشد، اما ارزشش را دارد.

برای درک بهتر نحوه استفاده از تقسیم بندی روانشناختی برای جلوگیری از بستری مجدد در بیمارستان، کتاب سفید ما را بخوانید.

دیدگاهتان را بنویسید