چگونه پرستاران می توانند به کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان کمک کنند

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
Nurse Readmission.jpg به فکر پرستاران باشید به عنوان اولین خط دفاعی در برابر بستری مجدد در بیمارستان. با دانش، مهارت ها و ابزار مناسب، این اعضای ارزشمند کارکنان مراقبت های بهداشتی شما می توانند نرخ بستری مجدد در بیمارستان را به طرز چشمگیری کاهش دهند، اما فقط در صورتی که به هر چیزی که نیاز دارند دسترسی داشته باشند. متأسفانه، همیشه این اتفاق نمی افتد.

ناآشنایی با نقش پرستاران در کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان می‌تواند منجر به ناکارآمدی فرآیند و کمبود ابزارهای مورد نیاز برای کاهش نرخ بستری مجدد شود. وقت گذاشتن برای یادگیری نقش پرستاران در جلوگیری از بستری مجدد می تواند به مدیران بیمارستان کمک کند تا مطمئن شوند سازمانشان به ابزار و منابع مناسب مجهز شده است.

نگاهی دقیق تر به نحوه کمک پرستاران به کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان

پرستاران می توانند به روش های مختلف پذیرش مجدد در بیمارستان را به طور چشمگیری کاهش دهند. برخی از موارد زیر نمونه‌هایی هستند، طبق مطالعه‌ای که در بررسی سالانه پزشکی، روش‌هایی که بیمارستان‌ها بستری مجدد 30 روزه را کاهش دادند:

 • ارائه پیگیری تلفنی با بیماران که شامل بازبینی دستورالعمل‌های ترخیص و تأیید برنامه‌ریزی قرار ملاقات‌های بعدی است
 • ارائه دسترسی بیماران به خدمات آموزشی که می تواند به آنها کمک کند نحوه مدیریت صحیح وضعیت خود و پیشگیری از بیماری ها را بیاموزند
 • شخصیت بیمار را شناسایی کنید تا به بهترین نحو تعیین کنید که چگونه می توان مطابقت با دستورالعمل های ترخیص را بهبود بخشید. شناسایی شخصیت بیمار به پرستاران و تیم مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا اطلاعات را به گونه ای ارائه دهند که پاسخ بیمار را افزایش دهد
 • به بیماران کمک کنید PCP را برای کسانی که قبلاً ندارند پیدا کنند
 • نیازهای بیمار را ارزیابی کنید و دسترسی آسان به منابعی را فراهم کنید که می تواند به رفع این نیازها کمک کند
 • قرارهای پیگیری به موقع با متخصصان و PCP ها را برنامه ریزی کنید
 • مدیریت داروها برای بیماران و آموزش برنامه ریزی صحیح دارو
 • ارتباطات با بیماران را تقویت کنید تا تیم مراقبت های بهداشتی بتوانند تشخیص دهند که آیا مراقبت های بیشتری برای جلوگیری از بستری مجدد لازم است یا خیر
 • ارائه آموزش به بیمار برای جلوگیری از بیماری های رایج که اغلب منجر به بستری مجدد در بیمارستان پس از اقامت قبلی در بیمارستان می شود

نمونه‌های ارائه‌شده برای اینکه چگونه پرستاران می‌توانند به کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان کمک کنند، می‌توانند برای هر بیماری که نیاز به بستری شدن دارد استفاده شود. با این حال، استفاده مداوم از این استراتژی‌ها برای کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان در کمک به بیماران مبتلا به برخی شرایط پزشکی – مانند ذات‌الریه، نارسایی قلبی، و بیماری ریوی، موفقیت‌آمیز بوده است.

برخورد با موضوع نرخ پذیرش مجدد در بیمارستان بالا

نرخ بالای بستری مجدد در بیمارستان یک مسئله بسیار واقعی برای مدیران مراقبت های بهداشتی است. در مطالعه ای که توسط New England Journal منتشر شده است. از Medicine، مشخص شد که تقریباً 20 درصد از بیماران Medicare یا Medicaid ظرف 30 روز پس از ترخیص مجدداً در بیمارستان بستری می شوند و تقریباً 40 درصد از آنها ظرف 90 روز مجدداً بستری می شوند.

خوشبختانه، مراحلی وجود دارد که می‌توانید برای کمک به پرستاران برای کاهش پذیرش مجدد بیماران انجام دهید. برای مثال، پرستارانی که با زیست رایان

زیست رایان، یک پلتفرم مبتنی بر ابر، ارتباطات دیجیتالی (ایمیل، پیام‌های متنی، پاسخ صوتی تعاملی) را بین بیماران و کارکنان مراقبت‌های بهداشتی پس از خروج از بیمارستان، خودکار می‌کند. خودکار کردن فرآیند باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می شود — از جمله هزینه های نیروی کار — در حالی که راهی برای انتقال موثر اطلاعات مهم، مانند دستورالعمل های تخلیه، قرارهای بعدی و پایبندی به دارو.

نکته مهم، زیست رایان از یک اختصاصی استفاده می‌کند. مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی برای شخصی‌سازی تمامی ارتباطات با «شخصیت‌های بهداشتی» بیماران، بر اساس نگرش‌ها، ارزش‌ها و انگیزه‌های مربوط به سلامت و تندرستی. این احتمال را افزایش می دهد که بیماران با رفتارهای مثبتی که بهبود موفقیت آمیز را تسهیل می کند، پاسخ دهند.

با این حال، فناوری فقط از توانایی پرستاران برای درگیر کردن بیماران به روشی معنادار برای کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان پشتیبانی و تکمیل می کند. فناوری جایگزین عنصر انسانی یا تخصص پرستاران نمی شود. پرستاران و زیست رایان با همکاری یکدیگر توانسته‌اند پذیرش مجدد 30 روزه در بیمارستان برای نارسایی احتقانی قلب و جراحی ستون فقرات را تا 90 درصد کاهش دهند.

هنگامی که یک بیمارستان یا سیستم مراقبت بهداشتی پرستاران خود نقش فعالی داشته باشند، پذیرش مجدد در بیمارستان غیرقابل برنامه ریزی و قابل اجتناب کاهش می یابد. کاهش نرخ بستری مجدد در بیمارستان می‌تواند به بیماران کمک کند تا کیفیت زندگی بهتری داشته باشند و از سلامتی بهتری برخوردار شوند و در عین حال به بیمارستان‌ها اجازه می‌دهد از جریمه‌های مالی احتمالی اجتناب کنند و در پول خود صرفه‌جویی کنند.

New Call-to-action

دیدگاهتان را بنویسید