شما در حال مشاهده هستید چگونه پلتفرم های دیجیتال سلامت پرداخت های بیماران را افزایش می دهند| بیمار باند

چگونه پلتفرم های دیجیتال سلامت پرداخت های بیماران را افزایش می دهند| بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Man paying for healthcare over the phone

درگیری دیجیتالی بیمار با استفاده از برنامه‌های گوشی‌های هوشمند، ابزارهای پوشیدنی، هوش مصنوعی و موارد دیگر، روند رو به رشد مراقبت‌های بهداشتی در سال‌های اخیر بوده است. اما در نتیجه COVID-19، ابزارهای دیجیتال در همه جا ظاهر می شوند و پلت فرم های دیجیتال مراقبت های بهداشتی از جمله ابزارهای پیشرو هستند.

پلتفرم سلامت دیجیتال چیست؟

یک سکوی سلامت دیجیتال مجموعه‌ای از ابزارهای تعامل دیجیتال با بیمار است که می‌تواند در کل سفر بیمار استفاده شود. . همه چیز را در یک مکان قرار می دهد، بنابراین مجبور نیستید از طریق چندین فروشنده کار کنید و ابزارهای نامرتبط/غیر یکپارچه را خریداری کنید، و در هزینه و زمان ارائه دهندگان صرفه جویی کنید.

بخش‌هایی از سفر بیمار که توسط پلت‌فرم‌های سلامت دیجیتال انجام می‌شود شامل بازدیدهای تلویزیونی، نظارت بر مراقبت، تلاش‌های وفاداری و بازاریابی عمومی است، اما آیا می‌دانستید که آنها می‌توانند پرداخت‌های بیمار را نیز مدیریت کنند؟ دلایل متعددی وجود دارد که چرا این یک مزیت است، به خصوص اگر از پلتفرم سلامت دیجیتال زیست رایان.

چگونه یک پلت فرم سلامت دیجیتال پرداخت های بیماران را افزایش می دهد

فرآیندها را خودکار می کند

بهبود نتایج سلامت اولویت اصلی شما به عنوان یک ارائه دهنده است، اما اگر کارکنان شما از روز خود برای پیگیری پرداخت های بیمار وقت صرف می کنند، نمی توانید این کار را به طور موثر انجام دهید. یک پلتفرم سلامت دیجیتال شما را قادر می‌سازد تا عناصر فرآیند صورت‌حساب، از جمله یادآوری‌های پرداخت و پیام‌های جمع‌آوری بدهی را خودکار کنید و در عین حال در صورت‌های چاپی و هزینه پست صرفه‌جویی کنید. علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه، فرآیند صورتحساب خود را بهبود می بخشید تا پرداخت های بیمار سریع، کارآمد و بیشتر انجام شود.

گزینه های پرداخت را برای بیماران ارائه می دهد

مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی برای پرداخت صورت حساب های پزشکی خود گزینه هایی را می خواهند. در گذشته، یا پس از قرار ملاقات در مطب یا از طریق پست پرداخت می‌کردید، اما در دنیای فناوری امروز، اینها نباید تنها گزینه‌های بیماران شما باشند. یک پلت فرم سلامت دیجیتال به شما امکان می دهد چندین گزینه پرداخت مانند اعتبار از طریق تلفن یا آنلاین، درون برنامه ای برای عمل خود یا روش های پرداخت دیجیتال مانند PayPal یا Venmo ارائه دهید.

بیماران همچنین می‌خواهند یادآوری‌ها و طرح‌های پرداختی متناسب با برنامه‌شان باشد. در حالی که برخی ممکن است بخواهند فوراً و به طور کامل پرداخت کنند، برخی دیگر می‌خواهند آن را در چندین پرداخت که در تاریخ بعدی شروع می‌شود، گسترش دهند. این گزینه‌ها به بیماران اطمینان خاطر و انعطاف‌پذیری مورد نظرشان را در ارائه‌دهنده می‌دهد، بنابراین احتمال بیشتری دارد که به بیمار پرداخت کنند و به عنوان بیماران وفادار بمانند.

انگیزه ها از طریق تقسیم بندی روانشناختی

وقتی از پلتفورم سلامت دیجیتال زیست رایان استفاده می‌کنید، از مزیت اضافی استفاده از بخش بندی روانشناختی برای تعامل با بیماران. این یک نوع روش تقسیم بندی است، بر خلاف آمار جمعیتی، که بیماران را بر اساس سبک زندگی، ارزش ها، نگرش ها و موارد دیگر به گروه های مختلف تقسیم می کند. این ویژگی‌ها هسته اصلی انگیزه‌های افراد و اولویت‌های ارتباطی هستند، و زیست رایان می‌تواند تعامل را بر این اساس شخصی‌سازی کند تا احتمال پرداخت صورت‌حساب را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

پنج بخش روانشناختی مراقبت های بهداشتی عبارتند از:

  • خود دست‌یافته‌ها – این بخش در مورد سلامتی خود فعال‌ترین بخش است. افرادی که به خود دست می‌یابند دوست دارند در بالای قرار ملاقات‌های پزشک، پرداخت‌های بیمار و موارد دیگر باشند. اگر به آنها اهداف سلامتی بدهید، برای رسیدن به آنها تلاش خواهند کرد.
  • جویندگان تعادل– این بخش نگاهی جامع به سلامت با تمرکز بر سلامتی دارد، اما همچنین مستقل هستند و اغلب به سیستم مراقبت های بهداشتی دسترسی ندارند. جویندگان تعادل برای گزینه‌ها و ارزش انتخاب در مراقبت‌های بهداشتی به منابع متعدد نگاه می‌کنند.
  • شعبده بازان اولویت دار – این بخش چندین اولویت را مدیریت می کند و معمولاً در مورد سلامت آنها واکنش نشان می دهد. با این حال، شعبده بازان اولویت دار در نتیجه سلامتی عزیزان خود را در اولویت قرار می دهند. آنها همچنین نسبت به قیمت حساس هستند و احتمالاً صورتحساب های خود را به موقع پرداخت می کنند.
  • رهبران – این بخش به پزشکان خود اعتماد دارد و به آنها به عنوان راهنما و منبع نگاه می کند. راهنمایی گیرندگان ممکن است همیشه از توصیه ها پیروی نکنند، اما سعی می کنند تا زمانی که می توانند توصیه های آنها را در نظر بگیرند.
  • استقامت‌کنندگان اراده‌ای – این بخش نسبت به سلامتی خود کمتر فعال است، اما آنها دلایل خود را دارند. استقامت‌کنندگان با اراده احساس می‌کنند که زندگی چیزی بیش از سلامتی آنهاست. آنها را می توان به بهترین شکل با عبارت YOLO توصیف کرد (شما فقط یک بار زندگی می کنید) و لزوماً ناسالم نیستند، اما آنها فقط در صورتی به پزشک مراجعه می کنند که واقعاً به مراقبت نیاز داشته باشند. استقامت‌کنندگان اراده معتقدند که برای پرداخت هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی مشکل دارند و محتمل‌ترین بخش هستند که بیمه نیستند یا از Medicaid استفاده می‌کنند. این بخش کمترین احتمال را دارد که قبوض پزشکی را به موقع پرداخت کند. آنها همچنین با 31٪ از جمعیت ایالات متحده بیش از 18 سال، بزرگترین بخش هستند.

هر بخش روانشناختی به یک استراتژی تعامل منحصر به فرد نیاز دارد. با استفاده از بخش‌بندی روان‌شناختی در بستر سلامت دیجیتال زیست رایان، می‌توان ارتباطات مبتنی بر بخش بیمار و ترجیحات آنها را ارائه داد. به عنوان مثال، وقتی یک بیمار اعلان پرداخت صورتحساب دریافت می‌کند، می‌تواند از زبان و گزینه‌های پرداخت خاص برای درخواست تجدیدنظر در نمایه بخش خود استفاده کند.

سایر پلتفرم‌ها پیام‌های عمومی «یک اندازه متناسب با همه» را با بیماران انجام می‌دهند که کارایی تلاش‌های مجموعه‌ها را محدود می‌کند. زیست رایان به شما این امکان را می دهد که از همه نوع بیماران درخواست تجدید نظر کنید تا آنها قدرت پرداخت صورت حساب خود را داشته باشند. هرچه بیماران بیشتر این احساس را داشته باشند، پرداخت ها و درآمد بیماران را افزایش می دهید.

جمع‌آوری پرداخت‌های بیشتر برای بیماران کار دشواری است، اما می‌توانید با کمک یک پلتفرم سلامت دیجیتال از زیست رایان، کار را برای کارکنان خود آسان‌تر کنید و در پول خود صرفه‌جویی کنید. درباره بیاموزید که چگونه یک مراقبت فوری پرداخت‌های بیمار را تا 81% افزایش داد.

دیدگاهتان را بنویسید