چگونه کلینیک خدمات دندانپزشکی شما می تواند بهترین فناوری تعامل با بیمار را انتخاب کند 📩

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

dentist-tech-engagement-pb-blog.jpg

لیندا جی. هی، جی. http://www.dentistryiq.com/articles/wdj/print/volume-4/issue-6/you-and-your-practice/risk-management-the-top-10-mistakes-dentists-make.html” >10 اشتباه رایج که دندانپزشکی انجام می دهد و آنها را در معرض خطر سوء عمل قرار می دهد. او گفت یکی از این اشتباهات عدم پیگیری بیماران بود. او پیشنهاد کرد که مطب‌ها باید سوابق «قرار ملاقات‌های ناموفق، تماس‌های یادآوری یا اطلاعیه‌ها، دستورالعمل‌ها، نسخه‌ها و تلاش‌ها برای اطمینان از بازگشت بیماران برای مراقبت» را حفظ کنند.

پیگیری بیمار هنوز حیاتی است – و نه فقط برای جلوگیری از شکایت. برای رقابت موثر، دندانپزشکان امروزی باید خود را به مشتریان بالقوه بازاریابی کنند و روابط قوی با بیماران خود حفظ کنند. فناوری تعامل با بیمار می‌تواند کمک کند، اما چگونه می‌دانید چه چیزی برای تمرین شما بهتر عمل می کند؟

5 ویژگی که قبل از سرمایه گذاری در فناوری مراقبت از دندان باید به دنبال آنها باشید

بحث در مورد چگونگی وفاداری بیمار را ایجاد می کند در تمرین خود، کریس بومن، DDS گفت: “روش هایی که بیشترین تاثیر را در این زمینه دارند، استفاده از فناوری هوشمند برای به حداکثر رساندن است. تعامل آنها با بیماران نتایج؟ بیماران شادتر و با خدمات بهتر، مراجعات بیشتر و نتیجه سالم تر.» کدام تمرین به این اهداف نمی‌رسد؟

با مجموعه‌ای گیج‌کننده از فناوری‌های موجود که برای بهبود روابط با بیماران دندان‌پزشکی، ایجاد وفاداری بیمار و بهبود نتایج طراحی شده‌اند، در اینجا چند ویژگی وجود دارد که هنگام انتخاب بهترین فناوری تعامل با بیمار برای نیازهای کلینیک دندان‌پزشکی خود باید به آنها توجه کنید:

1. گزینه های توزیع انعطاف پذیر.

همانطور که فناوری تغییر می‌کند، ترجیحات بیماران برای نحوه ارتباط با ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی – از جمله دندانپزشکان – نیز تغییر می‌کند. بیماران به طور فزاینده ای ایمیل یا پیامک را ترجیح می دهند. با این حال، برخی از بیماران، به خصوص افراد مسن، ممکن است هنوز یک تماس تلفنی (یا حتی نامه چاپی) را ترجیح دهند، بنابراین مطمئن شوید که راه حلی که انتخاب می کنید طیف وسیعی از کانال های ارتباطی را برای برآورده کردن انتظارات هر بیمار ارائه می دهد.

2. مکانیسم های پاسخ داخلی:

صرف نظر از کانال ارتباطی که استفاده می‌کنید، بیماران به روشی بدون عارضه برای پاسخ دادن نیاز دارند تا بدانید پیام‌های شما به آنها می‌رسد یا خیر. پاسخ صوتی تعاملی برای تماس‌های تلفنی، پیوندهای قابل کلیک در ایمیل‌ها یا پاسخ‌های ساده به پیام‌های متنی، خدمات دندانپزشکی را برای ردیابی اثربخشی پیام‌ها فعال می‌کند.


hospital_tech.jpg


برای مثال، یک مطب دندانپزشکی می‌تواند از پیام‌های خودکار – با مکانیسم‌های پاسخ داخلی – برای ارسال یادآوری‌های قرار استفاده کند. یادآوری‌های به‌موقع می‌تواند به کاهش تعداد کنسل‌های لحظه آخری یا عدم حضور در قرار ملاقات کمک کند که برای کارکنان و سایر بیماران مختل می‌شود و سودآوری عمل را کاهش می‌دهد. و با گرفتن پاسخ‌های بیمار زودتر، کارکنان زمان کافی برای پر کردن زمان‌های جدید در دسترس دارند.

3. سفارشی سازی پیام:

پیام‌های یک‌اندازه برای همه بسیار بی‌اثر هستند. اطمینان حاصل کنید که هر فناوری تعامل با بیمار که انتخاب می‌کنید، قابلیت تنظیم پیام‌ها را برای ارتباط بیشتر با بیماران فردی ارائه می‌دهد. برای مثال پلتفرم مشارکت خودکار بیمار زیست رایان پشتیبانی می‌کند این با استفاده از تقسیم‌بندی روان‌شناختی انجام می‌شود. بیماران یک نظرسنجی کوتاه انجام می‌دهند که نگرش‌ها و انگیزه‌های آنها را در مورد سلامت و تندرستی نشان می‌دهد. بر اساس نتایج نظرسنجی، بیماران به یکی از پنج بخش منحصر به فرد طبقه‌بندی می‌شوند تا بتوان ارتباطات را برای ایجاد انگیزه در مشارکت بهتر بیمار تطبیق داد.

4. پاک کردن داشبورد نتایج:

چه در حال ارسال مطالب آموزشی، برنامه‌ریزی یا یادآوری صورت‌حساب، یا پیگیری قرار ملاقات هستید، کارکنان شما باید بدانند چه کسی درگیر است و چه کسی نه. این فرآیند برای کارکنان نیز از نظر زمان کارآمدتر است و در زمان با ارزش صرفه جویی می کند زیرا آنها فقط به استثنای افرادی که پاسخ نمی دهند، به جای همه بیماران، باید پیگیری کنند.


dashboard-1-patientbond.jpg

برای بزرگنمایی کلیک کنید 🔍 — نمونه داشبورد PATIENTBOND


5. پشتیبانی عالی:

بسیاری از پیاده‌سازی‌های فن‌آوری کوتاهی می‌کنند زیرا راه‌حل انتخاب‌شده به طور کامل نیازها را برطرف نمی‌کند یا نرخ پذیرش به دلیل آموزش ناکافی یا رابط کاربری نامشهود تاخیر دارد. به دنبال آن باشید. ارائه دهنده راه حلی که با شما همکاری می کند تا اطمینان حاصل شود که برنامه نیازهای شما را برآورده می کند و کاربران شروعی قوی دارند. هنگام انتخاب فروشنده، برای درک تأثیر بودجه بالقوه سرمایه گذاری فناوری در طول زمان، مطالعات موردی یا نمونه هایی از بازگشت سرمایه اثبات شده را بخواهید.

dotted-line.png

هنگامی که فناوری مشارکت بیمار را در اختیار گرفتید، از آن نهایت استفاده را ببرید. ممکن است تصمیم گرفته باشید روی ابزاری سرمایه گذاری کنید که به یادآوری قرارها یا جمع آوری پرداخت کمک می کند. اما باید از آن برای تقویت رفتارهای مثبت، ارسال مطالب آموزشی بر اساس نیازهای بیمار، آگاهی از خدمات اضافی به مشتریان فعلی و بازاریابی مطب دندانپزشکی خود برای افزایش جذب بیماران جدید در نظر بگیرید.

به هر حال، هرچه روش‌های بیشتری از فناوری تعامل با بیمار خود استفاده کنید، احتمال بیشتری وجود دارد که در حین پرورش روابط بیمار، به موقعیت بازگشت سرمایه برسید. PB_favicon.ico

Download Missed Appointments Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید