چگونه کلینیک های دندانپزشکی می توانند نوبت های از دست رفته بیمار را کاهش دهند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

dentist-missed-appointments.jpg

نوبت های ناموفق و عدم حضور می تواند برای کلینیک های کوچک دندانپزشکی پرهزینه و خسته کننده باشد. کارشناسان می گویند حتی یک لغو در روز می تواند منجر به 30000 دلار یا بیشتر در درآمدهای از دست رفته سالانه. و این فقط نتیجه نهایی نیست که تأثیر عدم نمایش را احساس می کند. بهره وری کارکنان آسیب می بیند و سایر بیماران در نهایت برای دریافت مراقبت های مورد نیاز مدت بیشتری منتظر می مانند. چگونه کلینیک های دندانپزشکی می توانند نوبت های از دست رفته بیمار را کاهش دهند؟

استفاده از فناوری تعامل با بیمار برای آدرس دادن به ملاقات‌های بدون نمایش

عدم قرار ملاقات دندانپزشکی همه کلینیک‌های دندان‌پزشکی را تحت تأثیر قرار می‌دهد، اما روش‌های ایمنی اغلب بیشترین آسیب را می‌بینند، زیرا بیمارانی که از نظر پزشکی ضعیف هستند با موانع بیشتری برای نگه‌داشتن قرار ملاقات مواجه می‌شوند. مرکز ملی منابع بهداشت دهان و دندان مادر و کودک راهنمای کلینیک دندانپزشکی برخی از چالش‌ها را برجسته می‌کند، از جمله:


  • متکی به حمل و نقل عمومی یا افراد دیگر برای رسیدن طبق برنامه
  • مشکلاتی در تنظیم یا پرداخت هزینه مراقبت از کودک
  • آب و هوای نامناسب یا شرایط ترافیکی نامناسب
  • شرایط مربوط به سلامت روانی یا جسمی که “زندگی روزمره را غیرقابل پیش بینی می کند”
  • برنامه کاری غیر قابل انعطاف

کلینیک‌های دندانپزشکی می‌توانند مشکل لغو قرارهای لحظه آخری را با کمک فناوری به صورت مقرون‌به‌صرفه برطرف کنند. در اینجا پنج راه وجود دارد که فناوری مشارکت بیمار می‌تواند کمک کند:

1. بهبود بهره وری کارکنان.

یک پلت فرم خودکار مشارکت بیمار، بار یادآوری‌های قرار را از دوش کارکنان برمی‌دارد و آنها را برای انجام وظایف دیگر آزاد می‌کند. با استفاده از مکانیسم‌های پاسخ آسان در ایمیل، پیام متنی یا تماس‌های تلفنی پاسخ صوتی تعاملی (IVR)، کارکنان به راحتی می‌توانند ببینند چه کسی قرار ملاقات آینده را تأیید کرده یا نه، و به آنها اجازه می‌دهد به جای همه موارد، بر استثناها تمرکز کنند. بیماران. صرفه جویی در زمان به دست آمده، کارکنان را قادر می سازد تا توجه بیشتری به بیماران در مطب ارائه دهند، رضایتمندی و روابط بیمار را تقویت کنند.


2. قرارهای همان روز را ارائه دهید.

کارشناسان تخمین می‌زنند که از هر پنج نفر یک نفر نسبت به ملاقات با دندانپزشک ترس را تجربه می‌کند. هنگامی که چنین افرادی هفته ها یا ماه ها برای قرار ملاقات منتظر می مانند، سطح اضطراب در طول زمان افزایش می یابد که به عدم حضور کمک می کند. برای این افراد، برنامه ریزی قرار ملاقات در همان روز به آنها کمک می کند تا از ایجاد اضطراب جلوگیری کنند. علاوه بر این، هنگامی که یک بیمار ترسو را در خانه می گیرید، تقسیم درمان ها به چندین ویزیت، احتمال عدم بازگشت بیمار برای مراقبت های بعدی را افزایش می دهد. اگر امکان تکمیل درمان در همان روز با استفاده از یک شکاف باز در برنامه وجود دارد، یادداشت های اقتصاد دندانپزشکی، “بسیاری از بیماران از این فرصت برای تکمیل درمان بدون بازگشت قدردانی خواهند کرد. بازدید و یک روز دیگر بیکاری.» استفاده از مشارکت خودکار بیمار به دندانپزشکی کمک می کند تا کارایی عملیاتی داشته باشد که می تواند به برنامه ریزی چابک تر منجر شود.


3. ایجاد روابط با بیماران جدید.

فناوری تعامل با بیمار می‌تواند به کلینیک‌های دندان‌پزشکی کمک کند تا خدمات خود را به طور مؤثرتری برای گسترش پایگاه بیماران خود – و همچنین ایجاد وفاداری در بین بیماران موجود – برای جبران خسارات ناشی از از دست دادن قرار ملاقات با بیمار، بازاریابی کنند. calendar-1763587_640.png>The یک پلت فرم تعامل بیمار با href=”https://www.patientbond.com/”>زیست رایان نیز ادغام بخش بندی روانشناختی، فرآیندی برای طبقه بندی بیماران فردی بر اساس نگرش های ریشه دار و انگیزه های مرتبط با سلامتی کلینیک‌های دندان‌پزشکی با درک اینکه آیا بیمار خود دست‌آورد، هدایت‌گر یا یکی دیگر از پنج نوع بخش روان‌شناختی است، می‌توانند ارتباطات بیمار را برای ارتباط بیشتر سفارشی کنند.


4. یادآوری‌های قرار را از طریق روش ارتباطی ترجیحی بیماران ارسال کنید.

روان‌شناسی به روش‌های دندان‌پزشکی بینش‌هایی در مورد بهترین راه برای تعامل با بیماران هنگام یادآوری قرار ملاقات یا پیام‌های دیگر می‌دهد، زیرا این بینش‌ها اولویت‌های ارتباطی بیماران را مشخص می‌کند. ارسال یادآورها از طریق کانال مورد نظر بیماران – ایمیل، متن یا تلفن – احتمال دیده شدن پیام را افزایش می دهد. هنگامی که آن پیام‌ها دارای مکانیسم پاسخ مناسبی هستند، بیماران به راحتی می‌توانند تأیید یا در صورت نیاز لغو کنند – به کارکنان اجازه می‌دهد برنامه‌ریزی را به طور فعال‌تری مدیریت کنند. زیست رایان قرار ملاقات های از دست رفته را 22 درصد برای یک سازمان مراقبت های بهداشتی متمرکز بر بیماران Medicaid، اسپانیایی تبار و روستایی کاهش داد، که احتمالاً یک آزمایش اسید برای اثربخشی این پلت فرم است.
قوی>

5. به بیماران در مورد اهمیت سلامت دندان به روشی مداوم آموزش دهید.

کلینیک‌های دندانپزشکی می‌توانند استفاده از فناوری تعامل با بیمار را فراتر از یادآوری گسترش دهند. به عنوان مثال، مطالب آموزشی در مورد درمان‌های خاص قبل از قرار ملاقات‌های بعدی می‌تواند اضطراب بیماران را کاهش دهد و اطمینان حاصل کند که آنها برای ویزیت آماده هستند. ارتباط منظم و آموزنده بین کلینیک ها و بیماران همچنین باعث ایجاد اعتماد و ایجاد وفاداری می شود.

dotted-line.png

حذف کامل قرارهای شکسته غیرممکن است. بچه‌ها بیمار می‌شوند، نیازهای کاری غیرمنتظره ایجاد می‌شود، و قرار ملاقاتی که ماه‌ها قبل از آن گرفته می‌شود، ناگهان به زندگی تبدیل می‌شود. فناوری مشارکت خودکار بیمار که با تقسیم‌بندی روان‌شناختی تکمیل می‌شود، به کلینیک‌های دندانپزشکی اجازه می‌دهد تا دفعات عدم حضور را به میزان قابل توجهی کاهش دهند و در عین حال بهره‌وری کارکنان و وفاداری بیمار را افزایش دهند – عواملی که در نهایت به نتیجه نهایی کمک می‌کنند. PB_favicon.ico

Download Missed Appointments Case Study - زیست رایان

دیدگاهتان را بنویسید