چگونه کیفیت بیمارستان باعث افزایش نرخ پذیرش مجدد می شود

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

بستری مجدد در بیمارستان به عنوان یک مرکز پزشکی در سال های اخیر به یک موضوع داغ تبدیل شده است سازمان ها و پزشکان مراقبت های بهداشتی به دنبال یافتن راه هایی برای کاهش هزینه ها و بهبود کیفیت مراقبت از بیمار به منظور کاهش نرخ پذیرش مجدد هستند. این امر به دلیل معرفی برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان (HRRP) است، یک ابتکار عملی فدرال که در سال 2012 راه اندازی شد و جریمه های مالی خاصی را برای بیمارستان ها به منظور محدود کردن پذیرش مجدد اضافی اعمال می کند.

این برنامه برای خدمت به عنوان یک معیار تضمین کیفیت برای بیمارستان‌ها، زیرا مدت‌ها تصور می‌شد که نرخ بستری مجدد بازتابی از جنبه‌های مختلف مراقبت از بیمار (به عنوان مثال، ارزیابی ترخیص، پیگیری بیمار و غیره).

تحلیل اخیر داده‌های منتشر شده توسط مراکز خدمات مدیکر و مدیکید (CMS) این مفهوم را تأیید می‌کند، زیرا تحقیقات جدید ارتباط بین کیفیت بیمارستان و نرخ بستری مجدد را نشان می‌دهد. بر اساس یک مطالعه منتشر شده توسط مجله پزشکی نیوانگلند که شامل بیش از 4200 بیمارستان می‌شود، امکاناتی که در ربع برتر عملکرد از نظر کیفیت رتبه‌بندی شده‌اند، نرخ بستری مجدد به طور قابل‌توجهی پایین‌تری نسبت به مواردی که در پایین‌ترین چارک قرار دارند، نشان می‌دهند. .

این مطالعه همچنین نشان داد که میزان بستری مجدد در میان بیماران بستری در بیمارستان‌های با عملکرد پایین به طور مداوم بالاتر از بیمارانی است که در بیمارستان‌های با عملکرد بالا بستری شده‌اند. عوامل مرتبط با بیمار عمداً از تجزیه و تحلیل حذف شدند، زیرا تمرکز اصلی مطالعه اندازه‌گیری عملکرد بیمارستان بود.

بهبود کیفیت مراقبت های بیمارستانی برای کاهش نرخ بستری مجدد

از آنجایی که مطالعه NEJM نشان می‌دهد که نرخ بستری مجدد تحت تأثیر کیفیت بیمارستان مستقل از عوامل بیمارمحور است، تنها منطقی است که بیمارستان‌ها عوامل سازمانی را که ممکن است در نتایج کیفیت پایین‌تر نقش دارند، در نظر بگیرند.

خوشبختانه، تعدادی از نکات کلیدی وجود دارد که ممکن است بیمارستان شما کیفیت مراقبت از بیمار را هم در حین و هم بعد از بازدید از بیمارستان بهبود بخشد. به دنبال راه‌حل نرم‌افزاری قوی و با قابلیت تنظیم بالا، مانند زیست رایان باشید. ، که به شما امکان می‌دهد بسیاری از فعالیت‌های کلیدی را که باعث بهبود مراقبت از بیمار می‌شوند، خودکار کنید، از جمله:

  • ارتباطات پس از ترخیص: اینها شما را قادر می‌سازد تا مجموعه‌ای از ارتباطات آموزشی سفارشی‌شده را از طریق متن یا ایمیل برای کمک به بیماران در طول دوره بهبودی ایجاد و ارسال کنید. ارتباطات می‌تواند شامل نظرسنجی‌های کلیک و ارسال باشد که سؤالات مربوط به بازیابی را ارائه می‌دهند، و همچنین پیوندهایی به اطلاعات اضافی و منابع آموزشی مرتبط.
  • یادآوری‌های قرار ملاقات خودکار: این‌ها می‌توانند به بیمارستان‌ها کمک کنند تا با خودکار کردن فرآیند یادآوری قرار، یکی از بدنام‌ترین مصرف‌کنندگان ساعات اداری را کاهش دهند. این می‌تواند به بیمارستان‌ها کمک کند تا درآمدهای از دست رفته ناشی از قرار ملاقات‌های از دست رفته را کاهش دهند و در کنار آن مراقبت‌های کارآمدتر و شخصی‌سازی شده‌ای را برای بیماران فراهم کنند.
  • راه حل های پایبندی به دارو: مطالعه منتشر شده توسط موسسه ملی بهداشت پایبندی کم دارو را به عنوان یک عامل خطر کلیدی در پیش بینی 30 مورد نام برد. – بستری مجدد در بیمارستان روزانه بیمارستان‌هایی که از زیست رایان استفاده می‌کنند می‌توانند ارتباطات پیگیری خودکار را ارسال کنند تا به بیماران یادآوری کنند که داروهای تجویزی خود را دوباره پر کنند، همراه با ارائه محتوای آموزشی مداوم در مورد نحوه مدیریت وضعیت سلامتی خود در پرتو رژیم دارویی‌شان. این راه حل با لمس بالا می تواند پایبندی به دارو را از طریق ارتباطات شخصی سازی شده که همیشه درست طبق برنامه انجام می شود، تقویت کند.
  • آموزش سلامت مداوم: مراقبت از بیمار خود را با ارائه آموزش مداوم سلامتی و منابع مدیریت سلامت فراتر از دیوارهای مرکز خود ببرید. برای مثال، از طریق پلتفرم خودکار زیست رایان، بیمارستان‌ها می‌توانند محتوای آموزشی مرتبط را برای بیماران ارسال کنند تا به آنها کمک کند تا از طریق مدیریت آگاهانه وضعیت سلامت خود، رفاه خود را افزایش دهند. علاوه بر این، زیست رایان می‌تواند ارتباطات برنامه‌ریزی‌شده را ارسال کند تا به بیماران یادآوری کند که معاینات مربوطه و غربالگری‌های پیشگیرانه را دنبال کنند.

استفاده از روانشناسی برای کمک به کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان

با تقسیم‌بندی افراد بر اساس عوامل روان‌شناختی کلیدی مانند نگرش‌ها، سبک زندگی، ارزش‌ها، باورها و شخصیت‌ها، می‌توانید با تنظیم ارتباطات خود برای مطابقت با پروفایل‌های روانشناختی مربوطه، با بیماران خود به‌عنوان یک فرد رفتار کنید. هنگامی که یک بیمار تشخیص می دهد که شما به زبان او صحبت می کنید، احتمال پاسخ مثبت را افزایش می دهد. به همین دلیل است که پلتفرم زیست رایان از یک روانشناسی اختصاصی استفاده می کند. مدل تقسیم بندی برای ارائه مراقبت بسیار شخصی برای بیماران و ایجاد انگیزه برای تغییر رفتار.

واضح است که پلتفرم‌های مشارکت بیمار می‌توانند نقش کلیدی در کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان از طریق بهبود کیفیت و کارایی داشته باشند. مراقبت از بیمار. راه حل خود را عاقلانه انتخاب کنید و به خوبی در مسیر کاهش نرخ بستری مجدد و بهبود کیفیت بیمارستان خواهید بود.

New Call-to-action

دیدگاهتان را بنویسید