شما در حال مشاهده هستید چگونه یک برند بیمارستانی قوی ایجاد کنیم که مصرف کننده مدرن را جذب کند

چگونه یک برند بیمارستانی قوی ایجاد کنیم که مصرف کننده مدرن را جذب کند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی روش بازاریابی ما برای بیمارستان‌ها را تغییر داده است.

چرا؟ زیرا بیمار اکنون مصرف کننده مدرن است. آنها تقاضای بیشتری دارند و این تقاضا باعث شده است که بیمارستان ها خدمات و فرآیندهای سازگار با مشتری را توسعه دهند.

در حالی که بیمار قبلی به خوبی در صف منتظر بود، مصرف کننده امروزی اکنون آن را می خواهد. بیمار گذشته از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی سفارش می گرفت، در حالی که مصرف کننده مدرن مراقبت های بهداشتی تصمیمات خود را می گیرد. و با این تغییر، بازاریابی برای کمک به بیمارستان‌ها در ایجاد، برقراری ارتباط و ارائه ارزش به مصرف‌کنندگان هدف خود همراه می‌شود.

از آنجایی که مصرف‌کننده امروزی فعالانه در سلامت و تندرستی خود مشارکت می‌کند، انتظار دارد اصول اولیه این سفر را داشته باشد. آنها خواهان ارتباط موثر، شفافیت و ارائه مناسب خدمات وعده داده شده هستند. آنها همچنین پیش‌بینی می‌کنند که بیمارستان‌ها خدمات را بر اساس بازخورد و انتظاراتشان بهبود دهند.

ما می دانیم که زیاد است. اما به جای اینکه غرق شویم، گوش دادیم و مطابق با آن پاسخ دادیم.

ما در مورد مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی و معنای آن برای بازاریابی.

برای دریافت بینش در مورد برخی از موثرترین استراتژی‌های بازاریابی بیمارستانی امروز، با مدیر عامل موفقیت مراقبت‌های بهداشتی خود، رابرت میلر، متخصص بازاریابی بیمارستان داخلی ما. مکالمه ما پنج روش قدرتمند را ایجاد کرد که بیمارستان‌ها می‌توانند از مصرف‌گرایی برای ایجاد برندهای قوی، مؤثر و مسلط استفاده کنند.

5 راه برای افزایش مصرف گرایی مراقبت های بهداشتی برای دستیابی به بیماران هدف

قبل از اینکه وارد آن شویم، مهم است که توجه داشته باشیم که نام تجاری بازاریابی نیست. اما نام تجاری یکی از ارکان اصلی برای جذب و حفظ مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی است.

درک کنید که کی هستید

مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی در مورد هدف، چشم انداز و مأموریت نام تجاری باهوش هستند. آن‌ها می‌خواهند ارزش‌های اصلی شما و اقداماتی را که برای زنده کردن چشم‌اندازتان انجام می‌دهید، بدانند. و نام تجاری شما، یا اینکه چه کسی هستید، باید با هویت برند شما یا تصاویر طراحی شده ای که برند شما را زنده می کند، مشخص باشد. نام تجاری شما بر استراتژی های بازاریابی بیمارستان شما، از طراحی و لوگو گرفته تا پیام رسانی، محتوای وب سایت و پست های رسانه های اجتماعی تأثیر می گذارد. اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، طرحی ایجاد کنید که مشخص می‌کند شما برای مصرف‌کنندگانتان چه کسی هستید.

آیا به استراتژی تغییر نام تجاری نیاز دارید؟

همانطور که هویت اصلی خود را به عنوان یک نام تجاری بررسی می کنید، ممکن است متوجه شوید که با شخصیت شما مطابقت ندارد. گاهی اوقات متوجه می‌شویم که بیمارستان‌ها و اقدامات مراقبت‌های بهداشتی به یک کمپین تغییر نام تجاری نیاز دارند تا هویت برندی را ایجاد کنند که بهتر با آنچه امروز هستند مطابقت داشته باشد.

مخاطبان هدف خود را با شخصیت های بیمار درک کنید

مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی امروزی انتظار دارند که بیمارستان ها نیازها و انتظارات خود را بدانند. یک بیمارستان با رتبه برتر، درک بیماران را درک می کند و تجربیات به یاد ماندنی را به بیماران ارائه می دهد. با در نظر گرفتن استراتژی برند خود، می توانید کار را برای درک این مصرف کننده مدرن مراقبت های بهداشتی و آنچه آنها نیاز دارند انجام دهید. شناسایی مخاطبان هدف، ذهنیت بازاریابی را از: «این همان چیزی است که فکر می‌کنیم به آن نیاز دارید» به «این چیزی است که به آن علاقه دارید» تغییر می‌دهد.

به‌جز تحقیقات بازار و داده‌ها، بیمارستان‌ها چند راه دیگر برای شناخت مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی مدرن دارند:

چه از طریق کارت نظرات بیمار، ایمیل یا گپ، نظرسنجی از بیمار تجربه بیمار را بهبود می بخشد. اما اگر از داده ها برای به دست آوردن اطلاعات پرسونا استفاده کنید چه؟ همچنین می‌توانید از طریق نظرسنجی‌ها یا بازخوردهای آنلاینی که قبلاً ارسال شده است، بروید. نکته این است که تا آنجا که می توانید اطلاعات بیشتری در مورد بیماران خود به دست آورید تا دقیق ترین شخصیت ها را ایجاد کنید. با استفاده از شخصیت‌های مصرف‌کننده، می‌توانید استراتژی‌های بازاریابی بیمارستان خود را با پیام‌هایی که خواسته‌ها و نیازهای آنها را منعکس می‌کند، بهبود بخشید.

کشف کنید که چگونه مصرف کنندگان از اینترنت برای یافتن بخش های بیمارستان استفاده می کنند

مصرف کننده مدرن مراقبت های بهداشتی امروزی به دنبال اطلاعات پزشکی آنلاین است. همانطور که آنها برای یک بیمارستان جستجو می کنند، اطلاعاتی در مورد سایر بیمارستان ها، خدمات بیمارستانی و بررسی بیماران پیدا می کنند.

از چه عبارات یا سؤالاتی برای یافتن شما استفاده می کنند؟ شما می توانید با داده های جستجوی ارگانیک، از جمله تحقیق کلمات کلیدی با استفاده از ابزارهای مختلف سئو و بازاریابی، متوجه شوید. سپس، با استفاده از این اطلاعات، می‌توانید پیام‌های آنلاین خود را برای گنجاندن اطلاعاتی که مردم می‌خواهند یاد بگیرند و قبل از انتخاب بیمارستان شما نسبت به بیمارستان دیگر، در بر بگیرد، تقویت کنید. همچنین مهم است که نحوه استفاده مصرف‌کنندگان از دستگاه‌های هوشمند برای جستجوی آنلاین بیمارستان‌ها در نظر گرفته شود.

با نام تجاری خود به طور مداوم به صورت آنلاین ارتباط برقرار کنید

هنگامی که هویت برند خود، مخاطبان هدف خود و نحوه جستجوی آنلاین شما را شناختید، می‌توانید پیام‌های نام تجاری خود را ایجاد کنید. پیام‌های نام تجاری ثابت نحوه انتقال ارزش پیشنهادی خود به مشتریان فعلی و بالقوه است.

با این حال، اکثر استراتژی‌های بازاریابی بیمارستانی نمی‌توانند برند خود را به طور مداوم در کانال‌های آنلاین به اشتراک بگذارند. چه وب‌سایت، رسانه‌های اجتماعی یا یک آگهی تلویزیونی، بیان یک داستان برند ثابت ضروری است.

  • برگ شما چیست؟
  • ارزش پیشنهادی شما چیست؟
  • برخی از ارکان پیام‌رسانی برند شما چیست؟

از پاسخ این سؤالات برای توسعه پیام برند خود استفاده کنید و سپس مطمئن شوید که در دستورالعمل های برند شما آمده است. بسیار مهم است که پیام خود را بسازید و محتوایی مطابق با نام تجاری خود تولید کنید.

دسترسی به محتوای خود را به حداکثر برسانید

در نهایت، می‌خواهید مطمئن شوید که مصرف‌کننده امروزی بیمارستان شما را در همه مکان‌هایی که آنلاین هستند پیدا می‌کند. از آنجایی که کار پرسونا را انجام داده اید و می دانید که می خواهید به چه کسی دسترسی پیدا کنید، مطمئن شوید که بهترین کانال هایی را که بیماران امروزی بیشتر در آن اطلاعات مصرف می کنند را درک کرده اید. توصیه می کنیم ابتدا محتوا را در کانال های خود منتشر کنید. کانال های متعلق به وب سایت شما و پلتفرم های رسانه های اجتماعی است. و فراموش نکنید که برای سئوی بیمارستان بهینه سازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید