شما در حال مشاهده هستید چگونه یک برند مراقبت های بهداشتی برای هزاره ها بسازیم (و چرا باید)

چگونه یک برند مراقبت های بهداشتی برای هزاره ها بسازیم (و چرا باید)

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

computer used for healthcare marketing 2019

مفهوم اصلی برندسازی، تمایز مثبت است

نام تجاری کل تجربه ای است که یک مشتری با محصول، خدمات یا شرکت شما دارد. بسیاری از شیوه‌های پزشکی، بیمارستان‌ها و سایر منابع مراقبت‌های بهداشتی، تا همین اواخر، نسل هزاره.

تعاریف متفاوت خواهد بود، اما پیو مرکز تحقیقاتی معتبرترین توصیف را ارائه می دهد که “هر فردی که از سال 1981 تا 1996 متولد شده است (24 تا 39 سال در سال 2020) یک هزاره محسوب می شود.” (همچنین گاهی اوقات به عنوان “نسل Y” نیز نامیده می شود). این گروه جمعیتی بهتر از 83 میلیون نفر است.

برای مدتی این گروه جمعیتی به‌عنوان افرادی تنبل و خودشیفته به تصویر کشیده می‌شدند… نسلی از آمریکایی‌ها که عمدتاً در خانه با والدین خود زندگی می‌کردند. از دیدگاه برندینگ مراقبت های بهداشتی، این یک چالش است زمانی که مخاطبان هزاره احساس می کنند «حق دارند»، پشتکار ندارند، یا نسبت به دیگران احساس همدلی ندارند، یک وعده برند معنادار را منتقل کنید.

اما این فاصله به سرعت و به طور چشمگیری تغییر کرده است. هزاره ها نفوذ ثابت و رو به رشدی در جامعه و محل کار هستند. هزاره ها که زمانی دست نیافتنی تلقی می شدند، بزرگترین و تأثیرگذارترین نسل مصرف کنندگان کشور هستند. اجازه دهید برای یک دقیقه غرق شود.

مشتریان ما اغلب از ما برای ایجاد یک پیام مارک تجاری در سطح جهانی که جمعیت بسیار مهم هزاره را به هم متصل و متقاعد می کند، از ما کمک می خواهند. در اینجا شرحی از این مخاطبان هدف، سیستم ارزشی آنها و آنچه که در ازای وفاداری به نام تجاری درخواست می کنند، آمده است.

سلطه هزاره – جمعیت شناسی کلیدی در اندازه و تأثیر

نظام ارزش هزاره ها منحصر به فرد است و به طور مشخص با بیبی بومرهای آشنا متفاوت است. پیش‌بینی هزینه‌های کلی برای سال 2020 1.4 تریلیون دلار است (با یک “t”). و با این اهرم، هزاره‌ها می‌توانند نام تجاری شما را همین الان بسازند یا شکست دهند.

در مجموع، این گروه تأثیرگذار بزرگترین نسل زنده در میان جمعیت ایالات متحده است. این تقریباً 25 درصد از کل پایگاه جمعیت آمریکا است. به دلیل اندازه غالب آن، هزینه‌ها، خرید و فعالیت‌های تأثیرگذار هزاره‌ها در حال تغییر انتظارات سنتی و قبلی است.

برای مدتی، هزاره‌ها و صنعت مراقبت‌های بهداشتی تمایل داشتند یکدیگر را نادیده بگیرند. بیمارستان ها و مراکز اصلی به طور کلی از چالش های رسیدن به یک گروه بد شهرت اجتناب کردند. برندسازی سنتی، بازاریابی و تبلیغات آن‌ها همچنان بر جریان ثابت و آشنای بیماران متمرکز بود… عمدتاً بچه‌های بومی.

از سوی دیگر، هزاره‌ها – که عموماً جوان و سالم بودند – قبلاً نیاز چندانی به پزشک نداشتند… به جز، شاید، به ندرت برای مراقبت‌های فوری یا زایمان. هزاره های حساس به هزینه می خواستند از هزینه اجتناب کنند و به عنوان “ناسالم” تصور نشوند. اما، اکنون که پیرترین هزاره‌ها به میانسالی نزدیک می‌شوند، بازاریابان خدمات بهداشتی دیگر نمی‌توانند فیل را در اتاق نادیده بگیرند.

بیشتر این گروه – 88 درصد – در مناطق شهری زندگی می کنند. تقریباً نیمی – 40 درصد – والدین شده اند. تقریباً 35 درصد از هزاره دارای مدرک لیسانس یا بالاتر، و درصد مشابهی نیز صاحب خانه هستند. [اداره سرشماری ایالات متحده و مرکز تحقیقات پیو]

بخش‌های مسن‌تر این گروه اکنون به بلوغ رسیده‌اند و قدرت خرید آنها قوی و در حال رشد است. علاوه بر این، آنها به سنی می رسند که مسائل مربوط به سلامت شخصی رایج تر شده و می تواند جدی تر باشد. [بیشتر بخوانید: برندسازی بهداشت و درمان: پاسخ به «چرا» بسیار مهم شما» سؤال.]

بازاندیشی برند بهداشتی تا با طرز فکر Gen-Y طنین انداز شود

ایجاد وفاداری به برند با نسل هزاره با درک نگرش ها و انتظارات منحصر به فرد آغاز می شود. هزاره‌ها انتظارات و خواسته‌هایی دارند که نسل‌های قدیمی‌تر آن‌ها را به اشتراک نمی‌گذارند، بنابراین شروعی دوباره در بازاندیشی بهترین رویکرد است.

برای بینش در شکل‌دهی پیام برندسازی خود با جذابیت هزاره قوی، در اینجا شش ویژگی و نگرش حیاتی این گروه آورده شده است. هزاره ها:

  • انتظار خدمات مشتری عالی داشته باشید
  • به دنبال کسب و کار مبتنی بر علت و بیش از پول باشید
  • انتظار ارزش بالایی داشته باشید و به هزینه ها توجه کنید
  • با انتظارات فوری و “در حال حاضر” کار کنید
  • همیشه مرتبط، با فناوری، “بومی دیجیتال” هستند
  • انتظار اطلاعات سریع و دقیق داشته باشید

هزاره‌ها برای خدمات مشتریان برجسته ارزش قائل هستند (و انتظار دارند)

“معیار کیفیت باشید” به نقل از استیو جابز در مورد ساخت برند. “بعضی از مردم به محیطی که در آن انتظار برتری می رود عادت ندارند.” هزاره‌ها تجربه مثبت و منحصربه‌فرد را بالاتر از همه چیز می‌دانند.

در دنیای آنها، تجربه مثبت بیمار باعث ایجاد وفاداری می شود. یک تجربه منفی از خدمات مشتری برای تقریباً سه چهارم هزاره ها کافی است تا برند خود را تغییر دهند. [داده های ICSC]. برعکس، 60 درصد از افراد هزاره به برندهایی که می خرند وفادار می مانند [Forbes]. علاوه بر این، تجربه مثبت مشتری بیشتر از تجربیات منفی به اشتراک گذاشته می شود.

آیا وب سایت شما به طور شهودی سریع و آسان برای یافتن اطلاعات مفید است؟ آیا سیستم «پشتیبانی مشتری» برای تعامل با هزاره ها با پاسخ های سریع و دقیق دارید؟ ارائه یک تجربه مثبت استثنایی برای بیمار – حضوری، آنلاین، ایمیل و هر کانالی – باید تمرکز اصلی برای ایجاد وفاداری به برند باشد.

علت‌محور بودن یا تلاش برای چیزی بیش از پول مهم است

تقریباً نیمی از هزاره‌ها مایل به خرید از یک شرکت مترقی هستند، اگر خرید آنها از یک هدف پشتیبانی می‌کند یا دلیل محور باشد. آن‌ها برندهایی را ترجیح می‌دهند که ارزش‌های شخصی آنها را قدردانی می‌کنند و منعکس‌کننده ارزش‌های شخصی آن‌ها هستند، و گاهی اوقات اجازه می‌دهند قیمت بالاتری داشته باشند. اغلب، آن‌ها می‌خواهند «چیزی خاص» را در یک برند بیابند، شاید یک تجارت یا رابطه‌ای که استانداردهای اخلاقی بالاتر یا «معنای بیشتری» داشته باشد.

ارزش دادن به جامعه شخصاً برای آنها مهم است و آنها از برندهایی که دوست دارند همان انتظار را دارند. یک منبع گزارش می دهد که بیش از 80 درصد از هزاره های مورد بررسی انتظار دارند که شرکت ها از اهداف خیریه حمایت کنند. تجارت مراقبت های بهداشتی یک تلاش دلسوزانه است. تقریباً هر پزشک، مطب پزشکی یا بیمارستانی پایه و اساس یک پیام نام تجاری مبتنی بر علت را دارد.

اما یک کلمه احتیاط مهم در اینجا این است که هر تعهدی از طرف برند باید واقعی باشد و بتوان آن را با مثال یا اقدامات واقعی شرکت نشان داد. چه چیزی باعث می شود کار شما در بخش مراقبت های بهداشتی از رقابت متمایز شود؟ ارزش‌های اصلی کسب‌وکار چیست، چگونه جهان را بهبود می‌دهید، و چگونه می‌توانید این داستان را به طور قانع‌کننده به عموم ارائه کنید؟

هزاره به هزینه ها توجه دارند و انتظار ارزش قوی دارند

این گروه می خواهند از هزینه های مراقبت های بهداشتی قبل از درمان مطلع شوند. شفافیت هزینه و برآوردهای دقیق و با حسن نیت تأثیرات مهمی دارند. بر اساس داده‌های PNC Healthcare، آنها به‌ویژه صورت‌حساب‌های غیرمنتظره یا غافلگیرکننده را دوست ندارند. بهتر از 40 درصد از هزاره ها، برآوردهای اولیه را با حسن نیت درخواست می کنند و دریافت می کنند. این طبیعت آنهاست که قیمت های ارائه دهنده را مقایسه کنند. این یک عامل تأثیرگذار در فرآیند تصمیم گیری آنها است.

به طور کلی، اکثر هزاره ها، تقریباً 80 درصد، مراقبت های بهداشتی را گران یا بسیار گران می دانند و به دنبال ارزش قوی هستند. روش دیگر، طبق PNC Healthcare، بیش از نیمی از افراد مورد بررسی به دلیل هزینه‌ها، درمان را به تعویق می‌اندازند یا اجتناب می‌کنند.

هزاره‌ها با انتظارات فوری و «در حال حاضر» کار می‌کنند

آنها به‌عنوان «نسل پیشرو» توصیف شده‌اند. نفوذ همیشگی اینترنت همیشه پاسخ های فوری، حقایق سریع، اخبار فوری، سرگرمی های درخواستی و نظرات و نگرش های جمعی را ارائه می دهد. بنابراین طرز فکر هزاره طوری شکل گرفته است که انتظار پاسخگویی سریع به نیازها و علایق آنها را داشته باشد. نگرش هزاره در مورد مراقبت های بهداشتی این است که تحقیقات و پاسخ ها به سرعت و به راحتی از طیف وسیعی از منابع قابل اعتماد در دسترس هستند.

هزاره‌ها زمان خود را مهم می‌دانند . بنابراین، آنها از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی انتظار دارند که به سرعت پاسخ دهد… برای مثال، تقریباً در قرار ملاقات های فوری. در نتیجه، آنها ممکن است یک منبع “مراقبت فوری” را ترجیح دهند. آنها از طریق بررسی آنلاین به دنبال راهنمایی در انتخاب خود هستند. اطلاعات مرتبط با نام تجاری باید پاسخ‌های معتبری را ارائه دهد که سریع/فوری، مفید بوده و با سیستم ارزشی فرد همخوانی داشته باشد.

این مخاطب با فناوری آشنا هستند و همیشه در ارتباط هستند

اینترنت یک تجربه مادام العمر است که نگرش ها و نظرات را شکل می دهد و بر تصمیمات خرید تأثیر می گذارد. همانطور که یکی از منابع می گوید: «میلنیال ها ممکن است [اینترنت] را در گهواره های نوزادشان داشته باشند. بسیاری از آنها به جز وب گردی، پیام های متنی، دنیای شبکه های اجتماعی که اکنون در آن زندگی می کنیم، چیزی نمی دانند.”

این گروه روزانه سه تا پنج ساعت را به صورت آنلاین، عمدتاً از طریق تبلت یا گوشی هوشمند، سپری می‌کنند. و هنگامی که فناوری جدید در صحنه ظاهر می شود، هزاره 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد که زودهنگام پذیرفته شوند. بیش از نیمی (54 درصد) از خریدهای هزاره به صورت آنلاین انجام می شود. اما قبل از خرید، حدود 40 درصد از هزاره ها به بررسی، توصیفات و نظرات آنلاین می پردازند.

اطلاعات و تعامل با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها باید از روش های فنی (برنامه ها، وب سایت های پاسخگو، متقاطع های فیزیکی/دیجیتال، رسانه های اجتماعی) استفاده کند. این گروه از قبل به طور معمول به امور شخصی به صورت آنلاین رسیدگی می کند. بسیاری از مسائل مراقبت های بهداشتی برای هزاره ها در یک دسته قرار می گیرند، مشروط بر اینکه انجام آن آسان، سریع و راحت باشد.

خوشبختانه، این ارتباط تقریباً همیشه فعال است و در هر کجا، همه جا و در هر زمان به مخاطبان هدف می رسد. آنها عاشق رسانه های اجتماعی و شبکه هستند و از آن برای اخبار، اطلاعات، تبادلات اجتماعی و سرگرمی استفاده می کنند. مهمتر از همه، آنها در مورد موضوعات مراقبت های بهداشتی به دنبال مشاوره، بررسی و رتبه بندی هستند. کانال های محبوب رسانه های اجتماعی (مانند فیس بوک و اینستاگرام) گزینه های اصلی در جعبه ابزار برندسازی مراقبت های بهداشتی شما هستند. برای برندسازی مؤثر، ارتباطات و مدیریت شهرت، از محتوای ارگانیک و پولی استفاده کنید.

از برندسازی مخاطبان خود استفاده کنید، تبلیغات و بازاریابی کانال

ارتباطات سنتی روش‌های گذشته احتمالاً با هزاره که بیشتر خرج می کنند، خوب عمل نمی کند. زمان آنلاین نسبت به تماشای تلویزیون آنلاین بودن دائمی یک گزینه کانال محبوب را مشخص می کند، اما، متأسفانه، تنها چند هزار ساله تبلیغات آنلاین را معتبر می دانند. علاوه بر این، این گروه احتمالاً تبلیغات مزاحم را رد می کند – طبق گفته آناتومی رسانه، بهتر از 60 درصد از آنها به طور معمول از مسدودکننده های تبلیغات آنلاین استفاده می کنند.

یکی از ملاحظات حیاتی برای هزاره‌ها «مرتبط بودن» است. آنها “پذیرای تبلیغات آنلاین محدود، هدفمند و مرتبط هستند.” محتوای آنلاین – که به نیازها و ارزش‌های آنها مربوط می‌شود و ماهیت متفکرانه و معتبری دارد – برای اکثر هزاره‌ها (بیش از 80 درصد) در تصمیم‌گیری خرید مفید است. اگرچه “همیشه متصل بودن” از بسیاری جهات یک مزیت است، اما شکل دادن درست پیام برند شما چالشی است. بازاریابی هزاره گزارش می دهد که بیش از نیمی از این مخاطبان تمایل به خرید مارک های عمومی به جای مارک های نام دارند.

در فرآیند انتخاب ارائه‌دهنده، حدود 40 تا 50 درصد از هزاره‌ها تحت تأثیر بررسی‌های آنلاین (Healthgrades، Yelp و دیگران)، و همچنین توصیفات و نظرات دیگران هستند. “مراقبت و تغذیه” از شهرت آنلاین شما برای انتقال پیام برند مناسب، جذب بیماران جدید و تاثیر مثبت بر دیدگاه آنها نسبت به یک پزشک، گروه پزشکی یا بیمارستان حیاتی است.

سخن گفتن و نظرات محبت آمیز آسان است، اما فرصت فوری این است که سریع و مثبت به نظرات نه چندان مثبت پاسخ دهید. در صورت امکان، یک راه حل سریع برای اصلاح یک وضعیت کار خواهد کرد. و زمانی که کاملاً امکان پذیر نیست، پاسخ به موقع، تأیید مفیدی از نگرانی است و نشان دهنده تمایل یا آگاهی آشکار از سؤال یا موضوع است.

پیام نام تجاری برای ارزشهای هزاره

نسل هزاره به بزرگترین نسل تبدیل شده است ، قوی ترین و تأثیرگذارترین گروه مخاطبان مراقبت های بهداشتی. این گروه از گروه بیبی بومر که زمانی غالب، اما همچنان قابل توجه بود، پیشی گرفته است. ایجاد یک برند واقعاً منحصربفرد و یک وعده برندسازی در مراقبت های بهداشتی برای این طرز فکر و سیستم ارزشی منحصر به فرد، هم یک ضرورت و هم یک چالش برای بیمارستان ها، مراکز گروهی و دفاتر پزشکی است.

برند در مراقبت‌های بهداشتی مربوط به تمام تجربه و رابطه ای که کسب و کار با مخاطبان، افرادی که روزانه به آنها خدمات می دهد، دارد. تمایز برند شما را بالاتر از رقبا قرار می دهد، شما را وادار می کند برای این گروه مصرف کننده فهیم به یاد ماندنی است، و بر فرآیند تصمیم گیری و انتخاب آنها در زمان نیاز تأثیر می گذارد و هدایت می کند.

[برای اطلاعات بیشتر، بخوانید: نام تجاری شما آن چیزی نیست که می گویید – این همان کسی است که هستید.]

برندسازی موثر با سلیقه‌ها ارتباط برقرار می‌کند، نگرش ها و حساسیت های خریدار، نه فروشنده. در برخی موارد، این ممکن است به تعهد فرهنگی از بالا به پایین نیاز داشته باشد. برقراری ارتباط موثر پیام برند مستلزم مشارکت همه افراد در سراسر سازمان است. این پزشکان، کارکنان، کارمندان – همه – هستند که از طریق نگرش‌ها، اقدامات و تماس‌های عمومی خود، به قول برند عمل می‌کنند.

معادله کلی موفقیت این است: برنده شدن وفاداری به برند، قدرت خرید قوی را به ارمغان می آورد. این یک حلقه کامل ارتباطات آنلاین است. هزاره‌ها یک سخنرانی یک جهته نمی‌خواهند ، آنها می خواهند به طور فعال در گفتگو شرکت کنند. مارک‌های معتبر مراقبت‌های بهداشتی مانند مایو کلینیک، ام‌دی اندرسون، کلینیک کلیولند و دیگران، به‌طور فعال محتوا، نظرات، نظرات و مشارکت‌های بیمار را تشویق می‌کنند – همه اینها باعث ایجاد و حفظ اعتماد، پیوند و وفاداری می‌شوند.

ما می توانیم مانند بسیاری از مشتریان مراقبت های بهداشتی به شما کمک کنیم. امروز با ما تماس بگیرید. شماره ما (800) 656-0907 است. بیایید در مورد ایجاد یک برند بهداشتی در سطح جهانی برای نسل هزاره صحبت کنیم.

[مطالعه اضافی: وفاداری به برند: چرا برای عملکرد بهداشتی شما مهم است]

دیدگاهتان را بنویسید