شما در حال مشاهده هستید چگونه یک تقویم رسانه های اجتماعی بهداشت و درمان ایجاد کنیم

چگونه یک تقویم رسانه های اجتماعی بهداشت و درمان ایجاد کنیم

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 7 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

از زمان همه‌گیری COVID-19، افراد بیشتری در جستجوی رسانه های اجتماعی برای اخبار و منابع قابل اعتماد مراقبت های بهداشتی . از آنجایی که انتظارات برای اطلاعات قابل اعتماد و به‌روز در حال افزایش است، جای تعجب نیست که برخی از حساب‌های پرطرفدار و پرطرفدار در صنعت مراقبت‌های بهداشتی هستند:

 • مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC): بیش از 4.2 میلیون دنبال کننده فیس بوک (FB)
 • سازمان بهداشت جهانی (WHO): بیش از 38.4 میلیون فالوور FB
 • کلینیک کلیولند: بیش از 2 میلیون دنبال کننده در FB

متخصصین مراقبت های بهداشتی یک نیاز انسانی را فراهم می کنند، نه فقط یک محصول خرده فروشی یا خدمات لوکس. این باعث می شود که آنها به طور منحصر به فردی برای بازاریابی محصولات و خدمات خود در رسانه های اجتماعی قرار گیرند.

تقویم شبکه‌های اجتماعی مراقبت‌های بهداشتی به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا به‌طور هم‌زمان با مخاطبان در کانال‌های اجتماعی مورد علاقه‌شان ارتباط برقرار کنند.

سازمان‌های بهداشتی، ارائه‌دهندگان و تأثیرگذارانی که از رسانه‌های اجتماعی برای آموزش و اطلاع‌رسانی به مخاطبان خود استفاده می‌کنند، اعتماد، وفاداری و شناخت برند را نیز ایجاد می‌کنند. آنها تشخیص می دهند که تعداد فزاینده ای از مردم از رسانه های اجتماعی برای آموزش خود در مورد محصولات، خدمات و کسب و کاری که ارائه می کنند استفاده می کنند.

* از طریق SproutSocial

در فضای رقابتی امروز، داشتن یک حضور اجتماعی استراتژیک برای افزایش فروش و برند آگاهی ضروری است. در حالی که نقطه شروع برای تقویم رسانه های اجتماعی اغلب بر محتوای ارگانیک متمرکز است، از جمله تبلیغات اجتماعی پولی برای اطمینان از هم افزایی بین پست های پولی و ارگانیک بسیار مهم است. تقویم رسانه های اجتماعی می تواند به شما کمک کند. ارتباطات دیجیتال خود را برنامه‌ریزی کنید، پیام‌های مداوم را در کانال‌های متعدد حفظ کنید و اثربخشی خود را نظارت کنید.

در این پست وبلاگ، من به اشتراک می گذارم:

 • ارزش داشتن یک تقویم رسانه اجتماعی برای برند مراقبت های بهداشتی شما،
 • و چگونه یک تقویم رسانه اجتماعی بسازید که برای کسب و کار شما مفید باشد.

چرا برای برند بهداشتی خود به تقویم رسانه اجتماعی نیاز دارید؟

تقویم شبکه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی ابزاری همه جانبه، گسترده و متمرکز است که برای اطمینان از به اشتراک گذاشتن داستان برند مشابه در همه کانال ها و رسانه های بازاریابی استفاده می شود.

هر جنبه‌ای از بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی، از پست‌های وبلاگ و رویدادها گرفته تا محتوای ویدیویی و جستجوی پولی، و همه جا در این میان، ادغام می‌شود.

یک تقویم رسانه‌های اجتماعی به خوبی برنامه‌ریزی شده، مضامین محتوا و آهنگ‌های ارسال را برای برآورده کردن انتظارات مخاطبان و اهداف هر پلتفرم اجتماعی تعریف می‌کند.

در اینجا چند مزیت حفظ یک تقویم رسانه اجتماعی قوی آورده شده است:

 • پیام های شما را منظم و در مسیر نگه می دارد،
 • پیام‌رسانی مداوم را در همه کانال‌ها تبلیغ می‌کند و از تبلیغ بیش از حد (تکرار) جلوگیری می‌کند،
 • از ایجاد شکاف در محتوا جلوگیری می‌کند و پست‌های منظم را تشویق می‌کند تا مخاطبان شما را درگیر خود نگه دارد
 • یک عکس فوری از آنچه اخیراً در کانال‌ها برقرار کرده‌اید ارائه می‌کند

اما قبل از اینکه نحوه ایجاد یک تقویم رسانه اجتماعی مراقبت های بهداشتی که برای کسب و کار شما کار می کند را به اشتراک بگذارم، بیایید نگاهی عمیق تر به هشت دلیل بیاندازیم که چرا برندهای مراقبت های بهداشتی برای جذب، تعامل و ارتباط با هدف خود به یک تقویم رسانه اجتماعی نیاز دارند. مخاطب.

1. افزایش آگاهی

رسانه‌های اجتماعی سریع‌ترین راه برای دسترسی به مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی امروزی و افزایش آگاهی در مورد نگرانی‌های جدید، نوظهور و دوره‌ای سلامت است.

وقتی چیزهایی که بر سلامت عمومی تأثیر می‌گذارند به سرعت در حال تغییر هستند بسیار مؤثر است. به اشتراک گذاری محتوای به موقع، مرتبط و آموزشی بهترین راه برای به اشتراک گذاشتن آخرین مسائل، دستورالعمل ها و توصیه ها است.

مطمئن ماندن از مسائل بهداشتی فعلی و ارائه اطلاعات مفید همچنین باعث ایجاد اعتماد و وفاداری در جامعه شما می‌شود.

2. مبارزه با اطلاعات غلط

رسانه های اجتماعی برای انتشار سریع اطلاعات به گروه های مختلف مردم طراحی شده اند.

طبق مطالعه اخیر سرویس تحقیقاتی Pew، 86٪ از بزرگسالان ایالات متحده گفتند که اخبار خود را از طریق تلفن هوشمند دریافت می کنند، بنابراین به راحتی می توان مشاهده کرد که چگونه اطلاعات (از همه نوع) به سرعت پخش می شود. اگرچه برای اشتراک‌گذاری ارتباطات بحران یا سایر پیام‌های فوری و مبتنی بر واقعیت بسیار مفید است، اما می‌تواند به عنوان وسیله‌ای برای اطلاعات نادرست نیز استفاده شود.

تشخیص اطلاعات نادرست در رسانه های اجتماعی چالش برانگیز است. برای کمک به مخاطبان خود در شناخت منابع معتبر اطلاعات، هر پستی که به اشتراک می گذارید باید به سه سوال مهم پاسخ دهد:

  • چه کسی آن را پست می کند؟
   (به عنوان مثال، آیا این اطلاعات از منبع معتبر داخلی یا خارجی آمده است)
  • چه اطلاعاتی را به اشتراک می گذارند؟
   (به عنوان مثال، آیا این اطلاعات ادعای خود را با مطالعات یا تحقیقات مرتبط تأیید می کند)
  • نیت آنها چیست؟
   (به عنوان مثال، آیا هدف این اطلاعات آموزش یا متقاعد کردن است)

کانال‌های رسانه‌های اجتماعی به بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی کمک می‌کنند تا آگاهی را افزایش دهند و اطلاعات را از منابع معتبر و قابل اعتماد (مانند وب‌سایت شما یا سایر حساب‌های سلامت عمومی) به اشتراک بگذارند.

3. ارتباطات بحران

مدیریت و به اشتراک گذاری اطلاعات بهداشت عمومی به ویژه در مواقع بحران چالش برانگیز است. بهترین راه برای رسیدگی به بحران سلامت، برنامه ریزی از قبل است.

تدوین یک برنامه ارتباطی بحران و تقویم رسانه‌های اجتماعی مراقبت‌های بهداشتی که می‌تواند در یک لحظه اجرا شود، برای آموزش مخاطبان شما در مورد آمادگی برای روزهای آینده و آنچه می‌توانند از سازمان شما انتظار داشته باشند (مانند منابع موجود، مکان‌ها، ساعات کاری) ضروری است. و غیره).

توسعه یک رویکرد پیشگیرانه برای بحران های بهداشت عمومی و بلایای طبیعی به مخاطبان شما اطلاع می دهد و به القای اعتماد و وفاداری به برند کمک می کند.

4. گسترش و رشد جامعه

تقویم شبکه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی ابزاری موثر برای کمپین های اطلاع رسانی عمومی است. بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی می‌توانند از بینش‌های مخاطب برای ایجاد و ارسال اعلان‌ها به مخاطبان جدید بر اساس بینش‌های جمعیت شناختی، مانند مکان، سن، جنسیت، و علایق استفاده کنند.
<. br>پیام‌های ارتباطی جامعه، دسترسی ارگانیک شما را در رسانه‌های اجتماعی افزایش می‌دهد، مخصوصاً هنگام استفاده از هشتگ‌های مرتبط. برای مثال، می‌توانید با استفاده از کلیدواژه‌ها و هشتگ‌هایی مانند خانه سالمندان، مراقبت‌های خانگی، آرتریت، سرطان و سکته مغزی، خانواده‌هایی را با والدین سالخورده هدف قرار دهید.

5. به سوالات رایج پاسخ دهید

هشت در 10 کاربران اینترنت تنها در ایالات متحده اطلاعات سلامت را بصورت آنلاین جستجو می کنند و 74٪ از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند.

کسب‌وکارهای باهوش مراقبت‌های بهداشتی از کانال‌های رسانه‌های اجتماعی برای آموزش دنبال‌کنندگان و پاسخ‌گویی به سؤالات سلامت عمومی و در عین حال حفظ حریم خصوصی بیمار و رعایت HIPAA استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، اگر کسی در مورد گوش درد سؤال کند، متخصصان مراقبت های بهداشتی می توانند دستورالعمل های واضحی را برای آنچه که سؤال کننده باید در مرحله بعدی انجام دهد (تحقیق در وب سایت های معتبر برای علائم، تماس با ارائه دهنده مراقبت های اولیه و غیره) بدون پرسیدن سؤالات تهاجمی یا شخصی ارائه دهند.

بازاریابان بهداشت و درمان همچنین در حال تجزیه و تحلیل دسترسی و تعامل پست‌های خود هستند تا تعیین کنند چه پست‌هایی را به اشتراک بگذارند (به عنوان مثال، کپی، اینفوگرافیک یا ویدیو)، زمان‌های بهینه برای پست کردن، و زمانی که پزشکان باید در انجمن‌های مراقبت‌های بهداشتی با تمرکز بر آموزش بیمار شرکت کنند.

6. پایش سلامت عمومی

افراد همه چیز را به صورت آنلاین به اشتراک می گذارند، از جمله احساسشان. بیمارستان‌ها و سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند نگرانی‌ها و شیوع بیماری‌ها در کشور، ایالت یا حتی در سطح جامعه را در زمان واقعی با رسانه‌های اجتماعی رصد کنند. تحلیلگران داده‌ها می‌توانند شیوع بیماری را پیش‌بینی کنند و با استفاده از جستجوهای مبتنی بر هشتگ یا کلیدواژه، نظارت و تجزیه و تحلیل در زمان واقعی بیماری را انجام دهند.

این کانال‌ها همچنین به‌عنوان پلت‌فرم‌های اعلان سریع برای ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی عمل می‌کنند. ارسال اطلاعات مهم بهداشت عمومی در کانال‌هایی مانند فیس‌بوک، اینستاگرام و توییتر، مخاطبان زیادی را به امید کاهش یا جلوگیری از شیوع بیماری، فوراً آگاه می‌کند.

7. حمایت از بیمار

بیماران می‌توانند از طریق رسانه‌های اجتماعی به جوامع مجازی بپیوندند، در تحقیقات شرکت کنند، مطالب آموزشی را مطالعه کنند، حمایت اخلاقی دریافت کنند، اهدافی را تعیین کنند و پیشرفت شخصی را در کنار بیمارانی با علائم مشابه، بیماری‌ها یا شرایط سلامت مزمن دنبال کنند. مطمئن شوید که محتوای مرتبطی که با مخاطبان هدف شما طنین انداز می شود در تقویم رسانه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی خود قرار دهید.

نشان داده شده است که این اتصالات آنلاین به بهبود و مدیریت بیماری کمک می‌کنند—به سلامت روانی اشاره نکنیم.

8. بازاریابی

شبکه‌های رسانه‌های اجتماعی برای همه (خوب، تقریباً همه) باز است و به کسب‌وکارها این امکان را می‌دهد تا مشتریان را دنبال کرده و با آنها تعامل داشته باشند یا آنها را عمیق‌تر در سفر خریدار راهنمایی کنند.

با درگیر شدن و تعامل منظم با مصرف‌کنندگان در کانال‌های اجتماعی، بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی می‌توانند اخبار را احیا کنند. ارجاعات دهانی، بهبود ارتباطات تجارت با مصرف کننده (B2C) و ارائه مراقبت بهتر.

این کانال‌ها همچنین به بازاریابان مراقبت‌های بهداشتی کمک می‌کنند تا علاقه‌مندی‌ها، دوست نداشتن‌ها، نیازها و علایق مخاطبان خود را درک کنند، و یک استراتژی بازاریابی آگاهانه‌تر ایجاد می‌کنند که مخاطبان با هدف بالا را جذب می‌کند و وفاداری به برند را ایجاد می‌کند.

راهنمای کامل شما برای ایجاد تقویم رسانه های اجتماعی بهداشت و درمان

اکنون که فهمیدید چرا بازاریابی رسانه‌های اجتماعی برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی ضروری است، بیایید یک تقویم رسانه اجتماعی مؤثر ایجاد کنیم که بیماران بیشتری را جذب کند و نتایج را ارائه دهد.

 1. برنامه ریزی پیش رو

 2. نحوه ایجاد تقویم

 3. ردیابی و نظارت بر نتایج

مرحله 1: از قبل برنامه ریزی کنید

یک منبع دقیق از همه پست‌های رسانه‌های اجتماعی شما می‌تواند به شناسایی انواع محتوایی که کار می‌کنند و کدام‌ها نیستند کمک کند. می‌توانید محتوای به‌موقع، مرتبط و جذاب ایجاد کنید و نرخ تعامل را افزایش دهید، اما مهم است که ابتدا مقدمات را ایجاد کنید.

1. صدای نام تجاری خود را توسعه دهید برای کانال های اجتماعی

  • قبل از ایجاد محتوای اجتماعی، بیمارستان‌ها و سیستم‌های بهداشتی باید صدای برند خود را ایجاد کنند، بنابراین مخاطبان شما پیام‌های واضح و ثابتی را در کانال‌های متعدد داشته باشند. صدا منعکس کننده برند شماست و باید انواع روابط صبورانه ای را که می خواهید ایجاد کنید جذب کند. همچنین مهم است که توجه داشته باشید که لحن شما ممکن است کمی در کانال‌های اجتماعی تغییر کند تا برای جمعیت‌شناسی مختلف مخاطب جذاب باشد، اما صدای کلی برند باید ثابت بماند.

   به عنوان مثال، فیس بوک بهترین بستر برای داستان سرایی است، در حالی که پیام کوتاه تر و مختصرتر برای توییتر بهترین است.

2. کانال های رسانه های اجتماعی خود را شناسایی کنید.

  • به‌جای ایجاد یک تقویم رسانه‌های اجتماعی جامع و ناپایدار مراقبت‌های بهداشتی که همه کانال‌های اجتماعی را در بر می‌گیرد، روی آن‌هایی تمرکز کنید که به شما کمک می‌کنند با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنید، تعامل را افزایش دهید و درآمد را افزایش دهید. در اینجا پنج مرحله وجود دارد:

i. مخاطب هدف خود را شناسایی کنید

ii. منابع ترافیک موجود خود را تجزیه و تحلیل کنید

iii. مکان هایی که رقبای شما به طور مرتب محتوا را به اشتراک می گذارند را مشخص کنید

iv. اهداف رسانه های اجتماعی خود را تعیین کنید

v. 1-2 کانال را انتخاب کنید (همیشه می توانید کانال های بیشتری اضافه کنید، اما نکته کلیدی این است که در جایی که مخاطبان هدف شما درگیر هستند فعال باشید)

3. انواع محتوای خود را انتخاب کنید.

چندین نوع محتوای رسانه‌های اجتماعی وجود دارد، اما رایج‌ترین آنها نوشته‌شده (مانند پست‌ها، وبلاگ‌ها، مقاله‌ها و غیره)، پیوندهایی به محتوای خارجی، تصاویر، ویدیوها و توصیفات است. سایر انواع محتوا ممکن است عبارتند از:

   1. پست های وبلاگ جدید یا اشتراک گذاری مجدد پست های وبلاگ با عملکرد برتر
   2. کمپین های بازاریابی دیجیتال
   3. اعلامیه های جدید کارکنان
   4. خدمات/درمان‌ها/خطوط خدمات جدید یا تبلیغات خدمات
   5. وب‌سایت، سرویس، یا صفحات فرود جدید
   6. نقاط عطف سازمانی
   7. رویدادهای انجمن 
   8. رعایت بهداشت ملی 
   9. به نقل از پزشکان و/یا کارکنان
   10. به‌روزرسانی‌های ساعت کاری یا اطلاعات تماس
   11. به‌روزرسانی‌های پروتکل‌های بهداشتی 
   12. پیشنهادات یا تبلیغات ویژه

در اینجا چند نکته برای انتخاب انواع محتوای مناسب برای مخاطبان آورده شده است:

   • مخاطبان خود را شناسایی کنید
    مخاطبان اجتماعی خود را تجزیه و تحلیل کنید و پلتفرم ترجیحی، انواع محتوای آنها را شناسایی کنید (بر اساس تعامل ) و موضوعات پرطرفدار.
   • اهداف خود را تعیین کنید
    تعیین کنید که آیا می خواهید در درجه اول بر افزایش تعامل، ترافیک وب سایت، جذب مشتری تمرکز کنید و غیره

i. بهترین انواع محتوا اغلب زمانی که اهداف کسب و کار خود را شناسایی کردید آشکار می شوند. برای مثال، افزایش ترافیک وب سایت احتمالاً به پیوندهای داخلی به مقالات رهبری فکری، وبلاگ ها و صفحات فرود سفارشی نیاز دارد.

تقویم تحریریه بازاریابی یا ارتباطات نیز باید بر انواع محتوای شما تأثیر بگذارد. بسته به ساختار سازمان شما، ممکن است این امر مستلزم مشاوره با بخش‌های دیگر در بیمارستان یا شرکت شما باشد تا اطمینان حاصل شود که تقویم شبکه‌های اجتماعی مراقبت‌های بهداشتی شما بر اساس نام تجاری، صدا و پیام‌رسانی هماهنگ است.

   • سرعت ارسال خود را تعیین کنید
    در حالی که فرکانس و زمان بندی مهم هستند، به این عمق نمی روند آهنگ و ریتم. Cadence شخصی تر است و منجر به تعامل بهتر و بیشتر می شود. هنگام تعیین بهترین آهنگ برای کمپین محتوای خود، پاسخ به این سؤالات ضروری است:

i. مخاطب هدف و/یا شخصیت خریدار شما چیست؟

ii. آنها کدام کانال های اجتماعی را ترجیح می دهند؟

iii. چه نوع محتوایی بیشترین ارزش را دارد؟

IV. آیا محتوا به افراد بالقوه، پر کردن خط لوله و انتقال آنها به مرحله بعدی سفر کمک می‌کند؟

اشتراک‌گذاری محتوای مناسب با افراد مناسب در مرحله مناسب چرخه خرید آنها – و در زمان بهینه – کلید ایجاد یک استراتژی موفق رسانه‌های اجتماعی است.

انتخاب انواع محتوا برای ارسال، کلید ایجاد تقویم شبکه های اجتماعی مراقبت های بهداشتی شما است. در اینجا دو فرمول استاندارد ترکیب محتوا وجود دارد که به شما در شروع کار کمک می کند:

i. محتوای خود را به سه سطل تقسیم کنید (قانون یک سوم):

     1. کسب و کار خود را تبلیغ کنید یا باعث ایجاد تبدیل شوید.
     2. محتوای تولید شده و سرپرستی شده توسط کاربر را به اشتراک بگذارید.
     3. تعامل های شخصی با دنبال کنندگان شما.

ii. از قانون 80-20 پیروی کنید

     1. ۸۰ درصد از پست های خود را برای اطلاع رسانی، آموزش یا سرگرمی طراحی کنید.
     2. ۲۰ درصد از پست‌های خود را برای تبلیغ کسب‌وکارتان یا افزایش نرخ تبدیل طراحی کنید.
   • قبل از موعد محتوا ایجاد کنید
    ایجاد و برنامه‌ریزی از قبل محتوا به کسب‌وکار شما کمک می‌کند مرتبط بماند و مخاطبان شما را درگیر نگه می‌دارد و برای اطلاعات بیشتر بازمی‌گردند. این به نوبه خود باعث ایجاد آگاهی و وفاداری از برند می شود، اعتماد ایجاد می کند و کسب و کار شما را به عنوان یک رهبر صنعت معرفی می کند.

    شما همچنین باید تقویم شبکه‌های اجتماعی مراقبت‌های بهداشتی خود را با رعایت مقررات بهداشت ملی در طول سال کامل کنید. ایجاد و زمان‌بندی این نوع محتوا از قبل تضمین می‌کند که محتوای مرتبطی را پست می‌کنید که مخاطبان شما می‌خواهند در طول سال با آن درگیر شوند. به عنوان مثال، محتوای آلرژی و آسم باید همزمان با ماه آگاهی از آلرژی و آسم در آوریل باشد.

    در اینجا چند محتوای بهداشتی دیگر وجود دارد نکاتی برای کانال های رسانه های اجتماعی محبوب:

i. فیس‌بوک: محتوای سفارشی و قابل اشتراک‌گذاری ایجاد کنید که تعامل را تشویق می‌کند (مثلاً کلیک‌ها و اشتراک‌گذاری‌ها).

ii. اینستاگرام: تصاویر ساده و زیبا را به اشتراک بگذارید که شبیه چیزی است که یک دوست ممکن است پست کند.

iii. توئیتر: مطالب ساده، مختصر و مرتبط ارسال کنید. در صورت نیاز پیوندهایی را برای خواندن بیشتر اضافه کنید.

iv. LinkedIn: محتوای رهبری فکری مرتبط با تمرکز صنعت خود را ارسال کنید.

مرحله 2: تقویم خود را بسازید

یک سند جامع که پست‌های رسانه‌های اجتماعی شما را برای هر کانال اجتماعی که هدف قرار می‌دهید مشخص می‌کند، می‌تواند به سرعت شکاف‌ها در محتوا، انواع محتوای همپوشانی یا مکان‌هایی را که ممکن است صدای برند شما از بین برود را شناسایی کند. زمان آن فرا رسیده است که همه ایده های مبتکرانه محتوای خود را در یک مکان جمع آوری کنید:

 • ابزار تقویم خود را انتخاب کنید.

ما کاربرگ‌نگار Googleرا دوست داریم در زیست رایان، اما گزینه‌های زیادی مانند hootsuite، Hubspot ، و Solo PR Pro. توصیه می‌کنم هر یک از این گزینه‌ها (و بیشتر) را مرور کنید تا بهترین گزینه را برای نیازهای خود پیدا کنید.

 • برگه ای برای نمایش ماهانه تقویم خود ایجاد کنید.

یک صفحه گسترده ماهانه ایجاد کنید که به شما امکان می دهد پست ها/موضوعات هفتگی و روزانه را در یک نگاه مشاهده کنید.

 • برگه ای برای موجودی محتوا، کپی و دارایی های خود ایجاد کنید.

هنگامی که تقویم ماهانه خود را در یک نگاه داشته باشید، وقت آن است که نسخه خود را کامل کنید، پیوندهایی به محتوای پشتیبانی اضافه کنید، و گرافیک را شناسایی کنید.

 • برگه برای هر کانال رسانه اجتماعی اضافه کنید.

برای هر کانال رسانه اجتماعی که قصد استفاده از آن را دارید، یک برگه اضافه کنید و در صورت نیاز، کپی، محتوا و دارایی های خاص مخاطب خود را بسازید. در حالی که چندین کانال اجتماعی وجود دارد، این کانال‌ها برای مخاطبان مراقبت‌های بهداشتی محبوب‌ترین هستند:

  • فیس بوک
  • اینستاگرام
  • تویتر
  • یوتیوب
  • LinkedIn
 • برای اطلاعات پست ستون های سفارشی اضافه کنید.

حداقل، ستون‌های زیر را برای هر کانال رسانه اجتماعی توصیه می‌کنیم:

  • تاریخ انتشار
  • زمان انتشار
  • نوشتن یا کپی در پست
  • پیوند
  • گرافیک
  • تعداد کاراکترها
  • کلمات کلیدی/هشتگ
  • پیشنهادات/CTA

مرحله 3: نتایج خود را ردیابی و نظارت کنید

اکنون که پایه‌ای قوی ایجاد کرده‌اید، زمان آن است که پست‌گذاری را شروع کنید، آزمایش، ردیابی، اندازه گیری و بهبود استراتژی خود. بیشتر کانال‌های اجتماعی دارای تجزیه و تحلیل یا اطلاعاتی هستند که می‌توانید تجزیه و تحلیل کنید:

 • اطلاعات بینش مخاطبان فیس بوک
 • Instagram Insights
 • Twitter Analytics
 • YouTube Analytics
 • اطلاعات بینش مخاطبان LinkedIn

این ابزارها به شناسایی انواع محتوا، گرافیک یا انواع محتوایی که مخاطبان شما بیشتر با آن درگیر هستند، کمک می‌کند.

بعد، می‌توانید پست‌های تقویم شبکه‌های اجتماعی مراقبت‌های بهداشتی، محتوا یا استراتژی خود را طوری تنظیم کنید که بر بهترین‌ها تمرکز کنید. -اجرای محتوا برای جلوگیری از نتایج ضعیف بیشتر.

برای اصلاح بیشتر استراتژی رسانه های اجتماعی خود، آزمایش A/B را نیز توصیه می کنم. با تقسیم مخاطبان خود به دو گروه، تست A/B به شما امکان می دهد دو نسخه از یک پست را با هم مقایسه کنید تا تعیین کنید کدام یک تعامل بهتری دارند.

آزمایش به شما کمک می‌کند تا بهترین نوع محتوا، قالب‌ها، فرکانس پست‌ها و زمان‌های روز را برای شما راهنمایی کند. هر پلت فرم اجتماعی.

خط پایین

سیستم‌های بهداشتی و شیوه‌های پزشکی چندمکانی با چالش‌های بیشتری با درگیر نگه داشتن پیروان اجتماعی روبرو هستند. علاوه بر پیروی از مقررات HIPAA و به اشتراک گذاری محتوای منحصر به فرد به طور منظم، آنها باید نیازهای منحصر به فرد هر جامعه محلی را نیز در نظر بگیرند.

این جایی است که یک تقویم رسانه اجتماعی به خوبی برنامه ریزی شده می تواند به برندهای بزرگتر و پیچیده تر کمک کند پیام های مارک مرتبط و پیام های مکان خاص را ارسال کنند که داستانی ثابت را بیان می کند. <.>

در نهایت، یک تقویم رسانه‌های اجتماعی پایه‌ای استراتژیک ایجاد می‌کند که به شما امکان می‌دهد همزمان با حمایت از اهداف کلی کسب‌وکارتان، لایه‌های خود به خودی داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید