چگونه یک قیف جذب بیمار بهتر بسازیم و نشت را متوقف کنیم

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
better-patient-acquisition

همه کسب‌وکارها وظیفه ایجاد یک «قیف» مشتری جدید را بر عهده دارند که رابطه را از طریق تراکنش اولیه و به‌طور مداوم تقویت می‌کند. یک بیمارستان یا سیستم مراقبت های بهداشتی هنگام ساخت این قیف دارای معایب ذاتی است، اما برخی از مزایای داخلی نیز دارد.

بزرگترین مزیت این است که یک بیمارستان می تواند و باید چیزی بیش از مکانی برای رفع شکستگی استخوان یا کیست باشد. یک بیمارستان می تواند خود را به عنوان یک شریک سلامتی طولانی مدت معرفی کند، کاری که انجام آن برای یک شرکت زنجیره ای پیتزا یا شرکت کابلی بسیار دشوار است.

در اینجا چند مرحله برای نه تنها ساختن قیف جذب بیمار، بلکه برای حفظ جریان بیماران از طریق آن وجود دارد:

مهم قیف مهم است

بالای قیف مهم است. و برای یک بیمارستان، این مرکز اغلب مرکز مراقبت های فوری یا ارائه دهنده مراقبت های اولیه است. شخصی وارد مرکز مراقبت فوری برای بخیه ها باید با دلسوزانه، همدلانه و سریع برخورد شود. قدرت ساده لبخند و احترام را دست کم نگیرید. به این ترتیب، آن بخیه‌ها فقط بیمار را شفا نمی‌دهند. آنها یک رابطه مادام العمر با بیمار ایجاد خواهند کرد.

این امر در مورد پزشکان مراقبت های اولیه وابسته به بیمارستان یا شبکه شما صدق می کند. بله، پزشکان گرفتار مقررات، کاغذبازی و کمبود زمان مزمن هستند. اینجاست که کارکنان پشتیبانی محیطی باید وارد عمل شوند تا به ایجاد یک محیط همدلانه و گرم کمک کنند.

برترین مجازی

تبلیغات روزنامه را چاپ کنید؟ فراموش کنید. تلویزیون؟ این می تواند یک تعهد پولی بزرگ با یک پیام تفنگ ساچمه ای باشد. بیلبوردها؟ آنها اغلب به جای فروش محصول یا خدمات به مشتری احتمالی، تصمیمی را که قبلاً گرفته شده است، تقویت می کنند.

رسانه دیجیتال جایی است که در آن قرار دارد. بله، تعداد زیادی از بیماران جدید را دریافت خواهید کرد که برای مراقبت‌های حاد به مرکز مراقبت‌های فوری شما مراجعه می‌کنند یا یکی از PCP‌های شما را برای درمان برونشیت خود پیدا می‌کنند، اما راه پر کردن قیف امروز از طریق کلیک‌ها است: Google AdWords، LinkedIn و SEO. محتوای غنی که بر بازار محلی شما تمرکز دارد.

عباراتی مانند «مراقبت‌های قلبی برتر در نیواورلئان» یا «بهترین مرکز سرطان در پیوریا» باید در یک روایت محتوایی قانع‌کننده وجود داشته باشد تا به جذب افراد زیادی که کلیک می‌کنند و راهشان را به سمت سلامتی بهتر جستجو می‌کنند، کمک کند.

راهبردهای بازاریابی بسیار دیگری وجود دارد که می‌تواند به شما در ایجاد قیف بهتر کمک کند.

می‌توانید قیف خود را از طریق فناوری دقیق مانند پلت‌فرم قابل تنظیم زیست رایانارتقا دهید > برای ارتباطات دیجیتالی که از بخش‌بندی روانی برای تنظیم و سفارشی کردن تجربه مشتری در طول عمر رابطه. این “دست گرفتن دیجیتالی” می تواند کمک زیادی به اطمینان از ماندن بیماران در قیف کند.

هدف شما از قیف جذب بیمار درست مانند هر قیف دیگری است: می‌خواهید تا جایی که می‌توانید در بالا وارد شوید و هسته‌ای روان در پایین ایجاد کنید که رزق و روزی را فراهم می‌کند.

نشت را متوقف کنید

یک قیف مناسب برای مایع خنک کننده موتور شما نشتی ندارد. قیف بیمار شما هم نباید داشته باشد، اما بیمارستان ها میزان خیره کننده درآمد صرفاً به ارجاعات خارج از شبکه و رقبا. تنها پنج بیمار از دست رفته در هفته می تواند تقریباً 800000 دلار درآمد از دست رفته در طول یک سال داشته باشد.

برخی از نشت‌ها برای جلوگیری از کنترل شما خارج است، اما نشت‌های دیگر مانند دور انداختن پول هستند. یک کارمند پذیرش که به سادگی نمی‌داند که شبکه شما از یک طرح بیمه درمانی خاص استفاده می‌کند (ما آن را مشاهده کرده‌ایم) یا نمی‌داند که یک پزشک در بیمارستان شما در اختلالات نادر مفصلی تخصص دارد (ما شاهد این بودیم که این اتفاق افتاده است) می تواند باعث دور زدن کامل بیماران شود.

یک سیستم بیمارستانی بزرگ با تعداد زیادی از بیماران مواجه بود که از اورژانس خود استفاده می کردند، اغلب به صورت نامناسب، بنابراین این سیستم ده ها پرستار مرکز تماس را برای پیگیری بیماران پس از ترخیص به کار می گیرد تا آنها را به سمت یک بیمارستان هدایت کند. پزشک شبکه

این رویکرد منابع فشرده پرهزینه است، اما می تواند سودهای بزرگی را به همراه داشته باشد زیرا درآمد سالانه تولید شده توسط بیماران جدید قابل توجه است. این سیستم به دنبال بهبود نرخ تبدیل خود، از بخش‌بندی روانشناختی استفاده کرد. برای شخصی سازی اسکریپت های تلفن مرکز تماس به گونه ای که طنین انداز قوی تری در بین بیماران داشته باشد. به طور دلگرم کننده ای، نرخ تبدیل سیستم پس از اتخاذ این رویکرد مصرف کننده محور 50 درصد افزایش یافت.

یکی دیگر از دلایل اصلی نشت که باید متوقف کنید: منفی تجارب بیمار. هنگامی که بیمار در قیف شما قرار گرفت، برخلاف مایع خنک‌کننده خودرو، می‌تواند از آن خارج شود. تجربه ضعیف مشتری باعث می شود که بیمار سریعتر از هر چیزی از بالای قیف شما خارج شود. این می تواند از سوء استفاده از داده های مشتری گرفته تا ایجاد یک تجربه کلی ضعیف باشد.

ما مواردی را دیده‌ایم که پزشکان داده‌های پزشکی بیمار قبلی را دقیقاً روی یک صفحه نمایش گذاشته‌اند تا بیمار بعدی ببیند، یا برگه‌های ورود به سیستم با نام‌های دیگر به وضوح قابل مشاهده است یا پذیرش‌کنندگانی که قرار ملاقات پروکتولوژیست شما را به کل اعلام می‌کنند. اتاق انتظار. حفظ حریم خصوصی بیمار مسئله بزرگی است و عدم دقت در آن باعث نشت شدید در قیف شما می شود.

پزشکی که بی‌علاقه یا با عجله عمل می‌کند، عدم مراقبت‌های بعدی، محیط اتاق انتظار گاو. بله، شما مشتری (و درآمد) را می خواهید، اما بیشترین درآمد زمانی حاصل می شود که چنگال تنظیم نوع دوستی و سرمایه داری هماهنگ باشد.

باز هم، اینجا جایی است که یک پلت فرم مشارکت بیمار می تواند کمک کند. برای مثال زیست رایان می‌تواند برای برنامه‌های کاربردی استفاده شود. از یادآوری‌های قرار ملاقات و پیگیری‌ها گرفته تا یادآوری‌های سلامتی گرفته تا نظرسنجی‌ها و جمع‌آوری اطلاعات – به بیماران نشان می‌دهد که به تجربیات آنها اهمیت می‌دهید و بازخورد آنها را می‌خواهید.

اجازه دهید بیمار اولویت شماره یک خود را تجربه کند، نشت متوقف می شود و قیف شما جاری می شود.

New Call-to-action 

 

دیدگاهتان را بنویسید