شما در حال مشاهده هستید چگونه 1000 دلار را برای بازاریابی ترکیه هدر دهیم (یا نه)

چگونه 1000 دلار را برای بازاریابی ترکیه هدر دهیم (یا نه)

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Young woman looking into wallet and watching money fly awayاحتمالا دلیل خوبی وجود دارد که فدرال رزرو نزدیک به 50 سال پیش عرضه ارزهای پر ارزش را متوقف کرد. ممکن است به این دلیل باشد که برخی از روش‌های مراقبت‌های بهداشتی با نیت خوب در واقع پول را از پنجره بیرون می‌اندازند.

بدتر از آن، بودجه آنها در وهله اول متوسط ​​است، و آنها می توانند بودجه بازاریابی 1000 دلاری را در ازای … واقعاً هیچ چیز هدر دهند. در اینجا چیزی است که باید در مورد منابع گرانبها و یک بوقلمون بازاریابی خیلی خوب تا واقعی بدانید.

یک قیمت جذاب بودجه بازاریابی را هدر می دهد…

اغلب وقتی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی یا مدیران کسب و کار برای کمک به ما مراجعه می کنند، متوجه این تخلیه بودجه می شویم. به نظر می رسد که آنها برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یا سایر خدمات ظاهراً در حال انجام، قیمت پایینی را خریداری کرده اند. قولی که آنها خریدند این بود که یک دفتر خدمات سئوی ساده “همه کارها” را تنها با 1000 دلار انجام خواهد داد. (یا 1000 دلار در ماه بود؟)

فروش قیمت 1000 دلاری آشکارا آسان است. برخی از مردم مایلند ایده ای را بپذیرند که آنقدر خوب است که درست نباشد. آنها می‌آیند – گاهی با کمک ما – که کسی پول آنها را می‌گیرد و در ازای آن چیزی ارائه نمی‌کند. هشدار دهنده است، اما اغلب اوقات، این پیشنهاد تجاری مبهم به این صورت عمل می کند:

  • به نظر می رسد مقرون به صرفه است. هیچ درک عملی از اهداف خاص یا بازده سرمایه گذاری قابل اندازه گیری وجود ندارد. ROI چیست و چگونه کمیت و اندازه گیری می شود؟
  • نقطه قیمت پایین یک فروش آسان است. وقتی دلار تنها مبنای مقایسه است، ممکن است به جای سیب پیاز بخرید. توجه داشته باشید، قیمت های کم توپ مشکل ساز است.
  • اگر به نظر “بیش از حد خوب برای واقعی بودن” باشد، احتمالاً برای واقعی بودن خیلی خوب است. مسلماً ارزیابی خدمات سئو ممکن است دشوار باشد. آنها زمان بر هستند و وعده های کم هزینه ممکن است هشداری باشد. اگر «ارزان و آسان» استاندارد بود، همه آن پیشنهاد را ارائه می‌کردند.

آشنایی با “چرخش” و نحوه اجتناب از آن…

آگاه باشید. یک جوک تجاری قدیمی وجود دارد که می گوید: “شما نمی توانید در هر فروش اندکی ضرر کنید و آن را در حجم جبران کنید.” بنابراین اگر کسی قیمت بسیار جذاب و ارزانی را پیشنهاد کند – اما ارائه نمی کند اهداف خاص یا قابل تحویل تعریف شده – این یک پرچم قرمز هشدار دهنده خودکار است. ممکن است شخصی آماده برداشتن پول شما باشد اما در ازای آن کار زیادی انجام نخواهد داد.

ممکن است اصطلاح تجاری در اینجا «سرریز» یا «نرخ ریزش» باشد. پیشنهاد فروش – جایی که باید محتاط باشید – یک بازی فرسایشی است. امیدواریم شما و سایرین موافقت کنید که با تعداد بیشتری نسبت به سایر مشترکین یا خریدارانی که خدمات خود را قطع کرده‌اند، با قیمت پایین خریداری کنید. در این برنامه، churn دوست شما نیست، بنابراین آن را به عنوان یک هشدار در نظر بگیرید.

و سپس آهنرباهای یخچال …

وجود دارد

این مثال سئو یک اشتباه رایج بازاریابی 1000 دلاری است. متأسفانه، این تنها بوقلمونی نیست که رها شده است. برای فروشنده آهنربا یخچال یک پرچم قرمز آماده داشته باشید. همین امر در مورد مردم دوستانه که قلم‌های چاپ شده یا لیوان‌های شخصی‌سازی می‌کنند نیز صدق می‌کند. جعبه های دارو، برش قرص یا بطری های زیبای ژل ضدعفونی کننده دست مارک دار چطور؟

این چیزهای جذاب اغلب ایده‌های مفیدی به نظر می‌رسند، اما – در اینجا احتیاط درجه یک – قطعاً قرار ملاقات‌های جدید برای بیمار ایجاد نمی‌کنند. اگر شک دارید، لطفاً با ما تماس بگیرید. ما می توانیم به ارزیابی هزینه های پیشنهادی شما کمک کنیم. شانس خوبی وجود دارد که به شما کمک کنیم از هدر دادن 1000 دلار برای خرید بوقلمون بازاریابی جلوگیری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید