چگونه 2 بیمارستان با موفقیت نرخ پذیرش مجدد بیمار را کاهش دادند؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

mayo_clinic.jpg

زمانی که CMS اعلام کرد جریمه های 2016 برای پذیرش مجدد قابل پیشگیری، که نسبت به رقم سال گذشته 108 میلیون دلار جهش کرد، بیشتر اخبار بر محل آمدن بیمارستان ها متمرکز بود. کوتاه است.

اما بسیاری از بیمارستان ها با موفقیت پذیرش مجدد را کاهش داده اند. نرخ برای شرایط تحت پوشش برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان. طبق داده های CMS.

بیایید نگاهی به برخی از داستان‌های موفقیت بیندازیم و این که چگونه آن بیمارستان‌ها درهای گردان بستری مجدد را بسته‌اند.

برآوردن انتظارات — و نیازهای — مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی

صنایع خرده‌فروشی، مسافرتی و مالی با تغییرات انتظارات مصرف‌کنندگان، تا حدی به لطف ظهور فناوری تلفن همراه، بسیار آشنا هستند. اکنون صنعت مراقبت های بهداشتی نیز باید با موسیقی روبرو شود.

به عنوان گرگ اسکات، مدیر مشاور Deloitte در سال گذشته اشاره شد: «مراقبت‌های سلامت در حال دیجیتالی شدن و مصرف‌گرایانه‌تر شدن است. این یک تغییر یک شبه نیست، بلکه بیشتر شبیه نحوه تبدیل تابستان به پاییز است – تدریجی و در عین حال بسیار محسوس.»

با این وجود، برخی از بیمارستان‌ها در این مسیر قرار دارند – و از نظر نرخ‌های بستری مجدد پایین‌تر جواب می‌دهد. در اینجا دو مثال وجود دارد.

1. کلینیک مایو

در برنامه برای بیماران قلبی که توسط کلینیک مایو استفاده می شود. بر اساس مطالعه ای که در 63مین نشست علمی سالانه کالج آمریکایی قلب و عروق ارائه شد، استفاده از یک اپلیکیشن تلفن هوشمند به کاهش 40 درصدی مراجعات به اورژانس و پذیرش مجدد در بیمارستان برای بیماران قلبی کمک کرد. .

Mayo-app.jpgچگونه کار کرد؟ از میان 44 بیمار که پس از قرار دادن استنت برای حمله قلبی بهبود یافته بودند، 25 نفر از این برنامه همراه با توانبخشی قلبی استفاده کردند در حالی که یک گروه کنترل 19 نفره از فرآیند توانبخشی سنتی پیروی کردند. طی سه ماه، بیماران از این اپلیکیشن برای ردیابی وزن و سطوح رژیم غذایی، فشار خون، قند خون و فعالیت بدنی خود استفاده کردند. هنگام ورود به سیستم، از بیماران خواسته شد تا معیارهای ردیابی شده را به روز کنند و وظایف آموزشی را انجام دهند، مانند خواندن نکات مربوط به رژیم غذایی یا ورزش که می تواند به بیماران کمک کند از یک رویداد قلبی ثانویه جلوگیری کنند.

علاوه بر تجربه اورژانس یا بستری شدن در بیمارستان در دوره 90 روزه، اعضای گروهی که از برنامه استفاده می‌کردند وزن بیشتری کاهش دادند و از سطح فشار خون پایین‌تری نسبت به گروه کنترل لذت بردند. البته، همه نتایج در گروه استفاده کننده از برنامه برابر نبود. برخی از بیماران بیشتر از سایرین به استفاده از این برنامه تمایل داشتند. دکتر R. Jay Widmer، دکتر R. Jay Widmer، کلینیک Mayo، خاطرنشان کرد که بیمارانی که بیشتر وارد سیستم می‌شوند و زمان بیشتری را با استفاده از برنامه صرف می‌کنند، بیشترین پیشرفت را داشته‌اند.

2. سیستم بیمارستان نیوانگلند

بیشتر بیمارستان‌ها تشخیص می‌دهند که مشارکت بیمار برای کاهش پذیرش مجدد بسیار مهم است، اما آنها برای ایجاد مشارکت در تلاش هستند. دلیل؟ برنامه‌های یک‌اندازه‌ای که در سطح شخصی به هم متصل نمی‌شوند.

یک سیستم بیمارستانی معتبر نیوانگلند (برای این مقاله کور شده است، زیرا آنها در حال ارسال چکیده ای در مورد این مورد هستند) با استفاده از تقسیم بندی روانشناختی در یک برنامه آزمایشی برای کاهش پذیرش مجدد برای نوعی جراحی ستون فقرات. بخش‌بندی روان‌شناختی بیماران را بر اساس «شخصیت سلامت» آنها طبقه‌بندی می‌کند و به بیمارستان‌ها اجازه می‌دهد تا باورها و انگیزه‌های منحصربه‌فرد بیماران را در مورد سلامت و تندرستی بهتر درک کنند.


پاسخ‌ها در داشبورد ظاهر می‌شوند و به پرسنل پرستاری این امکان را می‌دهند تا به سرعت بیمارانی را که در معرض بالاترین خطر بستری مجدد قرار دارند شناسایی کنند.


به‌جای ارسال پیام‌ها بر اساس یک نگرانی مشترک سلامت – در این مورد، بهبودی پس از جراحی ستون فقرات – بیمارستان از پلتفرم مشارکت بیمار زیست رایان برای خودکارسازی ارتباطات سفارشی شده از طریق ایمیل و پیام های متنی، که عبارتند از بر اساس طبقه بندی روانشناختی هر بیمار.

نه موج از ارتباطات شخصی‌شده قبل و بعد از جراحی شامل مکانیسم‌های پاسخ بیمار با استفاده آسان برای حمایت از تعامل دو طرفه است. پاسخ‌ها در داشبورد ظاهر می‌شوند و به پرسنل پرستاری اجازه می‌دهند تا به سرعت بیمارانی را که در معرض بالاترین خطر بستری مجدد قرار دارند، شناسایی کنند.

تاکنون، سیستم بیمارستان 85 درصد در پاسخ‌های بیمار و تنها یک بار بستری مجدد دیده شده است. و این فقط بیماران نیستند که سود می‌برند: بیمارستان همچنین از مزایای هزینه‌های کمتر مرتبط با پذیرش مجدد و استفاده مؤثرتر از منابع کارکنان بهره می‌برد: پرستار FTE اختصاص داده شده به پیگیری بیمار بیش از 75 درصد کاهش یافت.

dotted-line.png

البته راه حل های با فناوری پیشرفته تنها گزینه برای برآورده کردن انتظارات و نیازهای مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی نیستند. مرکز پزشکی هایس در کانزاس منابع آموزشی خود را ایجاد می کند برای بیماران با صحبت کردن در مورد شرایط آنها در شرایط روزمره، کاربرپسندتر است.

رجینا بورثویک، مدیر هماهنگی مراقبت‌های بالینی در Hays، می‌گوید که آنها همچنین از ارزیابی خطر بر اساس طول مدت ویزیت بیمارستان، سن، بیماری‌های همراه و اینکه آیا بیمار از طریق اتاق اورژانس پذیرش شده است استفاده می‌کنند. این بیمارستان همچنین از تماس‌های خانه «قدیمی» برای پیگیری بیماران استفاده می‌کند.

این ترکیب تاکتیک‌ها توانایی بیمارستان را برای دستیابی به اهداف برنامه کاهش بستری مجدد در بیمارستان به طور قابل توجهی بهبود بخشیده است. آیا وقت آن رسیده است که چیز متفاوتی را امتحان کنید؟ PB_favicon.ico


برنت واکر در پانلی درباره روندها و فرصت‌ها در مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی در کنفرانس رهبری مراقبت‌های بهداشتی BRG که از 12 تا 14 دسامبر در واشنگتن دی سی برگزار می‌شود صحبت خواهد کرد. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.

New Call-to-action

دیدگاهتان را بنویسید