شما در حال مشاهده هستید چگونه SEO مراقبت های بهداشتی در دهه گذشته تغییر کرده است و چه چیزی در پیش است

چگونه SEO مراقبت های بهداشتی در دهه گذشته تغییر کرده است و چه چیزی در پیش است

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person holding بهینه سازی موتور جستجو (SEO) فرآیند تنظیم دقیقی است که هدف آن به حداکثر رساندن تعداد بازدیدکنندگانی است که به وب سایت یا صفحه فرود شما می آیند. . جلب توجه به گوگل و سایر موتورهای جستجو یک چالش همیشگی است.

هدف این است که جستجوهای آنلاین آدرس وب شما را در صفحه اول نتایج جستجو داشته باشند. اما این فرآیند شامل ایجاد صفحات وب مملو از کلمات کلیدی و لینک های پولی به وب سایت های دیگر با محتوای مشابه نیست. در اینجا مروری بر برخی از روش‌هایی است که SEO برای مراقبت‌های بهداشتی در دهه گذشته تغییر کرده است.

در 10 سال گذشته سئوی مراقبت های بهداشتی چگونه تغییر کرده است؟

کلمات کلیدی هنوز برای فرآیند مهم هستند، اما کلمات ساده نتایج ساده ای به همراه دارند. امروزه مصرف کنندگان و بیماران به خوبی آگاه هستند و می دانند که برای یافتن اطلاعات مورد نظر خود از موتورهای جستجو پرس و جو کنند. نکته این است که جستجوهای جستجوی آنها طولانی تر و دقیق تر می شود. در نتیجه موتورهای جستجو در شناسایی هدف کاربر و ارائه نتایج مرتبط‌تر بهتر می‌شوند.

نمونه‌های زیر بر روی Google تمرکز دارند، زیرا مسئولیت سهم شیر از همه عبارت‌های جستجوی آنلاین را بر عهده دارد.

محبوبیت محتوا و اثربخشی الگوریتم رتبه‌بندی Google – فرمول مخفی که نتایج جستجوی ارگانیک را تولید می‌کند – محتوای طولانی و اصلی را دوست دارد که با مخاطبان مورد نظر خود طنین‌انداز می‌شود. روزهایی که می‌توانستید یک مقاله سریع بنویسید و تا حد امکان در بسیاری از کلمات کلیدی خود مطالبی بنویسید، گذشته است. زمانی که گوگل آپدیت پاندا را در سال 2011 منتشر کرد، الگوریتم آن با قابلیت مشاهده محتوای متوسط ​​و هرزنامه هوشمندتر شد. اکنون، گوگل به دنبال بهترین، معتبرترین و اصلی ترین محتوایی است که برای کلمه یا عبارت جستجویی که کاربر وارد می کند مفید باشد.

موبایل (معروف به Mobilegeddon) در 21 آوریل 2015، Google الگوریتم رتبه‌بندی خود را به طور قابل توجهی تغییر داد تا به صفحات وب سازگار با تلفن همراه اولویت دهد. این امر مشاغل، بیمارستان ها و مراکز پزشکی را مجبور کرد تا وب سایت ها و صفحات فرود را برای تلفن همراه بهینه کنند تا رتبه خود را حفظ کنند. گوگل با ایجاد این تغییر گسترده، جهان را برای ذهنیت اول موبایل آماده می کرد. در ماه مه 2015 گوگل گزارش داد که در 10 کشور (از جمله ایالات متحده و ژاپن) جستجوها در دستگاه های تلفن همراه بیشتر از رایانه ها انجام می شود. علاوه بر این، تقریباً 34 درصد از کل خریدهای آنلاین در یک دستگاه تلفن همراه انجام می شود. بهینه سازی موبایل همچنان بخش مهمی از استراتژی های سئو است، اما به زودی برای رقابت اجباری خواهد شد. تا سال 2019، Venture Beat پیش بینی می کند که تبلیغات موبایلی تقریباً 70 درصد از کل تبلیغات دیجیتال را تشکیل می دهند.

تعمیرات اساسی SERP به احتمال زیاد امروز جستجوی Google را انجام داده اید. یک صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) صفحه پاسخ برای درخواست شما. در گذشته، گوگل تبلیغات پولی را در جایگاه اول و دوم جستجو با رنگ زرد برجسته می کرد تا تبلیغات پولی را از نتایج ارگانیک متمایز کند. اما تجزیه و تحلیل کلیک نشان داد که مردم از تبلیغات پولی صرف نظر می کنند تا نتایج جستجوی ارگانیک در پایین صفحه ظاهر شوند. در نتیجه، گوگل تبلیغات سمت راست را حذف کرد تا تبلیغات پولی کمتر دیده شود. اکنون، آنها بیشتر شبیه نتایج جستجوی ارگانیک با یک گرافیک کوچک “تبلیغات” هستند که به جلوی ابرداده اضافه شده است.

Google همچنین با بهبود نمودار دانش، نیاز شما به کلیک روی وب‌سایت‌ها را کاهش داد. نمودار دانش در سال 2012 راه اندازی شد تا پاسخ های مختصر و مختصر را به سؤالات جستجو ارائه دهد. به عنوان مثال، اگر بخواهید آب و هوای فعلی امروز را جستجو کنید، Google اطلاعات را در بالای نتایج جستجوی خود، قبل از نتایج جستجوی ارگانیک ارائه می دهد. نمودار دانش نیاز شما به بازدید از weather.com را برطرف می کند. این برای کاربر عالی است، اما برای کسب‌وکارهایی که با پشتکار برای رتبه ارگانیک بالا کار می‌کنند – نه چندان.

سئوی محلی Google نیروگاهی است که خوشبختانه الگوریتم خود را تکمیل کرده است تا به دنبال پسر کوچکی باشد که سایتی بسیار بهینه با محتوای مفید و مرتبط دارد. . قبلاً کسب‌وکارهای بزرگ – با بودجه‌های کلان – می‌توانستند همه کلمات کلیدی هدف خود را بخرند و صفحه اول نتایج جستجو را در انحصار خود درآورند. این محتوایی را ارائه داد که آنطور که بازدیدکننده امیدوار بود مرتبط یا مفید نبود. Google با برتری به وب‌سایت‌های بهینه‌سازی شده در جستجوی محلی، زمین بازی را هموار کرد.

در مقایسه با کمپین‌های استاندارد SEO، سئوی محلی بیشتر به پیوندهایی از سایر وب‌سایت‌های محلی و صفحات فرود که برای داده‌های کلمات کلیدی محلی بهینه شده‌اند متکی است. در حالی که پیوندها و کلمات کلیدی باید به بیمارستان یا عمل شما مرتبط باشند، دریافت پیوند از وب سایت های معتبر رتبه ارگانیک بهتری را تضمین نمی کند (اگرچه ضرری ندارد).

سئوی کلاه سیاه در حال از بین رفتن است تلاش‌ها برای تأثیرگذاری بر رتبه جستجوی ارگانیک شما با نقض قوانین و دستورالعمل‌های موتور جستجو (با استفاده از پیوندهای پولی و پر کردن کلمات کلیدی) توسط Google بی‌اثر می‌شوند. الگوریتم پیشرفته در سال 2012، گوگل به‌روزرسانی پنگوئن را راه‌اندازی کرد که در صورت استفاده از تاکتیک‌های پیوند طبیعی، رتبه‌بندی سایت‌ها را بالاتر می‌برد. به عبارت دیگر، هنگامی که لینک های با کیفیت را جذب می کنید و شبکه خود را به طور طبیعی و صادقانه می سازید، اقتدار گوگل را افزایش می دهید و در نتایج جستجو رتبه بالاتری کسب می کنید. محتوا همچنین باید با کیفیت بالا و مرتبط با جستجوی کاربر باشد. اگر متنی را از سایت دیگری برداشته اید، گوگل متوجه می شود. محتوای اصلی و مرتبط راه پیش رو است.

جستجوی صوتی محبوبیت پیدا کرد در سال 2015، جستجوی صوتی از “صفر آماری” به 10 درصد از کل جستجوها در سراسر جهان افزایش یافت. این تقریباً 50 میلیارد جستجو در هر ماه است. امروزه جستجوی صوتی امری عادی است. اگر صاحب یک گوشی هوشمند هستید، احتمالاً از این ویژگی برای یافتن اطلاعات در زمانی که قادر به تایپ عبارت جستجو نیستید استفاده کرده اید. علاوه بر این، دستیارهای شخصی مانند Amazon Echo در حال افزایش هستند. بیش از 300 میلیون اکو خانه‌های هوشمند خلاقانه هستند، به‌علاوه هتل‌های زنجیره‌ای هزاران آن‌ها را خریداری می‌کنند. برای سئو، رشد جستجوی صوتی باعث ایجاد کلمات کلیدی دقیق تر و طولانی تر و پرس و جوهای زبان محاوره ای می شود. این به کسب و کارها کمک می کند تا حجم عظیمی از داده ها را در مورد عادات، خریدها و علایق کاربران جمع آوری کنند.

دهه پیش رو برای سئو…

بیمارستان‌ها و اقدامات پزشکی اکنون باید بر هدفی فراتر از کلمات کلیدی خاص تمرکز کنند. بررسی، بهینه سازی و تنظیم بسیار مهم خواهد بود. ابتدا باید بدانید که چرا بازدیدکنندگان به وب سایت شما می آیند. سپس روی مناطقی تمرکز کنید که برای افزایش رتبه شما به بهینه سازی بهتری نیاز دارند.

وقتی پاسخ‌هایی را که بیمارانتان به دنبال آن هستند می‌فهمید، می‌توانید یک داستان مرتبط بگویید و با استفاده از داده‌های تجزیه و تحلیل وب‌سایت، کدام تاکتیک‌ها کارآمد هستند (و کدام نه). اگر می‌خواهید نام تجاری و وب‌سایت شما مرتبط باقی بماند (و در صفحات نتایج جستجو رتبه بالایی کسب کند)، باید در صدر این پیشرفت‌ها و پیشرفت‌های سئو در آینده بمانید.

آینده اینترنت و سئو مربوط به زمینه است. دانستن اینکه یک فرد به چه چیزی نیاز دارد و چه زمانی به آن نیاز دارد. اگر محتوای مرتبط و قانع‌کننده ایجاد کنید، گوگل رتبه جستجوی بالایی را به شما پاداش می‌دهد. این کار آسانی نیست و ما می توانیم کمک کنیم. اگر می‌خواهید درباره اینکه چگونه موفقیت مراقبت‌های بهداشتی می‌تواند به بیمارستان یا مطب پزشکی شما کمک کند تا در بالای نتایج جستجو قرار گیرد، بیشتر بدانید، برای شروع با 800-656-0907 با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید