شما در حال مشاهده هستید کاهش نرخ بستری مجدد در بیمارستان از طریق مداخلات ترخیص

کاهش نرخ بستری مجدد در بیمارستان از طریق مداخلات ترخیص

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Older Woman talking to someone on a tablet and waving

همانطور که همه‌گیری ادامه دارد، بسیاری از ارائه‌دهندگان تحت فشار خواسته‌های COVID-19 هستند. ارائه دهندگان نه تنها بیماران کووید-19 را دارند که باید به آنها مراجعه کنند، بلکه هجوم عادی بیماران و فهرست رو به رشدی از افرادی که اقدامات لازم یا غیر ضروری را به تعویق انداخته اند نیز دارند.

در زمان‌های عادی، کاهش پذیرش مجدد مهم است، اما امروزه برای محافظت از ظرفیت بیمارستان، تامین تقاضا و اجتناب از مجازات ضروری است. این مشکلات به راحتی می توانند به سرعت ایجاد شوند، اما راه های محکمی برای جلوگیری و کاهش پذیرش مجدد در صورت انجام مداخلات ترخیص وجود دارد.

یک برنامه مراقبت ایجاد کنید

بهبودی از وضعیت سلامتی و اقامت در بیمارستان بدیهی است که برای بیماران چالش برانگیز است. بسته به شرایط، ممکن است محدودیت‌ها یا رفتارهای پیشگیرانه سلامتی زیادی وجود داشته باشد که برخی از آنها برای جلوگیری از بازگشت به بیمارستان بسیار ضروری هستند.

ارائه‌دهندگان باید همه چیز را برای بیماران در روند بهبودی از جمله انتظارات واقع‌بینانه، محدودیت‌ها، قرار ملاقات‌های بعدی (در عرض یک دقیقه به آن خواهیم پرداخت) و شرایط مادام‌العمر، مدیریت منظم مراقبت از آنها، ارائه دهند. با این حال، ارائه تمام این اطلاعات به یکباره به بیمار، به ویژه در طول استرس بستری در بیمارستان، تقریباً تضمین می کند که بسیاری از این اطلاعات فراموش می شوند. برای اطمینان از هضم و درونی کردن اطلاعات توسط بیماران، بسیار بهتر است که چنین اطلاعاتی را در تکه‌های قابل مدیریت در یک توالی بسته بندی کنیم.

ارائه مجموعه‌ای از ارتباطات دیجیتالی که این موضوعات و سایر آموزش‌های بیمار را پوشش می‌دهد، که در قالبی مطابق با نمایه روانشناختی هر بیمار نوشته شده است، موفقیت قابل توجهی در کاهش میزان بستری مجدد در بیمارستان نشان داده است. حتی برای یک بیماری جدی مانند نارسایی احتقانی قلب، تعامل دیجیتالی بیمار نشان داده شده است. بسیار موثر باشد.

یک قرار ملاقات بعدی را برنامه ریزی کنید

چیزهای خوب و بد ممکن است رخ دهند. بهترین راه برای جلوگیری از هرگونه مشکل پس از ترخیص، آماده شدن برای هر سناریوی احتمالی است. این شامل برنامه ریزی یک قرار ملاقات برای مشاهده وضعیت بیمار است. به این ترتیب، ارائه‌دهندگان می‌توانند به سرعت مشکلات را شناسایی کرده و قبل از اینکه به موضوعی جدی‌تر تبدیل شوند، آن‌ها را حل کنند و در نتیجه به بیمارستان برگردند.

ارائه‌دهندگان به راحتی می‌توانند این را در پلت‌فرم سلامت دیجیتال پیاده‌سازی کنند و حتی بهتر از آن، با استفاده از اطلاعات آماری موجود، آن را شخصی‌تر کنند. ابزاری مانند زیست رایان Insights Accelerator™.

مراقبت در منزل

امروزه، فناوری به ارائه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا زمانی که بیماران در خانه بهبود می‌یابند، سفر مشارکت بیمار را ادامه دهند. مراقبت در منزل به راحتی می‌تواند در طرح مراقبت ادغام شود. این شامل واداشتن پرستاران به بررسی بیماران در خانه یا استفاده از نظارت از راه دور یا تشخیص خانگی است. با توجه به ویروس کرونا، بیماران تمایل بیشتری به ماندن در خانه برای مراقبت از خود دارند و از بیمارستان دوری می‌کنند، که ادغام این رویکرد را آسان‌تر می‌کند.

اطلاعات بینش بیمار

ارائه‌دهندگان به راحتی می‌توانند به داده‌های بیمار (مانند داده‌های استفاده، جمعیت‌شناسی، اجتماعی-اقتصادی، و غیره) دسترسی داشته باشند، اما بینش‌های مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی وجود دارد که می‌تواند برای تشویق بیماران به دنبال کردن مداخلات قبلی ذکر شده استفاده شود. زیست رایان Insights Accelerator™ بینش‌های زیادی از بیمار را به همراه دارد، از جمله روانشناسی، که می تواند برای تعامل با بیماران به گونه ای استفاده شود که آنها را تشویق کند تا سلامت خود را به طور موثر مدیریت کنند.

از COVID-19تا حد زیادی سپاسگزاریم >، بالاخره مراقبت‌های بهداشتی از مشارکت دیجیتالی بیمار استقبال می‌کند و منابعی مانند سکوهای سلامت دیجیتال برای یکپارچه‌سازی این داده‌ها حیاتی هستند. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی می توانند از طریق یک دستگاه هوشمند به تمام مراقبت های خود دسترسی داشته باشند، به پزشکان خود پیام ارسال کنند، صورتحساب های خود را پرداخت کنند، درخواست تجدید نسخه ها، برنامه ریزی قرار ملاقات و موارد دیگر را داشته باشند.

Telehealth گزینه‌ای است که بیماران در هنگام نیاز به همراه نظارت از راه دور از آن استقبال می‌کنند. این جایگزین ها به بیماران کمک می کند به جای بازگشت به بیمارستان، در خانه بهبود یابند. هنگامی که منابع همچنان تحت فشار قرار می گیرند، ارائه راه حل های بلندمدتی که نه تنها به کارکنان مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا وظایف خود را انجام دهند، بلکه می توانند بخشی از کارمندان سوخته و کمبود نیروی کار را از طریق اتوماسیون جبران کنند، حیاتی است. علاوه بر این، نتایج سلامت را برای این بیماران و ROI.

برای بهبود نحوه عملکرد سیستم بهداشتی خود برای کاهش پذیرش مجدد غیرضروری در بیمارستان، هرگز دیر نیست. امروز با زیست رایان تماس بگیرید تا درباره اینکه چگونه زیست رایان می‌تواند به شما کمک کند بیشتر بدانید کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان.

دیدگاهتان را بنویسید