کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان و هزینه های نیروی کار؟ چگونه ممکن است

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Hospital_labor.jpgpx”>

تلاش‌ها برای برآورده کردن استانداردهای تعیین‌شده توسط برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان CMS در اشکال و اندازه‌های زیادی انجام می‌شود. ایمنی بیمار و مراقبت های بهداشتی با کیفیت، برای مثال پیشنهاد می‌کند، «انتقال مؤثر اطلاعات مراقبت از بیمار برای تداوم مراقبت بیمار ضروری است، خواه در اسناد مکتوب منتقل شود. به صورت شفاهی یا الکترونیکی.”

ائتلافی از ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی در یک منطقه هفت شهرستان در اطراف آلبانی، نیویورک با این مشکل روبه‌رو مقابله کردند – ابتدا با بررسی شکاف‌های ارتباطی که خطر پذیرش مجدد قابل پیشگیری را افزایش می‌دهند و سپس با اتخاذ تدابیری مانند استفاده از فرم‌های استاندارد شده انتقال اطلاعات و گزارش‌های متقابل پزشک.


«پذیرش مجدد در بیمارستان به دلیل تأثیر فزاینده مهمی که بر وضعیت مالی بیمارستان می‌گذارد، به یک
مسئله حوضه برای ارائه‌دهندگان بهداشت تبدیل شده است.»


اما این تنها رویکرد نیست، زیرا انتقال اطلاعات باید بین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیماران نیز به آرامی جریان داشته باشد. از ابزارهای بهداشت از راه دور گرفته تا مانیتورهای پوشیدنی و حتی ویزیت پزشکان در خانه، بسیاری از بیمارستان‌ها راهبردهای نوآورانه برای کاهش نرخ پذیرش در بیمارستان. با این حال، یک شکایت رایج این است که رویکرد عملی‌تر برای برقراری ارتباط در مورد و با بیماران، هزینه‌های پرسنل را افزایش می‌دهد – درست زمانی که بیمارستان‌ها برای کاهش هزینه‌ها با افزایش فشار مواجه می‌شوند.

موثر ساختن پیگیری پس از ترخیص—برای بیماران و بودجه بیمارستان

نوشتن در وبلاگ اخبار چرخه درآمد، فیل سولومون، معاون خدمات بهداشت جهانی MiraMed، خاطرنشان می‌کند که «پذیرش مجدد در بیمارستان به دلیل تأثیر فزاینده‌ای که بر وضعیت مالی بیمارستان می‌گذارد، به یک مسئله مهم برای ارائه‌دهندگان بهداشت تبدیل شده است.

خوشبختانه، او اشاره می کند که ابزارهایی مانند پایگاه داده ملی آژانس تحقیقات و کیفیت مراقبت های بهداشتی (AHRQ) برای پذیرش مجدد بیمارستان ها وجود دارد که بیمارستان ها را قادر می سازد تا پیشرفت خود را در مقابل سازمان های مراقبت های بهداشتی مشابه ارزیابی کنند. طبق نظرسنجی که توسط Solomon نقل شده است، بیمارستان ها نیز استراتژی های مشابهی را اجرا می کنند:


  • 92 درصد از فرآیند آشتی دارویی رسمی استفاده می‌کنند
  • 87 درصد تلاش‌های آموزشی بیمار و مراقب را از جمله دستورالعمل‌های بهتر قبل از ترخیص افزایش داد
  • 84 درصد تماس های تلفنی یا سایر ارتباطات پس از ترخیص با بیماران

مشکل؟ اتخاذ رویکردی فعال‌تر، استرس بیشتری را بر کارکنان پرکار وارد می‌کند یا نیاز به استخدام پرستاران تمام وقت اضافی دارد – و این امر بودجه بیمارستان را تحت فشار قرار می‌دهد.

چگونه فناوری می تواند به کاهش پذیرش مجدد و هزینه های نیروی کار به طور همزمان کمک کند

یکی از راه‌هایی که بیمارستان‌ها می‌توانند به هر دو موضوع رسیدگی کنند، استفاده از یک پلت‌فرم مشارکت خودکار بیمار است که بیمارستان‌ها را قادر می‌سازد تا با صحبت در مورد نگرش‌ها و انگیزه‌های خاص آنها در مورد سلامت و تندرستی، ارتباط مؤثرتری با بیماران برقرار کنند. مدل بخش‌بندی روانشناختی استفاده شد توسط زیست رایان دقیقاً همین کار را با نتایج مثبت انجام می دهد. به عنوان مثال، در یک برنامه آزمایشی فعلی با سیستم بیمارستانی معتبر نیوانگلند، زیست رایان به کاهش پذیرش مجدد برای جراحی ستون فقرات کمک می‌کند که برای سال‌ها 6 درصد در نوسان بود.

leaving_hospital.jpgقبل از اجرای راه حل خودکار، سه پرستار بخش تمام وقت برای پیگیری بیماران طی یک فرآیند 40 روزه برای نظارت بر بهبودی آنها کار می کردند. این فرآیند نه تنها استفاده ناکارآمد از منابع محدود کارکنان بود، بلکه نتوانست سرسوزن را بیشتر بر میزان پذیرش مجدد تغییر دهد. این بخش در واقع در حال بررسی استخدام یک پرستار تمام وقت دیگر برای حمایت از تلاش های آنها بود.

با زیست رایان، بیمارستان توانست یک گردش کاری شخصی سازی شده برای مشارکت بیمار ایجاد کند که بستری مجدد برای جراحی ستون فقرات را به کمتر از یک درصد کاهش دهد و همچنین زمان صرف شده توسط پرستاران برای انجام پیگیری های پس از ترخیص را تا 75 کاهش دهد. درصد علاوه بر این، این بخش نیازی به اضافه کردن کارکنان خود نداشت. در عوض، دو پرستار را آزاد کرد تا روی بیماران در بیمارستان تمرکز کنند. مزایا جمع می شوند – به ازای هر 1 دلار هزینه شده در برنامه آزمایشی، سیستم های بیمارستانی 20 دلار پس انداز کرده اند.


این بخش نیازی به اضافه کردن کارکنان خود نداشت. در عوض، دو پرستار را آزاد کرد تا
روی بیماران در بیمارستان تمرکز کنند.


چه چیزی آن را تا این حد موثر می کند؟ علاوه بر تنظیم ارتباطات (یعنی ایمیل‌ها، پیام‌های متنی، پاسخ صوتی تعاملی) بر اساس بخش‌های روان‌شناختی بیماران، ارتباطات زمان‌بندی‌شده قبل از پذیرش و پس از ترخیص نیز شامل مکانیسم‌های پاسخ با استفاده آسان است، مانند پیوند در ایمیل. برای تأیید درک مطالب آموزشی، یا یک نظرسنجی کوتاه در مورد وضعیت بهبودی آنها. پاسخ‌های بیمار به یک داشبورد منتقل می‌شود و به بیمارستان اجازه می‌دهد تا خطرات احتمالی بستری مجدد را شناسایی کند و بر روی آن استثناها برای استفاده کارآمدتر از منابع کارکنان تمرکز کند. تصور کنید که این نوع ابتکار عمل موثر درگیر کردن بیمار را برای شرایط تحت پوشش برنامه کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان به اجرا درآورید. PB_favicon.ico 

dotted-line.png

برنت واکر در پانلی درباره روندها و فرصت‌ها در مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی در کنفرانس رهبری مراقبت‌های بهداشتی BRG که از 12 تا 14 دسامبر در واشنگتن دی سی برگزار می‌شود صحبت خواهد کرد. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر.

New Call-to-action

دیدگاهتان را بنویسید