شما در حال مشاهده هستید کاهش چرخه های درآمد در سال 2019 | بیمار باند

کاهش چرخه های درآمد در سال 2019 | بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Increase Revenue Cycles in 2019 with a Mix of New and Tried-and-True Methods

سیستم مراقبت های بهداشتی در برنامه های چرخه درآمد خود تغییر کند. در واقع، بسیاری از مطب‌ها و بیمارستان‌های پزشکان هنوز از چک‌های کاغذی استفاده می‌کنند و حتی ترجیح می‌دهند. در دنیای ما از برنامه‌های مختلف پرداخت گوشی‌های هوشمند، گزینه‌های پرداخت بر اساس متن و نقل و انتقالات خودکار، این عملاً از عصر حجر باقی مانده است.

استفاده از فناوری پرداخت در محل کار شما مطمئناً می تواند به درآمدزایی بیشتر برای کار شما کمک کند، زیرا امروزه بسیاری از مصرف کنندگان پرداخت از طریق چک را با مشکل مواجه می کنند. با این حال، پیشرفت‌های فن‌آوری تنها یک ابزار در بسته ابزار پزشک یا بیمارستان برای بهبود چرخه درآمد است. در اینجا خلاصه ای از برخی از موثرترین راه ها برای کاهش چرخه درآمد آورده شده است. برخی جدید هستند، برخی آزمایش شده و واقعی هستند، ترکیبی از هر دو بیشترین نتایج را نشان می دهد.

از بسترهای تعامل با بیمار استفاده کنید

پلتفرم‌های تعامل با بیمار همیشه برای ارسال یادآورهای قرار و اعلان‌های دارویی نیستند، گاهی اوقات این پلتفرم‌ها می‌توانند به چرخه درآمد کمک کنند. ثابت شده است که برنامه مدیریت چرخه درآمد زیست رایان بسیار مفید است. زیست رایان از یادآوری‌های پرداخت خودکار استفاده می‌کند که با استفاده از بینش‌های تقسیم‌بندی روانشناختی جمع‌آوری‌شده ویژه ایجاد شده‌اند که به بیمار انگیزه می‌دهد. برای پرداخت صورتحساب خود و ترویج بازپرداخت سریع. مطالعه روانشناسی برای چندین دهه در محصولات مصرفی و صنایع خرده فروشی وجود داشته است، اما در مراقبت های بهداشتی جدید است. این شامل بررسی ارزش ها، نگرش ها، شخصیت ها و سبک زندگی مصرف کنندگان و درک انگیزه های منحصر به فرد آنها است.

Preferred method of notification of a balanced due - hospital

بنابراین، وقتی نوبت به دریافت اعلان از بیمارستان می رسد، یک بخش، Willful Endurers ، از نظر آماری احتمال t هر بخش دیگری (با 95 درصد اطمینان) تماس های تلفنی خودکار را ترجیح دهید. یک کمپین با استفاده از روش‌های ارتباطی ترجیحی افراد استقامتی و همچنین توسل به طرز فکر «اینجا و اکنون» که آنها دارند، می‌تواند نتایج بهتری نسبت به رویکرد بازاریابی «یک اندازه برای همه» داشته باشد. مراکز درمانی و بیمارستان هایی که از زیست رایان استفاده می کنند، افزایش 25 درصدی در دریافتنی ها را ظرف 48 ساعت پس از راه اندازی این سرویس گزارش کرده اند. درباره برنامه‌های بهبود چرخه درآمد زیست رایان در اینجا بیشتر بخوانید.

پرداخت را تا حد امکان راحت انجام دهید

ارائه‌دهندگان باید ادغام درب‌های پرداخت جدید را در سیستم موجود خود تسریع کنند. BillingTree اخیراً شیوه‌های پرداخت ارائه‌دهندگان را بررسی کرده است و در Becker’s خلاصه شده است. شما می توانید کل مطالعه را اینجا بخوانید، اما چند نکته جالب:

پاسخ‌دهندگان عدم توانایی بیمار در پرداخت و جمع‌آوری پس از خروج بیمار از مرکز را به عنوان دو چالش اصلی مربوط به مدیریت پرداخت‌های بیمار رتبه‌بندی کردند.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که در میان این چالش‌ها، پذیرش پرداخت‌های الکترونیکی ادامه خواهد داشت. بیش از نیمی از پاسخ دهندگان (54.5 درصد) برنامه های تسهیلات/عملی خود را برای اضافه کردن پرداخت های اینترنتی در 12 ماه آینده نشان دادند. بیش از یک چهارم از پاسخ دهندگان (27.3 درصد) برنامه های تمرینی/امکانات خود را برای افزودن پرداخت های متنی نشان دادند.

هرچه بیماران شما گزینه های بیشتری داشته باشند، بهتر است، زیرا پرداخت را راحت می کند. علاوه بر این، اگر چیزی راحت بسازید، مردم بیشتر از آن استفاده خواهند کرد. یک امتیاز: شما همچنین وفاداری بیمار را تقویت می کنید. ظریف است، اما وقتی به بیماران گزینه‌های پرداخت متفاوتی می‌دهید، این پیام را ارسال می‌کنید: «ما می‌دانیم که شما مشغول هستید و ده چیز مختلف را درگیر می‌کنید، بنابراین ساده‌ترین راه را برای خود انتخاب کنید.

شفاف باشید

حداکثر 20 درصد از درآمد یک پزشک به صورت پرداخت مشترک به بیمار است، اما تنها 60 درصد از پرداخت های مشترک توسط پزشکان و بیمارستان ها جمع آوری می شود. این مقدار زیادی درآمد روی میز باقی مانده است. ما می‌دانیم که قیمت‌گذاری بسیار پیچیده است، بیش از آن چیزی که عموم مردم درک می‌کنند، اما روشن بودن در مورد هزینه‌ای که قرار است هزینه داشته باشد، از «غافلگیر کردن» بیمار با صورت‌حساب سنگین‌تر از آنچه انتظار می‌رود، جلوگیری می‌کند. اگر یک بیمار بداند که چیزی 200 دلار خواهد بود، شانس شما برای جمع آوری آن بسیار بیشتر است.

آموزش کارکنان

یک مطالعه اخیر در مطب پزشکان نشان داد که تنها حدود 57 درصد از ارائه دهندگان همیشه با بیماران خود بحث مسئولیت مالی دارند. داشتن کارکنان همدل و آموزش دیده می تواند بحث های مالی را به بخشی بدون دردسر و بدون دردسر از ویزیت بیمار تبدیل کند. Revcycle اطلاعات روشنگری ارائه می دهد نظرات در مورد موضوع:

سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی می‌توانند کارکنان خود را برای ارتباط با بیماران در محل خدمت در مورد پرداخت‌های معوقه با تازه‌سازی کارکنان در مورد مسئولیت مالی بیمار، توانمند کنند. هرچه کارکنان بیشتر درک کنند، ممکن است با بحث های مالی دشوار راحت تر باشند.

طرح های پرداخت پیشنهاد

دریافت پیش پرداخت یا پرداخت کامل در زمان سرویس ایده آل است. با این حال، واقعیت گاهی اوقات تسلیم شدن به نگرانی‌های مربوط به جریان نقدی را دیکته می‌کند. انواع نرم افزارهای مالی وجود دارد که امکان ردیابی آسان پرداخت را فراهم می کند. اگر به بیماران این امکان داده شود که هر ماه مبلغ ثابتی را برای X ماه پرداخت کنند، هم برای بودجه بیماران مفید است و هم برای مطب شما مفید است.

هنگام دانلود مطالعه موردی زیست رایان.

 

دیدگاهتان را بنویسید