شما در حال مشاهده هستید کرونا: 5 روشی که می‌توانید از رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال برای کمک به مردم در طول همه‌گیری COVID-19 استفاده کنید

کرونا: 5 روشی که می‌توانید از رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال برای کمک به مردم در طول همه‌گیری COVID-19 استفاده کنید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 14 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

امروز قصد دارم چند روش مهم را به اشتراک بگذارم که پزشکان، بیمارستان ها و بازاریابان مراقبت های بهداشتی می توانند از رسانه های اجتماعی برای اطلاع رسانی به مردم در طول کووید-19 بحران.

 1. اولویت یک: استفاده از رسانه های اجتماعی برای متقاعد کردن افراد به رعایت فاصله گذاری اجتماعی، و در نتیجه به همه ما کمک کنید، “منحنی را صاف کنیم!”

جراح عمومی ایالات متحده، دکتر جروم آدامز، قدرت رسانه های اجتماعی را برای کمک به دریافت اطلاعات در مورد COVID-19. اخیراً در خلال یک مصاحبه صبح بخیر آمریکا از او پرسیده شد که چگونه جوانان آمریکایی را مجبور به مقابله با بحران کرونا به طور جدی. دکتر آدامز پاسخ داد: “خب، من یک پسر پانزده و چهارده ساله دارم، و هر چه بیشتر به آنها می گویم کاری را انجام ندهید، آنها واقعاً می خواهند آن کار را انجام دهند.”

“ما باید کایلی جنر را جذب کنیم، ما باید اینفلوئنسرهای رسانه های اجتماعی خود را در این زمینه کمک کنیم مردم می فهمند که نگاه کنید، این جدی است، این کاملا جدی است… مردم دارند می میرند.”

ساعاتی بعد، جنر با افشای افسانه ها و به اشتراک گذاشتن اهمیت فاصله گذاری اجتماعی با 166 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود پاسخ داد. “کرونا یک چیز واقعی است… لطفاً در درون خود بمانید: فاصله گذاری اجتماعی، قرنطینه خود را تمرین کنید. اگر با والدین خود زندگی می کنید، نمی خواهید به خانه بروید و والدین خود را بیمار کنید. ممکن است شما آن را داشته باشید، و حتی ندانید و افراد دیگر را مبتلا نکنید… این جدی است، و تنها راهی که می‌خواهیم سرعت آن را کاهش دهیم این است که این کار را انجام دهیم، زیرا در حال حاضر درمانی وجود ندارد. هیچ کس از این مصون نیست. هزاره ها از این امر مصون نیستند. شواهد جدید در واقع نشان می دهد که درصد زیادی از افراد در بیمارستان در حال حاضر بزرگسالان جوان هستند.»

Doctor sitting at desk with cell phone in hand

رسانه های اجتماعی بهداشت و درمان و بازاریابی دیجیتال مراقبت های بهداشتی در طول بحران COVID-19.

ویدئوی جنر، البته، گامی در مسیر درست بود، که باعث شد از شما بپرسم…

اگر جراح عمومی ایالات متحده به کایلی جنر برای کمک به اطلاع رسانی درباره نحوه مبارزه با اعتماد کرد. کرونا، فکر نمی‌کنید پزشکان مراقبت‌های بهداشتی و متخصصین پزشکی آیا باید از حساب‌های رسانه اجتماعی خود نیز برای کمک استفاده کنند؟

بیایید با آن روبرو شویم. اطلاعات نادرست زیادی در آنجا وجود دارد، و میلیون‌ها آمریکایی در سرتاسر کشور هنوز جدیت ویروس کرونا را دست کم می‌گیرند. شما این فرصت را دارید – من مسئولیت آن را مطرح می کنم – از حساب های رسانه های اجتماعی خود استفاده کنید بر دیگران تأثیر مثبت بگذارد.

اگر پزشک یا پرستار هستید، می‌دانم که احتمالاً رسانه‌های اجتماعی وسیعی ندارید زیر را دنبال کنید. این مهم نیست پزشکان اغلب فراموش می کنند که چقدر بر افرادی که می شناسند دارند. وقتی بچه‌های من کوچک بودند، هر زمان که آسیب می‌بینند یا مریض می‌شدند، اولین کسی که معمولاً به او مراجعه می‌کردیم، همسایه‌مان دنیز بود، که او نیز یک پرستار مراقبت‌های ویژه بود. . «خانم کدو تنبل» (به قول دخترانمان) فقط یک دوست نبود. او یک رهبر فکری بهداشت و درمان برای خانواده و محله ما بود.

متخصصین پزشکی و سایر متخصصین مراقبت های بهداشتی می توانند اطلاعات را با دوستان و خانواده در فیس بوک، توئیتر، اینستاگرام و دیگر رسانه‌های اجتماعی کانال ها. همچنین، فراموش نکنید که می توانید به سادگی به دوستان و خانواده نیز ایمیل بزنید. من زیست‌شناسی را می‌شناسم که از طریق ایمیل شخصی‌اش از من (و همه دوستانش) در به‌روزرسانی‌های COVID-19 مربوطه کپی می‌کند.

اگر شما یک بازاریاب بهداشت و درمان هستید، پتانسیل بسیار زیادی برای آموزش جامعه خود از طریق مقیاس دارید. اولین قدم شما متقاعد کردن بیمارستان یا تمرین رهبری است که سازمان شما نه تنها می‌تواند، بلکه باید نقش رهبری را در طول این بحران به عهده بگیرد و «به مبارزه بپیوندد».

همانطور که در وبلاگ هفته گذشته درباره چگونه باید تلاش های بازاریابی خود را در طول COVID-19، اکنون زمان فوق‌العاده‌ای است تا با انجام کار درست، رهبری فکری و برند سازمان خود را ایجاد کنید.

مطمئناً، می‌توانید با به‌روزرسانی تمام وب‌سایت سازمانتان و ویژگی‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی ارگانیک [به‌عنوان مثال، فیس‌بوک، اینستاگرام، توییتر، YouTubeشروع کنید. (به مراقبت های بهداشتی بازاریابی و وبینار COVID در YouTube)، LinkedIn، Pinterest، و غیره] با به‌روزرسانی‌ها و نکات مهم.

همچنین می‌توانید با رهبری خود کار کنید (به عنوان مثال، مدیر عامل مراقبت‌های بهداشتی، CMO داروسازی، مدیر پزشکی) برای تشویق پزشکان و پزشکی خود کارکنان تمرین نیز برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در حساب های شخصی رسانه های اجتماعی خود.

فراتر از آن، اگر می‌خواهید به جامعه خود دسترسی پیدا کنید، می‌توانید دسترسی خود را از طریق تبلیغات پولی در رسانه‌های اجتماعی به میزان قابل توجهی گسترش دهید. به یاد داشته باشید، فیس‌بوک و اینستاگرام حساب‌های شخصی را به صفحات تجاری ترجیح می‌دهند، و حداقل 4 درصد از فالوورهای بیمارستان شما فرصت دیدن “ارگانیک” (“رایگان” شما را خواهند داشت. “) در آنجا پست می کند.

در مقابل، می‌توانید از طریق تبلیغات پولی در رسانه‌های اجتماعی به ده‌ها هزار (یا میلیون‌ها) نفر دسترسی مقرون به صرفه داشته باشید. شما گزینه‌های تقریباً نامحدودی برای تأثیرگذاری بر افراد از طریق پرداخت دارید. رسانه های اجتماعی، چه از پست های تقویت شده، تبلیغات ویدیویی یا سایر فرمت ها استفاده کنید. می‌توانید کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی را خودتان ایجاد و خریداری کنید یا از یک آژانس کمک بگیرید. مانند ما.

در پست‌های آینده مزایای تبلیغات رسانه‌های اجتماعی را گسترش خواهیم داد – منتظر آن باشید.

 1. از رسانه های اجتماعی برای کمک به راهنمایی افرادی در جامعه خود که می ترسند به ویروس مبتلا باشند، استفاده کنید.

به دلیل اشتباهات زیاد و پیام‌های مختلط، افراد در مورد اینکه اگر فکر می‌کنند مبتلا به COVID-19هستند، در مورد اینکه چه کاری باید انجام دهند سردرگم می‌شوند. . علاوه بر این، فراتر از توصیه‌های کلی که در همه جا موجود است (مثلاً دست‌هایتان را بشویید، اگر مریض هستید بیرون نروید، از افرادی که بیمار به نظر می‌رسند دوری کنید)، روند مناسب اقدام می‌تواند در جامعه متفاوت باشد. در اینجا برخی از سؤالاتی وجود دارد که مردم می خواهند به آنها پاسخ دهند:

 • «علائم COVID-19 چیست و آیا باید آزمایش شوم؟»
 • «کجای جامعه ما می‌توانم آزمایش شوم؟»
 • “آیا باید به پزشک مراقبت های اولیه، مراقبت های فوری یا بیمارستان محلی مراجعه کنم؟”
 • “آیا پزشکی از راه دور اولین قدم مناسب است؟”
 • “اگر علائمم جزئی هستند باید در خانه بمانم؟”
 • “چگونه می توانم بفهمم که زمان کمک در بیمارستان فرا رسیده است؟”
 • “چگونه از آلوده کردن دیگران جلوگیری کنم؟”
 • «کدام بیمارستان‌های منطقه من قادر و آماده پذیرش COVID-19 بیماران؟”
 • “خطرات انتقال ویروس کرونا بیماری عفونی در خانه چیست؟”
 • “آیا چیز دیگری باید درباره بیماری کروناویروس تشخیص و انتقال بدانم؟”

اگر نماینده یک بیمارستان یا سازمان مراقبت بهداشتی بزرگتر هستید، ممکن است قبلاً پاسخ برخی از این سؤالات را در وب سایت خود داشته باشید. اگر چنین است، عالی است—از رسانه های اجتماعی برای هدایت افراد جامعه خود به صفحات یا پست های وب سایت مناسب خود استفاده کنید.

اگر محتوای ویروس کرونا در وب‌سایت خود ندارید، می‌توانید هر اطلاعاتی را که منطقی است اضافه کنید. هر چیزی که پست می‌کنید باید از نظر پزشکی دقیق باشد، و باید از قانونی و ضمانت‌های اخلاقی وجود دارد.

در روش دیگر، البته می‌توانید به سادگی اطلاعات را از منابع قابل اعتماد به اشتراک بگذارید (مانند HHS/CDC Coronavirus/COVID-19، CDC.gov، یا NIH. gov) در رسانه های اجتماعی شما. (به برخی پیوندها و منابع اضافی در زیر مراجعه کنید.)

 1. از ایمیل و رسانه های اجتماعی برای اطلاع رسانی به پایگاه بیماران خود با به روز رسانی ها و توصیه های اضافی و مهم استفاده کنید.

علاوه بر آموزش جامعه وسیع‌تر، باید بیماران خود (یا مراقبان آنها) را در طول بحران کووید-19 راهنمایی و اطلاع دهید. فراتر از این واقعیت که این کار درستی است، اطلاعات ارزشمند شما باعث افزایش قدرت و روابط شما با بیمارانتان در زمانی می شود که آنها بیشتر به آن نیاز دارند.

علاوه بر برخی از موضوعاتی که قبلاً در بالا توضیح داده‌ایم، می‌توانید از رسانه‌های اجتماعی استفاده کنید و HIPAA برای کمک به راهنمایی بیماران با نکات اضافی، مانند نحوه انجام:

 • سیستم ایمنی سیستم ایمنی خود را تقویت کنید
 • در خانه از کودکان کوچک مراقبت کنید و با آنها صحبت کنید
 • با ترس مقابله کنید و مثبت اندیش باشید
 • مقابله با استرس یا بی خوابی
 • زمان را بگذرانید
 • از خانواده آنها محافظت کنید
 • اطلاعات عمومی و به‌روزرسانی‌ها به محض در دسترس شدن

مطمئن شوید که همه ارتباطات شما آموزنده، مرتبط، دقیق، همدلانه و “در ارتباط” با محیط فعلی است. در حال حاضر، لحن شما به طور کلی باید جدی باشد، اما با گذشت زمان که مردم شروع به دیوانه شدن می کنند، ممکن است فرصتی برای ترکیب آن با محتوای سبک تر پیدا کنید.

پزشک همسرم کار بسیار خوبی در ارائه این نوع اطلاعات به بیماران از طریق ایمیل و از طریق اینستاگرام.

همچنین، برای الهام گرفتن، این ایمیل مفیدی است که از Aetna دریافت کردم که برخی از مزایای کووید-19 را توضیح می‌دهد. آنها برای اعضا قرار داده اند.

Email to Aetna insurance members about COVID-19

نمونه ایمیل از ایتنا به بیماران

 1. به بیماران خود اطمینان دهید که بیمارستان یا مطب شما اقدامات احتیاطی مناسبی را در نظر گرفته است.

یک دوست صمیمی که شوهرش مبتلا به سرطان روده بزرگ است جمعه گذشته به من ایمیل زد:

بنابراین مطمئن شوید که اقدامات ایمنی خود را از طریق ویژگی‌های رسانه‌های اجتماعی، در هرجایی که می‌توانید، در وب‌سایت خود در میان بگذارید. ایمیل، تلفنی و حضوری در دفتر. حتی می‌توانید ویدیویی را در وب‌سایت خود پست کنید، مانند این نمونه ای از یکی از مشتریان ما.

 1. برای جذب بیماران جدید در حال حاضر یا بلافاصله پس از بحران COVID-19، فکر کنید دیجیتال بازاریابی مراقبت های بهداشتی ابتدا.

تقریباً مانند هر نوع تجارت، بسیاری از بیمارستان، کارهای پزشکی، امکانات پرستاری ماهر، و دیگر سازمان‌های بهداشتی از بحران کووید-19 از نظر اقتصادی رنج می‌برند.

برخی از ارائه دهندگان می توانند (یا باید) قبل از شروع تلاش های بازاریابی برای جذب بیماران جدید منتظر پایان بحران باشند، در حالی که برخی دیگر باید اکنون درآمد و بیماران جدید تولید کنند. در حالی که ما قویاً به قدرت تبلیغات سنتی اعتقاد داریم، “رفتن به” مورد علاقه ما در مواقعی مانند این دیجیتال است.

برای مثال، رهبران یک تمرین تخصصی چند شهر را در نظر بگیرید که جمعه گذشته با من تماس گرفتند. به دلیل COVID-19، رابطان پزشک آنها نمی توانند برای ملاقات با پزشکان مراجعه کننده مراجعه کنند. حتی بدتر از آن، کاهش اخیر بازپرداخت Medicare درآمد آنها را به شدت کاهش داده است.

تخصص آنها از نظر پزشکی ضروری است، بنابراین آنها باید برای تجارت باز بمانند، حتی اگر بیماران احتمالی و خانواده‌هایشان توسط COVID-19منحرف شوند. .

توصیه‌های ما احتمالاً عبارتند از:

 1. ایمیل‌ها و کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی که مستقیماً به پزشکان ارجاع‌دهنده می‌رسند، بدون اتکا به رابط‌های پزشک.
 2. کمپین های جستجوی پولی در هر دو شبکه Google و Bing. ما یک تجزیه و تحلیل انجام دادیم، و با وجود COVID-19، هنوز هزاران جستجو در هر ماه برای خدمات وجود دارد.
 3. همانطور که ممکن است حدس بزنید، بر اساس بقیه این پست، رسانه‌های اجتماعی برای دسترسی به بیماران و خانواده‌هایشان پول پرداخت کرده‌اند.
 4. اگر بودجه اجازه دهد، ممکن است تلویزیون متصل (CTV) و رادیو دیجیتال.

به یاد داشته باشید، به دلیل ویروس کرونا، میلیون‌ها آمریکایی در حال حاضر در خانه می‌مانند و مردم بیشتر از همیشه زمان خود را آنلاین می‌گذرانند. در یک پست وبلاگ آینده بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد.

نتیجه‌گیری: COVID دیجیتال بازاریابی مراقبت های بهداشتی و رسانه های اجتماعی

در حالی که این زمان‌ها برای همه بسیار چالش برانگیز است، رسانه‌های اجتماعی هوشمند و استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال همچنان می‌توانند بیماران را به شیوه‌ای مثبت و عمیق تحت تأثیر قرار دهند.

در اینجا 2 نمونه ایمیل و چند jpeg برای راحتی شما. من همچنین برخی از پیوندهای معتبر و “قابل اشتراک گذاری” را در زیر به اشتراک می گذارم. برای به‌روزرسانی‌های بیشتر در مورد COVID-19 و سایر موضوعات مهم، من را در توییتر دنبال کنید، 

COVID-19 Symptoms Chart

نمودار علائم کووید-19

Social distancing guidelines from CDC

فاصله 6’/6 فوتی را حفظ کنید

در زیر تصاویر کمپین کووید-19 موفقیت در مراقبت های بهداشتی برای حمایت از فاصله گذاری اجتماعی است. خارج از خانه و رسانه های اجتماعی در زیر نمایش داده می شوند.

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری در مورد این موارد یا استفاده از آنها در یک کمپین می‌خواهید، لطفاً با ما تماس بگیرید 800-656-0907.
Out of home alternate COVID accouncement

موفقیت بهداشتی خارج از خانه – شش فوت

Instagram spread the word COVID announcement

HS Instagram C OVID، “Spread the Word.”

Entire COVID prevention campaign

کمپین پیشگیری از کووید موفقیت آمیز مراقبت های بهداشتی

#LetsFlattenTheCurve: خلاقانه برای تشویق فاصله گذاری اجتماعی در طول COVID-19

ویروس کرونا را می توان متوقف کرد، اما فقط با اقدامات سخت

پزشکی که در شکست آبله کمک کرد، توضیح می دهد که چه چیزی در راه است

Coronavirus: The Hammer and the Dance: What the اگر رهبران برای ما زمان بخرند، 18 ماه آینده می تواند به نظر برسد

کرونا ویروس: چرا شما باید همین الان اقدام کنید سیاستمداران، رهبران جامعه و رهبران تجاری: چه کاری باید انجام دهید

اینگونه می توانیم کرونا را شکست دهیم

Younger Adults Make Up Big Portion of Coronavirus Hospitalizations in U.S.

How to Clean and Disinfect Yourself, Your Home and Your Stuff

Why It’s Crucial to Avoid the ER if You Can

How to Fight the Coronavirus SARS-COV-2 and Its Disease, COVID-19

Coronavirus Could Overwhelm U.S. Without Urgent Action, Estimates Say

دیدگاهتان را بنویسید