شما در حال مشاهده هستید کنفرانس دانشگاه سلامت تراست 2021| بیمار باند

کنفرانس دانشگاه سلامت تراست 2021| بیمار باند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

HealthTrust Conference-1

کنفرانس دانشگاه HealthTrust 2021 از 26 تا 28 ژوئیه در نشویل، TN برگزار شد. زیست رایان در میان بسیاری از تامین کنندگان در سالن نمایشگاه بود، اما تنها شرکتی بود که بر مشارکت بیمار متمرکز بود. این کنفرانس فرصتی عالی برای ملاقات رو در رو با اعضای ارائه دهنده HealthTrust و تعامل با شرکت های نوآور در یک انجمن زنده پس از بیش از یک سال جلسات مجازی بود.

HealthTrust

HealthTrust یک سازمان خرید گروهی (GPO) است که به بیش از 1600 بیمارستان، از جمله رهبران بازار مانند HCA، LifePoint و Trinity Health خدمات ارائه می‌دهد. ارزش پیشنهادی HealthTrust این است که عملکرد ارائه‌دهنده و برتری بالینی را از طریق یک مدل عضویت همسو و ارائه راه‌حل‌های مشاوره مدیریت هزینه کل تقویت می‌کند که از تجربه، مقیاس و نوآوری اپراتور آنها استفاده می‌کند.

زیست رایان & HealthTrust

زیست رایان یک فروشنده قراردادی با HealthTrust، قرارداد شماره 19377 است. زیست رایان در میان مشتریان متعدد خود چندین عضو HealthTrust دارد که مشارکت زیست رایان بسیار ارزشمند است.

زیست رایان خدمات مختلفی را از طریق قرارداد HealthTrust خود ارائه می دهد:

  • داده‌ها و بینش‌های تقسیم‌بندی روانشناختی — این بینش‌ها می‌تواند به تیم‌های بازاریابی و بالینی کمک کند تا با توسل به انگیزه‌های مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی و ترجیحات ارتباطی، مشارکت بیمار را افزایش دهند. با Insights AcceleratorTM زیست رایان که داشبورد آنلاین و با کاربری آسان
  • است، می‌توان به میلیون‌ها نقطه داده تحقیقات بازار منحصر به فرد در مورد مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی دسترسی داشت.

توجه داشته باشید، منبع مجله رسمی HealthTrust و تبلیغات زیست رایان برای Insights AcceleratorTM در مجله The Source را می‌توانید در صفحه 10.

  • سلامت جمعیت: ناوبر پرستار/مربی سلامت — پزشکان از داشبورد برای هدایت مشارکت بیمار با استفاده از بینش‌های روانشناختی و پیام‌رسانی استفاده می‌کنند. مربیان بهداشت با استفاده از این رویکرد توانسته اند رفتارهای سلامت بیمار را به میزان قابل توجهی بهبود بخشند و در هزینه های سلامت کارفرما صرفه جویی کنند. در مورد نحوه استفاده یک سیستم بهداشتی از این رویکرد برای دستیابی به نتایج چشمگیر.
  • روش‌های کاری مشارکت بیمار در مطب پزشک و مراقبت اضطراری — ارائه‌دهندگان می‌توانند از انواع جریان‌های کاری درگیر شدن با بیمار برای دستیابی به طیف وسیعی از اهداف استفاده کنند:

تلویزیون
(با استفاده از کارکنان خود)

وفاداری و رشد

آگاهی/بازاریابی

پرداخت های بیمار

برنامه تلفن هوشمند مارک برای بیماران

نظرسنجی از بیماران (NPS، بررسی های پنج ستاره، و غیره)

کمپین های ایمیل

یادآوری‌های پرداخت

پرتال وب با نام تجاری برای بیماران

کمپین های فعال سازی مجدد

رتبه‌بندی‌ها و نظرات اجتماعی

وصول بدهی

مشاوره های پیام رسانی ایمن (شامل ایمیل امن)

اعلامیه ها و خبرنامه ها

آموزش بخشهای روانشناختی

اعلان‌های بیانیه

مشاوره های ویدئویی ایمن

یادآورهای سلامت

اطلاعات آماری/ابزار برای کمپین های دیجیتال و چاپی

کارت در پیام‌رسانی فایل

پیام بعدی پس از بازدید

یادآوری های قرار

  • مدیریت مراقبت/شرایط مزمن — مشارکت دیجیتالی بیمار در طی چند ماه. همه برنامه های قلبی (مانند CHF، Afib، CAD، سکته مغزی، و غیره) با انجمن قلب آمریکا همکاری می کنند.
  • برنامه‌های کاهش/ترخیص بستری مجدد — ۱۲ موج ارتباطات دیجیتال، شخصی‌سازی‌شده توسط بخش روان‌شناختی بیمار، برای کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان. همه برنامه های قلبی توسط انجمن قلب آمریکا بررسی و تایید می شوند.

فرصت

زیست رایان دارای مطالعات موردی بسیاری است که نتایج قابل توجهی را که مشتریانش از خدمات ذکر شده در بالا به دست آورده‌اند، شرح می‌دهد. تیم زیست رایان از این فرصت برای نمایشگاه در کنفرانس دانشگاه HealthTrust و شرکت در مسیرهای آموزشی آن، قدردانی کرد و مشتاقانه منتظر کمک به اعضای HealthTrust در موفقیت در سال 2021 و بعد از آن بود.

با بازیست رایان Insights Accelerator™.

دیدگاهتان را بنویسید