شما در حال مشاهده هستید گوگل وب سایت های بازاریابی پزشکی غیردوستانه برای موبایل را می کشد

گوگل وب سایت های بازاریابی پزشکی غیردوستانه برای موبایل را می کشد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Google، موتور جستجوی جالوت، بی وقفه همه – از جمله وب‌سایت‌های بازاریابی پزشکی – را به سمت یک تجربه کامل‌تر سازگار با تلفن همراه سوق داده است. آخرین به‌روزرسانی الگوریتم جستجوی تلفن همراه Google، وب‌سایت‌ها را با توجه به عوامل «موبایل دوستی» می‌کشد یا پاداش می‌دهد.

بدون اینکه در اصطلاح بهینه سازی موتور جستجو (SEO) خیلی فنی شوید یا گم شوید، این چیزی است که باید بدانید، و چرا، امروز بیش از هر زمان دیگری، این برای شما مهم است.

به سادگی، وب سایت های بازاریابی بیمارستانی و پزشکی که به راحتی در دستگاه های تلفن همراه مشاهده می شوند، در صفحات نتایج جستجوی تلفن همراه (پاداش) رتبه بالاتری خواهند داشت. اما، یک وب‌سایت غیردوستانه برای تلفن همراه حتی از قبل پایین‌تر خواهد بود (جریمه).

Google هرگز جزئیات الگوریتم خود را ارائه نمی دهد، اما دستورالعمل های بهینه سازی موبایل را برای صاحبان سایت و مدیران وب سایت منتشر می کند. طراحی ریسپانسیو وب سایت بیش از اینکه صرفاً «موبایل دوستانه» باشد، تجربه بهینه ای را در اختیار کاربر قرار می دهد. یک وب‌سایت واکنش‌گرا محتوا را بر اساس نوع دستگاهی که استفاده می‌کند شناسایی و نمایش می‌دهد.

اگر آشنا به نظر می رسد، گوگل مدتی است که این مسیر را طی کرده است. حدود یک سال پیش، به ناشران وب اکیداً توصیه شد که تأکید بر تجربه کاربر تلفن همراه را تشخیص دهند. به نظر می رسد که تغییر سال گذشته یک سیگنال قوی برای رتبه بندی SEO بود. اما، از هم‌اکنون، قوی‌تر از همیشه است، و یک دستور مجازی برای قرار دادن کاربران تلفن همراه در اولویت است.

نگران باشید یا نگران نباشید…

صاحبان وب‌سایت‌های مراقبت‌های بهداشتی که در سال گذشته با تغییرات سازگار با موبایل پاسخ دادند، ممکن است برای بهره‌مندی از مزایای اضافه‌شده PageRank به آزمایش و تنظیم نیاز داشته باشند. از سوی دیگر، هر فرد عقب مانده در سئوی مراقبت های بهداشتی می تواند انتظار داشته باشد که در پشت اتاق قرار بگیرد و حرکت رقابت شما را تماشا کند. به رئیس کلاس.

Google با دیدن یک bandwagon آن را می شناسد. آمارها نشان می دهد که دسترسی به اینترنت با استفاده از دستگاه های تلفن همراه در ماه های اخیر بیش از 65 درصد افزایش یافته است. و طبق اکثر حساب‌ها، دستگاه‌ها و برنامه‌های تلفن همراه 60 درصد از ترافیک دیجیتال را تشکیل می‌دهند. [ComScore] (بررسی سریع واقعیت: آیا در حال حاضر این مطلب را در تلفن هوشمند می خوانید؟)

وب سایت مراقبت های بهداشتی خود را آزمایش کنید…

با این تغییر اضافی Google، منطقی است که وب‌سایت بازاریابی پزشکی خود را آزمایش کنید، یا سایت واکنش‌گرا را به‌روزرسانی و بهبود بخشید. همچنین فرصتی برای پیشی گرفتن از رقبا با نتایج جستجوی تلفن همراه قوی تر (و اجتناب از جریمه منفی).

ما می توانیم در این مورد کمک کنیم. امروز با ما تماس بگیرید درباره ممیزی رایگان سئوی وب سایت، از جمله سازگاری با موبایل. و برای مطالعه مرتبط در مورد این موضوع، مقاله قبلی ما را ببینید: بازابزار بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی برای افراد کوچک صفحه نمایش.

استیو جیکوبز

برای 7 گناه مرگبار اینجا را کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید