شما در حال مشاهده هستید یادآوری های قرار ملاقات بیمار از طریق متن، ایمیل و تلفن: کدامیک موثرتر هستند؟

یادآوری های قرار ملاقات بیمار از طریق متن، ایمیل و تلفن: کدامیک موثرتر هستند؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

doctor-with-patient

در دنیای پیشرفته امروزی، نشان دادن بیماران در قرار ملاقات‌های پزشک شامل گزینه‌های بسیار بیشتری نسبت به آهنربای یخچال ساده یا کارت یادآوری با تاریخ است. بهترین راه برای تغییر رفتار بیمار؟ از بیماران بخواهید راه را به شما نشان دهند.

بیماران به دلایل بی‌شماری، از فراموشی خالص و بی‌گناه گرفته تا تعهدات کاری یا خانوادگی تا وقاحت عمدی، قرار ملاقات را از دست می‌دهند. دلایل هر چه که باشد، هزینه قرارهای از دست رفته سرسام آور است. این را از فناوری مدیریت سلامت در نظر بگیرید:

“هزینه کلی از دست دادن قرار ملاقات های مراقبت های بهداشتی در ایالات متحده در هر سال 150 میلیارد دلار است. هر بازه زمانی باز و استفاده نشده برای یک پزشک به طور متوسط ​​60 دقیقه و 200 دلار هزینه دارد. حالا این را در نظر بگیرید که نرخ‌های عدم نمایش در سراسر کشور به 30 درصد می‌رسد و می‌توانید ببینید که چگونه به این رقم 150 میلیارد دلاری می‌رسید.»

این فقط نوک کوه یخ است. اگر یک قرار ملاقات از دست رفته منجر به بدتر شدن وضعیت بیمار شود، این می تواند اثر موجی داشته باشد که می تواند برای بیمارستان و مهمتر از آن برای بیمار گران تمام شود.

به همین دلیل است که یادآوری قرارها موضوعی پیش پا افتاده نیست. یادآوری، جنگ خندق پزشکی است. اگر بتوانید در این نبرد پیروز شوید، می‌توانید از وقوع جنگ بزرگ‌تر در جای دیگری جلوگیری کنید.

بیایید مزایا، معایب و مشکلات احتمالی یادآوری‌های قرار را از طریق ایمیل، پیامک یا تلفن بررسی کنیم – و سپس راه بهتری را بررسی کنیم.

اثربخشی تلفن، ایمیل و پیام‌های متنی

هر چه بیمار جوان‌تر باشد، احتمال کمتری دارد که تماس تلفنی یادآور قرار ملاقات مؤثری باشد. افراد کمتر و کمتری از تلفن خود برای صحبت کردن استفاده می کنند. پیام پست صوتی بگذارید؟ ممکن است هرگز به آن گوش داده نشود.

و با وجود هیولای بازاریابی تلفنی، جعل شماره و تماس‌های مزاحم عمومی، شانس شما برای برقراری تماس با یک فرد پرمشغله با یک تماس تلفنی – خواه هزاره باشد یا یک بیبی بومر – خیلی زیاد نیست. با این حال، برای افراد مسن‌تر، احتمال موثر بودن تماس تلفنی افزایش می‌یابد.

برای بیمارانی که ترجیح می‌دهند یادآوری‌های قرار را از طریق تلفن دریافت کنند، به دلایل حفظ حریم خصوصی و سهولت در مطب پزشک و بیمار، تماس‌های خودکار را با استفاده از پاسخ صوتی تعاملی (IVR) توصیه می‌کنیم. این به طور قابل توجهی مقرون به صرفه تر و منابع کمتری نسبت به تماس های تلفنی دستی کارکنان است.

مزایای: ارزان، اما هنوز برای برخی از بیماران موثر است، می تواند خودکار شود

مضرات: برای بخش کوچکی از مردم، هر کسی می‌تواند به تلفن پاسخ دهد تا خصوصی نباشد

ایمیل ها اغلب گزینه بهتری نسبت به تماس های تلفنی هستند، اما هنوز برای بسیاری از بیماران ایده آل نیستند. ایمیل‌ها می‌توانند راه خود را به پوشه‌های هرزنامه بیابند، در قسمت‌های فروش دفن شوند یا به طور کلی نادیده گرفته شوند. آمار در مورد تعداد دفعاتی که مردم ایمیل خود را چک می کنند بسیار متفاوت است، اما حتی محافظه کارترین افراد نیز آن را در 44 درصد از مردم یک بار در روز ایمیل خود را چک می کنند. با این حال، انواع خاص بیمار یا بخش‌های روان‌شناختی وجود دارد که به ایمیل.

مزایای: سریع، راحت، خصوصی، قابل خودکار شدن است

معایب: قابلیت تحویل، نرخ باز و نرخ کلیک غیرقابل پیش بینی هستند

پیام های متنی استاندارد طلایی برای بسیاری از بیماران است. این را از طریق Venturebeat: “مردم در واقع پیام های متنی را می خوانند. به گفته MobileSQUARED، یک شرکت تحقیقاتی موبایل، در واقع، بیش از 90 درصد از مردم یک پیام متنی را در سه دقیقه اول دریافت آن می‌خوانند. برای بسیاری از بیماران شما، پیامک ممکن است تنها مؤثرترین راه برای یادآوری قرار ملاقات به آنها باشد.

مزایای: نرخ تحویل بهتر از ایمیل را می توان خودکار کرد

معایب: ممکن است خصوصی نباشد، برای انتقال اطلاعات عمیق‌تر ایده‌آل نباشد

حتی در سال 2018، بیماران خاصی وجود دارند که از نامه چاپی و مستقیم استقبال می کنند. در حالی که نامه حلزون رکورد افتضاحی برای نرخ پاسخ دارد، به طور کلی، می تواند با برخی بخش های روانشناختی که برای این شیوه ارتباط ارزش قائل هستند.

روشی بهتر برای ارائه یادآورهای قرار

همه روش‌های بالا برای برقراری ارتباط با بیماران دربرگیرنده سطحی از خطر برای حریم خصوصی هستند یا اینکه بیمار پیام را دریافت نمی‌کند. اما با استفاده از یک پلت فرم تعامل دیجیتالی بیمار مانند زیست رایان، که با HIPAA سازگار است و از اختصاصی استفاده می کند. مدل تقسیم‌بندی روانشناختی برای تقویت انگیزه‌ها و ترجیحات بیمار، احتمال حضور آنها در قرار ملاقات‌ها را افزایش می‌دهد.

زیست رایان ارتباطات را بر اساس مشخصات روانشناختی هر بیمار شخصی‌سازی می‌کند تا پذیرش و فعال‌سازی رفتار را افزایش دهد. زیست رایان همچنین تمام اشکال ارتباطی که در بالا توضیح داده شد را خودکار می کند، آنها را در یک ترکیب و فرکانس ترجیحی بخش ترکیب می کند تا تعامل را تقویت کند.

برخی از این آمارهای زیست رایان را در نظر بگیرید:

  • زیست رایان قرار ملاقات های از دست رفته را 22 درصد در یک سیستم بهداشتی متمرکز بر جمعیت های پزشکی، اسپانیایی، روستایی و محروم کاهش داد.
  • زیست رایان ارتباطات انگلیسی و اسپانیایی (ایمیل، متن، پست صوتی) را ارائه می‌دهد و بر اساس اولویت بیمار تنظیم می‌شود.
  • زیست رایان با کاهش چشمگیر قرار ملاقات های از دست رفته، درآمد این سیستم بهداشتی را + 70000 دلار در ماه افزایش داد.

نتیجه نهایی: شما باید آماده باشید تا یادآوری‌های قرار را از طریق تلفن، ایمیل و متن ارسال کنید تا به اولویت‌های مختلف بیماران خود پاسخ دهید. اجازه دهید بیمار بستر ارتباطی مورد نظر خود را انتخاب کند و زیست رایان می تواند بقیه کارها را انجام دهد. و از دست دادن خواب – و پول – به خاطر قرار ملاقات‌های بیمار از دست نمی‌دهید.

 

دیدگاهتان را بنویسید