شما در حال مشاهده هستید یادگیری بهینه سازی موتورهای جستجو: درس های ابتدایی برای پزشکان

یادگیری بهینه سازی موتورهای جستجو: درس های ابتدایی برای پزشکان

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Animated 3D stick figure drawing an SEO infographic[بخشی از مجموعه آموزش مداوم.] به سادگی به یادگیری بهینه سازی موتور جستجو (SEO) اشاره کنید و بیش از چند متخصص چشمان خود را به سمت بالا می چرخانند. تقریباً همه افراد باهوش بازاریابی واقعاً اهمیت حیاتی SEO را درک می کنند. اما آنها همچنین می دانند که این یک مجموعه مهارت و واژگان تخصصی است که ترجیح می دهند آن را به افراد باهوش فناوری بسپارند.

مغزهای برنامه ریزی و استراتژی تبلیغات و بازاریابی… یا نویسندگان و هنرمندان با استعداد وجود دارند. شاید این افراد راست‌مغز باشند که خلاقیت در آن جای دارد… در مقابل جمعیت چپ‌مغز تحلیلی. به نظر می رسد که تسلط بر سئو به هر دو موضوع مغز چپ و راست نیاز دارد.

یادگیری بهینه سازی موتورهای جستجو و مسیر رسیدن به SERP…

برای افراد ناآشنا و هر کسی که می خواهد درک بهتری داشته باشد، در اینجا پایه ای برای یادگیری بهینه سازی موتور جستجو وجود دارد.

تعریف نمای بالا سئو – بهینه سازی موتورهای جستجو – استراتژی ها و تکنیک های روی صفحه و خارج از صفحه است که به وب سایت بیشترین دید را در موتورهای جستجو می دهد و در نتیجه رتبه صفحه نتایج جستجو را افزایش می دهد و تعداد آنها را افزایش می دهد. از بازدیدکنندگان سایت در ساده ترین شکل، آیا وب سایت شما با کلمه یا عبارتی که بازدیدکننده اینترنتی استفاده می کند مطابقت دارد؟

صفحه نتایج یک موتور جستجو (SERP) – گوگل، بینگ، یاهو و دیگران – در را به روی مخاطبان بیشتری باز می کند. و صرف نظر از اصطلاحات تعیین کننده ای که استفاده می کنید، به خاطر داشته باشید که سئو دائما در حال تغییر است. حفظ حضور وب در حال حاضر و بالا در میان نتایج SERP یک فرآیند مداوم است.

موتورهای جستجو (که بزرگ‌ترین آنها گوگل است) برای اینکه همه چیز را معمایی کند، همه جزئیات الگوریتم خود را فاش نمی‌کند. اما آنها به اندازه کافی کمک و تصویری کلی از اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند، ارائه می دهند، که بسیاری از نکات و شیوه های خوب ظاهر می شوند. علیرغم پوشش مخفی، گوگل می خواهد این سیستم کار کند. آنها می خواهند ابزار انتخابی برای ارائه نتایج دقیق، معتبر و معنادار به بازدیدکنندگان اینترنتی باشند.

تفاوت بین سئو داخلی و خارج از صفحه…

“بهینه سازی روی صفحه (AKA SEO on-page) به تمام اقداماتی اشاره دارد که می توان مستقیماً در داخل وب سایت به منظور بهبود موقعیت آن در رتبه بندی جستجو انجام داد. نمونه هایی از این موارد شامل بهبود محتوا یا توضیحات متا و تگ های عنوان است. [Searchmetrics] تأثیرگذاری بر نتایج/رتبه‌بندی طبیعی جستجو بخشی از هنر و بخشی از علم است و عوامل بسیاری را که در صفحه قابل کنترل هستند، مانند انتخاب کلمه کلیدی، محل قرارگیری و تراکم، لمس می‌کند.

سئوی خارج از صفحه (یا بهینه‌سازی خارج از صفحه) همچنین برای بهبود رتبه‌بندی سایت در صفحه نتایج موتور جستجو (SERPs) در نظر گرفته شده است، اما عوامل تأثیرگذار می‌توانند دشوارتر یا گریزان‌تر باشند. اینها تکنیک هایی هستند که خارج از وب سایت هستند و می توانند موقعیت آن را در رتبه بندی جستجو مانند داشتن لینک های ورودی با کیفیت بالا ببرند. “این عوامل توسط کدگذاری یا کلمات موجود در صفحه شما کنترل نمی شوند. نمونه هایی از بهینه سازی خارج از صفحه شامل مواردی مانند محبوبیت لینک و رتبه صفحه است. [Webopedia]

یافتن راهنما: منابع SEO و صفحات مرجع…

در ابتدا، گوگل اعلام می کند که هیچ یک از اسرار سئوی خود را که به طور خودکار وب سایت شما را رتبه بندی می کند، فاش نمی کند. اگر این کار را انجام می دادند، البته همه انتظار داشتند که مقام اول را به خود اختصاص دهند. با این وجود، برای نگه داشتن همه در این بازی بزرگ، کمک های زیادی در دسترس است.

  • Google راهنمای شروع SEOبه راحتی قابل دنبال کردن است و (عمدتا) جزوه PDF نه چندان فنی برای ابهام زدایی از سئو و نحوه خزیدن، فهرست بندی و درک محتوای شما توسط موتورهای جستجو.
  • دستورالعمل‌های Google Webmaster در جهت‌گیری کمی پیشرفته‌تر است و توصیه هایی در مورد اینکه در ایجاد صفحات وب چه کاری باید انجام دهید و چه کاری را نباید انجام دهید. کیفیت به معنای اجتناب از رفتار فریبنده یا دستکاری است که ممکن است منجر به حذف شدن از فهرست Google شود.
  • Bing Webmaster Tools بینش سئو مشابهی را با بخش هایی برای دستورالعمل ها، مرکز راهنمایی، پشتیبانی ارائه می دهد. و مقالات وبلاگ معمولی.

فقط بپرسید؛ ما اینجا هستیم تا کمک کنیم…

هیچ کمبودی برای کمک به سئو، راهنماها و منابع آنلاین وجود ندارد. در واقع، تکثیر اطلاعات مفید می تواند برای برخی افراد TMI (اطلاعات بیش از حد) باشد. صرف نظر از سطح مهارت خود، می توانید وارد شوید و صفحات وب خود را به خوبی تنظیم کنید.

علاوه بر این، موفقیت مراقبت های بهداشتی می تواند کمک کند. امروز با ما تماس بگیرید و در مورد ممیزی رایگان سئوی وب سایت ما، از جمله دوستی تلفن همراه بسیار مهم، سؤال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید