شما در حال مشاهده هستید یک اشتباه پرهزینه: آیا کارکنان شما از طریق تلفن مشاوره پزشکی می دهند؟

یک اشتباه پرهزینه: آیا کارکنان شما از طریق تلفن مشاوره پزشکی می دهند؟

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Female nurse looking at laptop while talking on the telephoneکارهای پزشکی، گروه ها و سازمان های ارائه دهنده اغلب از من دعوت می کنند تا یک “خریدار مرموز” باشم. اینجاست که مدیران کسب‌وکار از «زیست رایان» می‌خواهند که به عنوان یک بیمار آینده نگر به این مطب مراجعه کند. این تکنیک زمانی مؤثرتر است که یک آژانس بازاریابی مراقبت های بهداشتی یک ارزیابی مستقل و بی طرفانه از شخص ثالث ارائه دهد. کیفیت خدمات.

اخیراً متوجه شدیم که یکی از کارکنان خوش‌نیت تلاش می‌کند با تماس‌گیرندگان این تمرین بسیار مفید باشد. در این مورد، شخص تلفنی جهت درمان را ارائه کرد. در نتیجه، بیمار آینده نگر نیازی به قرار ملاقات احساس نکرد.

اطلاعات زیاد (TMI) می تواند مضر باشد…

ما نمی‌توانیم مکان یا ویژگی‌های خاص را در این مثال موردی فاش کنیم. اما تماس‌های خریداران مرموز آژانس بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی ما به یک کار تخصصی اختصاص داشت. ما کارمند فوق‌العاده مفیدی را کشف کردیم که جزئیات و توصیه‌های پزشکی زیادی را از طریق تلفن ارائه می‌کرد. نقطه ضعف مخرب این بود:

  • اطلاعات پزشکی بیش از حد از طریق تلفن باعث می‌شود بیماران احتمالی از مطب خارج نشوند. در واقع، حسن نیت روی تلفن مانعی برای کسب و کار جدید بود و نه مسیری.
  • توصیه های پزشکی تلفنی ممکن است این عمل را در معرض خطر قرار دهد. صمیمی و صمیمی بودن خوب است، اما با مشاور حقوقی خود صحبت کنید. هیچ‌کس نمی‌خواهد بیمار را هدایت کند یا قوانین و مقررات را زیر پا بگذارد.

در این شرایط، کارمند هدف اصلی خود را از دست داده بود: یک قرار ملاقات زودهنگام و راحت برای مطب رزرو کنید که در آن بیمار جدید توسط یک متخصص پزشکی دیده و درمان شود.

سه مرحله برای تماس های تلفنی بیمار جدید…

افرادی که این عمل را در مورد خدمات مراقبت های بهداشتی می نامند، اطمینان خاطر می خواهند. و قرار مطب دریچه ای برای درمان یا خدماتی است که نیاز آنها را پاسخ می دهد. در آموزش‌هایی که زیست رایان ارائه می‌کند، سه مرحله کلیدی وجود دارد که اولین تماس تلفنی و اولین قرار ملاقات در دفتر را ایجاد می‌کند.

ردیابی منبع: چه چیزی باعث شد فرد تماس بگیرد؟ آیا به دلیل مراجعه بیمار یا حرفه ای بوده است؟ آیا این نتیجه یک تبلیغ بود یا یک پیام بازاریابی آنلاین؟ دانستن منبع به درمان کمک می کند تا به نیازها یا علایق بیمار پاسخ دهد. در بلندمدت، جدول‌بندی منابع مؤثر به هدایت تصمیم‌های بازاریابی و تبلیغات آتی کمک می‌کند.

تبدیل تماس به قرار ملاقات: بهترین محیط برای کمک به بیمار در مطب است. تماس‌گیرنده به این اطمینان نیاز دارد که تمرین‌کننده یا تمرین‌کننده می‌تواند کمک کند و اینکه یک قرار ملاقات بهترین قدم بعدی است. قرار ملاقات باید راحت و سریع باشد.

ارائه پشتیبانی بیشتر برای تصمیم گیری: اطلاعات بیشتری را برای تقویت تصمیم برای قرار ملاقات بیمار ارائه دهید. به عنوان مثال، این ممکن است یک بسته خوش آمدگویی با یک نامه دعوت کننده باشد. یا می تواند آنلاین باشد، از طریق وب سایت تمرین، وبلاگ یا صفحه فیس بوک.

هزینه اشتباه کردن…

تلاش‌های خرید مرموز ما نشان داد که ارائه مشاوره پزشکی از طریق تلفن باعث از دست دادن بیماران در این مطب تخصصی شده است. در نظر بگیرید که چگونه این امر به طرح تجاری جدید شما آسیب می رساند. برای مثال، تصور کنید که ارزش یک کیس معمولی 5000 دلار باشد. و فرض کنید که فقط یک مورد در هفته از بین رفته است.

حداقل، آژانس بازاریابی مراقبت های بهداشتی ما “خریدار مخفی” هر سال حدود یک چهارم میلیون دلار درآمد از دست رفته را کشف می کند. شاید زیست رایان بتواند همین کار را برای شما انجام دهد. امروز با من با شماره 800-656-0907 تماس بگیرید. ما می‌توانیم در مورد اینکه چگونه یک برنامه آموزشی سفارشی کارکنان در محل می‌تواند بازده سرمایه‌گذاری بازاریابی شما را به حداکثر برساند، بحث کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید