شما در حال مشاهده هستید یک تغییر عمده برای سئوی مراقبت های بهداشتی در سال 2020 | بازاریابی مراقبت های بهداشتی

یک تغییر عمده برای سئوی مراقبت های بهداشتی در سال 2020 | بازاریابی مراقبت های بهداشتی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه
Mathematical equations abstractly representing Google search results for healthcare

به‌روزرسانی Google BERT

در طول سال‌ها، ما به مشتریان خود در بخش مراقبت‌های بهداشتی و همکاران صنعتی خود در مورد چند به‌روزرسانی مهم هشدار داده‌ایم که می‌تواند بر رتبه‌بندی SEO (بهینه‌سازی موتور جستجو) مراقبت‌های بهداشتی تأثیر بگذارد. Google همیشه الگوریتم‌های جستجوی خود را به‌روزرسانی می‌کند — اما تنها تعداد کمی از آنها به‌عنوان تأثیر بالقوه بر حضور شما در موتورهای جستجو برجسته هستند.

و اگر ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی هستید، به‌روزرسانی BERT همان چیزی است که باید بدانید. این به‌روزرسانی الگوریتم، که در اکتبر 2019 عرضه شد، می‌تواند وب‌سایت هر سازمان مراقبت‌های بهداشتی را تحت تأثیر قرار دهد. و، این به‌روزرسانی الگوریتم جستجو بخشی از جدیدترین و بزرگ‌ترین به‌روزرسانی اصلی ژانویه 2020 Google است (جزئیات گسترده).

در اینجا چیزی است که بازاریابی دیجیتال در بخش مراقبت‌های بهداشتی، جستجوگر است. > باید در مورد این به‌روزرسانی مهم SEO از Google درک کنند.

آنچه باید درباره به‌روزرسانی BERT برای بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی

بدانید >

بنابراین به‌روزرسانی BERT چیست؟ و آیا واقعاً سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی اهمیت می‌دهند؟ در اینجا یک واقعیت مهم وجود دارد که باید بدانید:

طبق گفته Google، به‌روزرسانی BERT حداقل 1 مورد از هر 10 جستجو را تحت تأثیر قرار می‌دهد — یا عبارت‌های جستجو، و این تعداد فقط در طول زمان افزایش می‌یابد.

این باعث می شود این به یکی از بزرگترین به روز رسانی های الگوریتم جستجو در 5 سال گذشته تبدیل شود. و با وجود هزاران بیمار بالقوه محلی که هر روز برای مراقبت های بهداشتی در منطقه شما جستجو می کنند، این بدان معناست که جدیدترین به روز رسانی Google روی عملکرد، شبکه بهداشتی یا برنامه ریزی، تاکتیک ها و استراتژی های بازاریابی مراقبت های بهداشتی بیمارستان شما تأثیر می گذارد.

مثل همیشه، هدف Google از این به‌روزرسانی جدید، ارتباط بهتر جستجوگران با مرتبط‌ترین نتایج جستجو (محتوا) است. تفاوت در اینجا فناوری مورد استفاده برای انجام این کار است – یک تکنیک مبتنی بر شبکه عصبی به نام بازنمایی رمزگذار دوطرفه از ترانسفورماتورها (BERT).

اما تنها چیزی که واقعاً باید بدانید این است که این موضوع چگونه بر جستجوی Google تأثیر می‌گذارد:

  • به‌روزرسانی BERT از /پردازش زبان طبیعی برای درک بهتر هدف استفاده می‌کند عبارت کلیدواژه کاربران.
  • Google در درک پرسش‌های مکالمه طولانی‌تر و بهتر و بهتر می‌شود.
  • Google اکنون می‌تواند اهمیت عبارات اضافه را که حاوی “از” یا “به” برای معنی هستند، درک کند.

تأثیر برت بر NLP/بازاریابی مراقبت های بهداشتی برای ابتکارات بازاریابی سازمان های پزشکی

این به‌روزرسانی به‌ویژه بر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی تأثیر می‌گذارد، زیرا مراقبت‌های بهداشتی می‌تواند موضوعی پیچیده باشد و تعیین هدف جستجو اغلب به تفاوت‌های ظریف بستگی دارد.

در واقع، پست وبلاگ خود Google درباره موضوع BERT از سه مثال برای بهبود نتایج جستجو استفاده می‌کند که یکی از آنها مستقیماً به مراقبت‌های بهداشتی مرتبط است.

در مثال، عبارت جستجوی «آیا می‌توانید برای داروخانه شخصی دارو دریافت کنید» است. قبل از به‌روزرسانی الگوریتم BERT NLP، بهترین نتیجه برای این عبارت جستجو یک مقاله کلی بود: “دریافت نسخه پر شده.”

البته، ما می دانیم که این شخص به طور کلی از نحوه پر کردن نسخه نپرسیده است. آنها فکر می کردند که آیا می توانند نسخه ای برای یکی از عزیزانشان تهیه کنند. به لطف به روز رسانی BERT، گوگل اکنون می تواند این تفاوت معنا را درک کند. پس از به‌روزرسانی، یک مقاله برتر اکنون بیشتر با هدف کاربر مطابقت دارد، با عنوان: «آیا یک بیمار می‌تواند یک دوست یا یکی از اعضای خانواده خود نسخه‌ای بگیرد؟»

BERT جستجو را برای بیماران آسان‌تر می‌کند

بیایید با آن روبرو شویم: سیستم های مراقبت های بهداشتی ما برای پیمایش گیج کننده هستند و بیماران همیشه کلمات کلیدی مناسب را برای جستجو نمی دانند. به‌روزرسانی جستجوی جدید برای بیمارانی که امیدوارند پزشکی را پیدا کنند که یک بیماری خاص را درمان می‌کند یا به دنبال اطلاعات دقیق‌تری درباره یک دارو هستند، عالی است.

اما، این بدان معنا نیست که BERT به نفع ارائه دهندگان خدمات بهداشتی کار خواهد کرد. اگر صفحات وب‌سایت شما اطلاعات کافی در مورد موضوعی ارائه نمی‌دهند، یا نوع اطلاعاتی را که ممکن است یک بیمار آینده نگر به دنبال آن باشد ارائه نکنند، ممکن است Google دیگر صفحه شما را برای نسخه‌های طولانی یک عبارت کلیدی اولویت قرار ندهد.

اگر می‌خواهید روی بهینه‌سازی وب‌سایت خود برای BERT تمرکز کنید، مهم‌ترین چیز ارائه محتوای معنادار و مرتبطی است که بیماران شما واقعاً به دنبال آن هستند.

“Medic” و “Core” – دو به‌روزرسانی الگوریتم دیگر که باید در مورد بازاریابی آنلاین مراقبت‌های بهداشتی بدانید. آنلاین

به‌روزرسانی «Medic» Google از سال 2018 فصل مهم دیگری را در تغییرات الگوریتمی که بر رتبه‌بندی مراقبت‌های بهداشتی تأثیر می‌گذارد، مشخص کرد. در حالی که Google اطلاعات کمی درباره ویژگی‌های این به‌روزرسانی به اشتراک گذاشته است، حدود 41.5٪ از سایت های آسیب دیده متعلق به بخش مراقبت های بهداشتی بودند (از این رو نام مستعار “Medic”).

به‌روزرسانی Medic درباره E-A-T (Eتخصص، Aاقتدار، و Trust). به زبان ساده، Google به قابل اعتماد بودن محتوای بهداشتی که بر رفاه افراد تأثیر می‌گذارد اهمیت زیادی می‌دهد. برای ایجاد اعتماد با Google، وب سایت شما باید اعتبار شما را به نمایش بگذارد و اطلاعات دقیقی درباره درمان ها و خدمات ارائه دهد.

چه چیزی بیشتر، هفته گذشته (13 ژانویه) Google اعلام کرد که یک به‌روزرسانی هسته‌ای دیگر را منتشر می‌کند. به‌روزرسانی‌های اصلی که چندین بار در سال منتشر می‌شوند، «تغییرات مهم و گسترده در الگوریتم‌ها و سیستم‌های جستجوی ما» هستند. همچنین گزارش شده است که این به‌روزرسانی رتبه‌بندی ارگانیک در سطح جهانی منتشر شده است [منبع].

Google در پاسخ به به‌روزرسانی‌هایش چه کاری را به شما توصیه می‌کند؟ هیچ چی. در عوض، Google از شما می‌خواهد که روی ایجاد محتوای بهداشتی با کیفیت بالاتر تمرکز کنید.

چیزی که پیمانکاران بازاریابی دیجیتال سئو همیشه به شما نمی گویند

هیچ راه حل یکسانی برای سئو وجود ندارد. بهینه‌سازی موتورهای جستجو برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی که امیدوارند اعتبار ایجاد کنند، استراتژی «تنظیم و فراموش کن» نیست. این نیاز به زمان، صبر و تغییرات مکرر دارد – به خصوص که به‌روزرسانی‌هایی مانند اینها همچنان بر موقعیت شما در موتورهای جستجو تأثیر می‌گذارند.

درباره جستجوی خدمات بهداشتی در راهنمای دانلود ما، نقشه راه سئوی سازمانی برای بیمارستان ها و شرکت های مراقبت های بهداشتی .

و با تیم بازاریابی دیجیتال ما کار کنید تا یک نقشه راه سئو سفارشی برای سازمان بهداشت و درمان. برای شروع با 800-656-0907 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید