شما در حال مشاهده هستید یک حقیقت تکان دهنده: اکثر بیماران اسکات را در مورد کیفیت پزشک نمی دانند

یک حقیقت تکان دهنده: اکثر بیماران اسکات را در مورد کیفیت پزشک نمی دانند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

این یک اشتباه قابل توجه و اغلب دردناک برای پزشکان است که فرض کنند که p بیماران می دانند که چگونه کیفیت بالینی در مراقبت های بهداشتی را قضاوت کنند. به طور خاص، بسیاری از پزشکان به اشتباه بر این باورند که هر بیمار آینده نگر به وضوح تشخیص می دهد که بیمارستان یا مطب پزشکی رقابتی در خیابان فاقد کیفیت مراقبت است.

بنابراین، آنها معتقدند، کسب و کار دیگر انتخاب ضعیفی خواهد بود. این غرور یا غرور بیش از حد نیست – اما بیماران اینطور فکر نمی کنند. پزشکان و بیماران از سیستم های ارزشی کاملاً متفاوتی برای قضاوت در مورد کیفیت استفاده می کنند. در اینجا آمده است که چگونه این مشکل بسیار رایج اغلب منجر به مشکلات می شود.

رقیب بازاریابی به شدت تبلیغ می کند. عموم مردم به اشتباه دید بالا را با فرض کیفیت اشتباه می گیرند. تبلیغات مکرر و فعال باعث جذب بیماران خودارجاعی می شود. اشتباه شماره یک این است که آگاهی عمومی خود محور، فشارسنج کیفیت نیست.

اشتباه شماره دو این است که جامعه پزشکی محلی بی سر و صدا بر این باور است که تجارت رقابتی به نوعی وجود ندارد، “و همه آن را می دانند.” برخی از پزشکان ممکن است در مورد شکاف کیفیت موافق باشند. اما اشتباه بزرگتر زمانی است که آنها معتقدند مردم همان ارزیابی و نتیجه گیری را انجام می دهند. درست نیست.

معلوم است که یک بیمار اصلاً در مورد کیفیت پزشک قضاوت نمی کند. قطع اتصال کوتاه در سمت بیمار این است که آنها همیشه ارائه دهندگان را بر اساس تعاملات شخصی و پویایی تجربه آنها قضاوت می کنند.

ویژگی‌های «کیفیت» پزشک عمدتاً شامل «توجه»، «شایستگی»، «مراقبت» و «روش و رابطه با بیمار» است. بدتر از آن، قضاوت و ارزیابی بیمار عمدتاً در طول و بعد از ویزیت آنها اتفاق می افتد.

قضاوت درباره کیفیت پزشک – به جای آن چه باید کرد…

عموم مردم هیچ آموزش بالینی و عملاً هیچ روش معتبری برای قضاوت درباره کیفیت یا شایستگی پزشکی مانند پزشکان ندارند. اما عمدتاً به دلیل رگبار تبلیغات مکرر، عموم مردم پاسخ می‌دهند و دسته دسته به رقیب با صدای بلند روی می‌آورند. در شرایطی مانند این، فعالانه پاسخ دهید:

تجارت رقابتی را نادیده نگیرید. کیفیت خوب یا بد، عموم مردم تمایزات کیفیت را در میان گزینه‌های ارائه‌دهنده به روش پزشکان تشخیص نمی‌دهند. برای گفتن داستان خود آماده شوید.

آموزنده و آموزنده باشید، نه قضاوت کننده. راهنمایی قانع کننده ای به مردم ارائه دهید. آموزش بالینی، تجربه و اعتبار در کنار «همدلی»، «زمان با بیماران» و «شخصیت درگیرکننده» ملاحظات ارزشمندی هستند.

داستان خیلی بهتری بگویید. فعالانه پیامی سازگار و قانع کننده ارائه دهید که آموزش و اطلاع رسانی می کند. به وضوح چه-چرا-و-چگونه که بالاتر و فراتر از رقابت است، متمایز کنید. مفاهیم خاصی را با نکات اثبات پشتیبان ارائه دهید.

توقعات را پر کنید. ارائه خدمات بهداشتی یک صنعت خدمات با انتظارات خرده‌فروشی/مصرف‌کننده است.

در نظر گرفتن دیدگاه بالاتر…

دوست ما پال روزن، MD، افسر پزشکی، ابتکار عمل بالینی تبدیل، مراکز برای Medicare و Medicaid Services مقاله‌ای با عنوان: بیمار به‌عنوان مصرف‌کننده و اندازه‌گیری شیوه کنار تخت [NEJM Catalyst] منتشر کردند. دکتر روزن می‌نویسد. :

«نظرسنجی‌های مصرف‌کننده نشان می‌دهد که بیماران به تشخیص صحیح، برنامه درمانی مناسب و دانش پزشکی پزشک اهمیت می‌دهند. با این حال، بیماران همچنین برای اینکه آیا پزشک با آنها با احترام و وقار رفتار می‌کند، گوش می‌دهد و مراقبت می‌کند، وقت می‌گیرد و آن‌ها را جدی می‌گیرد نیز ارزش قائل هستند. تجربه بیمار ایده‌آل مراقبت‌های پزشکی عالی، نتایج با کیفیت بالا، شفقت و همدلی را که به نیازهای عاطفی بیماران پاسخ می‌دهد، ادغام می‌کند.»

ایده کلیدی این است که شایستگی یا عدم شایستگی در رقابت در خیابان برای بیماران احتمالی درک یا آشکار نیست. بهترین پاسخ به یک رقیب فعال این است که داستان بهتری نسبت به مرد خیابان داشته باشید و آن را بهتر از هر کس دیگری بگویید.

ببینید که چگونه موفقیت مراقبت های بهداشتی بازاریابی پزشک را با ایجاد قرار گرفتن در معرض و افزایش سرنخ های واجد شرایط تغییر می دهد!

دیدگاهتان را بنویسید