شما در حال مشاهده هستید یک سال بعد: آنچه بهداشت و درمان از COVID-19 آموخت

یک سال بعد: آنچه بهداشت و درمان از COVID-19 آموخت

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Older patient in a mask elbow bumping a nurse in a mask

چه سالی.

هر چقدر هم که باورش سخت باشد، نزدیک به یک سال از اعلام همه‌گیری کرونا توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO). از آن زمان، صنعت مراقبت‌های بهداشتی درس‌های زیادی از این همه‌گیری آموخته است، و صادقانه بگویم، بیش از آن چیزی است که صنعت بخواهد اعتراف کند. اما  این درس‌ها نحوه انجام مراقبت‌های بهداشتی را برای سال‌های آینده بهبود می‌بخشد.

در اینجا چیزی است که ما از COVID-19 آموخته ایم و ارائه دهندگان چگونه می توانند از آن برای بهبود مراقبت های بهداشتی استفاده کنند.

ارتباط مداوم راه طولانی را طی می کند

از زمانی که اولین عفونت‌ها در ایالات متحده رخ داد، همه‌گیری به طرق مختلف تغییر کرده است، این امر بسیاری از مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی را از ابتدا ناامید کرده است، زیرا نمی‌دانند به چه چیزی اعتماد کنند. در حالی که اطلاعات به طور مداوم در حال تغییر است، به این معنی نیست که رویکرد ارتباطی شما باید تغییر کند.

به‌روزرسانی اطلاعاتتان و آن را در همه کانال‌های ارتباطی ثابت نگه دارید تا بیماران شما گیج نشوند و دقیقاً بدانند چه خبر است. و وقتی همه چیز تغییر کرد، دلیل آن را روشن کنید. بیماران را تا حد امکان احساس امنیت کنید تا راحت بازگشت. تا زمانی که صادقانه و کامل و بدون اینکه جایی برای تفسیر باقی بماند، بیماران شما ارزشی را در شما به عنوان یک ارائه دهنده پیدا خواهند کرد.

بهداشت و درمان دارای فناوری است

فناوری تعامل با مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی همیشه وجود داشته است، اما پذیرش آهسته آن در طول سال‌ها رسیدن به جریان اصلی را دشوار کرده است. تا زمانی که همه‌گیری شیوع پیدا کرد، ارائه‌دهندگان می‌توانستند مشتریان مراقبت‌های بهداشتی را به روی این ابزارها باز کنند.

اکنون، بیماران به گزینه‌هایی مانند تله سلامت پاسخ می‌دهند. ، تست های تشخیصی در خانه، پوشیدنی، نظارت از راه دور و سکوهای سلامت دیجیتال با این خدمات یکپارچه شده در آنها آنها برای راحتی، ایمنی و نتایج سلامت بهبود یافته این خدمات ارزش قائل هستند و اکنون، انتظار آن را دارند.

تطبیق ضروری است

ویروس کرونا بر هر ارائه‌دهنده‌ای، صرف نظر از تخصصشان، تأثیر سختی گذاشته است. مراکز، کلینیک‌ها و بیمارستان‌هایی که عملکرد بهتری نسبت به سایرین داشته‌اند، نه تنها با همه‌گیری سازگار شده‌اند، بلکه در حال آماده‌سازی برای آینده مراقبت‌های بهداشتی بودند.

در حالی که لزوماً نمی‌خواهید اولین کسب‌وکاری باشید که از آخرین روند یا پیشرفت برخوردار است، عقب ماندن نیز ایده‌آل نیست. پیاده سازی یادآورهای خودکار برای قرار ملاقات ها، پرداخت های بیمار، نتایج آزمایش و سایر اعلان های مهم را در نظر بگیرید. همچنین می‌توانید نظرسنجی‌های بعد از قرار ملاقات را برای درک بهتر بیماران خود ادغام کنید و فرصتی برای دریافت نظر از آنها در صفحه Google My Business خود ایجاد کنید.

اما بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که از داده ها استفاده کنید تا بتوانید بهتر با بیماران ارتباط برقرار کنید. زیست رایان Insights Accelerator™ را ایجاد کرد تا به ارائه دهندگان کمک کند تا با استفاده از بخش بندی روانشناختی. روان‌شناسی نشان می‌دهد که چه چیزی باعث می‌شود فرد برای انجام کاری اقدام کند، مثلاً چه چیزی باعث می‌شود بیمار مراقب سلامتی خود باشد یا چه چیزی باعث می‌شود بیمار یک ارائه‌دهنده را انتخاب کند. ارائه دهندگان با تعیین بخش بیماران خود، بهتر می توانند باورها و ارزش های آنها را درک کنند.

اجرای چنین گام‌هایی به زمان نیاز دارد، اما جلوتر ماندن از منحنی به مرکز شما کمک می‌کند تا برای آنچه در پیش است آماده شود.

مراقبت های بهداشتی یک اولویت است

همه مراقبت های بهداشتی را اولویت اصلی نمی دانند. بر اساس مدل تقسیم‌بندی روان‌شناختی زیست رایان، بخش معروف به Willful Endurer آن را در آغوش می کشد.

اما نمی توان انکار کرد که همه افراد نسبت به مراقبت های بهداشتی در سالی که یک بیماری همه گیر جهانی می گذرد، دیدگاه متفاوتی دارند. مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی که ممکن است یک سال پیش ارائه دهنده نداشته باشند، در مورد گزینه های مراقبت های بهداشتی شخصی خود فعال تر هستند. فرسودگی شغلی به دلیل فشارهایی که بر کارکنان آنها وارد شده است در میان تمام ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به یک مسئله اصلی تبدیل شده است. و وضعیت سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده به عنوان یک کل، که قبل از انتخابات 2020 اولویت بالایی داشت، اکنون در اولویت قرار دارد. تنها چیزی که در سال‌های اخیر تا حدودی به آن پرداخته شده، هزینه‌ها بوده است، اما هنوز آن‌جا که باید باشند، نیستند.

مراقبت‌های بهداشتی توجه دیرینه‌ای را که برای رسیدگی به این مشکلاتی که قبل از شیوع بیماری همه‌گیر به وجود آمده‌اند، جلب می‌کند.

گزینه های جدید اینجا هستند

اکنون که همه‌گیری یک سال طول کشیده است، بیماران با فناوری مراقبت‌های بهداشتی راحت‌تر هستند. گزینه هایی که در 5 تا 10 سال گذشته به کندی مورد توجه قرار گرفتند، پس از اینکه مصرف کنندگان به سرعت آنها را پذیرفتند، به سرعت پیشرفت کردند. اگر فکر می‌کنید برخی از تغییرات موقتی هستند، دوباره فکر کنید.

بیماران بیش از هر زمان دیگری پذیرای این تغییرات هستند. بنابراین، اگر می‌خواهید پیشنهادات بیشتری را اضافه کنید که به تعویق انداخته‌اید، اکنون زمان مناسبی برای حرکت است. می‌توانید با زیست رایان Insights Accelerator™ گام بزرگی در این مسیر بردارید. با نحوه جمع‌آوری اطلاعات بینش بیماران مرتبط با واکسن کووید-19 و موارد دیگر امروز آشنا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید