🏥 آیا مرکز مراقبت های فوری شما برای خدمت رسانی به افراد محروم از نظر پزشکی آماده است؟

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 14 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

underserved-areas-UC.jpg

پاییز گذشته، کلینیک اجتماعی Rainier Valley در سیاتل جنوبی از یک مرکز مراقبت فوری جدید، واقع در یک مجتمع مسکونی مقرون به صرفه. این نشان دهنده گسترش خدمات این مرکز است که در ابتدا بر مراقبت های دوران بارداری زنان متمرکز بود.

با توجه به جمعیت زیاد مهاجران و سفر یک ساعته اتوبوس برای دسترسی به نزدیکترین بیمارستان، امی مارتین از بنیاد سلامت زنان سیاتل جنوبی خاطرنشان کرد که خدمات اضافی برای جامعه مهم است. “مشکل بزرگی وجود دارد. مارتین گفت: در این زمینه با دیابت و مشکلات مزمن سلامتی


دسترسی محدود به اقدامات مراقبت های اولیه و بیمارستان ها به این معنی است که مراکز مراقبت فوری به طور منحصر به فردی برای ایجاد روابط قوی تر با بیماران قرار دارند.


این کلینیک نشان‌دهنده تلاش مشترک چندین سازمان است که بر روی “بهزیستی و کیفیت زندگی” برای ساکنان این منطقه تحت پوشش پزشکی تعیین شده توسط فدرال متمرکز شده است. البته، هر مرکز مراقبت اورژانسی نمی‌تواند امکانات خود را برای پذیرش بیمارانی که از نظر پزشکی محروم هستند، جابه‌جا کند، اما با فناوری مشارکت بیمار مراقبت فوری، آنها می توانند به طور موثرتری با آن بیماران ارتباط برقرار کنند.

ایجاد وفاداری بیماران مراقبت فوری در مناطق محروم از نظر پزشکی

shortage.jpg کاهش تعداد پزشکان در هیچ کجا بیشتر از اینها نیست اجاره نسبت به مناطق محروم از نظر پزشکی که در حال حاضر با دسترسی به خدمات مراقبت اولیه مشکل دارند. با بخش‌بندی روان‌شناختی – از طریق یک نظرسنجی ساده از بیمار شناسایی می شود – برای درک بهتر نگرش ها و باورهای بیمار در مورد سلامت و تندرستی. این امر مراکز مراقبت فوری را قادر می سازد تا با ارتباطات سفارشی و مرتبط طراحی شده برای ایجاد تعاملات مثبت با بیمار ارتباط برقرار کنند. زیست رایان همچنین چند زبانه است و به مراکز مراقبت فوری اجازه می‌دهد با جمعیت‌های مختلف محروم بدون توجه به زبان اصلی ارتباط برقرار کنند.

FierceHealthcare یادداشت‌ها، “… یک رویکرد فعال تر و به موقع تر برای پیگیری بیمار با تمرکز مراقبت های بهداشتی بر بهبود ایمنی و کاهش خطر هدایت می شود.» در ادامه مقاله پیشنهاد می شود که پیگیری به موقع پس از ویزیت نیز رضایت بیمار را افزایش می دهد. ، یک واقعیت پشتیبانی شده توسط تحقیق توسط بنیاد رابرت وود جانسون انجام شد.

 • یادآوری‌های سلامت: تحقیقات NORC در دانشگاه شیکاگو نشان می‌دهد که جمعیت‌هایی که از نظر پزشکی ضعیف هستند بیشتر احتمال دارد مدیریت ضعیف بیماری مزمن، پیشرو به نرخ بالاتر سرطان، آسم، چاقی، اختلالات سلامت رفتاری و سایر بیماری های مزمن.

  به عنوان مثال، آمریکایی‌های آفریقایی تبار سه برابر بیشتر از سفیدپوستان به دلیل عوارض دیابت نیاز به بستری شدن در بیمارستان دارند، که این نشان دهنده وضعیت ضعیف است. مدیریت سلامت این مقاله در ادامه می‌گوید: «تفاوت‌های مشابهی در میان جمعیت‌های محروم برای بیماران مبتلا به آسم و سایر بیماری‌های مزمن وجود دارد.»

  بهره‌گیری از فناوری تعامل با بیمار مراقبت فوری می‌تواند به مراکز مراقبت فوری کمک کند تا یادآوری‌ها و منابع آموزشی بسیار مورد نیاز را ارائه کنند. برای تشویق غربالگری‌های بهداشتی، فیزیکی، آزمایش‌ها، واکسیناسیون و سایر خدمات مهم مدیریت سلامت – ارائه «راه نجات» به بیماران در مناطق محروم از نظر پزشکی که برای رسیدگی به بیماری‌های مزمن نیاز دارند.


 • با ارائه دسترسی راحت به مراقبت و مشاوره سلامتی به بیماران در مناطقی که از نظر پزشکی محروم هستند، می‌توانید به آنها کمک کنید تا به طور فعال به مسائل بهداشتی رسیدگی کنند و در عین حال وفاداری بیمار – و درآمدهای بالاتر – را به همراه داشته باشند. آیا فرصت را از دست می دهید؟PB_favicon.ico

  کپی کاغذ سفید خود را در زیر دریافت کنید:

  Download Engaging Medically Underserved Patients Whitepaper

  دیدگاهتان را بنویسید