💰 چگونه مراکز مراقبت فوری می توانند به طور مقرون به صرفه به افراد محروم خدمات پزشکی خدمت کنند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

urgent-care-margins.jpg

افزایش مصرف‌گرایی مراقبت‌های بهداشتی همراه با کمبود پزشکان مراقبت‌های اولیه باعث رشد صنعت مراقبت‌های فوری شده است و کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که این بخش در سال 2017 به 18 میلیارد دلار رسید.

خبر خوبی برای مناطق محروم به نظر می رسد – به جز اینکه تجزیه و تحلیل جمعیت شناختی جوامع دارای مراکز مراقبت فوری نشان می دهد که بیش از 75 درصد در مناطق شهری یا حومه شهر واقع شده اند و ساکنان در آنها بیشتر احتمال دارد که دارای مراکز مراقبت فوری باشند. درآمد و سطوح بیمه خصوصی.

چه چیزی می‌تواند مراکز مراقبت فوری را برای کمک به بستن شکاف‌های دسترسی به مراقبت‌های بهداشتی که بیمارانی که از نظر پزشکی ضعیف هستند تشویق کند؟ داشتن استراتژی ها و ابزارهایی که باید به صرفه عمل کند — حتی در هنگام مراقبت از بیمارانی که با فقر، سواد سلامت پایین یا موانع زبانی مواجه هستند.

4 تاکتیک برای ایجاد حاشیه سود مراقبت های فوری

داده‌های انجمن مراقبت فوری آمریکا اشاره می‌کند که هزینه‌های راه‌اندازی می‌تواند برای مراکز مراقبت فوری بالا باشد، زیرا بسیاری از آنها از پرداخت‌کنندگان شخص ثالث بازپرداخت دریافت نمی‌کنند، که این امر نرخ بازگشت سرمایه‌شان را کاهش می‌دهد.

اما این روند به لطف پذیرش گسترده تر اعتباربخشی مراقبت های فوری و برنامه های آموزشی تخصصی در حال تغییر است. علاوه بر این، پرداخت‌کنندگان تشخیص می‌دهند که مراکز مراقبت فوری وقتی افراد را برای شرایط غیر اورژانسی از اورژانس خارج می‌کنند، صرفه‌جویی قابل توجهی را نشان می‌دهند.


“17 درصد از بازدیدهای اورژانسی را می توان
در مراکز مراقبت فوری انجام داد.”


یک مطالعه انجام شده توسط RAND Corp.، برای مثال، مشخص کرد که تقریباً 17 درصد از ویزیت های اورژانس می تواند در مراکز مراقبت فوری انجام شود که منجر به صرفه جویی 4.4 میلیارد دلاری در هزینه های مراقبت های بهداشتی می شود. تحقیقات بازار توسط IBISworld پیشنهاد می‌کند، «… کلینیک «راهپیمایی» دیروز در حال ارتقاء به چیزی بسیار بیشتر است، چیزی که برای سال‌های آینده به ارزش افزوده به صنعت مراقبت‌های بهداشتی ادامه خواهد داد.

فرای اصرار برای بازپرداخت بیشتر شخص ثالث، چه کار دیگری می توانید برای افزایش درآمد مراقبت های فوری از بیمارانی که از نظر پزشکی ضعیف هستند انجام دهید؟

1. بهبود کارایی کارکنان

هزینه های پرسنل هزینه قابل توجهی را برای هر کلینیک مراقبت های فوری نشان می دهد، بنابراین بسیار مهم است که آنها را برای کار مقرون به صرفه توانمند کنید. ادغام ابزارهای صرفه جویی در زمان در گردش کار می تواند اطمینان حاصل کند که منابع کارکنان به حداکثر می رسد. برای مثال، استفاده از یک پلتفرم ارتباط با بیمار مانند زیست رایان، به مرکز مراقبت فوری شما اجازه می‌دهد تا ارتباطات پیگیری پس از بازدید را خودکار کند – از طریق ایمیل، متن یا پاسخ صوتی تعاملی (IVR) – کارکنان را از این فعالیت فشرده دستی رها می‌کند.

به جای صرف زمان برای تلاش‌های متعدد برای دسترسی به هر بیمار، ارتباطات خودکار شامل مکانیسم‌های ساده پاسخ بیمار و پاسخ های انبوه در داشبورد یک مرکز مراقبت های فوری 55 تا 60 درصد از بیماران را مشاهده کرد که 90 درصد آنها نیازی به مداخله نداشتند. این به کارکنان اجازه داد تا بر مدیریت استثنائات بهبودی تمرکز کنند و ماهیانه 2500 دلار در هر مکان در زمان پرستار پس انداز کنند. ارتباطات خودکار همچنین منجر به رضایت و وفاداری بیشتر بیمار، با میانگین امتیاز احتمالی توصیه 4.7 از 5 و امتیاز خالص تبلیغ کننده بالا شد.

2. درک اینکه چه چیزی باعث انگیزه بیماران می شود

پلت فرم زیست رایان از تقسیم بندی روانشناختی برای افزایش بینش در مورد نگرش ها و انگیزه های بیماران استفاده می کند. Blog_patients.pngیک نظرسنجی ساده بیماران را بر اساس اعتقاد آنها در مورد سلامت و تندرستی طبقه بندی می کند، جایی که آنها به دنبال توصیه های بهداشتی و موارد دیگر هستند. با درک بهتر بیماران، مراکز مراقبت فوری می‌توانند پیام‌ها را برای بازاریابی خدمات مناسب سفارشی کنند، رفتارهای سلامتی مثبت را هدایت کنند و انطباق با برنامه‌های مراقبتی را بهبود بخشند، نه اینکه پیام‌های یکسانی را ارائه کنند که در ایجاد انگیزه در بیماران ناکام است. 

3. روابط بیمار را پرورش دهید

A بررسی انجام شده توسط NPR، بنیاد رابرت وود جانسون و دانشگاه هاروارد T.H. دانشکده بهداشت عمومی چان در سال 2016 متوجه شد که مصلحت یک دلیل رایج برای رفتن به یک مرکز مراقبت فوری است. راحتی پیاده‌روی، ساعت‌های عصر و آخر هفته که معمولاً ارائه‌دهندگان مراقبت‌های اولیه (PCP) در دسترس نیستند و زمان انتظار کوتاه‌تر از اتاق‌های اورژانس، همگی برای مصرف‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی امروزی جذاب هستند.

اما اکثر بیماران هنوز فقط برای نیازهای فوری به مراکز مراقبت فوری فکر می کنند. ارسال یادآورهای سلامتی با استفاده از راه حل مشارکت خودکار بیمار، مراکز مراقبت فوری را قادر می‌سازد تا روابط بیمار را تقویت کنند و نقش مهمی را برای بیمارانی که از نظر پزشکی ضعیف هستند و با زمان انتظار طولانی برای قرار ملاقات با PCP ها مواجه هستند، ایفا می‌کند.

علاوه بر اینکه به این بیماران کمک می‌کند تا از نیازهای بهداشتی معمول خود مانند واکسن آنفولانزا، واکسیناسیون یا تمرینات فیزیکی بازگشت به مدرسه مراقبت کنند، استفاده از پیام‌های خودکار درآمد مراقبت‌های فوری را با ایجاد شناخت برند و جذب بیماران افزایش می‌دهد. فراتر از یک قسمت مراقبت.

4. از یادآورها برای ترویج پرداخت استفاده کنید

Year-Schedule-Time-Planning-Calendar-Office-Date-1859369.jpgبا جمعیتی که از نظر پزشکی ضعیف هستند، مراکز مراقبت فوری به احتمال زیاد دارای درآمد کم یا بیماران بدون بیمه هستند، اما این بدان معنا نیست که شما باید درآمد مراقبت های فوری را قربانی کنید. استفاده از پلتفرم مشارکت بیمار برای ارسال یادآور پرداخت می تواند مجموعه های ماهانه را بهبود بخشد. هنگامی که یکی از مراکز مراقبت فوری استفاده از زیست رایان را برای ارسال اعلان‌های صورت‌حساب‌های پرداخت نشده آغاز کرد، شاهد دو برابر شدن جمع‌آوری‌های ماهانه بود و 73 درصد از تمام پرداخت‌های آنلاین ظرف 48 ساعت پس از ارتباط خودکار انجام می‌شد. 

dotted-line.png ارجاع به مصاحبه ای که توسط توماس پانگبرن، مدیر ارشد پزشکی MedExpress، MD Journal of Urgent Care Medicine بیانیه خود را برجسته می کند که “بیمه شده جدید ممکن است رابطه موجود یا فعلی با یک ارائه دهنده مراقبت های اولیه نداشته باشد، بنابراین مراکز مراقبت فوری می توانند به پر کردن این خلاء کمک کنند و کوتاه مدت به آنها پاسخ دهند. نیاز دارد.” وقتی نوبت به بیمارانی می‌شود که از نظر پزشکی ضعیف هستند، مراکز مراقبت فوری می‌توانند نیازهای طولانی‌مدت را نیز برآورده کنند – و هنگامی که به طور مؤثر مدیریت شوند، می‌توانند به درآمد مراقبت‌های فوری مثبت نیز منجر شوند. PB_favicon.ico

کپی کاغذ سفید خود را در زیر دریافت کنید:

Download Engaging Medically Underserved Patients Whitepaper

دیدگاهتان را بنویسید