شما در حال مشاهده هستید 📆  ۳ روش برای تشویق بیمارانی که از نظر پزشکی محروم هستند به قرار ملاقات خود ادامه دهند

📆  ۳ روش برای تشویق بیمارانی که از نظر پزشکی محروم هستند به قرار ملاقات خود ادامه دهند

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 4 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

hispanic_underserved_population_patientbond.jpgاغلب، اولین واقعیت در مورد از دست رفته به اشتراک گذاشته می شود قرار ملاقات با بیمار هزینه های سازمان های مراقبت های بهداشتی را بررسی می کند. اما همانطور که قبلاً در اینجا اشاره کردیم، برچسب قیمت فراتر از یک زمان تلف شده در برنامه شما و ضربه به قیمت نهایی شما است.

کارکنان، که غالباً از قبل به محدودیت‌های خود کشیده شده‌اند، باید برای پر کردن فضاهای غیرمنتظره تلاش کنند. و جایگزین رزرو بیش از حد برای جبران قرار ملاقات‌های از دست رفته احتمالی می‌تواند به راحتی نتیجه معکوس داشته باشد و کارکنان را مجبور کند که دوباره با سرعت دیوانه‌وار ویزیت‌های بیماران همراه شوند.


“جمعیت شبکه ایمنی درست در
مرکز نیاز به نوآوری است.”

— Anuj Desai، معاون توسعه بازار، New York eHealth Collaborative


علاوه بر این، اختلالات در تداوم مراقبت – برای بیمارانی که قرار ملاقات را از دست می دهند و کسانی که مدت بیشتری برای قرار ملاقات خود منتظر می مانند – بر نتایج سلامتی تأثیر منفی می گذارد. اختلالات همچنین منجر به کاهش رضایت بیمار در زمانی که سایر بیماران بیشتر منتظر می مانند تا به پزشک مراجعه کنند.

متاسفانه، مشکل از دست دادن قرار ملاقات با بیمار در جایی که کمترین نیاز به آن وجود دارد، شایع‌تر است: در میان ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی شبکه ایمنی و جمعیت‌هایی که از نظر پزشکی ضعیف هستند.

 

چگونه ارائه‌دهندگان خدمات بهداشتی می‌توانند به ملاقات‌های از دست رفته بیمار رسیدگی کنند

بیمارانی که از نظر پزشکی ضعیف هستند و قرار ملاقات خود را از دست می دهند، اغلب از جغرافیا، حمل و نقل یا امور مالی به عنوان موانعی برای انجام ویزیت برنامه ریزی شده خود یاد می کنند. آنها همچنین با سواد سلامتی دست و پنجه نرم می‌کنند که می‌تواند منجر به از دست دادن قرار ملاقات شود زیرا بیماران پیامدهای سلامتی یک آزمایش یا روش برنامه‌ریزی‌شده را درک نمی‌کنند.

با وجود این، آنوج دسای، معاون توسعه بازار شرکت سلامت الکترونیک نیویورک، به صندوق مشترک المنافع، بیماران ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی شبکه ایمنی: «… اغلب از استفاده کنندگان بالایی از مراقبت هستند و از مشارکت و هماهنگی مراقبت بیشتر بهره مند می شوند. جمعیت شبکه ایمنی درست در مرکز نیاز به نوآوری قرار دارد.»

در اینجا برخی از روش‌هایی وجود دارد که بیمارستان‌ها، مراکز درمانی و سایر ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی با موفقیت قرارهای از دست رفته را کاهش می‌دهند.

1. رسیدگی به چالش های حمل و نقل که منجر به عدم حضور و دیر رسیدن می شود

Hackensack UMC تصمیم گرفت با همکاری با Uber. این بیمارستان بیماران را در مراکز مراقبت های ویژه، اتاق های اورژانس و دفاتر پزشکی خارج از شهر نیویورک می بیند. با ساختمان های متعدد در سراسر محوطه دانشگاه، یافتن مکان مناسب می تواند ترسناک باشد.
بیمارستان ایستگاه های Uber را در ورودی هر ساختمان ایجاد کرد و دستورالعمل های دقیق محوطه دانشگاه را به Uber ارائه کرد که رانندگان به راحتی به آن دسترسی دارند.

MedStar Health، در منطقه متروی واشنگتن دی سی، به Uber نیز روی آورد و یک برنامه آزمایشی را در 10 مکان معرفی کرد. uber_underserved.jpgسیستم سلامت از Ub استفاده می کند er برای کمک به نیازمندترین بیماران خود در رفت و آمد به قرار ملاقات ها. نتایج اولیه نشان داد که 200 نفر از این خدمات برای شرکت در قرارهایی که در غیر این صورت از دست می‌دادند استفاده کردند. سپس این برنامه به پنج مکان دیگر گسترش یافت. سایر ارائه دهندگان صرفاً با برنامه ریزی قرار ملاقات با حساسیت بیشتر نسبت به نیازهای بیمارانی که به وسایل حمل و نقل عمومی متکی هستند، قرار ملاقات های از دست رفته را کاهش داده اند.

2. طراحی مجدد ارائه مراقبت انعطاف پذیری قرار ملاقات را بهبود می بخشد

صندوق مشترک المنافع همچنین به رویکردی که توسط Clinica Family Health Services اتخاذ شده است اشاره کرد. در مراکز بهداشتی پنج انجمنی آن در شمال دنور، کلرادو، پرستاران نقش فعال‌تری را ایفا می‌کنند و ملاقات‌های خود را با پزشکان، پزشکان پرستار و دستیاران پزشک به اشتراک می‌گذارند.

در دو برنامه آزمایشی مجزا، کلینیک‌ها توانستند برنامه‌ریزی یک روزه را برای شکایات جزئی سلامتی امکان‌پذیر کنند، رضایت بیماران را بهبود بخشند و در عین حال از فرصت‌های ناشی از عدم حضور به خوبی استفاده کنند. ویزیت‌های مشترک همچنین به کلینیک‌ها این امکان را می‌دهد تا تعداد بیمارانی که از نظر پزشکی تحت مراقبت قرار می‌گیرند را به طور متوسط ​​14.5 درصد افزایش دهند. این برنامه همچنین تأثیر جانبی مثبتی برای پرستارانی داشت که رضایت شغلی بیشتری را گزارش کردند.

3. استفاده از پلتفرم مشارکت بیمار برای بهبود پایبندی به قرار ملاقات

با نرخ از دست دادن قرار ملاقات از 14 تا 20 درصد در ماه، یک سیستم بهداشتی به بیش از 50000 بیمار محروم از خدمات پزشکی در جوامع شهری، روستایی و مرزی در یک ایالت غربی، با درصد بالایی از بیماران Medicaid، خدمات رسانی می‌کند. می‌دانست که باید به این مسئله رسیدگی کند – سریع. به پلتفرم مشارکت خودکار بیمار زیست رایان برای رفع مشکل.


health-care-latino.jpgاین پلتفرم از مزایای
بخش‌بندی روانشناختی، به سیستم سلامت اجازه می‌دهد تا با یادآوری‌های بیمار که بر اساس نگرش‌های منحصربه‌فرد بیماران در مورد سلامت و تندرستی و آنچه که آنها را برای دنبال کردن رفتارهای سلامتی مثبت انگیزه می‌دهد سفارشی‌سازی شده، به بیماران دسترسی پیدا کند.
یادآوری‌ها – که بسته به ترجیحات بیمار از طریق ایمیل، متن/پیامک یا پست صوتی ارسال می‌شوند، همچنین شامل یک جزء تعاملی با کاربری آسان است که به بیماران امکان می‌دهد فوراً قرار ملاقات‌ها را تأیید، لغو یا مجدداً برنامه‌ریزی کنند. موفقیت‌های اولیه سیستم بهداشتی را متقاعد کرد که گزینه‌ای به زبان اسپانیایی را نیز برای بهبود ارتباطات با یک جمعیت کلیدی دیگر که از نظر پزشکی محروم هستند ارائه دهد: اسپانیایی‌ها.

سیستم سلامت از زمان شروع استفاده از پلتفرم مشارکت بیمار در سال 2015، 800 درصد بازگشت سرمایه را تجربه کرده است و به کاهش 22 درصدی در ملاقات‌های از دست رفته بیمار دست یافته است. علاوه بر این، با مشاهده پتانسیل درگیر شدن با بیمار بسیار مرتبط، سیستم بهداشتی در حال گسترش استفاده از خود برای حمایت از سلامتی و یادآوری های سلامت پیشگیرانه است، که یک جزء حیاتی در رسیدگی به نیازهای جمعیت های محروم از نظر پزشکی است. PB_favicon.ico

کپی کاغذ سفید خود را در زیر دریافت کنید:

Download Engaging Medically Underserved Patients Whitepaper

دیدگاهتان را بنویسید