شما در حال مشاهده هستید 10 بهترین روش برای ایجاد یک وب سایت بیمارستان بیمار محور

10 بهترین روش برای ایجاد یک وب سایت بیمارستان بیمار محور

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Desktop computer, laptop, iPad, and smartphone all displaying یکی از مشخصه های اصلی ارائه مراقبت بیمار محور راحتی است. بیمار بیمارستانی و پزشکی امروزی به یک مصرف کننده پیچیده تبدیل شده است. این فردی است که آماده و مایل به انتخاب بیمارستان یا ارائه دهنده بر اساس کیفیت و سهولت خدمات است که واقعاً بیمار را در اولویت قرار می دهد.

هزاره‌ها – بزرگترین گروه‌های جمعیتی – می‌خواهند و انتظار دارند مراقبت‌های بهداشتی با احساسی فوری و راحت ارائه شود. علاوه بر این، برای به دست آوردن آنچه که انتظار دارند، قدرت خرید و احساس استقلال دارند تا کسب و کار خود را به جای دیگری ببرند.

برای این مخاطبان و همچنین سایرین، ده روش برای قرار دادن بیماران در مرکز وب‌سایت بیمارستان شما وجود دارد:

 • با بیماران و مصرف کنندگان خود صحبت کنید و گوش دهید. هیچ ورودی بهتر از گوش دادن به صدای مشتری وجود ندارد. پذیرای ایده هایی باشید که از جانب بیماران، دوستان، خانواده، کارکنان و مدیریت سرچشمه می گیرد. اجازه دهید بیماران و سایر ذینفعان با ورودی رهبری کنند. برای بازخورد و واکنش مخاطبان، ایده‌های موقت و مراحل کاری خود را نشان دهید.
 • ابتدا به موبایل فکر کنید. افرادی که به مراقبت های بهداشتی یا اطلاعات پزشکی نیاز دارند به احتمال زیاد ابتدا آنلاین می شوند و تقریباً همه آنها (90 درصد) ابتدا با یک دستگاه تلفن همراه شروع می کنند. در واقع، با گسترش تلفن‌های هوشمند – که در جیب همه وجود دارد – استفاده امروزی از اینترنت به شدت به سمت دنیای کاربر اول موبایل متمایل شده است. بیماران از یک دستگاه تلفن همراه برای مکان یابی و انتخاب امکانات و همچنین تعامل با ارائه دهندگان احتمالی و فعلی استفاده می کنند.
 • با یک صفحه خالی شروع کنید. برای اینکه کاملاً اصیل و تازه باشید، گذشته را فراموش کنید و برنامه اولیه خود را برای یک وب سایت جدید بدون تعصب “کاری که ما همیشه انجام داده ایم” انجام دهید. مایل باشید در صورت لزوم ایده های قبلی را کنار بگذارید، اما ابتدا از یک پایه جدید و محکم بسازید. سیستم های قدیمی (“کاری که در گذشته انجام دادیم”) می توانند پیشرفت و دستاوردهای واقعی را کاهش دهند.
 • مراقب زبان خود باشید. بازدیدکنندگان وب سایت برای اصطلاحات پزشکی، کلمات اختصاری غیرقابل کشف یا متنی که خواندن و درک آن آسان نیست، تحمل صفر دارند. همین امر برای اصطلاحات مالی و همچنین اصطلاحات محلی یا منطقه ای یا زبان بومی صادق است. یک مطالعه نشان می‌دهد که برخی (اگر نه تعداد زیادی) از سایت‌های بیمارستانی سطح خواندن مدرک تحصیلات تکمیلی را ارائه می‌کنند. بر اساس برخی توصیه‌ها، متن وب را در سطح خواندن دبیرستان تنظیم کنید.
 • بیماران و بیماران آینده نگر به دنبال شادی هستند. بازدیدکنندگان وب سایت در درجه اول به یافتن پاسخ، سلامتی یا راه حل هایی برای مسائل بهداشتی علاقه مند هستند. جزئیات مربوط به فناوری پیشرفته یا دستاوردهای بالینی احتمالاً ثانویه هستند.
 • ناوبری بصری و آسان برای استفاده را ارائه دهید. اطلاعات را به روش اول بیمار مرتب کنید و ارائه دهید. یافتن جزئیات بیشتر و اطلاعات بیشتر را آسان کنید. محتوایی را که بازدیدکننده می‌خواهد یا به آن نیاز دارد و نه آنچه که مرکز می‌خواهد تبلیغ کند، ارائه دهید.
 • کانال های متعددی برای ارتباط ایجاد کنید. مسیرهای مختلفی را در اختیار بازدیدکننده قرار دهید تا به راحتی اطلاعات مفید یا کاربردی را پیدا کند. در صورت امکان، امکان تبادل دو طرفه و پیگیری فوری را فراهم کنید.
 • سریع انجام دهید. بازدیدکنندگان وابسته به اینترنت، به ویژه آن دسته از افرادی که همیشه عصر دیجیتال را می‌شناختند، انتظار دارند صفحات وب فورا بارگیری شوند. هر تاخیری که بیش از چند ثانیه باشد، سیگنالی برای بسیاری از افراد است که برای پاسخ‌های فوری‌تر به جای دیگری (احتمالاً به مسابقه) بروند.
 • وب سایت بیمار محور را با نقاط تماس معمولی تراز کنید. راه هایی برای اطمینان بخشیدن، دلسوز بودن و حمایت عاطفی ابداع کنید. در صورت امکان، محتوای سایت را ارائه دهید که به نقاط تماس در یک سفر معمولی بیمار پاسخگو و پشتیبانی کننده باشد.
 • بهینه سازی موتورهای جستجو را به حداکثر برسانید. فردی که به خدمات مراقبت های بهداشتی نیاز دارد، اغلب باید پاسخ ها و مسیرها را به سرعت پیدا کند و نزدیک باشد. سئوی بیمارستان فعالیت‌های جستجو را بر اساس کلمات کلیدی محبوب، نیازهای شخصی و راه‌حل‌های مفید پیش‌بینی می‌کند.

و همیشه در دسترس باشید…

وب سایت بیمار محور خود را طوری طراحی کنید که بیمارستان، مطب یا ارائه دهنده همیشه در دسترس باشد. با هر صفحه، به طور برجسته یک شماره تلفن (و هر وسیله دیگری برای اتصال سریع) را در هر صفحه نمایش دهید. اگر نیازی داشته باشند، نمی خواهند منتظر بمانند یا برای خدمات جستجو کنند. زمانی که شخصی می خواهد به خدمات شما دسترسی پیدا کند، برای پاسخ سریع در دسترس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید