شما در حال مشاهده هستید 10 بهترین پادکست مراقبت های بهداشتی که باید بشنوید

10 بهترین پادکست مراقبت های بهداشتی که باید بشنوید

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Podcast equipment در طول سال ها، کتابخانه رایگان ما از مواد مرجع بازاریابی به طور پیوسته رشد کرده است. و در میان این منابع، مجموعه ای چشمگیر از چندین ده پادکست مراقبت های بهداشتی با رهبران شناخته شده صنعت است. جلب توجه تنها 10 مقاله از این مجموعه پادکست های رهبری دشوار بود.

دکتر علی حاجی ابراهیمی، مدیر عامل موفقیت مراقبت های بهداشتی، این بحث های روشنگر و الهام بخش را از کتابخانه صوتی آنلاین ما هدایت می کند. و به‌عنوان امتیاز، پیوندهایی به دو مقاله کاربردی «چگونگی» در مورد ایجاد پادکست‌های برتر و محتوای صوتی خود اضافه کرده‌ایم.

بهترین استراتژی‌ها در مراقبت‌های بهداشتی با همدلی شروع می‌شوند با دکتر تام لی، مدیر ارشد پزشکی، Press Ganey

در یک محیط مراقبت بهداشتی به طور فزاینده مصرف کننده، سازمان ها باید بر سر ارائه ارزش برای بیمار رقابت کنند.

دکتر، زمان من به اندازه وقت شما ارزشمند است با راب کلاین، مدیر عامل، کلاین و شرکا

این است که چرا بیماران اکنون مصرف‌کننده هستند، و اینکه چگونه «پزشکی که مردم دوست دارند» دیگر برای رقابت در کسب‌وکار ارائه مراقبت‌های بهداشتی کافی نیست.

با پل ماتسن، مدیر ارشد مالی، کلینیک کلیولند

برای برهم زدن “سنت” دیرینه و فراهم کردن دسترسی سریع و راحت به مراقبت از طریق قرار ملاقات های روزانه و سایر رویکردهای نوآورانه، چه چیزی لازم است؟

مرتبط: 5 بهترین پادکست بهداشت و درمان 2018

دیدگاه: وضعیت تجربه بیمار با دکتر جیم مرلینو، رئیس، Press Ganey

به این دیدگاه روشنگر درباره چشم‌انداز دائماً در حال تحول مراقبت‌های بهداشتی، مسائل مهم رهبری، رقابت و وضعیت تجربه بیمار گوش دهید.

Mayo Clinic Secrets of Social را به اشتراک می گذارد موفقیت رسانه ایبا لی آس، مدیر مرکز رسانه های اجتماعی، کلینیک مایو

در ده سال گذشته تغییرات زیادی در ارتباطات صورت گرفته است. سازمان‌ها این قابلیت را دارند که نه تنها داستان‌هایی را برای رسانه‌ها مطرح کنند، بلکه اکنون می‌توانند رسانه باشند.

چگونه کلینیک کلیولند شناخت برند را ایجاد می کند از طریق بازاریابی چند کانالهبا پل ماتسن، مدیر ارشد اجرایی، کلینیک کلیولند

در اینجا آمده است که چگونه کلینیک مشهور جهانی کلیولند با موفقیت یک نام تجاری شناخته شده و قابل اعتماد ایجاد کرده است – بدون وابستگی به بودجه تبلیغات رسانه ای سنتی یا بزرگ.

بازاریابی اجتماعی: راهنمای جامع برای تعامل با محله شما با مت هال، معاون بازاریابی، خدمات دندانپزشکی اقیانوس آرام

بازاریابی اجتماعی به دنبال تعامل و جذب مشتریان احتمالی در سطح بسیار محلی، از طریق شهرها یا حتی محله های آنها است.

بررسی چالش های سلامت جمعیت در مراقبت های بهداشتی بین کوهی با دیوید دیرکس، معاون معاونت، مراقبت های بهداشتی Intermountain

استراتژی ابتکار پاسخگویی مشترک Intermountain Healthcare دارای سه مولفه اصلی برای گرد هم آوردن همه برای ارائه مراقبت های بهداشتی معنادار است.

تغییر نام بیمارستان یا سوپ لوگو: چگونه داده ها انتظارات را آشکار می کنندبا راب کلاین، مدیر عامل، کلاین و شرکا

تغییر نام، نام تجاری یا تغییر نام تجاری، بر هر جنبه ای از سیستم بیمارستان تأثیر می گذارد … تصویر، عملکرد و فرهنگ. در اینجا آمده است که چگونه تحقیقات برای یک خانه مارک دار یا یک خانه از مارک ها پشتیبانی تصمیم گیری می کند.

چالش ها و مزایا: نگاهی از درون به بازاریابی در بیمارستان کودکان CHOCبا جان لنسینگ، معاون بازاریابی و ارتباطات، بیمارستان کودکان OC

این پادکست نگاهی درونی به نحوه استفاده این مؤسسه معروف از رسانه‌های اجتماعی و ابزارهای دیجیتال برای تعامل با والدین بیماران و غیربیماران ارائه می‌دهد.

مواد جایزه: نحوه ایجاد پادکست های مراقبت های بهداشتی…

۹ نکته و تکنیک بهترین تمرین برای پادکست‌های برتر و محتوای صوتی

محتوای صوتی آنلاین به عنوان یک ابزار بازاریابی برای بیمارستان ها و مراکز درمانی مفید و موثر است. و با کمی آمادگی و تمرین، می توانید پادکست های جلب توجه را به سرعت منتشر کنید.

ایجاد پادکست برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال بهداشت و درمان

پادکست‌ها نسبتاً ارزان هستند، تولید آن‌ها آسان است و اغلب در بازاریابی دیجیتال مراقبت‌های بهداشتی مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. ایجاد پادکست های صوتی آنلاین یک ارتباط موثر بین شما و مخاطبان است.

دیدگاهتان را بنویسید