شما در حال مشاهده هستید 10+ حقایق ضروری درباره گم شدن یا یافتن آنلاین

10+ حقایق ضروری درباره گم شدن یا یافتن آنلاین

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Person using laptop with a بر کسی پوشیده نیست که اینترنت به درب ورودی جدید برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیمارستان ها تبدیل شده است. و جستجوهای Google مسیرهای اولیه ای هستند که به اطلاعات مرتبط با سلامت، اقدامات پزشکی و مراقبت های حرفه ای منجر می شوند. آنها گم شدن یا پیدا شدن آنلاین را دیکته می کنند.

بدون حضور آنلاین قوی، ارائه دهندگان و اقدامات به سادگی از دید ناپدید می شوند. بر اساس ژورنال موتور جستجو، سه چهارم (75 درصد) کاربران هرگز از صفحه اول نتایج جستجو عبور نمی کنند. فراتر از صفحه اول، تقریباً انگار تمرینی وجود ندارد.

چندی پیش، پیدا شدن به معنای داشتن یک وب‌سایت با کمی از بهینه‌سازی موتور جستجو (SEO) برای اطمینان از دیده شدن بود. این روزها، چیزهای بیشتری وجود دارد که باید در مورد پیدا شدن-یا گم شدن-آنلاین بدانید.

در اینجا برخی از حقایق و ارقام در دنیای بازاریابی دیجیتال که به سرعت در حال تغییر است آورده شده است:

 • بر اساس Outbrain، جستجوی آنلاین همچنان محرک اصلی ترافیک به وب‌سایت‌های محتوا است – بسیار فراتر از رسانه‌های اجتماعی. 86 درصد از کل ترافیک اینترنت از طریق موتورهای جستجو ایجاد می شود. (iPoint).
 • تلفن‌های هوشمند کارهای سنگین را انجام می‌دهند: جستجو برترین فعالیت مرورگر تلفن هوشمند است (SEO In-House).
 • جستجوی صوتی اکنون برای موفقیت سئو بسیار مهم است. جستجوهای صوتی Google به طور قابل توجهی افزایش یافته است (Google)، و 50 درصد از تمام جستجوها تا سال 2020 صوتی خواهد بود. (ComScore)
 • سرعت شمارش می‌شود: Econsultancy گزارش می‌دهد که 40 درصد از کاربران اینترنت اگر بیش از سه ثانیه طول بکشد یک صفحه وب را رها می‌کنند.
 • خداحافظ بیمار آینده نگر: اگر یک وب سایت چهار ثانیه یا بیشتر طول بکشد تا بارگذاری شود، نرخ پرش به 100 درصد می رسد. و در هشت ثانیه یا بیشتر، از نمودار خارج می شود.
 • بررسی های مراقبت های بهداشتی تصمیمات خرید را راهنمایی می کند: تقریباً 70 درصد از کاربرانی که نظرات مراقبت های بهداشتی را می خوانند در انتخاب پزشک، بیمارستان، طرح بهداشتی، داروخانه و دارو یا دستگاه پزشکی بعدی خود تحت تأثیر قرار می گیرند. (تحقیقات سلامت PwC)
 • در بررسی‌هایی که به آن‌ها اعتماد داریم: حدود 80 درصد از مصرف‌کنندگان به بررسی‌های آنلاین به اندازه توصیه‌های شخصی اعتماد دارند، اما نظرات باید معتبر به نظر برسد. (BrightLocal and National Research)
 • بازاریابی دیجیتال کانال های سنتی را هدایت می کند. بیش از 40 درصد از بیمارانی که با دستگاه تلفن همراه در بیمارستان ها تحقیق می کنند، یک قرار ملاقات تعیین می کنند. (MM&M)
 • رسانه‌های اجتماعی و وبلاگ‌ها به 80 درصد از کل کاربران اینترنت ایالات متحده می‌رسند و تقریباً یک چهارم کل زمانی را که کاربران آنلاین می‌گذرانند تشکیل می‌دهند. (Mindjumpers)
 • صحبت از وبلاگ ها: آنها به عنوان مهم ترین ابزار بازاریابی ورودی در نظر گرفته می شوند که به عنوان مهم یا مهم برای اتصال شرکت رتبه بندی می شوند. (نمودارهای بازاریابی)

خط اصلی اینجاست که رسانه های آنلاین و اینترنتی دائما در حال تغییر هستند. و متخصصان مراقبت های بهداشتی و بازاریابی باید سرعت خود را حفظ کنند. جستجوی آنلاین – جایی که گوگل نزدیک به 90 درصد میدان را در اختیار دارد – یک کانال اصلی برای دستیابی و جذب بیماران جدید بالقوه است. و رسانه های اجتماعی دنیای فناوری دیجیتال Word of Mouth هستند.

ابزارهای تبلیغات سنتی و آفلاین بخش مهمی از برنامه‌ریزی و ترکیب رسانه هستند. اما کانال‌های دیجیتال اغلب و به سرعت تغییر می‌کنند و بیماران اکنون مصرف‌کنندگانی آگاه هستند که مایل به تغییر ارائه‌دهنده هستند. بیماران بیش از هر زمان دیگری برای راهنمایی تصمیم گیری و پشتیبانی به اینترنت متکی هستند.

ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی برای دسترسی، تعامل و حفظ بیماران جدید به کانال‌های دیجیتال متکی هستند. ما به این نوع تغییرات دیجیتال ادامه می‌دهیم، بنابراین با ما تماس بگیرید تا ببینید امروز چه چیزی جدید است: 800-656-0907.

دیدگاهتان را بنویسید