شما در حال مشاهده هستید 10 روند بازاریابی مراقبت های بهداشتی که باید در سال 2017 تماشا کنید

10 روند بازاریابی مراقبت های بهداشتی که باید در سال 2017 تماشا کنید

 • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
 • نویسنده پست:
 • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
 • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

person sitting at a desk holding a smartphone with سیستم ارائه مراقبت های بهداشتی کشور به تکامل خود ادامه می دهد. نکته جالب در مورد مشاهده روند این نیست که روندها به طور ناگهانی ظاهر شوند. گاهی اوقات این درست است، اما نه همیشه. در واقع، متخصصان بازاریابی از روندهای بازاریابی مراقبت های بهداشتی در لیست ما آگاه هستند.

آنچه مهم است – پویایی قابل توجه در کار در اینجا – تغییر است. این درجه تغییر است که یک روند معنادار را نشان می دهد. این چیزی است که ارزش تماشا، ارزیابی و وارد کردن به تفکر و برنامه ریزی شما را دارد.

پس زمینه ای از تغییرات تقریباً مداوم در مراقبت های بهداشتی چالش ها و فرصت هایی را به همراه دارد. پزشکان، مدیران بیمارستان‌ها و متخصصان بازاریابی این گزینه را دارند که «همراه باشند» یا می‌توانند به طور فعال مسیر و جهت تغییر را مدیریت کنند.

پریسکوپ در سال 2017: روندهای بازاریابی مراقبت های بهداشتی

همانطور که به آینده نگاه می‌کنید و برنامه‌های بازاریابی مراقبت‌های بهداشتی خود را انجام می‌دهید، در اینجا برخی از روندهای مهمی که باید برای سال 2017 در نظر بگیرید آمده است:

 1. برنامه‌های پیام‌رسان اجتماعی در حال تبدیل شدن به پلتفرم‌های بازاریابی هستند. فیس‌بوک، توییتر و دیگر نام‌های بزرگ همچنان پاتوق‌های اجتماعی محبوب هستند. اما آنچه که در حال افزایش است، برنامه‌های پیام‌رسان اجتماعی مانند Snapchat، Messager، WhatsApp و موارد دیگر هستند. همانطور که در چین و جاهای دیگر، این برنامه‌های راحت به سرعت در حال تبدیل شدن به پلتفرم‌های چند منظوره هستند. گفتگوها و روابط با مشتری در زمان واقعی ریشه های سنتی پیام رسانی است. با ادامه رشد برنامه‌های چت، انتظار داشته باشید که فرصت‌های تبلیغاتی و بازاریابی جدیدی ظاهر شوند.
 2. محتوای هوشمندانه برنده بیماران است. روند قابل توجه ارائه محتوای معتبر، جالب و قابل اشتراک گذاری است. اینترنت درب ورودی بازاریابی مراقبت های بهداشتی است. بیماران – که اکنون مسئول سهم گسترده‌ای از هزینه‌های پزشکی هستند – اطلاعات ارزشمند و مرتبط را به صورت آنلاین جستجو می‌کنند. در میان افزایش رقابت برای جلب توجه خواننده، محتوای امروزی باید تازه، قابل اشتراک گذاری اجتماعی و قابل اعتماد برای جلب احترام و ایجاد اعتماد باشد.
 3. شخصی سازی؛ فردی کردن سیستم‌های تحویل بازاریابی پیچیده‌تر هستند. عموم/مخاطبان نیز نسبت به روش‌های تبلیغاتی به سبک قدیمی و گسترده مقاوم شده‌اند. روش های بازاریابی معاصر علایق کاربران را شناسایی کرده و محتوای به موقع، شخصی و مرتبط را به صورت یک به یک ارائه می دهند. برای مثال، هدف‌گیری مجدد، تبلیغات را به افرادی نشان می‌دهد که به وب‌سایت یا محتوای شما علاقه دارند. همانطور که اتوماسیون بازاریابی دیجیتال نمایه کاربر ایجاد می کند، پیام های مرتبط و شخصی شده توجه بیشتری را به خود جلب می کند و علاقه و پاسخ بیشتری را ایجاد می کند.
 4. بهینه سازی برای تلفن همراه، استاندارد جهانی جدید. در ایالات متحده، از هر پنج آمریکایی، چهار آمریکایی صاحب گوشی هوشمند هستند و از آن استفاده می کنند. لپ تاپ ها، دسکتاپ ها و تبلت ها هنوز هم رایج هستند. اما احتمالاً یک فرد ابتدا با استفاده از تلفن هوشمند متصل می شود. توانایی ارسال و دریافت ایمیل، ایجاد اتصال به اینترنت و انجام تحقیقات آنلاین فوری همیشه وجود دارد. بازاریابی مراقبت های بهداشتی باید ابتدا به صفحه نمایش تلفن همراه فکر کند و برای آن پیام بودجه بندی کرده و آن را با گزینه های دیگر تطبیق دهد.
 5. بازاریابی مبتنی بر مکان. تلفن های هوشمند همه جا حاضر به بازاریابان این امکان را می دهد که با توجه به موقعیت مکانی و موقعیت مکانی خود به یک بیمار/مخاطبان دسترسی پیدا کنند. برای مثال، در یک استراتژی، از موقعیت مکانی دستگاه برای هشدار دادن به مخاطبان در مورد امکانات اطراف استفاده می‌کند. علاوه بر این، بازاریابی مبتنی بر مکان می‌تواند ترجیحات اجتماعی و شخصی مخاطب را شناسایی کرده و با آن سازگار شود.
 6. ویدیوی زنده بلندتر از متن صحبت می‌کند. فناوری اینترنت اکنون از تحویل ویدیوی آنلاین با گزینه‌های بسیار بیشتر از YouTube پشتیبانی می‌کند. علاوه بر این، ویدیو جذابیت مخاطب قوی تری دارد (حدود چهار به یک) نسبت به متن. بازاریابی معاصر مراقبت های بهداشتی می تواند داستان ها را از طریق محتوای ویدیویی و پخش زنده ویدیو در وب سایت ها، وبلاگ ها و از طریق پلت فرم های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارد. مزایا شامل به موقع بودن، فوری بودن و تاثیر آموزشی است. برنامه ها و بودجه های بازاریابی در دسته بندی های ویدئویی در حال تغییر و افزایش هستند.
 7. خرید برنامه ای ویدیو مقرون به صرفه تر است. نرم افزار پیچیده می تواند از داده های بلادرنگ استفاده کند و اثربخشی بیشتری را با بودجه رسانه ای ایجاد کند. خرید رسانه ای برنامه ای تبلیغات ویدئویی دیجیتال را خریداری می کند و تبلیغات ویدئویی را دقیقاً در زمان مناسب به مشتریان واجد شرایط ارائه می دهد. در طی دو سال آینده ویدیوی برنامه‌ریزی شده بیشتر هزینه‌های ویدیوی دیجیتال را به خود اختصاص خواهد داد.
 8. کسب درآمد از پزشکی از راه دور. پیشرفت های پزشکی از راه دور عمدتاً ناشی از فناوری و انتظارات مصرف کننده است. اما خدمات پزشکی از راه دور با آگاهی از روش‌ها و ابزارهای دریافت هزینه برای این خدمات، پیشرفت‌هایی را تجربه می‌کنند. اقدامات پزشکی شروع به تشخیص تقاضای مصرف کنندگان برای متن، ایمیل، و تسهیلات اتصال مشابه کرده است. علاوه بر این، گزینه‌های پزشکی از راه دور کسب درآمد – مانند مشاوره آنلاین پزشک و بیمار – به کارایی مطب، سودآوری و تمایز برند کمک می‌کنند.
 9. بیماران به‌عنوان مصرف‌کننده/خریداران آگاه. نبرد بازاریابی برای بیماران جدید مدت‌ها قبل از اولین تماس تلفنی انجام می‌شود. بیماران در مورد اطلاعات پزشکی و بهداشتی، گزینه های درمانی، معیارهای انتخاب ارائه دهنده و ده ها ملاحظات دیگر تحقیق می کنند. بیمار امروزی بسیار بیشتر از گذشته “پوست در بازی” دارد و تحقیقات آنها تصمیمات آنها را در مورد درمان و همچنین انتخاب ارائه دهنده و/یا بیمارستان راهنمایی می کند. مصرف‌کننده/بیمار آگاه امروزی مایل است رتبه‌بندی‌های پزشک را به صورت آنلاین پست کند، و توصیه‌های ارائه‌دهنده را ارائه کند (یا خودداری کند).
 10. زمان بیمار به اندازه وقت پزشک ارزشمند است. در دنیای بیمار محور، راحتی ارز رقابتی جدید است. بیماران زمان‌های ملاقات راحت و سریع را می‌خواهند. صبر برای روزها یا هفته ها برای قرار ملاقات وجود ندارد. و درک اندکی در مورد «انتظار در اتاق انتظار». تغییر یک واقعیت مصرف کننده جدید را هدایت کرده است. بیماران انتظار و تقاضای یک تجربه خرده فروشی-مصرف کننده را دارند.

دیدگاه ارتفاع بالا…

تصویر روند گسترده تر در اینجا این است که بازاریابی مراقبت های بهداشتی در مورد گفتگوی یک به یک بین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی و بیمار آینده نگر فردی است. با فناوری فعال شده است، بازاریابی و تبلیغات همچنان از یک به چند به یک به یک دقیق تر می شود.

در یک مکان جغرافیایی تعریف شده می توان با تلفن هوشمند شخصی آنها به بیماران/مصرف کنندگان دسترسی داشت. این در مورد توانایی ارائه پیام درست دقیقاً در زمان مناسب به فرد خاصی است که نیاز دارد. و امروزه، بیش از گذشته، بازاریابی در مورد گفتگو، گفتگو و رابطه است.

لطفاً به گفتگوی ما بپیوندید. چه روندهای بازاریابی مراقبت های بهداشتی دیگری را اضافه می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید