شما در حال مشاهده هستید 10 عاملی که هنگام انتخاب پلتفرم تجزیه و تحلیل برنامه ای مناسب باید در نظر گرفت

10 عاملی که هنگام انتخاب پلتفرم تجزیه و تحلیل برنامه ای مناسب باید در نظر گرفت

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

تبلیغات برنامه‌ای روش خرید و فروش تبلیغات آنلاین مردم را متحول کرده است. .

در سال 2021، تبلیغ کنندگان ایالات متحده 41.2٪ بیشتر از سال 2020 در تبلیغات نمایشی برنامه‌ریزی شده—و درک دلیل آن آسان است.

استفاده از نرم افزارهای خودکار و هوش مصنوعی (AI ) برای جمع‌آوری داده‌های بی‌درنگ به سهامداران کلیدی دید کاملی نسبت به مکان نمایش تبلیغاتشان می‌دهد. همچنین نشان می‌دهد که چه کسی آنها را می‌بیند و چقدر سودآور هستند – سطحی از شفافیت که با هیچ نوع تبلیغات دیگری در دسترس نیست.

خوشبختانه، امروزه پلتفرم های تحلیلی برنامه ای زیادی در بازار وجود دارد.

انتخاب مناسب به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا از ورود دلارهای بازاریابی به بخش‌های نامربوط بازار جلوگیری کنند و در عین حال منابع را روی سودمندترین فرصت‌ها متمرکز کنند.

پس چگونه می‌دانید کدام پلتفرم برای کسب‌وکار شما مناسب است؟

در این پست وبلاگ، من به اشتراک می گذارم

  • 10 نکته که قبل از انتخاب باید در نظر بگیرید
  • 14 پلتفرم محبوب تجزیه و تحلیل برنامه ای

10 نکته ای که باید قبل از انتخاب راه حل تجزیه و تحلیل برنامه ای برای نام تجاری بهداشتی خود در نظر بگیرید

1. نیازها و اهداف تبلیغات برنامه ای خود را تعریف کنید

قبل از انتخاب یک پلتفرم تجزیه و تحلیل برنامه‌ای، اهداف و مقاصد تجاری خود را مشخص کنید. دانستن این اهداف از قبل به شما کمک می‌کند تا بهتر بفهمید کدام عناصر برنامه‌ای ضروری هستند (مانند گزینه‌های موجودی آگهی، گزینه‌های تقسیم‌بندی مخاطب، گزینه‌های کانال، گزینه‌های دستگاه و غیره). از آنجا، استفاده از این بینش ها برای ایجاد اهداف کوتاه مدت و بلند مدت برای استراتژی برنامه ای خود آسان است.

2. شفافیت داده ها و حفاظت از حریم خصوصی

را در اولویت قرار دهید

یک پلتفرم تجزیه و تحلیل برنامه‌ای را بیابید که بر شفافیت داده تأکید دارد. شما می خواهید دقیقاً ببینید تبلیغات شما در کجا نمایش داده می شود و چه چیزی برای پول خود به دست می آورید – در زمان واقعی. دسترسی سطح بالا به داده ها به کسب و کارها اجازه می دهد تا پیشنهادات را بهینه کنند، هدف قرار دهند و درآمدهای تبلیغاتی را به حداکثر برسانند. حفاظت از داده های کاربر و حریم خصوصی نیز یک ملاحظات مهم است.

3. تجربه کاربری را ارزیابی کنید

هنگامی که گزینه‌های خود را محدود کردید، توصیه می‌کنم یک نسخه نمایشی رایگان از هرکدام را برنامه‌ریزی کنید تا سهولت استفاده و عملکرد اصلی آن را بررسی کنید. داشتن یک ابزار بصری که یادگیری و استفاده از آن آسان باشد ضروری است. اگر رابط کاربری دست و پا گیر، گیج کننده است، یا اجرای یک کمپین تبلیغاتی بیش از حد طول می کشد، به خودتان (و تیمتان) لطف کنید و به جستجو ادامه دهید.

4. ساختار هزینه را به طور کامل بشناسید

هزینه بخشی جدایی ناپذیر از هر استراتژی بازاریابی است، به خصوص زمانی که یک پلتفرم برنامه ای در نظر گرفته می شود. در حالی که برخی از پلتفرم‌ها قیمت ثابتی را برای هزینه واقعی رسانه دریافت می‌کنند، برخی دیگر از مدل درخواستی انعطاف‌پذیر با هزینه‌های متغیر پیروی می‌کنند.

قبل از امضای هر قراردادی، درک حداقل هزینه‌ها، هزینه‌های اولیه یا یکباره، هزینه‌های ورود یا آموزش، هزینه‌های واقعی رسانه، سایر هزینه‌هایی که در هزینه اشتراک لحاظ نشده‌اند، و چرخه‌های صورت‌حساب معمولی ضروری است.

5. قالب های تبلیغاتی موجود و گزینه های هدف

را مرور کنید

یکی دیگر از بخش‌های حیاتی انتخاب بهترین پلتفرم تجزیه و تحلیل برنامه‌ای برای کسب‌وکارتان تأیید این است که کدام راه‌حل تقاضای قابل‌توجهی برای قالب‌های تبلیغاتی (مانند صفحه نمایش، ویدیو، تلفن همراه، بومی و غیره) که قصد استفاده از آن را دارید، فراهم می‌کند.

اطمینان از گزینه‌های هدف‌یابی انعطاف‌پذیر فراوان برای ایجاد کمپین‌های مؤثر ضروری است، زیرا آنها مستقیماً بر CTR (نرخ کلیک)، قابلیت مشاهده آگهی و سایر معیارهایی که مستقیماً بر درآمد تبلیغات تأثیر می‌گذارند تأثیر می‌گذارند.

6. اطمینان حاصل کنید که منابع تقاضا با مخاطب اصلی شما هماهنگ است

به طور کلی، هرچه منابع تقاضا (شبکه های تبلیغاتی، مبادلات تبلیغاتی، و معاملات مستقیم/خصوصی) بیشتر باشد، پلتفرم بهتر است. با این حال، مهم است که منابع تقاضای موجود را از نزدیک بررسی کنید تا از پوشش مناسب مکان‌های جغرافیایی مخاطبان اصلی خود اطمینان حاصل کنید.

7. فناوری Backend

را در نظر بگیرید

هنگامی که به فناوری این پلتفرم نگاه می‌کنید، تعیین اینکه آیا مبتنی بر راه‌حل اصلی یا شخص ثالث است، بسیار مهم است. در حالی که برخی از پلتفرم‌های فناوری شخص ثالث ویژگی‌های قوی و عملکرد قابل اعتماد ارائه می‌دهند، معتبرترین ارائه‌دهندگان SSP (پلتفرم سمت تامین) پلتفرم‌های خود را حفظ می‌کنند.

8. به دنبال قابلیت های یکپارچه سازی قوی بگردید

پیدا کردن راه‌حلی که به‌طور یکپارچه با ابزارها و پلتفرم‌های شخص ثالثی که قبلاً استفاده می‌کنید یا ممکن است نیاز به پیاده‌سازی در آینده داشته باشید (به عنوان مثال، منابع داده شخص ثالث یا ابزارهای تجزیه و تحلیل) یکپارچه شود، غیرقابل مذاکره است. برای جلوگیری از سردردهای غیرضروری، به جستجو ادامه دهید تا زمانی که ابزاری را پیدا کنید که این نیازها را برآورده کند.

9. یک راه حل مقیاس پذیر پیدا کنید

راه‌حل داده‌های برنامه‌ای شما باید به شما امکان مشاهده و استفاده از داده‌هایتان را بدهد. هرچه بیشتر بتوانید داده ها، گزارش ها و داشبوردها را برای کسب و کار خود سفارشی کنید، عمیق تر می توانید در عملیات برنامه ریزی شده خود غوطه ور شوید.

راه‌حل تحلیل برنامه‌ای که انتخاب می‌کنید باید راه‌حل بلندمدتی باشد که به شما امکان می‌دهد فرمول‌ها و محاسبات سفارشی را ترکیب کنید. پلتفرم‌هایی که پیکربندی خودکار داده‌ها را امکان‌پذیر می‌کنند می‌توانند به شما در بهینه‌سازی گزارش‌ها و تجزیه و تحلیل‌ها و پاسخ به سؤالات خاص کسب‌وکارتان کمک کنند.

10. درباره پشتیبانی فنی بپرسید

کیفیت پشتیبانی فنی بسیار مهم است، چه این اولین باری است که یک پلتفرم تجزیه و تحلیل برنامه‌ای را مدیریت می‌کنید یا تجربه زیادی دارید.

در راه حل‌های پشتیبانی فنی، از جمله ساعات کار و ابزارهای ارتباطی موجود (مانند مدیر حساب اختصاصی، چت زنده 24 ساعته، ایمیل، تلفن) به دنبال نمرات بالا باشید. اگر یک پلتفرم فقط یک آدرس ایمیل عمومی دارد، در مورد میانگین زمان پاسخگویی آنها بپرسید. همچنین می‌خواهید تأیید کنید که پلتفرم دارای مواد آموزشی جامع و سؤالات متداول است.

14 پلتفرم محبوب تجزیه و تحلیل برنامه ای

برای بررسی هر یک از این پلتفرم‌های تجزیه و تحلیل برنامه‌ای وقت بگذارید تا بهترین تصمیم را برای برند خود بگیرید. از طرف دیگر، با تیمی از متخصصان ماهر خرید آگهی کار کنید. شروع به جذب مخاطب گسترده‌تر و تبدیل سرنخ‌های با کیفیت بالا با سرعت بیشتری کنید.

در اینجا 14 پلتفرم محبوب وجود دارد که به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا کمپین‌های بین کانالی و مبتنی بر عملکرد را اجرا کنند، بازده تبلیغات (ROAS) را بهینه کنند و جامع ارائه دهند. قابلیت های ردیابی داده ها.

یادداشت ویرایشگر: پلتفرم های فهرست شده در زیر ترتیب خاصی ندارند.

1. theTradeDesk

متخصص در فناوری‌ها، محصولات و خدمات اتوماسیون بازاریابی برنامه‌ای در زمان واقعی است که برای شخصی‌سازی تحویل محتوای دیجیتال به کاربران طراحی شده است.

2. AdRoll

هدف‌گیری پیچیده مخاطب، تعامل بین کانالی، اندازه‌گیری پیشرفته، و انتساب

3. PulsePoint

متخصص در تسریع تجزیه و تحلیل داده‌های برنامه‌ای و فناوری سلامت برای ارائه اطلاعات مرتبط با زمینه و شخصی‌شده سلامت.

4. StackAdapt

متخصص در توزیع و ترویج محتوا با استفاده از هدف‌یابی مخاطب مبتنی بر داده‌ها در زمان واقعی است.

5. Simpli.fi

متخصص در ارائه گردش کار همه‌کاناله یکپارچه برای کمک به سازمان‌های خریدار رسانه عملکرد مؤثرتر و کارآمدتر.

6. Adobe Advertising Cloud DSP

متخصص در ادغام‌های متقابل و چند کاناله برای برنامه‌ریزی، خرید، اندازه‌گیری و بهینه‌سازی.

7. MediaMath

در کمک به تیم‌های بازاریابی در مدیریت داده‌های تبلیغاتی، تقسیم‌بندی مخاطبان، و بازاریابی برنامه‌ای در یک پلتفرم یکپارچه تخصص دارد.

8. PubMatic

متخصص در ارتباط ناشران با خریداران آگهی از طریق سیستم‌های خودکار و در عین حال به کاربران اجازه می‌دهد از جمع‌آوری داده‌های شخصی از طریق جستجوهای اینترنتی خودداری کنند.

9. Google Ad Manager

متخصص در ساده‌سازی عملیات و گرفتن بیشترین ارزش برای هر نمایش از طریق کنترل‌های ریز، مبادلات تبلیغاتی متعدد، و شبکه‌ها (مانند AdSense، Ad Exchange، شبکه‌های شخص ثالث، و مبادلات شخص ثالث).

10. Criteo

در مناقصه هزینه به ازای هر کلیک (CPC) خودسرویس تخصص دارد و به تبلیغ‌کنندگان اجازه می‌دهد قیمت‌هایی را برای کمپین‌های هدف‌گیری مجدد نمایش بگذارند، تغییرات را ببینند و کمپین‌ها را در زمان واقعی بهینه کنند.

11. Xandr (fka AppNexus)

متخصص در خرید و فروش تبلیغات دیجیتال مصرف کننده محور و بهینه سازی بازگشت سرمایه برای خریداران و فروشندگان.

12. SmartyAds

در راه‌حل‌های برنامه‌ای که از یادگیری ماشین، هوش مصنوعی و سایر فناوری‌های هوشمند استفاده می‌کنند، تخصص دارد.

13. استودیوی مخاطب توسط Salesforce

متخصص در ارائه اطلاعات بینش عمیق برای تقویت روابط مشتری در هر نقطه تماس مصرف کننده.

14. لوتام

در ارائه راه‌حل‌های تبلیغاتی انعطاف‌پذیر با استفاده از بینش‌های داده عمیق برای تقویت روابط مشتری در هر نقطه تماس مصرف‌کننده، متخصص است.

تبلیغات برنامه‌ای روشی مؤثر برای ایجاد آگاهی در مورد برند شماست. و در مقایسه با سایر کانال‌های تبلیغاتی، بسیار مقرون به صرفه است، به‌ویژه زمانی که گزینه‌های هدف‌یابی پیشرفته را در نظر بگیرید که به شما امکان می‌دهد با مشتریان ایده‌آل برند خود ارتباط برقرار کنید.

کار با یک آژانس بازاریابی ماهر با تجربه تخصصی در تبلیغات برنامه‌ای می‌تواند به شما در اجرای کمپین‌های تبلیغاتی هدفمند کمک کند که آگاهی از برند را افزایش می‌دهد، بیماران جدید را جذب می‌کند و برای بیمارستان یا سازمان مراقبت‌های بهداشتی شما درآمد ایجاد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید