شما در حال مشاهده هستید 10 نکته طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی که بیماران را تحویل می دهد

10 نکته طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی که بیماران را تحویل می دهد

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

Doctor sitting at a low wooden table with laptop open to a webpageامروزه، اکثر بیمارانی که به یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی نیاز دارند، جستجوی آنلاین خود را آغاز می کنند. حتی اگر سازمان شما در درجه اول به پزشک ارجاع داده شده باشد، مردم قبل از پیگیری با یک قرار ملاقات، وب سایت شما را جستجو می کنند. حضور ضعیف در وب می تواند یک معامله شکن باشد. اخیراً در مورد نوع وب سایت هایی که بیماران را تحویل می دهند، مطالب زیادی نوشته ایم. به همین دلیل است که ما 10 نکته برتر طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی را بررسی می کنیم.

#1. مطابقت HIPAA در طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی

اول و مهمتر از همه، وب سایت شما باید مطابق با HIPPA باشد. قبل از اینکه بتوانید روی عناصر طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی تمرکز کنید که بیماران را از درهای شما عبور می دهد، باید از ایمنی همه بیماران، جدید و موجود اطمینان حاصل کنید. مطمئن شوید که طراح وب شما در زمینه مراقبت های بهداشتی تخصص دارد تا از پر شدن فرم مطابق با HIPAA و موارد دیگر اطمینان حاصل کند و در پیوند زیر اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مقاله کامل: آیا وب سایت پزشکی شما با HIPAA سازگار است ?

#2. انتخاب عکس‌ها و تصاویر مناسب

انتخاب عکس‌ها و تصاویر مناسب برای بخش‌ها و صفحات مختلف وب‌سایت مراقبت‌های بهداشتی، هنری است. در زیست رایان، ما طراحان وب و مدیران هنری را برای انتخاب و تنظیم دقیق تصاویری که بیماران می‌توانند با آن‌ها شناسایی کنند، استخدام می‌کنیم. اغلب، برای ایجاد بیشترین تأثیر، عکاسی در محل در دفتر مشتری مورد نیاز است. مقاله کامل زیر را بخوانید تا در مورد مشکلات مهمی که در وب سایت های مراقبت های بهداشتی می بینیم (و همچنین نحوه اصلاح آنها) بدانید.

مقاله کامل: 6 اشتباه فاحش عکاسی که می بینیم در وب‌سایت‌های بیمارستان و مطب

#3. ظاهر همه چیز نیست

ممکن است وب‌سایت شما دقیقاً همانطور که انتظار داشتید به نظر برسد – اما این بدان معنا نیست که آماده راه اندازی است. اغلب اوقات، یک وب سایت زیبا برخی از جنبه های بازاریابی کلیدی را که بیماران را متقاعد می کند تا با مطب شما تماس بگیرند را از دست می دهد. در وبلاگ زیر در مورد اینکه چرا بهترین طراحی های وب مراقبت های بهداشتی همچنان ممکن است شکست بخورند، بیشتر بخوانید.

مقاله کامل: چرا بهترین- طراحی های وب سایت پزشکی به دنبال هنوز شکست می خورند

#4. چه چیزی واقعاً وب سایت شما را بازاریابی دوستانه می کند

باید بدانید کدام عناصر به یک وب سایت کمک می کند تا بیماران را تبدیل کند؟ همانطور که در بالا ذکر شد، یک وب سایت چیزی فراتر از طراحی است. در وبلاگ بعدی، ما به 8 مورد از عناصر کلیدی می پردازیم (اگرچه تعداد بیشتری وجود دارد) که به بیماران احتمالی کمک می کند تا وب سایت شما را پیدا کنند، خدمات شما را ببینند، با تیم شما تماس بگیرند و یک قرار ملاقات تعیین کنند.

مقاله کامل: چه چیزی برای بازاریابی مفید است- وب سایت مبتنی بر؟

#5. یک ترفند طراحی که واقعا کار می کند

اینجاست: در این وبلاگ، یکی از بزرگترین اسرار طراحی خود را به شما می‌دهیم. در سال 2018، اکثر بیماران بالقوه شما در حال جستجوی گزینه های مراقبت بهداشتی در گوشی های هوشمند خود هستند. با ظهور دستگاه های تلفن همراه، طراحی وب برای انطباق با روش استفاده مردم از تلفن هایشان تغییر کرده است. و راز “طومار طولانی” یکی از بهترین اقتباس هایی است که دیده ایم. اسکوپ را در وبلاگ زیر دریافت کنید.

مقاله کامل: راز اسکرول طولانی برای طراحی وب سایت

#6. کپی‌نویسی شما می‌تواند برای بیماران (و بیشتر) هزینه داشته باشد

طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی بسیار بیشتر از تصویرسازی است. یک عنوان چشم نواز می تواند یک بیمار آینده نگر را برای مدت طولانی تری در وب سایت شما نگه دارد. اما یک تیتر بی‌صدا می‌تواند برای شما بیماران هزینه داشته باشد. حتی بدتر از آن، انتخاب‌های ضعیف برای نوشتن کپی‌نویس یا کپی‌های گمراه‌کننده می‌تواند شما را با مشکلات حقوقی مواجه کند، که می‌خواهید به هر قیمتی از آن اجتناب کنید.

مقاله کامل: اجازه ندهید کپی‌نویسی برای شما هزینه داشته باشد

#7. نظرات پزشک را درج کنید

بیماران می‌توانند نظرات پزشک را در چندین مکان خارج از سایت ارائه کنند. شما کنترل کمی بر انواع نظرات نمایش داده شده در این سایت ها ندارید، اما می توانید سیستمی برای ارائه نظرات واجد شرایط در وب سایت خود داشته باشید. سیستم‌های خودکار (از طریق آژانس‌هایی مانند زیست رایان) برای مدیریت بررسی‌های آنلاین شما بدون تلاش اضافی برای کارکنان شما در دسترس هستند. در راهنمای زیر ببینید چرا نظرات پزشک برای وب سایت پزشک یا بیمارستان شما بسیار مهم است.

مقاله کامل: 5 ​​روشی که بررسی های آنلاین پزشک می تواند به تمرین خود کمک کنید

#8. سئوی درون صفحه را در نظر داشته باشید

یک طراحی وب سایت خوب شامل عناصری است که به وب سایت مراقبت های بهداشتی شما کمک می کند در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد. به این بهینه سازی موتور جستجو یا سئو می گویند، و هنر و علمی در آن وجود دارد که به تلاش بسیار بیشتری از آنچه ممکن است تصور کنید نیاز دارد. این چیزی بیشتر از استفاده از کلمات کلیدی مناسب است—همه اطلاعات را در پیوند زیر دریافت کنید.

مقاله کامل:

#9. وب سایت خود را بیمار محور نگه دارید

وقتی نوبت به طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی شما می رسد، رفتار و انتظارات بیمار همیشه باید در اولویت باشد. گاهی اوقات، پزشکان با در نظر گرفتن ترجیحات خود وب سایت می نویسند یا طراحی می کنند. اما همیشه به یاد داشته باشید: شما بیمار نیستید. ما برخی از بهترین روش‌ها را برای طراحی وب‌سایت شما برای بیمارانتان در یک وبلاگ اخیر گردآوری کردیم.

مقاله کامل: 10 بهترین روش یک وب سایت بیمار محور ایجاد کنید

#10. چیزهای “کوچک” را نادیده نگیرید

در نهایت، جزئیات در مورد تحویل بیماران از طراحی وب سایت مراقبت های بهداشتی شما اهمیت دارد. چیزهای “کوچک” را نادیده نگیرید. چیزی به ظاهر کوچک مانند یک شماره تلفن در یک صفحه، یک فرم گم شده یا یک صفحه اشتباه می تواند بیماران را به سمت رقبای شما بفرستد. اگر هر یک از این موارد در وب سایت شما وجود ندارد، وقت آن است که طراحی خود را دوباره ارزیابی کنید.

مقاله کامل: 6 چیز کوچکی که در وب‌سایت مراقبت‌های بهداشتی شما وجود ندارد (که تفاوت بزرگی ایجاد می کند)

برای اطلاعات بیشتر یا برنامه‌ریزی مشاوره رایگان در مورد بازاریابی دیجیتال خود، از طریق تماس با 800-656-0907 با یک استراتژیست دیجیتال زیست رایان تماس بگیرید.. قوی>

دیدگاهتان را بنویسید