• زمان مطالعه:زمان مطالعه: 2 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

سرمایه‌گذاری جدید بر اساس خرید اخیر زیست رایان در شرکت تخته‌پرشی برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای بازار پیشرو است. راه حل های مشارکت و دسترسی بیمار.

Upfront Series C

پلتفرم مشارکت و دسترسی بیمار Upfront امروز 10.5 دلار اضافی را اعلام کرد میلیون دلار بودجه برای تسریع رشد و ابتکارات توسعه محصول خود دارد. تامین مالی سری C توسط Baird Capital، Echo Health Ventures و First Trust Capital Partners، با مشارکت بیشتر سرمایه گذاران موجود از جمله LRVHealth، Hyde Park Venture Partners و Nashville Capital Network.

از آنجایی که تقاضای بازار برای راه‌حل‌های مشارکت بیمار افزایش می‌یابد، سرمایه‌گذاری مسیر پیشروی بازار Upfront را از طریق نوآوری سریع محصول تقویت می‌کند. اعلامیه امروز شامل ارائه پیشرفت‌های قابل توجهی برای پلتفرم از جمله ادغام‌های عمیق‌تر، محتوای اختصاصی مبتنی بر روان‌شناختی و همچنین بهبود عملکرد میکروسایت و تجربه کاربر بود.

این به دنبال خرید زیست رایان استراتژیک Upfront انجام می‌شود. از زمانی که Upfront دور کمک مالی 11.5 میلیون دلاری سری B خود را در نوامبر 2020 افزایش داد، این شرکت بیش از 40 میلیون تعامل دیجیتالی با بیماران انجام داده است. از طریق پلتفرم دیجیتال پیشرو در بازار در بیش از 4000 مکان مراقبت های بهداشتی. رشد ارگانیک پایدار کسب‌وکار با توجه به روندهای اخیر در تأمین مالی سلامت دیجیتالبرجسته است. >.

جیم پاولیک، شریک بایرد کپیتال، گفت: «ما بسیار هیجان‌زده هستیم که سرمایه‌گذاری خود را در Upfront افزایش دهیم و با تیم رهبری شرکت همکاری کنیم، زیرا آنها همچنان به نوآوری و افزایش تجربه بیمار برای شرکای مشتری خود ادامه می‌دهند. “با توجه به تخصص عمیق مراقبت های بهداشتی Upfront، تمایز قوی محصول و رویکرد اثبات شده، ما معتقدیم که این شرکت در موقعیت بسیار خوبی برای تصاحب افزایش سهم بازار و گسترش تاثیر مثبت خود بر دسترسی بیماران و ارائه مراقبت در سال های آینده قرار دارد.”

بن آلبرت، مدیرعامل و یکی از بنیان‌گذاران Upfront توضیح می‌دهد که آنچه Upfront را از رقبا متمایز می‌کند، توانایی آن در ارائه تعامل و دسترسی نسل بعدی بیمار در یک پلت فرم سازمانی واحد است. وی گفت: “بیماران نه تنها مراقبت های لازم را دریافت می کنند، بلکه در بین ویزیت ها در حین ایجاد روابط پایدار با سیستم بهداشتی خود راهنمایی می شوند.” «پلتفرم نسل بعدی Upfront با شخصی‌سازی چند کاناله، این قدرت را دارد که مراقبت‌های بهداشتی را متحول کند و نتایج را بهبود بخشد.»

راب کاپج، مدیر عامل Echo Health Ventures گفت: «سایر بازیگران سلامت دیجیتال در این فضا نقش گسترده‌ای را در مورد مشارکت بیمار ترسیم می‌کنند، در حالی که تخصص عمیق مراقبت‌های بهداشتی Upfront همراه با قابلیت‌های یکپارچه‌سازی، تحلیل‌های پیشرفته و پیاده‌سازی روان‌شناختی آن به این معنی است که هیچ‌کس نمی‌تواند رقابت کند.» “زیرساخت دیجیتال منحصر به فرد Upfront و توانایی پشتیبانی هوشمندانه از اهداف تجاری عملیاتی و استراتژیک سازمان به Upfront و شرکای ارائه دهنده آن کمک می کند تا پتانسیل کامل خود را دنبال کنند.”

پلتفرم Upfront که در سال 2015 تأسیس شد، تضمین می‌کند که هر بیمار به مراقبت‌های لازم هدایت می‌شود و سازمان‌های ارائه‌دهنده را قادر می‌سازد تا یک راه‌حل واحد را برای جذب و نگهداری بیماران خود اتخاذ کنند. فناوری Upfront بر رفتارهای مثبت بیمار تأثیر می گذارد – پایبندی به ویزیت رانندگی، بسته شدن شکاف مراقبت، ناوبری ارجاع، تکمیل پرداخت، کاهش پذیرش مجدد و موارد دیگر.

جان فیلیپس، مدیر عامل First Trust Capital Partners، گفت: «ما بلافاصله به مأموریت Upfront برای کمک به سیستم‌های بهداشتی برای برداشتن بارهای هدایت بیماران به سمت مراقبت صحیح جذب شدیم. “تخصص ثابت شده این شرکت در درک مصرف کنندگان مراقبت های بهداشتی آنها را در بازار متمایز می کند. اینکه چگونه Upfront فراتر از “درمان” بیماران به مدیریت تجربه بیمار در طول سفر مراقبت می رود، تنها یکی از دلایلی است که ما بسیار مطمئن هستیم. در حالی که دیگر استارت‌آپ‌های سلامت دیجیتال در تلاش برای به دست آوردن جذابیت و سرمایه‌گذاری هستند، Upfront به سرعت در حال افزایش است.

با موفقیت مداوم خود، Upfront رشد پویایی را در سراسر شرکت تجربه می کند. علاوه بر گسترش هیئت مدیره شرکت، Upfront در حال استعدادهای برتر از سوابق مختلف را استخدام می کند تا بهترین های خود را در کلاس جمع کند. تیم فناوری مراقبت های بهداشتی این شرکت به عنوان 50 کارفرمای برتر در برنامه Modern Healthcare “بهترین مکان‌ها برای کار” معرفی شد. در سال 2021 و فینالیست بهترین مکان های کاری کرین در سال 2022 .

دیدگاهتان را بنویسید