• زمان مطالعه:زمان مطالعه: 5 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

از تلفن Burner

image

«HIMSS حضور خود را اعلام نکرده است زیرا نسبت به سال گذشته هزاران نفر کاهش داشته است. به جز 10 درصد از شرکت کنندگان که بین المللی بودند، حتی بدتر بود.» من انتظار داشتم که امروز آمار حضور و غیاب را همراه با سایر اعلامیه های استانداردی که هر سال در همان روز کنفرانس منتشر می شود، ببینم. به نظر می رسید که ترافیک در سالن نمایشگاه و جاهای دیگر به طرز چشمگیری کاهش یافته است. من احترام زیادی را برای HIMSS از دست خواهم داد اگر آنها نتوانند نفس خود را کنترل کنند و آمار کنفرانس را طبق معمول بدون توجه به تملق بودن آنها اعلام کنند، به خصوص وقتی آنها هفته ها “45000+” را به صورت ما فشار می دهند.

«تعداد کمی از مدیران عامل در سالن نمایشگاه بودند. بسیاری از غرفه های مرده و فروشندگان از کاهش ترافیک شکایت دارند.»

“ما در این هفته KLAS را اخراج می کنیم. ارزش خیلی کم در مقابل پول بسیار زیاد.»

«به نقل از یک متخصص «استخراج EHR» که در HIMSS قدم می‌زند. CMS اساساً می‌گوید که دولت ترامپ می‌خواهد ثابت کند که دولت اوباما با دادن همه این پول‌های MU بدون هیچ نظارتی، شلخته بود. آنها به دنبال فروشندگان بزرگ هستند تا آن را بازیابی کنند. این فقط اولین مورد از بسیاری است.»

«جالب است که چند نفر از مدیران صبح روز سه‌شنبه در لابی‌های هتل با کیف‌های غلتکی خود نشسته‌اند و بدیهی است که قصد نداشتند برای چیزی فراتر از جلسه تیم قبل از کنفرانس و افتتاحیه غرفه روز اول کنار بیایند. شرط می بندم که چند سوئیت خوب از سه شنبه شب خالی مانده است.»

«آیا همه آن سفیران رسانه‌های اجتماعی می‌دانند که تلفن‌هایشان را می‌توان طوری تنظیم کرد که به‌جای روبرو شدن با خودشان، از جلو عکس بگیرند؟»


مشاهدات

امروز به‌طور شگفت‌انگیزی سرد و بارانی آغاز شد، با افرادی که در اتوبوس‌های شاتل منتظر بودند مجبور شدند به دنبال سرپناه باشند یا از کت‌ها یا کیسه‌های پلاستیکی خواربارفروشی، سرپوش‌های بداهه ایجاد کنند. بسیاری از آنها Lyft را صدا زدند، من متوجه شدم، همچنین مشاهده کردم که هیچ سوار اوبر را ندیدم، حتی اگر سال‌ها پیش فکر می‌کردم که اوبر لیفت را مانند یک باگ رد می‌کند. ترافیک کند بود و اتوبوس من 45 دقیقه طول کشید تا چند مایل را طی کند. اتوبوس من تقریباً در ساعت 10:00 به مرکز همایش رسید، در حالی که در یک پرواز طولانی مانند سیگاری‌ها بی‌قرار بودند و به تصویر تیره و تار غرفه‌های سالن نمایشگاه خود فکر می‌کردند که بدون آنها باز است. آنها نه تنها دیر کردند، بلکه به طرز جبران ناپذیری از شروع بارانی و بادخیز روز هم فکر می کردند.

اتوبوس شاتل یک کد QR روی دیوار داشت، بنابراین من باید آن را اسکن کنم. این یک ویدیوی ایمنی YouTube را نشان داد، که اگر در حوضچه زهکشی فلوریدا غرق می‌شوید یا احساس می‌کنید شعله‌های سوخت بنزین پاهایتان را می‌لیسند، ممکن است مفیدترین استفاده از زمان شما نباشد.

فراموش کردم اشاره کنم که HIMSS به فروشندگان سالن نمایشگاه نشان نارنجی این هفته در مقابل موارد مشکی که بقیه داریم به فروشندگان نمایشگاه داد. این یک پله برای کارکنان سالن نمایشگاه است، اگرچه، از آنجایی که قبل از امسال، HIMSS چیزی جز پایین‌ترین شکل نگه‌دارنده نشان پلاستیکی دور ریخته‌شده با گیره ارائه نمی‌داد که در جعبه‌های سست در Office Deport می‌خرید. سیستم دو بند، روزهای قدیم HIMSS را به یاد می‌آورد، زمانی که نشان‌های فروشندگان و ارائه‌دهندگان به صورت نقطه‌ای روی کاغذهای رنگی مختلف (به یاد می‌آورم زرد و آبی) چاپ می‌شد.

من دیروز اشاره کردم که تصمیم گرفتم که برای من منطقی نیست که برای یک غرفه کوچک و دورافتاده که بازدیدکنندگان کمی را جذب می کند، ثروت زیادی خرج کنم، بنابراین برای اولین بار در HIMSS20 نمایشگاه خواهم گذاشت. چند سال در نتیجه غرفه ما امروز بسیار شلوغ بود و خوانندگان به Smokin’ Doc بازنشسته ادای احترام کردند. در واقع نوعی حرکت بود، مانند تماشای افرادی که به یک همکار بازنشسته احترام می گذارند.

image

امروز روز بزرگی برای خوانندگان بود، با 9000 بازدید از صفحه. از همه خوانندگان HIStalk متشکریم، خواه به خاطر دوست داشتن آن یا به دلیل متنفر بودن به آن بازگردید.

فردا روز مشکل غرفه‌داران است، زیرا نه تنها آخرین (و کوتاه‌تر) روز سالن نمایشگاه، بلکه روز ولنتاین است. من تضمین می‌کنم که چمدان‌ها صبح غرفه‌ها را پر می‌کنند و سالن تا ظهر شروع به تخلیه می‌کند، زیرا چندین کارمند فروشنده به من گفتند که پروازهای اولیه را رزرو کرده‌اند تا به خانه نزد عزیزشان برسند. خط مشی HIMSS یک الزام غیرقابل اجرا دارد که تا پایان تلخ باقی بماند (که ما هرگز انجام نمی دهیم) اما هیچ کس واقعاً اهمیتی نمی دهد، به خصوص امسال، که غرفه داران ممکن است از قبل نسبت به حضور و ترافیک بدبین باشند. در حوالی زمان ناهار در سالن قدم بزنید و تمام آن کتک کاری خوبی که فروشندگان به طور محافظتی مخفی کرده بودند، آزادانه در دسترس خواهد بود زیرا آنها نمی خواهند آن را بسته بندی کنند و به خانه ببرند.

AMA توضیح می‌دهد که باری که من دیدم در بعدازظهر سه‌شنبه در خارج از غرفه آن‌ها راه‌اندازی شد، ساعت خوشی نبود، بلکه به‌عنوان یک مراسم پذیرایی فقط دعوت‌نامه برای رهبران زن در کسب‌وکار بود. من قضاوت نکردم، اما دانستن آن خوب است.

image

این قطعاً عبارات عجیب و غریبی است، به خصوص از انفجار ایمیل یک مجله صنعتی، اگرچه کل موضوع دارای نثرهای ناخوشایند و علائم نگارشی زیادی بود، مثلاً ممکن است نویسنده بعداً در زندگی انگلیسی را یاد گرفته باشد. چند خواننده این را برای من فرستادند.

image

من تصمیم گرفتم امروز جوراب‌های جدیدم را از Fortified Health Security بپوشم، سپس فردا جوراب‌های CoverMyMeds را بپوشم.

image

ناتان گرونوالد، دکتر ناتان گرونوالد، یک جفت جوراب صورتی به جودی فاکنر از اپیک داد و از او خواست تا در کنار آن عکس بگیرد. همچنین توجه داشته باشید که برخلاف اکثر مدیران عامل شرکت که میلیاردر نیستند، جودی در غرفه Epic کار می کرد. اعتراف می‌کنم که علیرغم تلاش برای کشف آن، نمی‌دانم چرا جوراب‌های صورتی ربطی به مراقبت‌های بهداشتی دارند یا چرا افرادی که آن‌ها را می‌پوشند فکر می‌کنند که نوعی حرکت را هدایت می‌کنند، اما داشتن جودی در میان جوراب‌ها مطمئنا کمک خواهد کرد. من فرض می‌کنم که او یک جفت کامل را بدون نیاز به اشتراک‌گذاری آن با شخص دیگر در عکس گرفته است.

image

انجمن بیمارستان‌های آمریکا در حال حاضر تلاش‌ها را برای به اشتراک گذاشتن داده‌های بیماران توسط اعضای خود انجام داده است و اعلام می‌کند که “CMS در حال حاضر اهرم‌های بهتری برای اطمینان از تبادل اطلاعات بهداشتی مناسب برای بیماران دارد.” بیمارستان‌ها برای جلوگیری از تلاش‌ها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات دست به هر کاری می‌زنند – این هم خشم‌آور و هم شرم‌آور است.

image

Lyle Berkowitz، MD (MDLive) و جاستین گراهام، MD، MS (Hearst Health) برای ادای احترام به همکار بازنشسته خود آمدند.

image

غرفه Epic آنقدر بزرگ بود که آنها راهروی خود را ایجاد کردند و آن را به عنوان یک مسیر سبز و پر پیچ و خم مشخص کردند. Epic در مجموع 13500 فوت مربع (فقط پشت IBM) با هزینه حدود 200000 دلار برای هر روز سالن نمایشگاه بدون احتساب کرایه حمل و نقل، اثاثیه، خدمات، علائم، حقوق و هزینه های کارکنان غرفه و یکسری موارد دیگر مانند اجاره لوازم الکترونیکی رزرو کرد. یکی از اتوبوس‌های شاتل امروز صبح گفت که Epic یک غرفه بزرگ و چشمگیر دارد که باید هزینه‌ای گزاف داشته باشد، وقتی مرد دیگری با صدای بلند گفت: “ما به آنها 250 میلیون دلار پرداخت کرده‌ایم، بنابراین برایمان مهم نیست که چه چیزی خرج می‌کنند.”

image

نمی دانم… آن دیوار بلند به نظر من “محدودیت” است.

image

از صحبت کردن با بچه های فوق العاده خوب و سرگرم کننده غرفه برون سپاری فیلیپین واقعا لذت بردم. فروشندگان، پزشکان زیادی (پرستاران، پزشکان، و حتی متخصصان و جراحان) دارند که آماده کمک به همه چیز، از بررسی استفاده تا کارهای علوم زیستی هستند، نه به ذکر ارتشی از افراد آموزش دیده که می توانند انواع پروژه ها را از راه دور تکمیل کنند. مانند مدیریت چرخه درآمد.

image

در سال‌های گذشته مشاهده کرده‌ام که BestCare دارای یک EHR جذاب است، اما تفاوت‌های فرهنگی آشکار بین خانه آن در کره جنوبی و ایالات متحده، فروش آن را سخت می‌کند مگر اینکه فروشندگان آمریکایی را استخدام کند. مثال: من در غرفه بزرگش 15 کارمند و بازدیدکننده صفر شمردم. مردی می آید تا پاپ کورن رایگان BestCare را روسری کند، و فقط برای اینکه خوب باشد، از مسئول شرکت می پرسد: “آیا شما EHR دارید یا داشبوردی است که بالای EHR قرار دارد؟” نماینده BestCare می گوید: “ما هر دو را داریم” و سپس بدون اینکه چیزی بیشتر بگوید برای چند ثانیه ناراحت کننده به آن مرد نگاه می کند، پس از آن مرد پاپ کورن خود را برداشت و دوید. یک فروشنده آمریکایی با پرتابه ای از محصولات برتر استفراغ می کرد تا بازدیدکننده پاپ کورن خود را به دست آورد.

با دیدن تابلوی غرفه‌دار برای اولین بار نزد عقاب نگهبان توقف کردم. این شرکت مستقر در سنت پترزبورگ، سیستم های امنیتی و نظارت شبانه روزی را ارائه می دهد.

image

من قهوه را دوست دارم، اما ساده هستم – تا زمانی که مقدار زیادی خامه غیر لبنی طعم‌دار وجود داشته باشد تا آن را بیشتر شبیه میلک شیک کند، چیزهای ارزان قیمت مناسب هستند (فندق و بادام جوی مورد علاقه من هستند). من چیزی در مورد توصیفات جعلی ایتالیایی که استارباکس به اندازه‌هایش اختصاص می‌دهد، نمی‌دانم و خانم HIStalk باید برای من سفارش دهد، زیرا هرگز به یاد نمی‌آورم که آمریکاییو، اسپرسو، کاپوچینو و همه آن گزینه‌های دیگر کدام است. بنابراین، خوشحالم که PatientKeeper کاری را انجام داد که هر کافی‌شاپ باید آن را انجام دهد – از زبان محلی خودنمایی بگذرید و فقط معنی آن را به ما بگویید، حتی اگر Starbucks با خجالت شما را وادار کند چیزی غیر از “بزرگ” بگویید تا آنها را وادار به ریختن فنجان شما کند.

image

Hearst Health نه تنها از سیستم ما خارج شد، بلکه زیرمجموعه First Databank این شرکت به افتخار آخرین کنفرانس HIMSS برای The Smokin’ Doc شعری برای روز ولنتاین که همیشه محبوب بود، نوشت: «رزها قرمز هستند. بنفشه ها آبی هستند. ما دلتنگت Smokin’ Doc خواهیم شد، اما می دانیم کجا پیدات کنیم.» من نمی گویم که او سال آینده باز نخواهد گشت، فقط در غرفه ای که HIStalk پرداخت می کند. اکنون که HIStalkapalooza را کشته‌ام و نمایشگاهی دارم، هفته آینده از خوانندگان می‌پرسم که در HIMSS چه کاری باید انجام دهیم.

SNAGHTML458dc17

ESD محصول جدیدی به نام ARI (PM مجازی) ارائه می‌کند، یک ابزار اتوماسیون هم‌زمان برای مدیریت فعالیت‌های زنده، به‌ویژه آن‌هایی که شامل پیمانکاران و مشاوران می‌شوند. نسخه ی نمایشی جالب به نظر می رسید – مشاوران با تشخیص چهره ساعت را بررسی می کنند، به روز رسانی های بلادرنگ مناطق مشکل و حجم کاری را نشان می دهد، و روند نشان می دهد که کدام آتش سوزی ها در مقابل آتش سوزی هایی که به منابع بیشتری نیاز دارند خاموش شده اند. جریان اطلاعات بی‌درنگ به سیستم‌های بهداشتی کمک می‌کند تا با افزایش دید مناطق مشکل‌دار و اطمینان از استفاده بهینه از مشاوران و صدور صورت‌حساب، پروژه‌ها را در زمان و بودجه نگه دارند.

image

من این غرفه را مدعی بهترین طراحی و تم در فضایی متوسط ​​می دانم.

image

این فروشنده (فراموش کردم کی بود) یکی از معدود کسانی است که آن آب نبات های کوچک به شکل قلب را ارائه می دهد و برای این مرد نقاشی می کشد.

SNAGHTML45e65e0

من یک ایده خلاقانه برای گرفتن عکس با این بریدگی داشتم، اما به یک نردبان و مقداری حریم خصوصی نیاز داشت.

image

این قهرمان توضیح نداد که چگونه این افتخار را به دست آورده است، اما باید به او این حق داده شده باشد که موقعیت عالی را به دیگران اختصاص دهد زیرا شنل های هدایایی زیادی داشت.

image

قبلا متوجه نئون بودن تابلوی AWS نشدم، بیشتر شبیه تابلوی بازار پیک پلیس سیاتل.

حداقل هشت شرکت پیشنهاد می‌کردند عکس‌های هدشات حرفه‌ای بگیرند و تجهیزات و عکاسی برای این کار داشتند. خیلی باحال.

SNAGHTML462c3ea

فقط در بخش مراقبت‌های بهداشتی می‌توانید «کلاس سازمانی»، «API» و «ابر» را در همان عنوان «فکس» بیابید.

image

کپسول باید فرض می‌کرد که رهایی از قید و بندهای کوالکام لایف اجتناب‌ناپذیر است زیرا غرفه‌اش بسیار صیقلی به نظر می‌رسید. تغییر نام دوباره به کپسول همین چند روز پیش اتفاق افتاد، اگرچه فکر نمی‌کنم واقعاً از بین رفته باشد. اگرچه من یک اصلاح جزئی دارم – اعلامیه خرید Francisco Partners گفته بود که نام قدیمی “Capsule Technologies” بازیابی خواهد شد، اما نام اصلی واقعی “Capsule Technologie” عجیب و غریب بود زیرا به نظر من در فرانسه شروع به کار کرد. برای یادآوری.

image

Big Nerd Ranch نام و لوگوی جدید شرکت مورد علاقه من است. این برنامه آموزش توسعه دهندگان را ارائه می دهد و اشاره می کند که 21 مورد از 25 برنامه برتر جهان شامل توسعه دهندگانی است که آموزش داده است.

image

به نظر من اظهاراتی مانند این قانع کننده است.

image

من دوست داشتم با برنت از زیست رایان صحبت کنم. به نوعی یادداشت هایم را گم کرده ام، اما او به من گفت که این شرکت از تجزیه و تحلیل روانشناختی – که از طریق تکمیل یک مسابقه 12 سوالی از بیماران به دست آمده است – برای تعیین نمایه و سپس درگیر کردن آنها به روش هایی استفاده می کند که احتمالاً مؤثرترین هستند ( این یک نوع نظریه تلنگر است). او گفت که «استقامت‌کنندگان با اراده» برای لحظه زندگی می‌کنند و پیام‌هایی را که شامل مدیریت طولانی‌مدت سلامتشان است نادیده می‌گیرند، اما به یک پیام «اکنون این کار را انجام بده» پاسخ خواهند داد که می‌تواند پیام بعدی را در صف قرار دهد. شگفت‌انگیزترین آن‌ها این است که دوسوم بازدیدهای مراقبت فوری را آن دسته از افراد استقامتی تشکیل می‌دهند (بدون اشاره به تعداد زیادی از ویزیت‌های ED)، و شرکت‌های سهام خصوصی که مالک آن مراکز هستند، از اطلاعات برای اهداف بازاریابی استفاده می‌کنند. برنت قبل از ترک بخش تاریک برای Proctor & Gamble کار می کرد، بنابراین او می داند که چگونه محصولات تحت فشار قرار می گیرند و به کار بردن این دانش برای سلامتی جالب است. این جالب است و کار می کند – مراکز مراقبت فوری آن را با چرخه متوسط ​​فروش فقط 30 روزه (از آنجایی که محصول فوق العاده ارزان است و ROI 40 برابری دارد) آن را جمع آوری می کنند، اما بیمارستان ها البته در 12 تا 24 ماه معمولی کار خود را انجام می دهند. چرخه های تصمیم گیری این مانند کمبریج آنالیتیکا است به جز خیر به جای شر.

SNAGHTML4c12098

از WellSky، نام جدید Mediware سابق، که بسته‌ای چشمگیر از برنامه‌های کاربردی برای خانه، بیمارستان، مطب، و جامعه با 10000 سایت مشتری جمع‌آوری کرده است، صرفنظر کردم. مدیر عامل جدید، بیل میلر، مدیر عامل سابق OptumInsight است که از طریق خریدهای مدیریت شده، هویت برند قوی و پیگیری بی وقفه برای رشد، تبدیل به یک غول پیکر شد. نه تنها این، من امتیاز 10 از 10 را در مسابقه چیزهای بی اهمیت آن به دست آوردم و یک آمازون اکو دات برایم به ارمغان آورد. Mediware همیشه به نوعی جالب بود، اما خاص بود، بدون هویت واضح “تو دقیقا چه کار می کنی” و 30 مارک جداگانه. TPG Capital مدیور را در دسامبر 2016 از Thoma Bravo خریداری کرد. درآمد سالانه نزدیک به 300 میلیون دلار است.

image

فکر می‌کنم همین الان یک آه جمعی از “اووو” را از برخی از بانوان سلامت IT شنیدم. می توانم با اطمینان بگویم که آن را در غرفه Stericycle شنیدم، جایی که تی شرت های لاما به سرعت پاره شد.

من در مورد یک ارائه جالب توسط Verizon در مورد خدمات مکان نشستم. سناریو: یک بیمار وارد محوطه بیمارستان می شود، در آن زمان پیام خوشامدگویی و دستورالعمل های پارک (بر اساس مقصد خاص دانشگاه) روی تلفن همراه او ظاهر می شود. یک چراغ مجازی به بیمارستان هشدار می دهد که آنها وارد شده اند. آنها با دستورالعمل های گام به گام و داخل ساختمان به منطقه خدماتی خود هدایت می شوند. آنها روش خود را دارند و به خانواده آنها اطلاع داده می شود که چه زمانی می توانند ملاقات کنند. این به خودی خود شگفت‌انگیز است، اما حتی بیشتر از آن وقتی به یاد بیاورید که چند سال پیش، بیمارستان‌ها مصر بودند که تلفن‌های همراه با وجود فقدان کامل شواهدی که دلیل آن را توضیح می‌داد، خاموش شوند، و بیماران، بازدیدکنندگان و کارکنان را برای همیشه آفلاین کنند. در محل کار. ممنوعیت تلفن همراه بیمارستان برای من حتی از فکس تاریک تر است.

image

من فکر می کنم این اولین دونات دیواری من است.

من با افراد شرکت Goliath Technologies درباره مانیتور عملکرد EHR آنها برای Citrix و سایر زیرساخت‌ها صحبت کردم. این فراتر از نظارت بر برنامه ساده است. در اینجا یک سناریوی واقعی از یک مشتری بیمارستان است. بیمارستان شاهد کاهش شدید EHR در مناطق خاص است. برنامه در مرکز داده به خوبی اجرا می شود، اما روی دسکتاپ نه. تیم های مختلف IT – سرور، برنامه، شبکه – می گویند که همه چیز از نظر آنها خوب است (آنها همیشه این را می گویند)، اما کاربران در ساعت شنی می میرند. یکی از افراد شبکه در تاریکی به یاد می آورد که یک درایور جدید در هر اسکنر بیمارستانی پخش شده است و پیشنهاد می کند که هر یک از آن درایورها به صورت دستی به عقب برگردانده شوند، که برای همیشه با سیستمی که هنوز در دسترس کاربران نیست، طول می کشد. شخصی به یاد می آورد که Goliath در حال اجرا است و گزارش ریز جزئیات آن را بررسی می کند – مثلاً به این نگاه کنید، کاهش سرعت در اوایل صبح یکشنبه اتفاق افتاد و به نظر می رسد که مربوط به شبکه باشد. آخه آقای شبکه که میخواست درایورها رو برگردوند اون موقع تغییری در سیستم ایجاد کردی؟ چرا بله، در واقع، اما تنها کاری که ما انجام دادیم این بود که سوئیچ‌ای را جایگزین کنیم که به آن واحدهای خاص خدمات می‌دهد، اگرچه نمی‌توانم ببینم که چگونه این کار را انجام می‌دهد… خوب، من یک تیم در آن کار خواهم کرد. Goliath همه چیزهایی را که ممکن است تجربه کاربری Epic، Cerner یا Meditech را تخریب کند، اندازه گیری و ثبت می کند، و حتی قبل از شکایت کاربران، IT را مورد توجه قرار می دهد.

برای مروری بر چالش‌ها و فرصت‌های تطبیق بیمار، NextGate را بررسی کردم. آخرین پیشرفت، مقایسه داده‌های فعلی از منابع شخص ثالث با داده‌های بالقوه قدیمی EHR است که آدرس‌ها یا شماره‌های تلفن قدیمی دارند. این شرکت اطلاعات موقعیت مکانی را ارائه می دهد، که در آن هر آدرس بیمار EMPI برای تحقیقات بازار یا یافتن نزدیکترین پزشک کدگذاری می شود.

NantHealth مطمئناً کوچک‌ترین غرفه را برای یک شرکت سهامی عام که یکی از اعضای الماس HIMSS است، دارد – همان فضای 10×10 ما را اشغال کرد.

توجه به ارائه کنندگان: پاسخ صحیح به “آیا باید از این میکروفون استفاده کنم؟” همیشه بله است علیرغم خودآگاهی شما، وقتی اصرار دارید که بدون آن یک سخنرانی طولانی داشته باشید، کار کمی برای شما و برای مخاطبانتان بسیار بیشتر است (حتی اگر مقدمه آن را با اشاره ای خنده دار به بلندی صدایتان مطرح کنید).

من به سمت Indigo Vision جذب شدم که دوربین‌های امنیتی ویدیویی را ارائه می‌دهد که می‌توانند با سایر برنامه‌ها ادغام شوند. آن‌ها یک دوربین با وضوح بالا را به نمایش گذاشتند که در زمان واقعی ویدیوی جمعیت را پخش می‌کرد که می‌توانست حرکت افراد را با ویژگی‌هایشان ردیابی کند – مرد، پیراهن قرمز، کوله‌پشتی، عینک، و غیره. به این ترتیب راحت‌تر می‌توان به دنبال فردی مشکوک بعد از انجام کاری بگردید. با جستجو در ابرداده برای یافتن ویدیویی که در آن مردی با پیراهن قرمز و کوله پشتی ضبط شده است. سیستم ویدیویی اصلی این شرکت را می توان با قوانینی برنامه ریزی کرد، مانند به صدا درآوردن زنگ هشدار در صورتی که هر کسی بعد از ساعت کاری وارد گاراژ شود.

image

این آخرین روز HIMSS19 برای اکثر شرکت کنندگانی است که مانند من، اورلاندو را پنجشنبه عصر یا صبح جمعه ترک خواهند کرد. من فردا شب با گزارش روز آخر برمی گردم، اما اگر می روید، سفر ایمن و روز ولنتاین بر شما و کسانی که صبورانه در خانه منتظر شما هستند مبارک.

دیدگاهتان را بنویسید