• زمان مطالعه:زمان مطالعه: 3 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

DALLAS، 9 آوریل 2018 /PRNewswire-USNewswire/ — بیمارانی که با بیماری های قلبی عروقی مبارزه می کنند، و حتی افرادی که امیدوارند از بیماری قلبی و سکته جلوگیری کنند، اکنون دسترسی دیجیتالی آسانی به برنامه‌های مراقبتی دارند که مستقیماً به انگیزه‌های فردی آن‌ها توجه می‌کند. انجمن قلب آمریکا (AHA)، سازمان داوطلبانه سلامت پیشرو در جهان که به مبارزه با بیماری‌های قلبی عروقی و سکته مغزی اختصاص دارد، و زیست رایان، یک پلتفرم مبتنی بر ابر برای مشارکت دیجیتالی بیمار، راه‌حلی را منتشر می‌کنند که به طور مشترک ایجاد شده است، پلتفرم انگیزه سلامت AHA که از زیست رایان’s استفاده می‌کند. مدل تقسیم بندی روانشناختی اختصاصی برای تأثیرگذاری بر رفتارهای کاربر بر اساس انگیزه های درونی آنها.

پلتفرم انگیزه سلامت مجموعه ای از راه حل های دیجیتالی است که به طور منحصر به فرد برای بهبود سلامت قلب و عروق در شرایط مختلف طراحی شده است. این محصول، برنامه‌های مراقبت علمی و محتوای سلامتی انجمن قلب آمریکا را با بخش‌بندی روان‌شناختی اختصاصی زیست رایان و برنامه‌های تعامل دیجیتالی ترکیب می‌کند تا تغییر رفتار دلخواه را از طریق انواع کانال‌های ارتباطی دیجیتال – ایمیل، پیام‌های متنی، تماس‌های پاسخ صوتی تعاملی و درون‌برنامه انجام دهد. محتوا. بنابراین، تجربه کاربر با توسل به انگیزه‌های مربوط به سلامتی شخصی‌سازی می‌شود، و این به نوبه خود کاربر را وادار به اقدام می‌کند.

پاتریک وایت، معاون ارشد رئیس جمهور، گفت: «انجمن قلب آمریکا وقف کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی سکته مغزی است و به همین منظور، ما به انتشار بیانیه ها و دستورالعمل های علمی که پایه و اساس مراقبت مبتنی بر شواهد هستند، اختصاص یافته ایم. ، انجمن قلب آمریکا، مرکز فناوری و نوآوری سلامت. “با این ابتکار، ما اساساً در تلاش هستیم تا این علم را به هوش فزاینده‌ای عملی تبدیل کنیم که مصرف‌کنندگان، به‌ویژه بیماران را ترغیب می‌کند تا از بهترین چیزهایی که انجمن درباره بیماری قلبی و سکته می‌داند استفاده کنند.”

راه‌حل‌های دیجیتالی پلتفرم انگیزه سلامت AHA عبارتند از:

  • برنامه مدیریت شرایط:  یک برنامه مشارکت بیمار که برای مدیریت شرایط مرتبط با قلب و عروق به‌عنوان مکملی برای مراقبت ارائه‌دهنده طراحی شده است. این برنامه یک رویکرد مدولار 12 ماهه برای مدیریت مراقبت است که در ابتدا بر نارسایی قلبی، فشار خون بالا، فیبریلاسیون دهلیزی، فشار خون بالا و سکته تمرکز دارد. هر برنامه شرایط خاص شامل ترکیبی از ارزیابی ها، اهداف و برنامه های عملی و همچنین محتوای آموزشی متناسب با نیازهای منحصر به فرد هر بیمار خواهد بود. پیشنهادات آینده شامل توانبخشی قلبی، پیوند بای پس عروق کرونر (CABG)، انفارکتوس حاد میوکارد (AMI)، بیماری شریان محیطی (PAD)، دیابت و سایر شرایط مرتبط خواهد بود.
  • برنامه ارتقای سلامت:  یک برنامه تعامل با هدف مدیریت و بهبود سلامت عمومی جمعیت و پیشگیری از بیماری‌های قلبی عروقی. این برنامه شامل انواع محتوای رسانه ای غنی است که برای ایجاد یک تجربه تعاملی پویا و متمرکز بر بیمار طراحی شده است. طول برنامه به گونه ای طراحی شده است که انعطاف پذیر باشد و بر اساس نیاز کاربر تعیین شود.
  • برنامه کاهش پذیرش مجدد:  یک راه حل مدیریت ترخیص با تمرکز بر کاهش پذیرش مجدد در بیمارستان برای شرایط قلبی عروقی. این برنامه از برنامه‌های مراقبت مبتنی بر شواهد AHA و مدل‌سازی روان‌شناختی برای ارائه راهنمایی‌های خاص بیمار و محتوای آموزشی در یک محیط پس از حاد استفاده می‌کند. طول برنامه به گونه ای طراحی شده است که انعطاف پذیر باشد و بسته به نیاز کاربر، شامل یک دوره 30 تا 90 روزه پس از حاد باشد.

مرکز فناوری و نوآوری سلامت انجمن قلب آمریکا (CHTI) و زیست رایان با هم کار می کنند تا این برنامه نوآورانه را به بازار عرضه کنند. Anurag Juneja، مدیر عامل زیست رایان، گفت: “انجمن قلب آمریکا استانداردهایی را برای محتوای مرتبط با قلب و عروق، آموزش و برنامه های مراقبتی مبتنی بر علم تعیین می کند.” . “زیست رایان از این محتوا همراه با بینش های روانشناختی و مدل های تحویل برای کمک به بیماران استفاده خواهد کرد. این همکاری باید مزایای قابل توجهی برای بیماران، ارائه دهندگان و پرداخت کنندگان به طور یکسان ایجاد کند.”

درباره انجمن قلب آمریکا

انجمن قلب آمریکا به نجات مردم از بیماری قلبی و سکته مغزی اختصاص داده شده است – دو دلیل اصلی مرگ و میر در جهان. ما با میلیون‌ها داوطلب همکاری می‌کنیم تا تحقیقات نوآورانه را تأمین مالی کنیم، برای سیاست‌های بهداشت عمومی قوی‌تر مبارزه کنیم، و ابزارها و اطلاعات نجات‌دهنده‌ای را برای پیشگیری و درمان این بیماری‌ها ارائه کنیم. انجمن مستقر در دالاس یکی از قدیمی‌ترین و بزرگترین سازمان‌های داوطلبانه جهان است که به مبارزه با بیماری قلبی و سکته اختصاص دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا مشارکت، با 1-800-AHA-USA1 تماس بگیرید یا به www.heart.org مراجعه کنید.  یا ما را در فیس بوک و توئیتر.

مرکز فناوری و نوآوری سلامت

مرکز فناوری و نوآوری سلامت بر ایجاد و بهره‌برداری از فناوری‌ها و روابط سلامت در راستای دستیابی به نوآوری متمرکز است. و راه حل های مقیاس پذیر در سراسر زنجیره سلامت و در راستای ماموریت AHA. این مرکز یک کاتالیزور برای نوآوری و بهبود سلامت، استفاده از نام تجاری AHA، علم و تمرکز بر نتایج است. برای کسب اطلاعات بیشتر به www.ahahealthtech.org مراجعه کنید.

درباره زیست رایان

https://www.patientbond.com موجود است /aha-health-motivation-platform.

پرسش های رسانه:
بروکس لنکستر، 212.878.5975، [ایمیل محافظت‌شده]
برنت واکر، 519.314، 513.314،
http://www.heart.org

دیدگاهتان را بنویسید