13 نکته موفقیت یک نینجا بازاریابی ایمیلی

  • زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

E-mail marketing bulls-eyeاکثر متخصصان ارتباطات موافقند که بازاریابی ایمیلی یک چکش درآمدزا در جعبه ابزار بازاریابی آنهاست. نسبت اغلب ذکر شده می گوید که هر دلار سرمایه گذاری در بازاریابی ایمیلی می تواند به طور متوسط ​​تقریباً 40 دلار بازده داشته باشد. این یک هدف مناسب است، اما برخی گزارش‌ها بازگشت سرمایه حتی بالاتری دارند.

چک لیست بازاریابی ایمیلی…

اما مراقب باشید. بازده سه رقمی آسان، خودکار یا جادویی نیست. موفقیت به دنبال آماده سازی و اجرای دقیق و شبیه نینجا است. در اینجا یک چک لیست سریع از ملاحظات با ارزش برای پاسخ سودآورتر آمده است:

با چهار کلمه اول زندگی کنید یا بمیرید. روی موضوع ایمیل تمرکز کنید. بدون موضوع جذاب و انگیزشی، ایمیل هرگز باز نخواهد شد و پیام شما DOA است.

فوراً به اصل مطلب برسید. خواننده شما قصد ندارد طولانی بماند، بنابراین او را منتظر نگذارید یا در مورد موضوع حدس بزند.

اگر مرتبط نباشد، هیچ علاقه ای ندارد. محتوایی ایجاد کنید که با خواسته ها، نیازها و علایق مخاطبان طنین انداز باشد. باید دلیلی برای مراقبت وجود داشته باشد. (همچنین به: شخصی سازی مراجعه کنید.)

نقطه شما همیشه سود زیادی به همراه خواهد داشت. بی احترامی در نظر گرفته نشده است، اما مردم ابتدا به فکر خود هستند. آنها باید ارزش را زودتر پیدا کنند. ارزش عالی باعث واکنش عالی می شود.

پیام را در فوریت بپیچید. یک مهلت، انقضا یا دلیلی برای اقدام در حال حاضر ارائه دهید.

در مورد کارهای بعدی شک نکنید. در مورد کاری که خواننده باید انجام دهد واضح و مستقیم باشید. یک فراخوان برای اقدام داشته باشید که استفاده از آن واضح و آسان است.

به اندازه پیام خود روی لیست خود کار کنید. فهرست‌های ایمیل دیجیتال – حتی لیست‌های انتخابی/مبتنی بر مجوز – می‌توانند یک شبه تغییر کنند. لیست خود را به روز و دقیق نگه دارید. گیرندگان را بر اساس نیازها، علایق و معیارها یا توانایی شخصی سازی پیام شناسایی کنید. لیست خود را پاک کنید؛ بر کیفیت بالاتر از کمیت تمرکز کنید.

شخصی، دوستانه و آشنا باشید. ایمیل وسیله ای برای حفظ یک رابطه و در ذهن مخاطب ماندن است. طوری بنویسید که انگار با یک دوست صحبت می کنید. از عبارت آشنا «شما» استفاده کنید و احوالپرسی و محتوا را شخصی کنید.

ابتدا صفحه نمایش کوچک. بسیاری از ایمیل‌ها، اگر نه بیشتر ایمیل‌ها، ابتدا در دستگاه تلفن همراه-صفحه نمایش کوچک- دیده می‌شوند. نحوه برقراری ارتباط پیام از طریق تلفن هوشمند را در نظر بگیرید.

آیا مکانی برای ویدیو وجود دارد؟ مخاطبان محتوای ویدیویی را دوست دارند و به آن پاسخ می‌دهند و این باعث افزایش نرخ باز شدن و کلیک در ایمیل می‌شود. ویدیو برای هر موقعیتی مناسب نیست، اما مواقع زیادی وجود دارد که می‌تواند نتایج را تا حد زیادی بهبود بخشد.

ظاهر را ساده کنید. گرافیک های سنگین، تصاویر و تکنیک های طراحی در بهترین حالت حواس را پرت می کنند. ظاهر و احساسی حرفه ای ارائه دهید، بدون اینکه خرده فروشی یا تجاری ظاهر شود.

به‌طور خودکار و شخصی‌سازی کنید. در نظر بگیرید که چگونه ابزارهای نرم‌افزاری می‌توانند از “یک انفجار مناسب برای همه” جلوگیری کنند. یک روال توزیع طراحی کنید که نیازها و علایق فردی را در نظر بگیرد. پیام را شخصی کنید و تغییر دهید، در صورت لزوم از هدف‌گیری مجدد، پیگیری و پیگیری استفاده کنید.

این دو معیار مهم را رصد کنید. شماره UNIQUE OPEN RATE خود را به عنوان نشانه ای از اثربخشی خط موضوع تماشا کنید. و CLICK THROUGH RATE (CTR) کلیک ها را از طریق تماس برای اقدام و سایر نقاط اندازه گیری ثبت می کند.

ایمیل 25 ساله است…

ایمیل حدود 25 سال است که وجود دارد و به یک ستون اصلی در تجارت و ارتباطات تبدیل شده است. مخاطبان هزاره – افرادی که در عصر رایانه متولد شده اند – مشتریان اصلی ایمیل و بازاریابی آنلاین هستند. اکثر افراد با ایمیل برای اهداف شخصی و حرفه ای آشنا و راحت هستند. به یک معنا، این یک نقطه اتصال دوستانه است … و تا حدی به همین دلیل است که بازاریابی ایمیلی می تواند نتایج را ارائه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید