• زمان مطالعه:زمان مطالعه: 6 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

این ماه، شرکت‌های فناوری شیکاگو سالی قدرتمند را برای تأمین مالی ادامه دادند و چیزی بیش از 100 میلیون دلار جمع‌آوری کردند. در مجموع 14 دور و این عدد حتی شامل دوره سری B Higi نیست. /a>، زیرا شرایط آن معامله توسط هیچ یک از طرفین فاش نشده است. آخرین دور هیگی، که در سال 2016 جمع‌آوری شد، 40 میلیون دلار بود.

پنج دور برتر ماه مارس را در زیر ببینید.

 

5. ادوو، 2.2 میلیون دلار، 15 مارس

سرمایه گذاران: Undisclosed

Bio: Edovo راه حل های edtech را برای تأسیسات اصلاحی به شکل تبلت های مقاوم و ضد دستکاری ارائه می دهد. این تبلت ها که به سفارش سامسونگ ساخته شده اند، نسخه سفارشی اندروید را اجرا می کنند و نمی توانند با دنیای خارج ارتباط برقرار کنند.

اخبار: در انتهای صفحه از برنامه های آزمایشی در پنسیلوانیا، آلاباما و کالیفرنیا، ادوو یک دور 2.25 میلیون دلاری در فوریه گذشته جمع آوری کرد. جدیدترین دور شرکت به شکل تامین مالی بدهی، انجام شد. مطابق بایگانی SEC.

 

4. زیست رایان، 2.3 میلیون دلار، 22 مارس

سرمایه گذاران: نامشخص

بیوگرافی: مستقر در Elmhurst، IL، زیست رایان راه حل های مشارکت خودکار بیمار را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. این شرکت با سفارشی کردن پیام‌ها برای هر مصرف‌کننده مراقبت‌های بهداشتی به ارائه‌دهندگان کمک می‌کند تا نتایج را بهبود بخشند و بیماران خود را راضی نگه دارند.

اخبار: زیست رایان یک دور 2.3 میلیون دلاری بودجه جمع‌آوری کرد. در این ماه، طبق پرونده SEC.

 

3. Mattersight، 16 میلیون دلار، 9 مارس

سرمایه گذاران: Undisclosed

Bio: Mattersight ارائه دهنده نرم افزار مبتنی بر ابر برای ساده سازی عملیات مرکز تماس است. برنامه های کاربردی آن توسط شرکت هایی در صنایعی مانند خدمات مالی، مراقبت های بهداشتی، فناوری و ارتباطات از راه دور استفاده می شود.

اخبار: Mattersight، که به صورت عمومی در بازار بورس NASDAQ معامله می شود. ، اعلام کرد که در حال افزایش 16 میلیون دلار قرار دادن خصوصی در پایان ماه گذشته. این معامله در ابتدای مارس بسته شد.

 

2. Jellyvision، 20 میلیون دلار، 21 مارس

سرمایه گذاران: به روز رسانی

بیو: Jellyvision شرکت پشتیبان ALEX است، یک راه حل منابع انسانی مبتنی بر ابر که از طنز و علوم رفتاری برای کارکنان را از طریق فرآیندهای پیچیده و در عین حال مهم مانند انتخاب طرح بیمه درمانی یا پس‌انداز برای بازنشستگی راهنمایی کنید.

اخبار: در زمان اعلام، مدیر عامل شرکت آماندا لانرت گفت که این شرکت برای تامین نقدینگی کارمندان قدیمی، دور بودجه را افزایش داده است. و سرمایه گذاران در حالی که همچنان به سرمایه گذاری مجدد سود برای تقویت رشد سریع ارگانیک آن ادامه می دهند. “data-src=”/sites/default/files/blogs/2017/livongo.jpg” class=” b-lazy”/>

1. Livongo Health، 52.5 میلیون دلار، 16 مارس

سرمایه گذاران: General Catalyst، Kinnevik، EDBI American Investment Holdings، Microsoft Ventures

Bio: تأسیس شده توسط کارآفرین سریال شیکاگو، گلن تولمن، Livongo مترهای سلامت متصل به ابر را می سازد که به بیماران در مدیریت و مبارزه با شرایط مزمن مانند دیابت کمک می کند.

اخبار: Livongo از بخشی از این دور برای قابلیت های خود را فراتر از دیابت گسترش دهد. این شرکت به فشار خون بالا و کلسترول بالا اشاره کرد که هر دو با دیابت ارتباط زیادی دارند، به عنوان زمینه های بالقوه گسترش.

 

تصاویر از طریق شرکت های فهرست شده.

داستان شرکت شما چیست؟ به ما اطلاع دهید با یک نکته یا یک توییت @BuiltInChicago

دیدگاهتان را بنویسید