• زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

زیست رایان

زیست رایان 600

نام:  زیست رایان
مکان: Elmhurst، Illinois
پول جمع آوری شده: 800,000 دلار

محصول
«فناوری تغییر رفتار بیمار» زیست رایان بستری برای خودکارسازی ارتباطات بیمار (ایمیل، متن، پاسخ صوتی تعاملی) است که از یک مدل تقسیم‌بندی روانشناختی اختصاصی استفاده می‌کند. برای طبقه بندی بیماران بر اساس “شخصیت سلامت” آنها و سفارشی کردن پیام ها برای طنین انداز موثرتر. روانشناسی به نگرش ها، ارزش ها، شخصیت و سبک زندگی بیماران مربوط می شود و کلیدی برای درک (و جذابیت) اولویت ها و انگیزه های آنها برای فعال کردن تغییر رفتار مطلوب است. هر ارتباط شامل مکانیسم‌های پاسخ بیمار برای تعامل دو طرفه است و یک داشبورد به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهد تا به راحتی پاسخ‌های بیمار را نظارت کنند. زیست رایان مبتنی بر ابر است و با هر EMR/EHR یکپارچه کار می کند.

تاثیر
هفت ماه پس از یک آزمایش آزمایشی با سیستم بیمارستانی نیوانگلند، پذیرش مجدد برای نوعی جراحی ستون فقرات از 6 درصد به 0 کاهش یافته است. بیماران در پاسخ به 9 موج ارتباطات قبل و بعد از جراحی 85 درصد سازگار بوده اند. در TriHealth در سینسیناتی، مدل روانشناختی توسط مربیان سلامت برای کمک به بیماران مبتلا به دیابت و مشکلات اسکلتی عضلانی در دستیابی به اهداف سلامتی خود استفاده می شود. 83 درصد از شرکت کنندگان در برابر اهداف سلامتی خود با 90 درصد تغییر در میانگین اهداف تکمیل شده پیشرفت کردند. در یک سیستم بهداشتی متمرکز بر جمعیت پزشکی و اسپانیایی، قرار ملاقات های از دست رفته 22 درصد کاهش یافت.

هر پذیرش مجدد برای شکل جراحی ستون فقرات در سیستم بیمارستانی نیوانگلند 15000 تا 35000 دلار هزینه دارد. کاهش پذیرش مجدد به صفر نشان دهنده صرفه جویی قابل توجهی در هزینه است. علاوه بر این، قبل از استخدام زیست رایان، این سیستم بیمارستانی دارای سه پرستار بود که به پیگیری پس از ترخیص اختصاص داده شدند. ارتباطات خودکار Patientbond و هشدارهای پاسخ بیمار نظارت بر داشبورد به سیستم بیمارستان اجازه داد تا دو پرستار را با صرفه جویی 2 FTE مجدداً اختصاص دهد و پرستار باقیمانده فقط باید یک ساعت در روز برای پیگیری بیمارانی که مشکلات بهبودی را بیان می کنند، صرف کند. این نشان دهنده پرداخت 20 به 1 برای سیستم بیمارستانی است.

مشتریان یا خلبانان
بیمارستان عمومی ماساچوست (کمبریج، MA)، TriHealth (سینسیناتی، OH) فوری MD (کلینیک‌های مراقبت فوری در شیکاگو، IL). یک سیستم بهداشتی در نوادا بر جمعیت پزشکی، اسپانیایی تبار و محروم متمرکز شده است. زیست رایان در شرف شروع آزمایشی نارسایی احتقانی قلب در سیستم بیمارستانی در 19 ایالت است.

مدل درآمد
برای طرح‌هایی که شامل یک دوره زمانی مشخص و جریان کاری هستند (مانند پذیرش مجدد 30 روزه)، زیست رایان به ازای هر 4 تا 5 دلار هزینه دریافت می‌کند. صبور. برای ابتکارات در حال انجام (مانند مراقبت مزمن، پایبندی به دارو)، زیست رایان برای هر بیمار/ماهانه (بسته به دامنه و مقیاس) 0.18 تا 0.50 دلار به ازای هر بیمار در ماه هزینه دریافت می کند. مجوز سازمانی برای استفاده نامحدود در چندین برنامه 1.50 دلار برای هر بیمار در ماه است.

دیدگاهتان را بنویسید