• زمان مطالعه:زمان مطالعه: 1 دقیقه
  • نویسنده پست:
  • دسته‌بندی پست:دسته‌بندی نشده
  • دیدگاه‌های پست:0 دیدگاه

زیست رایان solutions infographic

یکی از آزاردهنده ترین سوالاتی که موسسات مراقبت های بهداشتی با آن مواجه هستند این است که چگونه می توان با بیماران به نحوی ارتباط برقرار کرد که به آنها انگیزه دهد، به خصوص در زمانی که بیماران مجبور هستند بیش از هر زمان دیگری در مورد مراقبت های بهداشتی تصمیم بگیرند. از آنجایی که تسهیلات و پرداخت‌کنندگان مراقبت‌های بهداشتی رویکردهای مختلف تعامل با بیمار را در تلاش برای کاهش هزینه‌های مراقبت‌های بهداشتی امتحان می‌کنند، شرکت‌های فناوری اطلاعات سلامت از ارزیابی‌های خود برای طبقه‌بندی بیماران و ارائه پیام‌های هدفمندتر استفاده می‌کنند.

اما خود ارزیابی‌ها متنوع هستند و هدف آن دسته‌بندی بیماران در دسته‌های قابل مدیریت بر اساس جمعیت‌شناسی، رفتار، اجتماعی-اقتصادی و سایر عوامل است. بنیانگذارانزیست رایان solutions، شرکتی که توسط کهنه‌کاران بخش مراقبت‌های بهداشتی Procter & Gamble تأسیس شده است، به یک خود عمیق‌تر اعتقاد دارند. -ارزیابی برای یافتن ارزش‌ها، علایق و شیوه‌های زندگی برای دستیابی به نتیجه‌ای که واقعاً بر بیماران انگیزه می‌دهد و بر آنها تأثیر می‌گذارد، ضروری است. در تلاشی برای کشف بهترین روش برای دستیابی به مشتریان P&G، آن‌ها چندین مدل روان‌شناختی ساختند و قابلیت پیش‌بینی ابزارهای خودارزیابی و کاربردهای عملی بر اساس آنها را تقویت کردند.

در یک مصاحبه تلفنی، برنت واکر، مدیر ارشد بازاریابی راه حل های زیست رایان، گفت که تجربه در P&G او و هم بنیانگذارانش را در مسیر ایجاد پلتفرم فعلی خود برای خود ارزیابی مراقبت های بهداشتی قرار داده است. آنها معتقدند که این دقیق ترین در طبقه بندی بیماران بر اساس بخش های روانشناختی آنها است.

این کسب‌وکار با ارائه‌دهندگان، بیمارستان‌ها و سازمان‌های مراقبت پاسخگو همکاری می‌کند تا به آنها کمک کند تا برنامه‌هایی را اجرا کنند که مطابق با ارتباطات آنها برای برنامه‌های مراقبت، مدیریت بیماری، ثبت‌نام آزاد، آمادگی جراحی و سایر برنامه‌ها با پروفایل‌های روان‌شناختی بیماران طراحی شده‌اند تا نتایج بهتری کسب کنند. واکر در MedCity ENGAGE، چهارمین کنفرانس سالانه درگیر شدن با بیمار، ۱۸ تا ۱۹ اکتبر سخنران خواهد بود. در سن دیگو.

تمرین خودارزیابی که واکر و هم بنیانگذارانش توسعه دادند از 12 سوال برای به صفر رساندن شخصیت بیمار استفاده می کند. به نوبه خود، به  کمک می‌کند تا اولویت‌های مراقبت‌های بهداشتی خود را شناسایی کند. واکر به پرسشنامه طبقه بندی کننده تقسیم بندی روانشناختی به عنوان تشخیص مصرف کننده زیست رایان آن اشاره می کند. این طبقه بندی ها عبارتند از: جویندگان تعادل، استقامت کنندگان با اراده، شعبده بازان اولویت، دستیابی به خود و جهت گیرندگان. واکر ادعا کرد که این ارزیابی دارای نرخ دقت 91 درصدی است.

یک مقاله سفید اخیر که رویکرد شرکت را توضیح می‌دهد، می‌گوید:

“یک بیمار ممکن است به دلیل احساس وظیفه نسبت به خانواده برانگیخته شود، در حالی که بیمار دیگر به دلیل نیاز به کنترل شخصی بر بیماری است. هر دو بیمار به توصیه‌های پزشک پایبند هستند و به رفتارهای سالم اختصاص دارند، اما انگیزه – و راه‌های برقراری ارتباط و ایجاد انگیزه با این بیماران – متفاوت است.

به عنوان راهی برای توجیه اینکه چرا به یک رویکرد جدید نیاز است، این شرکت در مقاله سفید اشاره کرد که آموزش بهداشت مرسوم کافی نیست. اگر چنین بود، متخصصان پزشکی خودشان اضافه وزن نداشتند زیرا اگر کسی باید خطرات چاقی را برای سلامتی بداند، پزشکان و پرستاران هستند. به همین دلیل است که برای دستیابی به بیماران خود، این متخصصان مراقبت های بهداشتی از داشتن بینش متخصصان بازاریابی – یعنی تقسیم بندی مصرف کنندگان، در کاغذ سفید اشاره می کند.

رویکردهای انبوه برای ارتباطات بیمار (چه آموزش و چه بازاریابی) در مراقبت های بهداشتی کافی نخواهد بود. برای رسیدگی به این فرصت، بسیاری از سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی باید از تقسیم‌بندی مصرف‌کنندگان برای درک تفاوت‌های بین بیماران و تلاش برای رویکرد شخصی‌تر برای مراقبت از بیمار استفاده کنند.

واکر با توضیح رویکرد شرکتش به آنچه بسیاری دیگر دارند نتیجه گرفت: وضعیت سلامتی یک فرد را تعریف نمی کند. مطمئناً، می تواند بر رفتار آنها تأثیر بگذارد، اما لزوماً شخصیت آنها را تغییر نمی دهد.

واکر توضیح داد: «ما پزشک نیستیم، ما بازاریاب هستیم. ما می‌توانیم بدون ایجاد مانع، به تقویت تلاش‌های [شریک‌های] مراقبت‌های بهداشتی کمک کنیم.»

به عنوان بخشی از تکامل خود به عنوان یک تجارت، راه حل های زیست رایان یک اتحاد نزدیک با زیست رایان ایجاد کرد، شرکتی که مجوز می دهد. واکر گفت، طبقه‌بندی‌کننده تقسیم‌بندی روان‌شناختی زیست رایان و بینش‌های پیام رسانی برای تقویت و متمایز کردن قابلیت‌های آن. واکر از یک خلبان آماده‌سازی جراحی از زیست رایان با بیمارستانی ناشناس به عنوان نمونه‌ای از پلتفرم زیست رایان در حال استفاده نام برد.

حدود دو یا پنج روز قبل از جراحی، به بیماران پیام‌هایی در مورد نحوه آماده‌سازی برای جراحی ارسال می‌شد که بر اساس آن یکی از پنج بخش روان‌شناختی در آن قرار می‌گیرد. همچنین پس از ترخیص بیماران در مورد پیشرفت بهبودی، هفت پیام برای بررسی با آنها ارسال شد. این پیام ها شامل یک مکانیسم پاسخ برای بیماران است تا وضعیت بهبودی خود را گزارش کنند. اگر پاسخ بیمار یک هشدار قرمز ایجاد کند، نشان دهنده پیشرفت ضعیف بهبودی است و پرستار بلافاصله پیامی دریافت می‌کند که از آنها می‌خواهد با بیماران تماس بگیرند. از 100 بیمار درگیر، 85 درصد از آنها سازگار بودند.

زیست رایان همچنین با یک سیستم سلامت چند ایالتی در یک برنامه آزمایشی برای نارسایی احتقانی قلب همکاری می کند. ایده این است که پایلوت های بیشتری برای سایر شرایط و روش های مرتبط با هزینه های بالای مراقبت های بهداشتی ارائه شود. با بهبود تعامل با بیماران، امید این است که پزشکان بتوانند به طور مؤثرتری با آنها ارتباط برقرار کنند، از زمانی که با بیماران دارند استفاده بهتری کنند و هزینه‌های ناشی از پایبندی ضعیف را کاهش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید